Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Megkerdeztem a chatan. A valasz az hogy szivesen segitenek es lehetseges. Na kivancsi vagyok

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Megkerdeztem a chatan. A valasz az hogy szivesen segitenek es lehetseges. Na kivancsi vagyok
      Azért a helyetekben nagyon óvatos lennék ezzel a dologgal.

Miért engedné ki az ironfx így a pénzt, miközben sehogy nem lehet tőlük kivenni?

Kérdezzetek rá, hogy milyen feltételeket támaszt a markets.com az így átutalt tőkével szemben.

Lehet, hogy nem engedik kiutalni, arra hivatkozva, hogy ugyanoda kell visszaküldeni ahonnan jött.

Vagy megszabnak egy bizonyos kereskedési mennyiséget, amit teljesítened kell mielőtt kiutalsz (mondjuk 50 lot/$1000, vagy valami hasonló lehetetlen dolog).

Vagy bevezetik a mirror számlát és a 100% sharing bónuszt és csak azon keresztül tudod kimenteni a pénzed.

Vagy, mire átér a pénzed németh zoltán lesz ott a head of sales.

Mindent írásban kérjetek, semmi telefonos hadova, meg két-három értelmű célozgatások!

Hozzászólás

• Azt egyébként tudjátok, hogy pár ironos account manager a tavaly decemberi 100% bónusz promóció előtt már megfenyegetett ügyfeleket, IB-ket, hogy ha a decemberi hónapban kivesznek pénzt, akkor automatikusan abusernek lesznek minősítve?

Szóval, nem januárban kezdődött a gond, hanem már előtte is üres volt a kassza. A januári SNB balhé csak rátett még egy lapáttal.

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Azért a helyetekben nagyon óvatos lennék ezzel a dologgal.

Miért engedné ki az ironfx így a pénzt, miközben sehogy nem lehet tőlük kivenni?

Kérdezzetek rá, hogy milyen feltételeket támaszt a markets.com az így átutalt tőkével szemben.

Lehet, hogy nem engedik kiutalni, arra hivatkozva, hogy ugyanoda kell visszaküldeni ahonnan jött.

Vagy megszabnak egy bizonyos kereskedési mennyiséget, amit teljesítened kell mielőtt kiutalsz (mondjuk 50 lot/$1000, vagy valami hasonló lehetetlen dolog).

Vagy bevezetik a mirror számlát és a 100% sharing bónuszt és csak azon keresztül tudod kimenteni a pénzed.

Vagy, mire átér a pénzed németh zoltán lesz ott a head of sales.

Mindent írásban kérjetek, semmi telefonos hadova, meg két-három értelmű célozgatások!
          a chat-en a kovetkezoket mondtak:
          lehetseges B2B ,eloszor is nyitni kel szamlat nalluk aztan majd megbeszeled a szamla mangeredel , hogyan tovabb.
          konkret infot es felteteleket nem kozoltek

Hozzászólás

• Semmiféle feltételeket nem támaszthat senki (a fogadó fél) egy B2B transfer után. Ez arra való, hogy megkíméljen téged, az ügyfelet az utalási ktg-től és az időveszteségtől. A pénz kerül átutalásra egyik cégtől a másikhoz. Nem lehet szó semmiféle kereskedett mennyiségről és hasonló dolgokról. A pénzed felett szabadon rendelkezel, kivéve az ironnál -ugye-.
            No, próbálja meg valaki, fogadok, hogy semmi nem lesz ebből. Nem engedi ki az iron.

Azért nem közöltek szerintem, mert valakinek a marketsnél eszébe jutott, hogy erre van lehetőség, létezik ez a b2b. Csak épp azt nem tudják, hogy hogy működik ez.
            Ha bármelyik ciprusi céget megkérdezed, hogy van -e ilyen lehetőség, azt fogják mondani, hogy van, igen, létezik, nyiss számlát és majd meglátjuk. Ezt a kört már megfutottam még februárban az fxtm-nél. De hajrá, próbálgassátok.

Zoli, látom itt esz a fene, van fentebb neked egy kérdés, válaszolsz?

Hozzászólás

Azt egyébként tudjátok, hogy pár ironos account manager a tavaly decemberi 100% bónusz promóció előtt már megfenyegetett ügyfeleket, IB-ket, hogy ha a decemberi hónapban kivesznek pénzt, akkor automatikusan abusernek lesznek minősítve?

Szóval, nem januárban kezdődött a gond, hanem már előtte is üres volt a kassza. A januári SNB balhé csak rátett még egy lapáttal.
              a kovetkezo tortenetet volt ironos alkalmazott meselte ,leirom es aztan mindenki eldontheti mi igaz belole:
              az ironnal mar novemberben bajok voltak a kifizeteseket 8-10 napos kesesel fogadtak el ,mert szerinte mar akkor is csak az uj befizetesekbol tudtak fizetni, konkretan szerinte napi 4millaval szamolva lehetett egy 30millio$ minusz.
              akkor ,hogy elinduljon a szeker jott a decemberi 100% bonusz , a tortenet szerint az ironos alkalmazottak 98% bonuszozott nem kicsit ,hanem nagyon szerinte atlagban minden alkalmazott tolta 10 stroman szamlaval, a matek keplet: 1300alkalmazottx10 szamla=13000 szamla ezek mind max depoval.
              tehat csak az alkamazottak meporgettek 13000x5000dolcsit havonta ami ugye 65 millio$.
              ehez meg hozzajon ,hogy az IB is toltak rendesen , meg egy csomo mas ugyfel is aki rajott es csinalta.
              mi tortent januarban , a sok ironos alkalmazott mar kezd ovatos lenni es visszavesznek , nem egesszen csak kevesebb szamlaval egyszerre, januar 15 beut a Chf balhe, nos akkor az alkamazottak az osszes stroman szamlarol visszakernek minden penzt januar 15-16 -an. Az ironnal hirtelen 2 nap alatt akkora mennyisegu visszakeres van , hogy kitor a panik mert tudjak, hogy ezt nem tudjak kifizetni,( a vezetoseg raeszmel ,hogy vege eldontik, hogy penzt nem adnak ki ami van lennyuljak)
              masodik fazis ,az iron megvaltoztatja a tc 17-en sunyiba ,na ez elinditja a lavinat ,mert ekkor mar a szemfules ugufelek is erzik ,hogy baj van es ezek is visszkernek minden penzt , es a bonuszozo IB is, az ironnal mar tudjak ,hogy vege a cegnek . persze az alkamazottak meg megprobalnak mindent , uj ugyfeleket behozni ,mert remenykednek ,hogy elindul a szeker es megkapjak a penzuket, de mar hiaba februar kozepere mar nagyjabol mindenki tudta,hogy az iron nem fizet es friss penz nem erkezik.
              aztan jon a sok kamu duma csalok meg szamlavizsgalat de ezt mar mindenki tudja.

Hozzászólás

• Novemberben nem volt semmi csúszás. December végén is jött vissza pénz t+2-3 nap alatt. Nekem.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Novemberben nem volt semmi csúszás. December végén is jött vissza pénz t+2-3 nap alatt. Nekem.
                  nekem is jott vissza lehet a kinai ugyfelek fele voltt a nagy csuszas , nem tudom ,hogy mi az igaz en leirtam amit halottam ennyi...
                  a lenyeg hogy januar kozepeto alig van kifizetes, amugy azt elhiszem ,hogy a legtobb ironos alkalmazott bonuszozott az atlag 10 stromant soknak tartom de nem lehet tudni

Hozzászólás

a kovetkezo tortenetet volt ironos alkalmazott meselte ,leirom es aztan mindenki eldontheti mi igaz belole:
                    az ironnal mar novemberben bajok voltak a kifizeteseket 8-10 napos kesesel fogadtak el ,mert szerinte mar akkor is csak az uj befizetesekbol tudtak fizetni, konkretan szerinte napi 4millaval szamolva lehetett egy 30millio$ minusz.
                    akkor ,hogy elinduljon a szeker jott a decemberi 100% bonusz , a tortenet szerint az ironos alkalmazottak 98% bonuszozott nem kicsit ,hanem nagyon szerinte atlagban minden alkalmazott tolta 10 stroman szamlaval, a matek keplet: 1300alkalmazottx10 szamla=13000 szamla ezek mind max depoval.
                    tehat csak az alkamazottak meporgettek 13000x5000dolcsit havonta ami ugye 65 millio$.
                    ehez meg hozzajon ,hogy az IB is toltak rendesen , meg egy csomo mas ugyfel is aki rajott es csinalta.
                    mi tortent januarban , a sok ironos alkalmazott mar kezd ovatos lenni es visszavesznek , nem egesszen csak kevesebb szamlaval egyszerre, januar 15 beut a Chf balhe, nos akkor az alkamazottak az osszes stroman szamlarol visszakernek minden penzt januar 15-16 -an. Az ironnal hirtelen 2 nap alatt akkora mennyisegu visszakeres van , hogy kitor a panik mert tudjak, hogy ezt nem tudjak kifizetni,( a vezetoseg raeszmel ,hogy vege eldontik, hogy penzt nem adnak ki ami van lennyuljak)
                    masodik fazis ,az iron megvaltoztatja a tc 17-en sunyiba ,na ez elinditja a lavinat ,mert ekkor mar a szemfules ugufelek is erzik ,hogy baj van es ezek is visszkernek minden penzt , es a bonuszozo IB is, az ironnal mar tudjak ,hogy vege a cegnek . persze az alkamazottak meg megprobalnak mindent , uj ugyfeleket behozni ,mert remenykednek ,hogy elindul a szeker es megkapjak a penzuket, de mar hiaba februar kozepere mar nagyjabol mindenki tudta,hogy az iron nem fizet es friss penz nem erkezik.
                    aztan jon a sok kamu duma csalok meg szamlavizsgalat de ezt mar mindenki tudja.
                    Erről volt már szó, hogy Zoltán is logikusan csak ezért maradhatott az Ironnál, mert beragadt egy csomó pénze.
                    Kérdeztem is tőle de ezt is elsunnyogta, így valószínűleg igaz.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Erről volt már szó, hogy Zoltán is logikusan csak ezért maradhatott az Ironnál, mert beragadt egy csomó pénze.
                      Kérdeztem is tőle de ezt is elsunnyogta, így valószínűleg igaz.
                      ha volt is beragadtt penze , mar ki hedgelte , marshall segitett neki es megmondta az iranyt es a valutapart is

Hozzászólás

• amugy a mai napi videot mar nem marshall csinalta... lelepett?

Hozzászólás

a chat-en a kovetkezoket mondtak:
                          lehetseges B2B ,eloszor is nyitni kel szamlat nalluk aztan majd megbeszeled a szamla mangeredel , hogyan tovabb.
                          konkret infot es felteteleket nem kozoltek
                          Akkor ez úgy baromság, ahogy van.

Csak arra akarnak rábeszélni, hogy számlát nyiss, aztán majdcsak rá tudnak dumálni, hogy fizess be, vagy reménykednek abban, hogy az ironfx végre fizet és akkor az ügyfelek egy része oda fizet be vagy utalja át a pénzt.

Rengeteg értékesítő ment el az iron-tól, akik magukkal vitték az ügyfél-adatbázist is, és most abból próbálnak ügyfelet és pénzt behozni az új munkahelyükre.

Sokan próbálnak látszólag segítséget nyújtani, de mindegyik hasznavehetetlen. Volt olyan, aki összekeverte a cysec-et és az ombudsman-t és megmagyarázta az ügyfélnek, hogy a cysec-hez kell 20 eurót fizetni illeték gyanánt.
                          Ők maguk is tök hülyék, az ügyfelet meg még hülyébbnek nézik.

Hozzászólás

Akkor ez úgy baromság, ahogy van.

Csak arra akarnak rábeszélni, hogy számlát nyiss, aztán majdcsak rá tudnak dumálni, hogy fizess be, vagy reménykednek abban, hogy az ironfx végre fizet és akkor az ügyfelek egy része oda fizet be vagy utalja át a pénzt.

Rengeteg értékesítő ment el az iron-tól, akik magukkal vitték az ügyfél-adatbázist is, és most abból próbálnak ügyfelet és pénzt behozni az új munkahelyükre.

Sokan próbálnak látszólag segítséget nyújtani, de mindegyik hasznavehetetlen. Volt olyan, aki összekeverte a cysec-et és az ombudsman-t és megmagyarázta az ügyfélnek, hogy a cysec-hez kell 20 eurót fizetni illeték gyanánt.
                            Ők maguk is tök hülyék, az ügyfelet meg még hülyébbnek nézik.
                            igen ,ha mukodne es a fogado fel kenyszeritene tudna az iront, akkor mar reg reklamoznak nyilvanosan legalabbis en igy gondolom ezert is irtam,hogy csak akkor mukodhet ,ha mar a playtech megvette az iront

Hozzászólás

Novemberben nem volt semmi csúszás. December végén is jött vissza pénz t+2-3 nap alatt. Nekem.
                              Idén, február első felében 1 héten belül megkaptam.

Hozzászólás

Novemberben MÉG nem volt, de a baj már látszott.

A decmberi bónusz promóció is csak azt a célt szolgálta, hogy úgy próbáljanak pénzt behozni, hogy az abusereket rávegyék, hogy csak náluk veszítsenek, mert kínából már nem jött lóvé és borult a piramis. Ez mondjuk elárulja a szakmai hozzánemértésüket.

December 15-től változtatták meg a kifizetési szabályokat is, amikor is már nem fizettek ki profitot semmilyen e-wallet-re.

A decemberben pénzt kikérő ügyfelek mindegyikét megjelölték, mert már készültek arra, hogy előhúzzúk az "abuser-kártyát", ha nem a terveik szerint megy az üzlet.

A januári SNB ügy csak még jobban betette nekik a kaput, így már menthetetlen lett a piramisjáték és azóta is egyre mélyebbre süllyednek a saját ürülékükben.

Nagyjából ennyi az IronFx utóbbi 1 éve.

Hozzászólás

Working...
                                X