Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• eurusd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    majmok bolygója....

amúgy érdemes beperkálni a 20 eurót az ombucinak, vagy teljesen felesleges ott is panaszkodni szerintetek?
    ezt csak egy jövőbelátó tudná megmondani mondjuk sok kicsi sokra megy ott is gondolom, ráadásul tök hivatalos

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Jelentkezzen aki kereskedik. Kezeket fel, gyerünk!
      Most az jelentkezzen, aki éles számlán kereskedik! Kezeket fel, gyerünk!
      Most az jelentkezzen, aki meg is meri mutatni a kereskedési történetét bármilyen hitelesnek mondható fórumon keresztül (gondolok itt pld a forexfactory TE-re vagy a myfxbookra).

Véget lehet vetni a farokméregetésnek hamar, rögtön kiderül, hogy ki mekkora tréder/szakember.

Mellébeszélésre (titkos / nem hiteles / stb baromságok ) nem vagyok kíváncsi, ahogy centes számlákra és demókra sem, továbbá a tegnap nyitott 1-2 pozis számlák sem érdekelnek. Lássuk, kitől lehet valóban tanulni, s ki a kakótréder.

ps.: várom a kifogásokat :-)

VAGY legyen vége az offolásnak végre!
      Kedves erla01!
      Szted van olyan spekuláns aki nem bukik óriásiakat? Szted Kostolany, Soros mekkora bukásokon van túl? Szted a pénz/tőkepiaci spekuláció az valóban trade, melyben 5-ért veszem és 10-ért adom mint egy cukorkaboltban?
      Ez a tanfolyamokból származik, ülj a gép elé és kezdj el adni venni. No, ez a tuti zöldfülűség (elnézésedet kérem) és nem a méretes bukások előfordulása.
      Inkább a bukókat tegyük föl a fórumra, az hasznosabb lesz magunknak és másoknak is. Talán

Hozzászólás

• MyBusiness, szia, jó reggelt!

Biztos vagyok benne, hogy előfordul 1-1 veszteség, ez természetes dolog, a piac része. Véleményem szerint nem lehet megmondani, megtippelni 100%-os pontossággal, hogy merre megy a piac. Egyik fent említett ember (vagy inkább legenda?!) sem tud(t)ja, ahogy mi sem. Biztos voltak óriási bukásaik, s Sorosnak talán lesznek is.
        Az óriási veszteség pedig viszonylagos, az össztőkéhez mérten határozható meg, ami Sorosnak morzsa, abból mi életünk végéig eléldegélnénk szerintem.
        A spekuláció számomra nem egyenlő a kereskedéssel. Nem is említem egy lapon a kettőt, s nem is csinálom ugyanazon a számlán a kettőt. Így nem, a válaszom a 2-ik kérdésedre határozott nem. A kereskedés számomra az, amikor a meghatározott stratégiám alapján pozíciót veszek fel, s azt sl/tp-ig tartom, betartva az általam hozott szabályokat, s ezt ismétlem gépiesen, ugyanúgy, mindig.
        A spekuláció pedig az, amikor az érzéseimre, tippjeimre, vadabbnál vadabb ötleteimre hallgatva, magasabb kockázattal veszek fel 1-1 pozit, ami vagy/vagy alapon működik. Legutóbbi az NFP alatt spekuláltam, véletlenül bejött, nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget. A kereskedés és spekuláció közt a határ számomra tisztán kivehető, elkülöníthető, a kettőt nem mosom össze. Így megválaszoltam a 3-ik kérdésedet is.
        Sajnos nem tudom, hogy manapság milyenek a tanfolyamok. Amikor elkezdtem a piaccal foglalkozni akkor nem volt pénzem részt venni ilyeneken, s mivel nem budapesti vagyok lehetőségem sem volt. Ma pedig úgy érzem, hogy tudom azt, amire nekem szükségem van ahhoz, hogy kereskedjek. Teszem is ezt nap, mint nap, ahogy mondtad is, leülök a gép elé, s adok - veszek, mikor mit mond a rendszerem.

A posztom, amire reagáltál inkább arról szólt, hogy felhívtam az itt jelenlévő szakemberek figyelmét arra, hogy a szájtépés és önmaguk fényezése, elhivatottságuk, széles látókörük, sikerességük bizonygatásának egyik legjobb eszköze egy real trading exploler lehetne. Egy nyilvános, követhető számlatörténettel bárki meg tudja mutatni, hogy ő mekkora szakember. Engem az tud meggyőzni szakmai kiválóságáról, aki tud mutatni nekem egy sikeres kereskedési kivonatot, egy profitos hozamgörbét, amin látszik, hogy kereskedésből származik a hozam, nem pedig 1-2-3 számla "összehúzásából". Maradi gondolatok ezek, tudom. Mertem remélni, hogy azért 1-2 számlatörténet, myfxbookos profil felkerül ide (vagy a megfelelő helyre egy másik témában), de sajnos tévedtem. El is fog sikkadni ez az irány, mivel ahogy azt említettem egyik hozzászólásomba, lehet nem itt, de említettem, hogy a szakma, az én olvasatomba vett szakma hiányzik a fórumról. Van 1-2 ember, viszont ők nem mennek bele semmiféle olyasfajta dologba, mint azt fentebb láthattunk.

A bukókat feltenni? Miért? Nem értem ezt a megközelítésedet. Én a nyerőket tenném fel inkább, s azt a stratégiát, amivel lehet nyerni, s a bukók a stratégia részei. Nem azért van a bukás, mert valamit elront az ember, hanem azért, mert az a kereskedés "egy kiválóan kivitelezett, de sz@r tréd volt" - by Petike.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ...........A bukókat feltenni? Miért? Nem értem ezt a megközelítésedet. Én a nyerőket tenném fel inkább, s azt a stratégiát, amivel lehet nyerni, s a bukók a stratégia részei. Nem azért van a bukás, mert valamit elront az ember, hanem azért, mert az a kereskedés "egy kiválóan kivitelezett, de sz@r tréd volt" - by Petike.
          Egyet tudok érteni. Csak azért, mert felteszünk pár kiragadott tradet.....attól senki sem lesz okosabb, lehet az nyerő, vagy akár vesztő is. Sőt, ha felrakjuk a saját rendszerünket, amire azért vannak példák itt is, meg más fórumokon is, attól sem lesz okosabb senki. Mert egy stratégiát ha felrak az ember, azt általában azért teszi, mert működik. NEKI!
          Itt a nagy kérdés, az az, hogy Te tudod-e ugyanúgy működtetni?
          És a válasz, hogy nyilván nem, hiszen megkaphatsz egy másnak működő stratégiát, viszont a hozzá tartozó hitrendszert senki sem tudja átadni.
          www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

• kapott valaki mailt a BCFX-tol ? a volt ironos alkalmazottak dolgoznak rendesen

Tisztelt Uram,

Megbeszélésünk szerint itt küldöm Önnek a tájékoztatást, esetleg lehet hasznát veszi.

A BCFX Bróker és a FinFx Bróker egy cég alatt futó ECN/DMA bróker és a Cysec által regulált 234/14.

Jelenleg a cégünk két weboldallal üzemel www.finfx.com és a www.bcfxbroker.com, mert a BCFXBroker megvásárolta a FINFX-et. Információkat talál a weboldalakon, némely kisebb eltérésekkel.

A célunk hosszútávon megtartani, maximálisan kiszolgálni és a legjobb szolgáltatást nyújtani az ügyfeleinknek.
            Szeretnénk a Magyar kereskedők bizalmát az általunk nyújtotta előnyökkel és az ügyfélközpontú szolgáltatásainkkal megnyerni, vagy úgy nevezett bizalmat felépíteni újra, mely ismét megmutatná ennek a szakmának a szépségét és értelmét.

Hír rólunk, a linkre kattintva a 20. Oldalon megtalálja: http://ipaper.ipapercms.dk/2zsirfKft/Forexclusive14/
            http://www.financemagnates.com/forex...d-bcfx-broker/
            Elérhetőségeim:
            Email: tajti.a@bcfxbroker.com

Telefon: +357 25 722436 | Fax: +357 25 720748
            AMUGY SOHA NEM IS BESZELTEM VELUK NEM IS TUDTAM , HOGY LETEZNEK

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              kapott valaki mailt a BCFX-tol ? a volt ironos alkalmazottak dolgoznak rendesen
              ..igen..

Hozzászólás

• Szeretnénk a Magyar kereskedők bizalmát az általunk nyújtotta előnyökkel és az ügyfélközpontú szolgáltatásainkkal megnyerni, vagy úgy nevezett bizalmat felépíteni újra, mely ismét megmutatná ennek a szakmának a szépségét és értelmét.

nemes gesztus , vajon arra gondol ,hogy az iron szetverte a bizalmat?

Hozzászólás

kapott valaki mailt a BCFX-tol ? a volt ironos alkalmazottak dolgoznak rendesen

Tisztelt Uram,

Megbeszélésünk szerint itt küldöm Önnek a tájékoztatást, esetleg lehet hasznát veszi.

A BCFX Bróker és a FinFx Bróker egy cég alatt futó ECN/DMA bróker és a Cysec által regulált 234/14.

Jelenleg a cégünk két weboldallal üzemel www.finfx.com és a www.bcfxbroker.com, mert a BCFXBroker megvásárolta a FINFX-et. Információkat talál a weboldalakon, némely kisebb eltérésekkel.

A célunk hosszútávon megtartani, maximálisan kiszolgálni és a legjobb szolgáltatást nyújtani az ügyfeleinknek.
                  Szeretnénk a Magyar kereskedők bizalmát az általunk nyújtotta előnyökkel és az ügyfélközpontú szolgáltatásainkkal megnyerni, vagy úgy nevezett bizalmat felépíteni újra, mely ismét megmutatná ennek a szakmának a szépségét és értelmét.

Hír rólunk, a linkre kattintva a 20. Oldalon megtalálja: http://ipaper.ipapercms.dk/2zsirfKft/Forexclusive14/
                  http://www.financemagnates.com/forex...d-bcfx-broker/
                  Elérhetőségeim:
                  Email: tajti.a@bcfxbroker.com

Telefon: +357 25 722436 | Fax: +357 25 720748

Tajti Adrienn van ott. Ha nem lennék kulturált elküldeném a ***. De így csak gondolom

Hozzászólás

nemes gesztus , vajon arra gondol ,hogy az iron szetverte a bizalmat?
                    arra. cysec alól állnak neki. google fordítóval? "vagy úgy nevezett bizalmat felépíteni újra"

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Tajti Adrienn van ott. Ha nem lennék kulturált elküldeném a ***. De így csak gondolom
                      ez szép és nemes gesztus. örülhet, hogy vannak még úriemberek

Hozzászólás

• [QUOTE=suncika;72861]kapott valaki mailt a BCFX-tol ? a volt ironos alkalmazottak dolgoznak rendesen

Kedves Suncika,

Igen szeretném nyomatékosítani, hogy az IronFx cégnél dolgoztam, nincsen semmilyen titkolnivalóm, sőt a nevemet is szívesen felvállalom (nem használok nicknevet).
                        Bizonyára, ha tudja, hogy az Ironfx alkalmazottja voltam, gondolom azzal is tisztában van, hogy a cégtől eljöttem 2015. Február végén. Nem emlékszem arra, hogy Ön ügyfelem lett volna a cégnél, vagy hogy egyáltalán valamikor is beszéltünk volna az ottlétem alatt. Azt is szeretném Önnek elmondani, hogy amikor 2014 januárban elkezdtem az Ironnál dolgozni, nem volt véletlen, hiszen az egyik legnagyobb brókercég volt, mely igen sok ügyféllel rendelkezett, gondolom Ön is ezek között az ügyfelek között volt. Nagyon sajnálom az esetleges sérelmét, vagy az elkeseredettségét, ÉN Önnek anyagi kárt nem okoztam, én Önt nem kényszerítettem semmire!
                        Én ajánlottam csak Önnek egy lehetőséget attól a cégtől, ahol most dolgozom, de nem kényszerítettem arra, hogy fogadja el, nem kényszerítettem, hogy fizessen be x összeget, és NEM állt szándékomban Önnek rosszat tenni.
                        Cipruson élek jó ideje és mint minden embernek nekem is szükségem van munkára és megélhetésre. Miután eljöttem az Ironfx-től azt gondoltam nem maradok ebben a szakmában...... de szeretem a munkám. Több hónapig jártam különböző brókercégekhez állásinterjúra, melyeket végül nem vállaltam, mert azt gondoltam, hogy a nevemet CSAK korrekt brókercéghez szeretném adni. Ennyit rólam dióhéjban. Remélem tömör kielégitő képet adtam magamról.
                        Még annyit megjegyeznék, hogy nem állok sem az Ön pártján, sem az IronFx pártján... Ön nem volt az ügyfelem, az Ironnál pedig meg már nem dolgozom régóta...
                        Minden jót kívánok Önnek! Remélem nem bántottam meg semmivel!

Hozzászólás

• Tajti Adrienn van ott. Ha nem lennék kulturált elküldeném a ***. De így csak gondolom

Kedves Adamv,

Ezt megteheti Decemberben személyesen is Magyarországon, bár nem tudom mit vétettem Önnek, ettől függetlenül állok elébe!
                          Kérem olvassa el, amit Suncikának küldtem....., abból Ön is többet tudhat rólam.
                          Amennyiben megbántottam volna bármivel is, nem tudom ugyan mivel, akkor elnézését kérem!

Hozzászólás

• Tajti Adrienn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Amennyiben megbántottam volna bármivel is, nem tudom ugyan mivel, akkor elnézését kérem!
                            Adrienn!
                            Elképesztően alacsony nívót engednek meg maguknak büntetlenül egyes nicknevek. Tiszteletem a nőies reakcióért.

(Én ezt a helyedben persze nem így reagáltam volna le, amiért azonnal ki is zártak volna.
                            Egyébként csak 2 büntetőpontot kaptam a közelmúltban hasonló szitu miatt. Olcsó játék ...)
                            https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

• Tajti Adrienn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Tajti Adrienn van ott. Ha nem lennék kulturált elküldeném a k. anyjába. De így csak gondolom

Kedves Adamv,

Ezt megteheti Decemberben személyesen is Magyarországon, bár nem tudom mit vétettem Önnek, ettől függetlenül állok elébe!
                              Kérem olvassa el, amit Suncikának küldtem....., abból Ön is többet tudhat rólam.
                              Nos akkor kezdjük az elején. Honnan van meg az Ironfx ügyfelek adatbázisa? Főleg ha Sunci se volt ügyfeled.
                              A levél eleje is hazudozással kezdődik... A megbeszéltek alapján küldöm... Aztán bevallod, hogy soha nem beszéltetek.
                              Már beszéltünk amikor még Ironnál dolgoztál, úgyhogy tisztán látom az etikai képességeidet, de Iron-károsultakat zaklatni ezzel a baromsággal, olyan mértékű pofátlanság amire azt hittem , csak 1 ember képes itt a fórumon.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nos akkor kezdjük az elején. Honnan van meg az Ironfx ügyfelek adatbázisa? Főleg ha Sunci se volt ügyfeled.
                                A levél eleje is hazudozással kezdődik... A megbeszéltek alapján küldöm... Aztán bevallod, hogy soha nem beszéltetek.
                                Már beszéltünk amikor még Ironnál dolgoztál, úgyhogy tisztán látom az etikai képességeidet, de Iron-károsultakat zaklatni ezzel a baromsággal, olyan mértékű pofátlanság amire azt hittem , csak 1 ember képes itt a fórumon.
                                Nincsen Iron ügyfélbázisom sajnos, bár lenne, akkor nem kellene különböző fórumokról, internetes telefonkönyvekből, közösségi portálokról stb, ügyfeleket keresnem és hívnom (higyje el nem egyszerű munka), és nyílván a munkahelyem is ad telefonszámokat, emailcímeket, mivel több éve vannak regisztrálóügyfelek demoszámlára, webinárra, szeminárra, forexpora stb. Gondolom, aki kereskedik, az nem csak egy helyen teszi és több helyen is demo számlát nyit, mielőtt élesben próbálkozik, ezáltal sok helyen meglehetnek az adatai, melyekhez nyílván így könnyű a brókercégeknek hozzáférni....hiszen azok meglettek adva. Mint írtam... ha visszanézi amit Suncikának írtam, akkor láthatja, hogy az Ironnál nem volt ügyfelem és az idő alatt nem beszéltünk. Mivel rengeteg emailt küldök naponta, elképzelhető, hogy véletlenül neki is küldtem, de ezzel nem akartam neki rosszat tenni. Ismétlem NEM KÉNYSZERÍTETTEM az emailben semmire. Gondolom ki is törölte, miért okoz ez Önnek még mindig fájó problémát???

A személyeskedésétől kérem kíméljen meg!.....nem bántottam meg Önt semmivel! Sajnálom,ha úgy érzi.....

Hozzászólás

Working...
                                X