Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• nekem se engedi a stopot túl kozel rakni a jelenlegi árhoz.
    olyan 5-6 pipet jó irányba, akkor nullába lehet húzni.
    ez nem egy nagy hátrány, aki nem m1 en akar tradelni.
    http://kepfeltoltes.hu/130104/ironfx...toltes.hu_.jpg

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Tessék, még ez a nyomorult Oroszországból Új-Zélandra emigrált Exness is 5$ per lot per turn comission mellett ad az ECN számláján 2-3 pontos spreadet.

https://www.exness.com/register
      és mennyi adót kell fizetni?

Hozzászólás

• Roboforex: 2.45$ per side, azaz 4.9$ per turn, per lot, szintén 3-4 baypip/pontos/ spredek mellett

http://www.roboforex.com/trade-condi...account-types/

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          nekem se engedi a stopot túl kozel rakni a jelenlegi árhoz.
          Ezt a stop dolgot sem értem.
          Az én brókeremnél akár 0 pip stoppal is nyithatok./Más kérdés, hogy nem sok értelme van/

Mi az, hogy 5 pipnél közelebb nem rakhatok stopot?

Én pédául rendszersen 3 pip Stop Losstal nyitok fordulót keresve.

Nem is értem, hogy amikor tényleg több tucat normális bróker van, minek számlát nyitni olyannál, aki a stop távolsággal is variál?

Hozzászólás

• Ha már a példáknál tartunk:

Pepperstone Razorrol betettem régebben screenshot-ot éles számláról 1.3pip spread +7$ jutalék = 2pip szerintem.
            FX Open -nél nem tudok éles spreadeket de a 3.6$/ side az csak 50.000$ befizetése felett van Nézd meg a kisbetus részt!

Hozzászólás

• Még annyit a Stop Lost dologhoz, hogy gondoljatok már bele, ha egy bróker nem akar csalni, akkor mit érdekli őt, hogy hova teszed a SL-ot, hiszen ahogy benyitottál megkereste a spreadet+ a comissiont.

Aki még ezen felül nem engedi 0-ra rakni a Sl.ot, az élből variálós bróker, akit érdemesebb elkerülni.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ha már a példáknál tartunk:

Pepperstone Razorrol betettem régebben screenshot-ot éles számláról 1.3pip spread +7$ = 2pip szerintem.
                FX Open -nél nem tudok éles spreadeket de a 3.6$/ side az csak 50.000$ befizetése felett van Nézd meg a kisbetus részt!
                Van éles számlám a Peppernél.

Csak illiquid időszakokban van 10 pont felett az EUR/USD spread./este 11 és 12 között/

Fő időszakban jellemzően 3-5 pont a Pepperstone spreadje.

Engem nem etetsz meg, több brókernél van éles számlám.

Hozzászólás

• Ezt a csúszó stoppot sem értem...mi az a 15 pontnál kisebbet nem enged?
                  Mi az a pont???
                  Egyenelő a pip-el???
                  De nekem már 49 pontot sem enged!!!
                  Vagy az már 4,9 pip???

Eddig a cTrader-en kereskedtem, de úgy felemelték az árakat, hogy új kereskedőt kell keressek, de eddig ez az IRON nem igazán kedvez az m1-es kereskedőknek!

Hozzászólás

• Most screenshotoztam a Pepperstonról:

http://i.imgur.com/OtBtx.gif

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Van éles számlám a Peppernél.

Csak illiquid időszakokban van 10 pont felett az EUR/USD spread./este 11 és 12 között/

Fő időszakban jellemzően 3-5 pont a Pepperstone spreadje.

Engem nem etetsz meg, több brókernél van éles számlám.
                      nézd vissza a csatolt képeim kozott valahol ott van a screenshot délután 1 és 3 kozott keszult EUR/USD-rol.1.3 pip spread.
                      De ha kell akkor rakok fel hétfo frisset én is.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A bónuszt egy bizonyos célra adjuk ami a kereskedés, nem pedig a jó szándékkal való visszaélésre.
                        Mindenki tudja hogy a bónusz soha nem lesz az ové mert csak a kereskedésre szolgál!

Ha valaki nem rendeltetés szeruen használja egyszeruen visszavesszuk.
                        Nem kell pereskedni, mert hosszú ido és koltséges.

Akkor ezek szerint te sem kereskedsz hanem a lehetoségeket keresed az úgymond ''konnyu'' pénzre.

De igen, kereskedek.
                        Ettől még lehajolok a könnyű pénzért
                        Egyébként ebben nem a pénz a lényeg, hanem a szellemi kihívás, amíg megtalálok egy lehetőséget

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          nekem se engedi a stopot túl kozel rakni a jelenlegi árhoz.
                          Ez a traded nullás lett? Csak mert ha jól emlékszem, te is a "sok nullást kompenzál a nagy nyerő" elvét vallod. Bocs ha a kérdés indiszkrét.

Hozzászólás

• Zoltán,

A demószámla meddig használható?

Hozzászólás

• Azt látom, hogy rendesen megy a savazás De van itt élő ember, aki éles számlán kereskedik/kereskedett az Ironnál, és tud róla mondani valamit? Bármit, legyen az jó vagy rossz? Nem Zoliról, a cégről

Net91: bár nem Zoltán vagyok, de ahogy én tapasztaltam, korlátlan ideig. Mondjuk ha egy darabig nem lépsz be egy számlára, akkor az bedöglik. De ha folyamatosan használod, szerintem bármeddig megy.

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Azt látom, hogy rendesen megy a savazás De van itt élő ember, aki éles számlán kereskedik/kereskedett az Ironnál, és tud róla mondani valamit? Bármit, legyen az jó vagy rossz? Nem Zoliról, a cégről
                                Én náluk is kereskedem egy ideje, ha konkrét kérdésed van, szívesen válaszolok

Hozzászólás

Working...
                                X