Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már beszéltünk amikor még Ironnál dolgoztál, úgyhogy tisztán látom az etikai képességeidet,

Bocsánat, annyit elfelejtettem az előbb hozzáfűzni, hogy az Ironnál én soha nem beszéltem Önnel, tudom nagyon jól, hogy kinek volt az ügyfele, és így biztos emlékeznék rá, ha beszéltünk volna akár csak egy szót is bármikor.

Hozzászólás

• [QUOTE=Tajti Adrienn;72878]
      suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      kapott valaki mailt a BCFX-tol ? a volt ironos alkalmazottak dolgoznak rendesen

Kedves Suncika,

Igen szeretném nyomatékosítani, hogy az IronFx cégnél dolgoztam, nincsen semmilyen titkolnivalóm, sőt a nevemet is szívesen felvállalom (nem használok nicknevet).
      Bizonyára, ha tudja, hogy az Ironfx alkalmazottja voltam, gondolom azzal is tisztában van, hogy a cégtől eljöttem 2015. Február végén. Nem emlékszem arra, hogy Ön ügyfelem lett volna a cégnél, vagy hogy egyáltalán valamikor is beszéltünk volna az ottlétem alatt. Azt is szeretném Önnek elmondani, hogy amikor 2014 januárban elkezdtem az Ironnál dolgozni, nem volt véletlen, hiszen az egyik legnagyobb brókercég volt, mely igen sok ügyféllel rendelkezett, gondolom Ön is ezek között az ügyfelek között volt. Nagyon sajnálom az esetleges sérelmét, vagy az elkeseredettségét, ÉN Önnek anyagi kárt nem okoztam, én Önt nem kényszerítettem semmire!
      Én ajánlottam csak Önnek egy lehetőséget attól a cégtől, ahol most dolgozom, de nem kényszerítettem arra, hogy fogadja el, nem kényszerítettem, hogy fizessen be x összeget, és NEM állt szándékomban Önnek rosszat tenni.
      Cipruson élek jó ideje és mint minden embernek nekem is szükségem van munkára és megélhetésre. Miután eljöttem az Ironfx-től azt gondoltam nem maradok ebben a szakmában...... de szeretem a munkám. Több hónapig jártam különböző brókercégekhez állásinterjúra, melyeket végül nem vállaltam, mert azt gondoltam, hogy a nevemet CSAK korrekt brókercéghez szeretném adni. Ennyit rólam dióhéjban. Remélem tömör kielégitő képet adtam magamról.
      Még annyit megjegyeznék, hogy nem állok sem az Ön pártján, sem az IronFx pártján... Ön nem volt az ügyfelem, az Ironnál pedig meg már nem dolgozom régóta...
      Minden jót kívánok Önnek! Remélem nem bántottam meg semmivel!

Kedves Adrienn,

Köszönjük, hogy megtisztelt minket azzal, hogy ellátogatott erre a fórumra.

Ha már ilyen szerencsásen alakult a helyzet, akkor legyen kedves tájékoztasson bennünket egy-két dologról, hogy eloszlassunk pár mendemondát.

Például, miért jött el a cégtől idén Februárban?

Volt-e látható jele annak, hogy a cég fizetési nehézségekkel küzd?

Tisztában volt-e azzal, hogy az akkori munkaadója azokból az ügyfelekből építi a céget, piramisjáték-rendszerben, akiket aztán később abusernek titulált és megtagadta a számljukon levő összeget kifizetését?

Arra is kíváncsi lennék, hogy a lelkiismerete támadt-e fel, amikor eljött, ha igen akkor ebben az esetben visszadta-e az addig kapott jutalékait, valamint a nyereményként kapott Rolex órát, amit azért kapott mert több százezer dollárt sikerült becsalnia a megtévesztett ügyfeleitől?

Nem zavarta-e, vagy legalább nem keltett egy icipici gyanút az, hogy a cég az ügyfelek befizetéseinek nagy részét már azelőtt szétosztja és nagyszabású céges partykon elmulatja, amikor azokat az ügyfelek még el sem veszítették?

Vagy esetleg azért távozott, mert a cég megvágta a jutalékokat, és már nem lehetett a balekokon olyan jól keresni?

Bocsásson meg, de a "valamiből élni kell" elég elfogadhatatlan kifogás.
      Ezek szerint a pénzért mindent meg lehet tenni, sem erkölcs, sem törvény nem szab gátat?
      Ennyi erővel akkor egy rablógyilkost is felmenthetnek a bíróságon, mert ő is csak valamiből meg akart élni?

A legfontosabb kérdés:
      Mit tanácsolna azoknak az ügyfeleknek, akik már hónapok óta várnak a pénzükre?

Válaszát előre is köszönjük!

Hozzászólás

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Lehet. 2007 óta viszont tapasztaltam, hogy:
        Esetleg tedd közkinccsé a kútfúrói szakmunkás-bizonyítványodat

Hozzászólás

• vadász, vadász....

Hozzászólás

• Tajti Adrienn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Gondolom, aki kereskedik, az nem csak egy helyen teszi és több helyen is demo számlát nyit, mielőtt élesben próbálkozik, ezáltal sok helyen meglehetnek az adatai, melyekhez nyílván így könnyű a brókercégeknek hozzáférni....
            Akár egy másik brókercég adataihoz is?

Én sosem adom meg demoszámla nyitásakor a személyes adataimat, főleg nem a telefonszámomat és email címként is egy eldobható emailt használok. (Kivétel, ha már ügyfél vagyok és az éles számla mellé nyitok az ügyféltérből)

Nem tudom, hogy ezek után mennyire érezzem biztonságban a beszkennelt útlevelem, számláim másolatait.(?)

Hozzászólás

• XMMA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Akár egy másik brókercég adataihoz is?

Én sosem adom meg demoszámla nyitásakor a személyes adataimat, főleg nem a telefonszámomat és email címként is egy eldobható emailt használok. (Kivétel, ha már ügyfél vagyok és az éles számla mellé nyitok az ügyféltérből)

Nem tudom, hogy ezek után mennyire érezzem biztonságban a beszkennelt útlevelem, számláim másolatait.(?)
              Néha nem értelek titeket.
              Olyan mintha tök kezdők lennétek pedig nem.

Nem a bróker cég adja ki/ viszi el az adatokat hanem a munkatársak.

Hozzászólás

• [QUOTE=Tajti Adrienn;72878]
                suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                kapott valaki mailt a BCFX-tol ? a volt ironos alkalmazottak dolgoznak rendesen

Kedves Suncika,

Igen szeretném nyomatékosítani, hogy az IronFx cégnél dolgoztam, nincsen semmilyen titkolnivalóm, sőt a nevemet is szívesen felvállalom (nem használok nicknevet).
                Bizonyára, ha tudja, hogy az Ironfx alkalmazottja voltam, gondolom azzal is tisztában van, hogy a cégtől eljöttem 2015. Február végén. Nem emlékszem arra, hogy Ön ügyfelem lett volna a cégnél, vagy hogy egyáltalán valamikor is beszéltünk volna az ottlétem alatt. Azt is szeretném Önnek elmondani, hogy amikor 2014 januárban elkezdtem az Ironnál dolgozni, nem volt véletlen, hiszen az egyik legnagyobb brókercég volt, mely igen sok ügyféllel rendelkezett, gondolom Ön is ezek között az ügyfelek között volt. Nagyon sajnálom az esetleges sérelmét, vagy az elkeseredettségét, ÉN Önnek anyagi kárt nem okoztam, én Önt nem kényszerítettem semmire!
                Én ajánlottam csak Önnek egy lehetőséget attól a cégtől, ahol most dolgozom, de nem kényszerítettem arra, hogy fogadja el, nem kényszerítettem, hogy fizessen be x összeget, és NEM állt szándékomban Önnek rosszat tenni.
                Cipruson élek jó ideje és mint minden embernek nekem is szükségem van munkára és megélhetésre. Miután eljöttem az Ironfx-től azt gondoltam nem maradok ebben a szakmában...... de szeretem a munkám. Több hónapig jártam különböző brókercégekhez állásinterjúra, melyeket végül nem vállaltam, mert azt gondoltam, hogy a nevemet CSAK korrekt brókercéghez szeretném adni. Ennyit rólam dióhéjban. Remélem tömör kielégitő képet adtam magamról.
                Még annyit megjegyeznék, hogy nem állok sem az Ön pártján, sem az IronFx pártján... Ön nem volt az ügyfelem, az Ironnál pedig meg már nem dolgozom régóta...
                Minden jót kívánok Önnek! Remélem nem bántottam meg semmivel!
                Kedves Adrienn ,megerositem, hogy nem voltam az ugyfele, de a koltoi kerdes csak marad ,honnan van a mail cimem gondolom az ugyfelbazis cipruson egy arucikk es a korekt arert a brokercegek megvveszik egymastol vagy alkalmazotakttol....
                Adrienn on felmondott a cegnel vagy ahogy N.Zoltan meseli a nem megfelelo alkalmazottakat kirugtuk es jogi eljarast inditottunk?
                Adrienn mivel februar vegeig az ironnal dolgozott ,gondolom chatan es mailen ugyanugy kamuzott az ugyfeleknek mintt a tobbi alkalmazott,tehat az on ugyfelei mind megkaptak a penzuket ,vagy vannak akik meg most is varnak? ha meg varnak akkor onnek az ugyfelek mellet kenne kialnia mert on gyozte meg oket ,hogy befizessenek.
                tehat en minden brokerceget es ott dolgozot(foleg ha ironos volt) hihetobnek tartok ha eliteli az iron magatartasat , ezt varom ontol is mivel az ironnal dolgozott.
                Adrienn ,ha azt akarja ,hogy megbizzak onnben ,vagy esetleg elgondoklkozzak azon ,hogy az on altal kepviselt brokerceghez befizessek ,legyen szives az igazat elmeseni az ironnal tortentekrol, es nyilvanosan elitelni az iron magatartasat. amig ez nem tortenik meg addig a mailt egy nemkivanatos reklamnak tartom.
                Udv Suncika

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Néha nem értelek titeket.
                  Olyan mintha tök kezdők lennétek pedig nem.

Nem a bróker cég adja ki/ viszi el az adatokat hanem a munkatársak.
                  Ne haragudj, de most te értelmezted rosszul a hozzászólást.

Brókercég és brókercég közt hivatalosan csak megállapodás alapján jöhet létre. Lásd Alpari.uk-ETX

Az sem kérdés, hogy egy kapcsolattartó (bárhogyan is nevezzük) karrierje során nem egy cégnél fog lehúzni 20 évet és az ő értéket az szabja meg, hogy minél több kliens, minél több pénzét, minél több kötéssel húzza be a céghez, így hát egy megörökölt, átvitt ügyfélállomány biztos alapot jelenthet neki. Egy írható CD-re meg csak van pár centje.

Ha ilyen lazán kezelik az adatokat, akkor esetleg hány kamu számla lehet még a nevemen?

Hozzászólás

• [QUOTE=Humble;72896]
                    Tajti Adrienn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Kedves Adrienn,

Köszönjük, hogy megtisztelt minket azzal, hogy ellátogatott erre a fórumra.

Ha már ilyen szerencsásen alakult a helyzet, akkor legyen kedves tájékoztasson bennünket egy-két dologról, hogy eloszlassunk pár mendemondát.

Például, miért jött el a cégtől idén Februárban?

Volt-e látható jele annak, hogy a cég fizetési nehézségekkel küzd?

Tisztában volt-e azzal, hogy az akkori munkaadója azokból az ügyfelekből építi a céget, piramisjáték-rendszerben, akiket aztán később abusernek titulált és megtagadta a számljukon levő összeget kifizetését?

Arra is kíváncsi lennék, hogy a lelkiismerete támadt-e fel, amikor eljött, ha igen akkor ebben az esetben visszadta-e az addig kapott jutalékait, valamint a nyereményként kapott Rolex órát, amit azért kapott mert több százezer dollárt sikerült becsalnia a megtévesztett ügyfeleitől?

Nem zavarta-e, vagy legalább nem keltett egy icipici gyanút az, hogy a cég az ügyfelek befizetéseinek nagy részét már azelőtt szétosztja és nagyszabású céges partykon elmulatja, amikor azokat az ügyfelek még el sem veszítették?

Vagy esetleg azért távozott, mert a cég megvágta a jutalékokat, és már nem lehetett a balekokon olyan jól keresni?

Bocsásson meg, de a "valamiből élni kell" elég elfogadhatatlan kifogás.
                    Ezek szerint a pénzért mindent meg lehet tenni, sem erkölcs, sem törvény nem szab gátat?
                    Ennyi erővel akkor egy rablógyilkost is felmenthetnek a bíróságon, mert ő is csak valamiből meg akart élni?

A legfontosabb kérdés:
                    Mit tanácsolna azoknak az ügyfeleknek, akik már hónapok óta várnak a pénzükre?

Válaszát előre is köszönjük!
                    Kedves Humble -nicknév,

A kérdéseire válaszolva, ami igazából telejesen MAGÁNÜGY... Ön mit szólna hozzá,- hogy ebben a szűkös gazdasági helyzetben ami Magyarországon van és nem csak Magyarországot érinti sajnos- megkérdezném, hogy tulajdonképpen milyen okból kerül Ön erre a forex fórumra ( ahol általában olyan emberek vannak, akik komoly pénzekkel kereskednek)...Kérdezhetném Öntől, ami teljesen személyes kérdés, hogy miért nem a HAZAI Bankokba fekteti a pénzét... –vagyis ehhez nekem úgy nincsen közöm, mint Önnek ahhoz, hogy miért jöttem el a cégtől és a tisztességesen megdolgozott, leadózott fizetésemet hova tettem.
                    Én nem voltam a cégnek sem tulajdonosa, de még csak vezetői beosztásban sem voltam..az alsó létrafokon kezdtem és a távozásomig ott is maradtam, ezáltal a cég belső ügyeibe nem volt soha az ottlétem alatt belelátásom. Bizonyára Ön is dolgozott már életében alkalmazásban, nem gondolom, hogy Önnel osztotta volna meg a cég a belső ügyeket.
                    Nagyon megtisztelne, ha igazságtalanul vádolt szavaitól a továbbiakban megkímélni szíveskedne!
                    A problémáit nem egy egyszerű volt alkalmazott személyében kellene keresnie!
                    Megjegyezni kívánom, hogy valakivel nagyon összekevert, mert Rolex órát soha nem nyertem...bár úgy lett volna. Az igaz, hogy nyertem egy órát,...ismétlem nem Rolex... és képzelje férfióra, mely számomra használhatatlan és jelentéktelen értékű. Csupán egy gesztus volt a cég részéről. Ennek az ajándéknak összetettebb a munka értéke, nem az emberek becsapásából sikerült elérnem!-DE megint csak beszámolok, ami NEM TARTOZIK Önre! Már túl is beszéltük.

További szép napot kívánok Önnek.
                    Tajti Adrienn

Hozzászólás

• [QUOTE=suncika;72903]
                      Tajti Adrienn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Adrienn on felmondott a cegnel vagy ahogy N.Zoltan meseli a nem megfelelo alkalmazottakat kirugtuk es jogi eljarast inditottunk?
                      Adrienn mivel februar vegeig az ironnal dolgozott ,gondolom chatan es mailen ugyanugy kamuzott az ugyfeleknek mintt a tobbi alkalmazott,tehat az on ugyfelei mind megkaptak a penzuket ,vagy vannak akik meg most is varnak? ha meg varnak akkor onnek az ugyfelek mellet kenne kialnia mert on gyozte meg oket ,hogy befizessenek.
                      tehat en minden brokerceget es ott dolgozot(foleg ha ironos volt) hihetobnek tartok ha eliteli az iron magatartasat , ezt varom ontol is mivel az ironnal dolgozott.
                      Adrienn ,ha azt akarja ,hogy megbizzak onnben ,vagy esetleg elgondoklkozzak azon ,hogy az on altal kepviselt brokerceghez befizessek ,legyen szives az igazat elmeseni az ironnal tortentekrol, es nyilvanosan elitelni az iron magatartasat. amig ez nem tortenik meg addig a mailt egy nemkivanatos reklamnak tartom.
                      Udv Suncika
                      Kedves Suncika -nicknév,

Én jöttem el a cégtől, hogy miért? -kérem keresse meg amit már egyszer megválaszoltam Humble nicknévnek.
                      Elárulom Önnek senkit nem kellett 'meggyőznöm', nem kellett 'kamuznom', mindenki saját maga eldönti hova és miért regisztrál és fizet be, hogy kereskedjen. 18 év felett az ember csak tud egyedül döntést hozni, hiszen más nem tudja helyette a döntéseket meghozni.---ha én nem akarok valamit, akkor nem teszem!

'Adrienn ,ha azt akarja ,hogy megbizzak onnben ,vagy esetleg elgondoklkozzak azon ,hogy az on altal kepviselt brokerceghez befizessek ,legyen szives az igazat elmeseni az ironnal tortentekrol, es nyilvanosan elitelni az iron magatartasat. amig ez nem tortenik meg addig a mailt egy nemkivanatos reklamnak tartom.'

Mindenki saját maga vonja le a következtetéseket és csak az bízzon meg bennem, akiben én is megbízhatok!

További szép napot kívánok Önnek!

Tajti Adrienn

Hozzászólás

• Tajti Adrienn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Mindenki saját maga vonja le a következtetéseket és csak az bízzon meg bennem, akiben én is megbízhatok!

További szép napot kívánok Önnek!

Tajti Adrienn
                        Én levontam, mellébeszélsz Adrienn

Hozzászólás

• http://kepfeltoltes.hu/151014/tro_ww...toltes.hu_.jpg

Hozzászólás

• Én csak azt látom hogy sikerült elveszítened egy ironos számlát,azt nem hogy egy másik számlán közel ennyi profit lenne.

Hozzászólás

• ahogy latom tobb mint 100 lottot kotottel gondolom a tulso oldalon is kivancsi vagyok mennyi mentt el spread-re kivancsi vagyok a matekre ...atkuldheted priviben is

Hozzászólás

• XMMA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                ....

Ha ilyen lazán kezelik az adatokat, akkor esetleg hány kamu számla lehet még a nevemen?
                                Ahány ciprusi brókercég akár. A probléma akkor válna érdekessé, ha egyszercsak kikerülne a NAV-hoz, hogy mennyi adót nem fizettél be.

Hozzászólás

Working...
                                X