Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• [QUOTE=Tajti Adrienn;72907]
    suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Kedves Suncika -nicknév,

Én jöttem el a cégtől, hogy miért? -kérem keresse meg amit már egyszer megválaszoltam Humble nicknévnek.
    Elárulom Önnek senkit nem kellett 'meggyőznöm', nem kellett 'kamuznom', mindenki saját maga eldönti hova és miért regisztrál és fizet be, hogy kereskedjen. 18 év felett az ember csak tud egyedül döntést hozni, hiszen más nem tudja helyette a döntéseket meghozni.---ha én nem akarok valamit, akkor nem teszem!

'Adrienn ,ha azt akarja ,hogy megbizzak onnben ,vagy esetleg elgondoklkozzak azon ,hogy az on altal kepviselt brokerceghez befizessek ,legyen szives az igazat elmeseni az ironnal tortentekrol, es nyilvanosan elitelni az iron magatartasat. amig ez nem tortenik meg addig a mailt egy nemkivanatos reklamnak tartom.'

Mindenki saját maga vonja le a következtetéseket és csak az bízzon meg bennem, akiben én is megbízhatok!

További szép napot kívánok Önnek!

Tajti Adrienn
    Kedves Adrienn koszonom az oszinte es kimerito valaszt, ezekutan mar csak annyit teszek ,hogy en is irok egy mailt az info@bcfxbroker.com es support@bcfxbroker.com amiben elmagyarazom, hogy azt a brokert akinel volt ironos dolgozik azt megbizhatatlannak tartom es felhivom a figyelmuket ,hogy engem tobbet ne zavarjanak foleg volt ironos alkamazottak mert ez nekik szegyen. Es minden ismerosomet megkerem aki kapott mailt onoktol, hogy ugyanazt tegye.

Hozzászólás

• Kedves Fórumtagok (Suncika, Adamv, Humble, Tibor, XMMA, Begin4ex ) akik felém üzenetekbe foglalva ezt a nagy érdeklődést mutatták!
      Szeretném megköszönni, hogy ilyen sokat foglalkoztak velem, mert ezen idő alatt a weboldalunk látogatottsága szépen megnőtt és elég sokan érdeklődésüket fejezik ki a cégünk iránt. Önök egy nagyon jó reklámot csináltak cégünknek, tehát tényleg csak megköszönni tudom! Kérem továbbra is beszéljenek rólam, így van egy jó kis marketingünk! Tudják a rossz reklám, nem mindig rossz reklám!

Hozzászólás

• Kedves Adrien .
        Most az Iron topikjába vagyunk , légyen hát erröl szó .
        Elözö beirásaiba azt álitotta XY nem is volt az ügyfele , de tudja kihez tartozott . Eddig tiszta
        Hogy lehet valakiröl azt álitani hogy xy trader hozzá tartozik , mikor nekem is csak véletlenül árulták el hogy máshoz tartozom . Illetö semmilyen módon nem közölte hogy az összekötőm ezentúl ö lesz . Ilyenkor nem kéne bejelentkezni az ügyfélnél ?
        Tehát amig én nem jelentkeztem az összekötönél , addig lehet 2-3 ember váltotta egymást felettem ? És erröl , mért nem tud akire legjobban tartozik , a trader ?
        Kicsit volt ott fejetlenség a cégnél , nem ? (nem kicsit )

A cég, kb január óta visszafogta/leálitotta a kifizetéseket .
        Kifele , nem jelezték hogy ideiglenesen gondjaik lennének .
        Gondolom , likviditáshiány . Előfordult mással is .
        A volt cége , milyen intézkedéseket tett az állapot javítására ?
        Tudom lentröl sok minden nem látszik annyira , de mégis . Mi változott ?

Hozzászólás

• Tajti Adrienn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Kedves Fórumtagok (Suncika, Adamv, Humble, Tibor, XMMA, Begin4ex ) akik felém üzenetekbe foglalva ezt a nagy érdeklődést mutatták!
          Szeretném megköszönni, hogy ilyen sokat foglalkoztak velem, mert ezen idő alatt a weboldalunk látogatottsága szépen megnőtt és elég sokan érdeklődésüket fejezik ki a cégünk iránt. Önök egy nagyon jó reklámot csináltak cégünknek, tehát tényleg csak megköszönni tudom! Kérem továbbra is beszéljenek rólam, így van egy jó kis marketingünk! Tudják a rossz reklám, nem mindig rossz reklám!
          Ha valaki 1 cég összeomlása előtt kilép, az már nem magánügy, lásd a brókerbalhékat. Nikolett, te, és még páran akkor léptetek ki, amikor kezdődtek a gondok, így hát jogos a kérdés, miért. Te erre kérdéssel válaszoltál, hogy te sem érdeklődsz a kérdező ügyeiről. Klasszikus elterelés. Megjegyezném, Nikolett mailben még akkor is számlanyitásra próbált rávenni, amikor 1 hónap múlva kilépett, ugye ezt el kell ismerni, hogy több, mint gyanús. De inkább úgy fogalmaznék, egyértelmű, ez már nem gyanú.

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ha valaki 1 cég összeomlása előtt kilép, az már nem magánügy, lásd a brókerbalhékat. Nikolett, te, és még páran akkor léptetek ki, amikor kezdődtek a gondok, így hát jogos a kérdés, miért. Te erre kérdéssel válaszoltál, hogy te sem érdeklődsz a kérdező ügyeiről. Klasszikus elterelés. Megjegyezném, Nikolett mailben még akkor is számlanyitásra próbált rávenni, amikor 1 hónap múlva kilépett, ugye ezt el kell ismerni, hogy több, mint gyanús. De inkább úgy fogalmaznék, egyértelmű, ez már nem gyanú.

Adrienn,

Kicsit el vagy tevedve, ez nem a Gyozike-show, ahol a negativ reklam is bevetelt hoz.
            Szerinted hany konvertalhato ugyfel lesz azokbol akik az itt osszehordott butasagaid miatt latogattak meg a ceg honlapjat?

Latom, jo tanitvanya voltal zoltannak, ami a mellebeszelest illeti, viszont legandasan szereny kepessegeidet nem sikerult csiszolni.

Meg volt a lehetoseged, hogy bebizonyitsd, hogy kulonb vagy mint a volt fonokeid, erre te ostoba modon azt bizonyitod, hogy pont olyan vagy te is.

Vitted magaddal az ironfx-iskola tanitasat es csodalkozol, hogy nem jonnek az ugyfelek.

Pont az ilyenek miatt kell tavol tartania magat az embernek minden ex-ironfx dolgozot alkalmazo brokertol!

Hozzászólás

• Egy nővel beszéltek urak(? ? ?). Picivel több intelligencia.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Egy nővel beszéltek urak(? ? ?). Picivel több intelligencia.
                Ez nem intelligencia kérdése, ha valaki kamuzik, terel, és benne volt a lehúzásokban, mindegy, nő-e. Nikolettre is ráírtam FB-n, mégis hogy képzeli, hogy be akart fűteni, miközben már recsegett ropogott az egész. Nem válaszolt. Ezután a legkevesebb, hogy sexista megjegyzéseket teszek rá, vagy Adriennre, bár igen visszafogottan. Olvasnál pol. fórumokon Szétröhögnéd magad

Hozzászólás

• Tajti Adrienn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Kedves Fórumtagok (Suncika, Adamv, Humble, Tibor, XMMA, Begin4ex ) akik felém üzenetekbe foglalva ezt a nagy érdeklődést mutatták!
                  Én nem érdeklődtem egy centit se , de igazából nincs jelentősége a dolognak. Minden jó, ha vége jó?

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ez nem intelligencia kérdése, ha valaki kamuzik, terel, és benne volt a lehúzásokban, mindegy, nő-e. Nikolettre is ráírtam FB-n, mégis hogy képzeli, hogy be akart fűteni, miközben már recsegett ropogott az egész. Nem válaszolt. Ezután a legkevesebb, hogy sexista megjegyzéseket teszek rá, vagy Adriennre, bár igen visszafogottan. Olvasnál pol. fórumokon Szétröhögnéd magad
                    A női egyenjogúság jegyében nemdebár?

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Egy nővel beszéltek urak(? ? ?). Picivel több intelligencia.
                      Most a zeccer egyetértünk. Feszkó-levezetés boxzsákon.

Hozzászólás

• begin4ex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ahány ciprusi brókercég akár. A probléma akkor válna érdekessé, ha egyszercsak kikerülne a NAV-hoz, hogy mennyi adót nem fizettél be.
                        Picit legyünk óvatosabbak, ez nyilvános fórum.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Picit legyünk óvatosabbak, ez nyilvános fórum.
                          igen az. és?

Hozzászólás

igen az. és?
                            Ne navozzunk, ki tudja ki mire harap.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ne navozzunk, ki tudja ki mire harap.
                              ezek már a kezdődő paranoia jelei?

egyébként lehet nem volt egyértelmű, csak rámutattam arra, hogy lehet akár 10-20 "számlád", aztán egyszercsak szembesítenek vele, akkor mivan?

Hozzászólás

ezek már a kezdődő paranoia jelei?

egyébként lehet nem volt egyértelmű, csak rámutattam arra, hogy lehet akár 10-20 "számlád", aztán egyszercsak szembesítenek vele, akkor mivan?
                                Lehet, hogy paranoia, de ne feledjük, hogy ha vkinek üldözési mániája van még üldözhetik
                                (A több számla ügye az világos.)
                                Üdv

Hozzászólás

Working...
                                X