Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ez mit jelent?

Visszajjött a pénzed, se többet se kevesebbet.

Viszont napnál világosabb mindenkinek, hogy ettől még a ciprusi brokerek gyakorlatilag szabályozás nélkül működnek.

Ezt lehet tagadni de attól még tény marad és ezt te is pontosan tudod...

Ciprus = szabályozatlan környezet (papíron szabályozott de azt kenhetjük a hajunkra)
    A lényeg, hogy egy cég miatt általánosítani hiba. Ha ugyan úgy viselkedtem volna akkor nem utaltam volna be, nem kereskedtem volna, nem tudtam volna pénzt kivenni. Ennyi.

Hozzászólás

• Se a cysec-et se az ombudsmant nem védtem srácok. Csak nem kell véres szemmel az összes céget szidni. Ennyi.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Se a cysec-et se az ombudsmant nem védtem srácok. Csak nem kell véres szemmel az összes céget szidni. Ennyi.
        Szidni nem kell csak Cysec alatti brókerhez egy centet sem szabad betenni.
        A biztosítónak/alapnak még honlapja sincs!
        A ciprusi bankok mikor dőltek egy haircuttal intézték az ügyet.
        Majd ha a UBS fiókot nyit Nicosiában befizetünk

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nekem aztán mindegy.
          Tudom, hogy aki egyszer megégette magát teával, az a hideg vizet is megfújja.

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ott a pont.

Az ESMA nem vizsgálja a céget, csak ha bizonyítod (!) nekik, hogy eu-s szabályt sért. Ehhez minimum európai úniós jogismeretben jártasnak kell lenned, a megfelelő angol nyelvtudással felvértezve. Egyébiránt a CySEC-hez irányítanak.

Az MNB nem tesz semmit, mondva, hogy nem az ő hatáskörük, hanem a CySEC-é.
            Kérdés: Mi a jó istennek kell akkor regisztrálni náluk, és mi értelme van a regisztrációs számnak, ha közben a cég bármit megtehet a magyar ügyfelekkel?

A CySEC, bár állítólag elkezdett egy vizsgálatot, kijelenti, hogy nem illetékes az ügyben, hanem a financial ombudsmanhoz kell fordulni. Annak ellenére, hogy rájuk (meg az MNB-re és a többi semmitérő "felügyeleti szervre") hivatkozva csalják ki az ügyfelek pénzét.

Kérdés: Minek van akkor a felügyeleti szerv, ha nem illetékes egy olyan ügyben, ahol az általa felügyelt brókercég egyértelműen törvényt sért?
            Más cégeket hogyhogy mg tudnak bírságolni és engedélyeket visszavonni?

Gondolom az már fel sem tűnt senkinek, hogy a financial ombudsman honlapja még csak kész sincs. A menüpontok üresek, sok funkció nem is működik. Mit lehet várni egy ilyen "szervezettől"?

Azt hiszem ,hogy egy oknyomozó újságíró szép kis történetet rittyenthetne ebből.

Teljesen egyértelmű számomra, hogy nemzetközi szinten lesz néhány
            tökös legény, aki időt, pénzt, energiát nem sajnálva végig viszi az ügyet,
            ebből erkölcsi kérdést is csinálva. Aki nem szeretné csalóknál hagyni a pénzét!
            Meg talán a beragadt tőkéje is visszajöhet az összes, nem kevés költséggel együtt.
            Természetesen ez hosszú futam lesz, de nincs kétségem afelől, hogy
            mondjuk pár remek kapcsolatokkal rendelkező német ügyfél
            lépni fog. Vagy már lépett is csak mi nem tudjuk.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              És ez mit jelent?

Visszajjött a pénzed, se többet se kevesebbet.

Viszont napnál világosabb mindenkinek, hogy ettől még a ciprusi brokerek gyakorlatilag szabályozás nélkül működnek.

Ezt lehet tagadni de attól még tény marad és ezt te is pontosan tudod...

Ciprus = szabályozatlan környezet (papíron szabályozott de azt kenhetjük a hajunkra)
              Itthon sem jobb a helyzet......
              Budacash, Hungária, Questor, Marcsika (innen a szomszéd városból...), és most ez a Cirmos nevű hölgy. Abban is egész biztos vagyok, hogy működnek még ehhez hasonlóak jelenleg is, és a világon semmit sem tehetsz ellenük. Próbálkozások azért vannak az MNB és a kormány részéről. Hoznak egy-egy olyan új szabályt, ami szigorúbb......azok számára, akik amúgy is normálisan működnek. A csalóknak meg mindegy, mert sz@rnak a szabályozásra, és ahogy korábban is mondtam már, amíg lósz@r van, addig veréb is lesz.
              Mindazonáltal akkor itthon se csináljon senki semmit, mert ilyen esetek előfordulnak, és angol felügyelet alá se menjen senki, mert ott is voltak már bajok. Persze, persze értem én, hogy ott már viszont volt kártalanítás.......ez is igaz.

MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Hogy a @ba lehet ilyen ország az EUR-övezet tagja!? Sóhivatal az egész EU.
              Hát így, meg ahogy Magyarország is az......

Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              .......Azt hiszem ,hogy egy oknyomozó újságíró szép kis történetet rittyenthetne ebből.
              Ráharaphatna már valamelyik, nem is értem, hogy miért nem teszi, vagyis inkább azt nem, hogy miért fulladt kudarcba az összes eddigi ilyen kísérlet. Talán kutya ugat, pénz beszél...... Esetleg valaki, akinek ilyen kapcsolata van, és nem érdekli ha le akarják fizetni, hogy ne írja meg az igazságot?

Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A lényeg, hogy egy cég miatt általánosítani hiba. Ha ugyan úgy viselkedtem volna akkor nem utaltam volna be, nem kereskedtem volna, nem tudtam volna pénzt kivenni. Ennyi.
              Egyetértek Veled, csakhogy itt nem az általánosítás a célja a srácoknak, hanem hogy felfigyeljen az Ironra az összes többi bróker, és határolódjon el az összes ciprusi illetőségű cég a már sokat említett egymásra mutogató hivataloktól. Cycec, ESMA, ombudsman, és a többi....és persze az Irontól is. Ha ez megtörténne, akkor talán felfigyelne az EU, hogy mi történik. De szerintem ez a koncepció nem működik a fent már említett lósz@ros teória miatt.
              Az a baj, hogy ez kívülről csak egy halálos sebet kapott vad elkeseredett vergődése..........persze ez csak az én véleményem.

MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Akkor ne tegyél.....majd lesznek mások, akik tesznek....

Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Teljesen egyértelmű számomra, hogy nemzetközi szinten lesz néhány
              tökös legény, aki időt, pénzt, energiát nem sajnálva végig viszi az ügyet,
              ebből erkölcsi kérdést is csinálva. Aki nem szeretné csalóknál hagyni a pénzét!
              Meg talán a beragadt tőkéje is visszajöhet az összes, nem kevés költséggel együtt.
              Természetesen ez hosszú futam lesz, de nincs kétségem afelől, hogy
              mondjuk pár remek kapcsolatokkal rendelkező német ügyfél
              lépni fog. Vagy már lépett is csak mi nem tudjuk.
              Ebben én is reménykedek, és kíváncsian várom a fejleményeket. Nem csak német, de magyar tökös legények is vannak szerintem, akik a tettek mezejére léptek már. Valószínűleg sokan várják, hogy ennek legyen valami kézzel fogható eredménye, és ha nyertes lesz az ügyfél oldal, akkor talán megindul az ügyfek hada az Iron ellen......de ez még nagyon nincs lejátszva sajnos.
              www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

• Egyetértek, igazad van, eredmény esetén megindulhat az áradat!
                Az, hogy most csend van nem jelenti azt, hogy semmi sem történik.
                Minden elismerésem azoknak, akik kitapossák az ösvényt!
                Hosszú, nehéz harc ez.
                Az Iron nagyon jól felmérte ezt és sejti, hogy szinte következmények
                nélkül garázdálkodhat.
                Kiderül ez, valamikor. Hogy jól számolt-e.

Hozzászólás

Nekem aztán mindegy.
                  Tudom, hogy aki egyszer megégette magát teával, az a hideg vizet is megfújja.
                  Kedves Zalán,
                  Ez nem forró víz/hideg víz. A ciprusi környezet (nem a tengerpart) nem alkalmas(!) kereskedésre. Hogy miért azt ezerszer leírtuk, nem ismétlem.
                  Sztem ezzel te is tökéletesen tisztában vagy. "Napnál világosabb" - ahogy a kormányszóvívő minden második mondatában elhangzik.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kedves Zalán,
                    Ez nem forró víz/hideg víz. A ciprusi környezet (nem a tengerpart) nem alkalmas(!) kereskedésre. Hogy miért azt ezerszer leírtuk, nem ismétlem.
                    Sztem ezzel te is tökéletesen tisztában vagy. "Napnál világosabb" - ahogy a kormányszóvívő minden második mondatában elhangzik.
                    Ez isbegy álláspont. Az is amit én írtam. A lényeg, hogy attól, hogy ti nem biztok a többi cégben, attól még működő alternatíva lehet másoknak.

Ez nem változtat azon, hogy iron egy szemét cég.

Hozzászólás

Ez isbegy álláspont. Az is amit én írtam. A lényeg, hogy attól, hogy ti nem biztok a többi cégben, attól még működő alternatíva lehet másoknak.

Egy cégben megbízhatunk (pl FxPro ?) de a környezet(!) nem OK. A legjobb, legtisztességesebb cég is bedőlhet. Lehman Brothers.
                      Azt el kell ismerni, hogy az Ironnal az FCA/FSCS is gondban lenne hiszen nem jelentettek csődöt.

Hozzászólás

..... A lényeg, hogy attól, hogy ti nem biztok a többi cégben, attól még működő alternatíva lehet másoknak.....

Talán új munkahelyed lesz hamarosan és kezded előkészíteni a terepet?
                        Immár hanyadjára is?
                        XTB-COLMEX-IRON-ETX-PROTRADE-XXX?
                        6?

Hozzászólás

• chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Immár hanyadjára is?
                          6?

Ing, unicredit, xtb, colmex, iron, etx
                          Máshol nem dolgoztam, max partner voltam. Fxbroker.hu és protradefx

És akkor mi van? Zolival együtt dugjátok össze újra a fejetek és találjatok ki valami újat. Csak legyen benne igazság is a változatosság kedvéért

Hozzászólás

• chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Immár hanyadjára is?
                            6?

Biztos, hogy ez a "tisztulás útja"?

Hozzászólás

• Az IronFX megmutatta az igazi arcát ismét.

A legújabb húzásuk az, hogy mindenkit, aki a pénze iránt érdeklődik megfenyegetik, hogy törölnek minden, a beutalt tőkén felüli összeget a számlájukról. Ehhez még azt is van képük hazudni, hogy úgy tudják, hogy erről már az ügyfél értesítve lett.

Amikor az ügyfél közli, hogy nem lett, akkor azt mondják neki, hogy hamarosan értesítik, de azt a levelet nem küldték ki azóta sem egyik ügyfélnek sem.

Olyan ügyfeleknek is előadják ezt a dumát, aki még az állítólagos számlavizsgálatról sem kapott értesítést soha, és akinek eddig még a számlája sem volt megjelölve.

Ebben a mega-pofátlanságban élen jár mecser danika, aki live chaten és telefonon próbálja az ügyfeleket zsarolni, hogy használják a mirror számlát, vagy különben eltörlik a számláján levő összes nyereséget.

Ebből a történetból egy dolog világosan látszik: Hogy mi is az ironfx terve ezzel az időhúzással!

Valószínűleg próbálják megkeresni annak a jogi lehetőségét, hogy ezt meg is tehessék az ügyfelekkel.

Ha egy ilyen cég létezni és működni tud a cysec felügyelete alatt, akkor minden oka meg van rá az embernek, hogy egyetlen ciprusi brókercégben se bízzon!

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Az IronFX megmutatta az igazi arcát ismét.

A legújabb húzásuk az, hogy mindenkit, aki a pénze iránt érdeklődik megfenyegetik, hogy törölnek minden, a beutalt tőkén felüli összeget a számlájukról. Ehhez még azt is van képük hazudni, hogy úgy tudják, hogy erről már az ügyfél értesítve lett.

Amikor az ügyfél közli, hogy nem lett, akkor azt mondják neki, hogy hamarosan értesítik, de azt a levelet nem küldték ki azóta sem egyik ügyfélnek sem.

Olyan ügyfeleknek is előadják ezt a dumát, aki még az állítólagos számlavizsgálatról sem kapott értesítést soha, és akinek eddig még a számlája sem volt megjelölve.

Ebben a mega-pofátlanságban élen jár mecser danika, aki live chaten és telefonon próbálja az ügyfeleket zsarolni, hogy használják a mirror számlát, vagy különben eltörlik a számláján levő összes nyereséget.

Ebből a történetból egy dolog világosan látszik: Hogy mi is az ironfx terve ezzel az időhúzással!

Valószínűleg próbálják megkeresni annak a jogi lehetőségét, hogy ezt meg is tehessék az ügyfelekkel.

Ha egy ilyen cég létezni és működni tud a cysec felügyelete alatt, akkor minden oka meg van rá az embernek, hogy egyetlen ciprusi brókercégben se bízzon!
                                megkeresni a jogi lehetoseget? van egyszerubb megoldas is...
                                ugy csinalnak mint a commexfx-nel 3 honapja fel van fuggesztve kifizetes nincsen , csodeljaras sem, sot mar a honlapjuk se elerheto.. es ezzel bezarult a mese , na igy lessz az ironnal is
                                http://www.atozforex.com/news/commex...omain-expired/

Hozzászólás

Working...
                                X