Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ha úgy döntenének az ügyfelek hogy trédelnek mintha minden oké lenne, akkor a nagy részük elvesztené idővel a pénzét, így ironnak sokkal könnyebb lenne mert sokkal kevesebbet kéne kiutalnia (tegyük fel igaz hogy nincsenek meg teljesen az ügyfélpénzek).
    Aki meg tudja magáról hogy sikeres trader az átvezethetné ironos ecn re az egyenlegét és ott úgy nyerne hogy az ironnak nem fáj.
    Ez nagyot segítene iron helyzetén, csődöt meg nyilván nem akar mondani, gondolom vannak nagy fontos ember ügyfelei akik 200 000 usd meg még nagyobb összegekkel van és a biztosítás csak egy kevés összegig fedez, gondoljatok bele a helyükbe van benn 50 millió forintod és mondjuk a biztosítás fedez 6 millió ft ig. Persze hogy nem jelent csődöt.
    Nyilván inkább megpróbál talpra állni a cég.
    Az alpari fizetés képtelenséget jelentett a chf eset miatt, vagyis az ügyfélpénzek elvesztek a negatív egyenleg miatt, akiknek nem volt negatív egyenlegük azoknak is elveszett a pénze mert közös gyüjtőszámlákon volt.
    Ne emlegessetek itt pénz lenyúlást, előfordulhat hogy hozzá nyúlt az ügyfélpénzhez de úgy gondolom valószínű hogy nem így volt hanem alparihoz hasonlóan eltűnt a chf miatt a nagy része vagy teljesen az ügyfélpénzeknek.
    Gondolom sok ügyfél csak a bónuszozás miatt nyitott számlát és nincs kedve se itt se máshol trédelni, ezt is tudom.

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha úgy döntenének az ügyfelek hogy trédelnek mintha minden oké lenne, akkor a nagy részük elvesztené idővel a pénzét, így ironnak sokkal könnyebb lenne mert sokkal kevesebbet kéne kiutalnia (tegyük fel igaz hogy nincsenek meg teljesen az ügyfélpénzek).
      Aki meg tudja magáról hogy sikeres trader az átvezethetné ironos ecn re az egyenlegét és ott úgy nyerne hogy az ironnak nem fáj.
      Ez nagyot segítene iron helyzetén, csődöt meg nyilván nem akar mondani, gondolom vannak nagy fontos ember ügyfelei akik 200 000 usd meg még nagyobb összegekkel van és a biztosítás csak egy kevés összegig fedez, gondoljatok bele a helyükbe van benn 50 millió forintod és mondjuk a biztosítás fedez 6 millió ft ig. Persze hogy nem jelent csődöt.
      Nyilván inkább megpróbál talpra állni a cég.
      Az alpari fizetés képtelenséget jelentett a chf eset miatt, vagyis az ügyfélpénzek elvesztek a negatív egyenleg miatt, akiknek nem volt negatív egyenlegük azoknak is elveszett a pénze mert közös gyüjtőszámlákon volt.
      Ne emlegessetek itt pénz lenyúlást, előfordulhat hogy hozzá nyúlt az ügyfélpénzhez de úgy gondolom valószínű hogy nem így volt hanem alparihoz hasonlóan eltűnt a chf miatt a nagy része vagy teljesen az ügyfélpénzeknek.
      Gondolom sok ügyfél csak a bónuszozás miatt nyitott számlát és nincs kedve se itt se máshol trédelni, ezt is tudom.
      Tisztelt Csodamacska,

Alparinál voltam ügyfél.
      Az ügyfélpénzek nem vesztek el!! Az Alpari tőkéjét vesztette el, ez @va nem ugyanaz.
      Választani lehetett: 1.) Alpari fizet(!) 2.) FSCS fizeti a teljes követelést 3.) a kettő kombinációja
      Pozitív egyenleggel így v úgy mindannyiunk követelése teljesült.
      Kerüljük a félinformációkat és összemosásokat lehetőség szerint.

Hozzászólás

• Hozzáteszem aki 200e USD-vel kereskedik aligha az Ironnál teszi. (A brókereket sem árt picit ismerni.)

Hozzászólás

• Az ironfx kérkedett az SNB után hogy 15 millió usd-t kaszáltak és minden rendben.

Hazudtak.

A további befizetések reményében hazudtak.

Köztörvényes bűnözők akik reméljük elnyerik méltó büntetésüket.

Aki itt az ironfx-et védi pedig minimum szégyellje el magát de inkább rohadjon meg...

Hozzászólás

• Nem védem, azt írtam amit hittem.
            Tudom hogy nem tisztességes amit művelt, a nem fizetés elfogadhatatlan.

Hozzászólás

• http://365scope.com/

Erről az oldalról hallott már közületek valaki?
              Állítólag egy adósságbehajtó cég és segít az ügyfeleknek visszaszerezni a pénzüket sikerdíj fejében. Facebook csoportjuk is van. Igaz lehet szerintetek?
              Köszönöm a válaszokat!

Hozzászólás

• brianxciv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                http://365scope.com/

Erről az oldalról hallott már közületek valaki?
                Állítólag egy adósságbehajtó cég és segít az ügyfeleknek visszaszerezni a pénzüket sikerdíj fejében. Facebook csoportjuk is van. Igaz lehet szerintetek?
                Köszönöm a válaszokat!
                Óvatosság, rengeteg a hiéna!
                Sikerdíj OK, utána jön az erdő vagy kérek 10 USD-t stb.

Hozzászólás

• Helló Zoli

https://www.facebook.com/zoltancy?fref=ts

Hozzászólás

• Gyönyörű arc! A fűnyírást nem bíznám rá a kertemben.

Hozzászólás

• Megnyílt egy új lehetőség Cipruson az Ironfx elleni fellépésre!

Minden érdekeltet kérem küldjön nekem privát levelet. Itt nem akarok részleteket leírni. A hirtelen új névvel regisztrálóknak akkor adok ki infót, ha mutatnak valami bizonyitékot, hogy ügyfelek. Szóljatok ismerősöknek. Fontos, hogy minél többen csatlakozzanak!

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Utolsó bejegyzés
                        Igen. Szerződést iratnak alá. Így csinálják.....
                        Hallottam róla, hogy arról is íratnak alá beleegyező nyilatkozatot, hogy lemond az alkalmazott az őt illető EUs munkavállalói jogairól.

Te meg tudnánd ezt erősíteni?

Ha ez így van, akkor máris megszegnek legalább egy EUs jogszabályt, ami bizonyítható.

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hallottam róla, hogy arról is íratnak alá beleegyező nyilatkozatot, hogy lemond az alkalmazott az őt illető EUs munkavállalói jogairól.

Ha ez így van, akkor máris megszegnek legalább egy EUs jogszabályt, ami bizonyítható.
                          A túlóradíjról biztosan le kell mondani.

Hozzászólás

nem igazán létezik olyan, hogy EU-s munkavállalói jog (persze befolyásolja az EU tagság a törvényeiket), de nincs is jelentősége a részleteknek, ettől az ügyfelek még nem fognak a pénzükhöz jutni.

Hozzászólás

Nem emlékszem sajnos.

Hozzászólás

• http://ironfx-scam.com/

Hozzászólás

Working...
                                X