Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Éves jeletést tesz kozzé a cég és fenn van a weboldalunkon a jogi dokumentációs menupont alatt Pilar 3 Disclosure néven:

http://www.ironfx.com/en/download-ce...-documentation
    Csak 1,5 millió usd-t osztottak szét maguk közt tavaly? Lehet idén jobb lesz a karácsony annak a pár embernek hiszen lesz miből....

Durva

Hozzászólás

• Zoltán, zoltán, te kis igazmondó juhász...

Arra mi a magyarázat, magamtól ötletem sincs....augusztus végén kikértem a pénzem, pár nap alatt elutasították a rendszerben, mert túl sok pénzt kértem ki kártyára, az ügyfélszolgálatos kisbarátod tájékoztatott milyen összeget kérhetek ki és milyen módon, azóta az új kikérés természetesen feldolgozás alatt van. Ezek szerint megvizsgálták a számlám akkor, hogy nem vagyok bónuszcsaló ugye? Nos hol a lóvé?

Hozzászólás

• We would like to inform youthat due to the high volume of work, we will extend the examination procedure of your case, by a further period of three months, making use of our statutory right for the extension of the six months period by another three months, under article 11 of The Financial Ombudsman Law 2010 (N84.1/2010).

Biztos a 12 ember miatt van ennyi iszonyat sok melójuk...

Hozzászólás

• az iron probalkozasa a kinai piacon:
          Privileged accounts

Iron sinks Group launched a new privileged accounts, exclusive ultra-low spreads; easy 3 step registration, experience the best trading environment.
          Europe, US and Japan spreads as low as 1
          $ 10,000 minimum deposit
          Applicable dollar account
          You can trade mini lots
          From 1: 1 to 1: 500 leverage flexible
          Currency Privileged accounts
          (PRIVILEDGE)
          AUDUSD 1.3
          EURCHF 3
          EURGBP 2
          EURJPY 1.2
          EURUSD 1
          GBPCHF 2.5
          GBPJPY 2.5
          GBPUSD 1.2
          NZDUSD 2
          USDCAD Fifteen
          USDCHF 1.2
          USDJPY 1
          Gold 40

Hozzászólás

• eurusd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Zoltán, zoltán, te kis igazmondó juhász...

Arra mi a magyarázat, magamtól ötletem sincs....augusztus végén kikértem a pénzem, pár nap alatt elutasították a rendszerben, mert túl sok pénzt kértem ki kártyára, az ügyfélszolgálatos kisbarátod tájékoztatott milyen összeget kérhetek ki és milyen módon, azóta az új kikérés természetesen feldolgozás alatt van. Ezek szerint megvizsgálták a számlám akkor, hogy nem vagyok bónuszcsaló ugye? Nos hol a lóvé?
            amikor beadja valaki a kiutalási kérelmet akkor megnézik hogy az osszeg és a kiutalás metódusa stimmel-e, majd ha igen akkor bekerul a sorba ahol a feldolgozásra vár...

Hozzászólás

amikor beadja valaki a kiutalási kérelmet akkor megnézik hogy az osszeg és a kiutalás metódusa stimmel-e, majd ha igen akkor bekerul a sorba ahol a feldolgozásra vár...
              hány évig? Akik nincsenek benne ebben a 10-12 emberben, nekik hány évig kell várni egy kiutalásra?

van aki 10 hónapja vár...

Hozzászólás

Zolika hanyan allnak sorba? igaz ,hogy csak kinaba kozel 40000 ugyfelnek tartoztok?

Hozzászólás

Zoltán!

Meddig megy még ez a disznóság, ez a hazudozás? 8 hónapja várunk a pénzünkre...és itt rengetegen nem "éltek vissza" a bónusszal!!!
                  Ilyen etikátlan bandát az életemben nem láttam, mint az IronFx Global Limited/ Szenrencsjáték Zrt. vagy inkább kaszinó Nyrt...Még mindig ugyanazt a kincstári dumát képes mondani, mint év elején!!!

Hozzászólás

• Siena eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Zoltán!

Meddig megy még ez a disznóság, ez a hazudozás? 8 hónapja várunk a pénzünkre...és itt rengetegen nem "éltek vissza" a bónusszal!!!
                    Ilyen etikátlan bandát az életemben nem láttam, mint az IronFx Global Limited/ Szenrencsjáték Zrt. vagy inkább kaszinó Nyrt...Még mindig ugyanazt a kincstári dumát képes mondani, mint év elején!!!

Ez nem etikátlan banda vagy kaszinó, ahogy írod, hanem szimpla bűnözők. Nem fognak meghatódni, megsértődni. Erőből persze más lenne a felállás bár ha vki fizetésképtelen az akkor sem tud fizetni ha pisztoly van a fejénél. Kivétel ha újabb szélhámosságból megpróbál pénzhez jutni.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez nem etikátlan banda vagy kaszinó, ahogy írod, hanem szimpla bűnözők. Nem fognak meghatódni, megsértődni. Erőből persze más lenne a felállás bár ha vki fizetésképtelen az akkor sem tud fizetni ha pisztoly van a fejénél. Kivétel ha újabb szélhámosságból megpróbál pénzhez jutni.
                      Ez egy maffia banda ahol a keresztapa a ciprusi elnok

Zoltan targyaltok a ceg eladasarol ? realis eselye van ,hogy egy masik broker atveszi az iront ,vagy a safecap volt az utolso lehetoseg?

Hozzászólás

• igy is lehet penzt csinalni? vagy penzt lenyulni... es nem is ciprusi ceg
                        http://www.portfolio.hu/befektetes/b....1.222241.html

Hozzászólás

• hogy változik a világ:

Az IronFX Global Limited engedélyező és szabályozó szerve a CySEC (engedélyszám: 125/10)

ennyi...

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            hogy változik a világ:

Az IronFX Global Limited engedélyező és szabályozó szerve a CySEC (engedélyszám: 125/10)

ennyi...
                            Mi változott meg? A többit elvették? Vagy a szám változott?

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Mi változott meg? A többit elvették? Vagy a szám változott?
                              az hogy teljesen külön van , már nem sugallja a sok felügyeletet. felül is már cysec van nem a kamu fca mint régen

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                az hogy teljesen külön van , már nem sugallja a sok felügyeletet. felül is már cysec van nem a kamu fca mint régen
                                http://www.ironfx.co.uk/hu
                                Az IronFX Global UK Limited engedélyező és szabályozó szerve a Financial Conduct Authority (FCA sz. 585561)

Hozzászólás

Working...
                                X