Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    http://www.ironfx.co.uk/hu
    Az IronFX Global UK Limited engedélyező és szabályozó szerve a Financial Conduct Authority (FCA sz. 585561)
    Tudod jól miről beszélünk: korábban végig ott volt az FCA logo az első helyen a ciprusi global oldalán.

Jössz Magyarországra mostanában?

Hozzászólás

• Érdekes módon alakul itt is a moderáció mostanában.

Úgy látszik senkit nem érdekel igazán, hogy hová is tűnt az a rengeteg pénz, amit az IronFX nem tud kifizetni már lassan egy éve.

A kiposztolt és törölt információ a rendszeres céges bulikról, ami valódi Wall Street farkasai módon zajlott, medencényi pezsgővel, és tucatnyi gátlástalan, pénzhajhász alkohol és drogfüggővel, akik már akkor elherdálták a pénzeket amint beérkeztek, ezt mutatta meg.
      Egyébként maga a film is oktatófilmként a szolgált cég vezetői és dolgozói részére. Onnan merítettek ihletet.

De gondolom ez senkit nem érdekel, mert ez nem húzza az IB bizniszt felfelé.

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Érdekes módon alakul itt is a moderáció mostanában.

Úgy látszik senkit nem érdekel igazán, hogy hová is tűnt az a rengeteg pénz, amit az IronFX nem tud kifizetni már lassan egy éve.

A kiposztolt és törölt információ a rendszeres céges bulikról, ami valódi Wall Street farkasai módon zajlott, medencényi pezsgővel, és tucatnyi gátlástalan, pénzhajhász alkohol és drogfüggővel, akik már akkor elherdálták a pénzeket amint beérkeztek, ezt mutatta meg.
        Egyébként maga a film is oktatófilmként a szolgált cég vezetői és dolgozói részére. Onnan merítettek ihletet.

De gondolom ez senkit nem érdekel, mert ez nem húzza az IB bizniszt felfelé.
        Szia!

Úgy gondolom, hogy elég engedékeny a fórumnak mind a szabályzata, mind a moderátorok hozzáállása. (rajtam kívül kb. csak vész esetén nyúl bele más)

Felőlem írhatsz bárkiről hideget-meleget, van IronFx pertársaság téma is, amihez hozzá sem nyúl senki. Viszont a magánéletét senkinek ne keverd ebbe bele. Azt, hogy kit és milyen gyűrűvel jegyez el valaki nem ide tartozik, az sem, hogy hol és kivel nyaral...
        Elég sokszor kell személyiségi jogok védelme miatt lakcímeket, családtagok neveit és hasonló dolgokat törölnöm.
        Ezt következetesen ezt követően is meg fogom tenni. Egyrészt így helyes, másrészt nem kívánom sem magamnak, sem a fórumtagoknak, hogy jogi eljárás keretében járjanak el.

Ha a moderációval kapcsolatban bárkinek további észrevétele, kommentje lenne, akkor kérem a megfelelő témába írjon.

Hozzászólás

• harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia!

Úgy gondolom, hogy elég engedékeny a fórumnak mind a szabályzata, mind a moderátorok hozzáállása. (rajtam kívül kb. csak vész esetén nyúl bele más)

Felőlem írhatsz bárkiről hideget-meleget, van IronFx pertársaság téma is, amihez hozzá sem nyúl senki. Viszont a magánéletét senkinek ne keverd ebbe bele. Azt, hogy kit és milyen gyűrűvel jegyez el valaki nem ide tartozik, az sem, hogy hol és kivel nyaral...
          Elég sokszor kell személyiségi jogok védelme miatt lakcímeket, családtagok neveit és hasonló dolgokat törölnöm.
          Ezt következetesen ezt követően is meg fogom tenni. Egyrészt így helyes, másrészt nem kívánom sem magamnak, sem a fórumtagoknak, hogy jogi eljárás keretében járjanak el.

Ha a moderációval kapcsolatban bárkinek további észrevétele, kommentje lenne, akkor kérem a megfelelő témába írjon.
          Jelenleg is mennek a háttérben jogi eljárások.

Németh Zoli mikor jössz magadtól Magyarországra?

Megvárod inkább hogy hozzanak? Asserossz...

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Jelenleg is mennek a háttérben jogi eljárások.

Németh Zoli mikor jössz magadtól Magyarországra?

Megvárod inkább hogy hozzanak? Asserossz...
            Érdekes csak senki nem tud semmilyen eljárásról...
            nem gondolod ha lenne eljárás akkor értesítenék az érintett feleket?

Hozzászólás

• Nem fogja élàrulni nekünk, nem annyira tökös srác... csak sunnyogva jár már haza... allitolag Cipruson látják a reptéren felszállni a Pestre tartó gépre 2 napot ott tölt de úgy hogy még az iroda közelébe se megy... pedig pár honapjameg nagy volt a szája úgy ítélkezés meg olyan bátran állt ki a kirakatba... Most már tele a gatyesz... szánalmas. .. és még mindig van pofája azt mondani hogy 2-3 hét és teljesül a kiutaLas ha felhívja egy ismerosom aki mit sem sejtett arról mi folyik itt...

Hozzászólás

• Jacob Moore eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nem fogja élàrulni nekünk, nem annyira tökös srác... csak sunnyogva jár már haza... allitolag Cipruson látják a reptéren felszállni a Pestre tartó gépre 2 napot ott tölt de úgy hogy még az iroda közelébe se megy... pedig pár honapjameg nagy volt a szája úgy ítélkezés meg olyan bátran állt ki a kirakatba... Most már tele a gatyesz... szánalmas. .. és még mindig van pofája azt mondani hogy 2-3 hét és teljesül a kiutaLas ha felhívja egy ismerosom aki mit sem sejtett arról mi folyik itt...
                miert érdekel bárkit is mikor megyem magyarországra?
                szivesen találkozom bárkivel de az nem fog gyorsítani a feldolgozás sebességén...

Nem mondtam senkinek dátumot sem telefonban sem más formában mivel én sem tudom mikor lesz ez vagy az a kiutalás feldolgozva!
                2-3 hetet másra mondhattam... pl CySec kozlemény

Hozzászólás

miert érdekel bárkit is mikor megyem magyarországra?
                  szivesen találkozom bárkivel de az nem fog gyorsítani a feldolgozás sebességén...

Nem mondtam senkinek dátumot sem telefonban sem más formában mivel én sem tudom mikor lesz ez vagy az a kiutalás feldolgozva!
                  2-3 hetet másra mondhattam... pl CySec kozlemény
                  Zolika ,ezek szerint bevallod,hogy januartul hazudozol es at@szol mindenkit?
                  peldak: 10 nap atfutasi ido a kiutalasoknal , a ceg fejlodik uj irodakat nyitunk(kb 20 zartatok be) , ha akarod beidezem a hozasszolasaidat.
                  azert a fostalicska tunder mese vegen bevallod, hogy nem tudod mikor lessz egy kiutalas feldolgozva... nem semmi

utolag megkerdem , ugyse kapok valaszt de hatha... mire volt jo ez az egesz hazudozas es kamuzas az irontol es tolled? ha normalisan probaltok komunikalni az ugyfelekkel januartol lehet ,hogy elobre lennetek,igy egy nagy rakas szemet lett az iron a szakma szegyene es egy csomo embert megnyomoritottatok akinek a megtakaritott penzuket kicsaltatok es nem fizetitek ki.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Zolika ,ezek szerint bevallod,hogy januartul hazudozol es at@szol mindenkit?
                    peldak: 10 nap atfutasi ido a kiutalasoknal , a ceg fejlodik uj irodakat nyitunk(kb 20 zartatok be) , ha akarod beidezem a hozasszolasaidat.
                    azert a fostalicska tunder mese vegen bevallod, hogy nem tudod mikor lessz egy kiutalas feldolgozva... nem semmi

utolag megkerdem , ugyse kapok valaszt de hatha... mire volt jo ez az egesz hazudozas es kamuzas az irontol es tolled? ha normalisan probaltok komunikalni az ugyfelekkel januartol lehet ,hogy elobre lennetek,igy egy nagy rakas szemet lett az iron a szakma szegyene es egy csomo embert megnyomoritottatok akinek a megtakaritott penzuket kicsaltatok es nem fizetitek ki.
                    Amikor modtam valamit az midig az éppen aktuális információ volt, és ezt teszem most is

Hozzászólás

Amikor modtam valamit az midig az éppen aktuális információ volt, és ezt teszem most is
                      NOS akkor valaszolj ,hogy mi jelenleg mi az aktualis informacio ,vagy mi a valoszinu ,hogy tortenni fog?

1 csodot jelentt az iron
                      2 targyaltok valakivel es egy masik broki atveszi az iront( ezert volt az idohuzas)

eleg ha a pletykakat irod le amik keringenek

Hozzászólás

Zoli: Nekem telefonban a következőket mondtad: Nem kell nektek a pénzem, ne aggódjak Február végéig megkapom.

Namost akkor mi is van?

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Zoli: Nekem telefonban a következőket mondtad: Nem kell nektek a pénzem, ne aggódjak Február végéig megkapom.

Namost akkor mi is van?
                          November van Ádám, mit izgulsz?

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            November van Ádám, mit izgulsz?
                            én nem izgulok, engem nem keresnek a rendőrök.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Namost akkor mi is van?
                              Lehet a februarban megkapod csak elfelejtette mondani hogy 2016

Hozzászólás

• Bon voyage!

Kívánjatok jó nyaralás Zoltánnak, lelkiismeretfurdalás nélkül lógatja alábát valahol míg mi az ügyfelek várunk a pénzünkre! Zoltán! Feltetted a kérdést miért kérdezi mindenki mikor jössz haza. Elmondom: Szívesen "elbeszélgetnénk" veled páran, persze a korrektség jegyében csak szép sorban, 1v1, egyesével... kíváncsi lennék akkor is olyan nagyképű lekezelő stílusban adnádelő a dolgokat mint ahogy a kis számlamenedzsereknek hogy ne foglalkozzanak a kiutalásokkal meg várjanak az ügyfelek, minek tett be ennyit ha szüksége van rá és még sorolhatnám! Vérlázító vagy!

Hozzászólás

Working...
                                X