Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Milyen szamlan es mit kereskedsz? Kifizetes? Megelegedetseg, minden ok?

Hozzászólás

• Mikro és standard számlán kereskedtem, be/kifizetéssel nem volt gond. Moneybookers, bankkártya alapú be/kifizetés ingyenes, USD banki átutalás elég drága volt (valószínűleg a levelező bank vont le jó sok költséget) Eddig még nem próbáltak meg átverni semmiben. Elég hosszú ideig nyitvahagyott tranzakciókkal kereskedem, így a magas spread, csúszás ha van is nem érintett (nem is figyeltem). Lehet, hogy skalpolásra találhatsz jobb céget is, ezt nem tudom.

Hozzászólás

• Szia! Nekem két éles számlám is van az IronFX-nél ha bármilyen kérdésed van írj szívesen válaszolok neked!
        De röviden annyit tudok mondani,hogy nagyon megvagyok elégedve mint a céggel mint Zolival akihez bármikor bármilyen kérdéssel lehet fordulni őszintén és rögtön segít.

Hozzászólás

• Köszönöm az információkat mindkettőtöknek!
          A következő lépés a ForexFactory lesz, hátha ott is írnak valami használhatót

Hozzászólás

• Tehat lehet naluk szamlat nyitni , csupan nem mindenkinek szinpatikus a bonusz. Lehet ki kell probalni, mert en is szeretnek egy masodik eles szamlat nyitni.

Hozzászólás

• Megnéztem az FF-en mit írnak, sajnos nem sokat, összesen 10 hozzászólás van. Igazából csak egyetlen értékelhető van közöttük, Ghous-é, ő régi FF tag sok hozzászólással és több, mint egy éve van az IronFX-nél. Neki pozitív tapasztalatai vannak. Itt a fórum:
              http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=375826
              Azért ez is valami.

Hozzászólás

• Én a Várkúti Géza féle forex oldalon is jelen vagyok mint tag.Ők elég profik szerintem.És ők is az Ironnal vannak.Szerintem semmi gond vele.Hamarosan én is számlát nyitok most már, és azt hiszem az Ironnál.Már csak azért is mert a Zoli nagyon segítőkész és nyitott mindenben.Könnyen elérhető skypon is.Szóval szerintem no para!Persze mindenkinek szíve joga bárhol nyitni.

Hozzászólás

• Mi ez a nagy szeretet-hullám ebben a topicban?? Rajtam kívül itt mindenki bemelegedett? Vagy a Dévényi Tibi bácsi teljesítette a három kívánságot?

Ez az Vas nem más mint egy fostalicska.... A képviselőjük 0-ás spreadekról beszél az ecn számlákon, amikor a saját weboldaluk szerint egy EURUSD-n is 1.8 pip-től indul az ECN spread.... http://www.ironfx.com/en/trading-acc...ads-comparison

Hozzászólás

• Azoknak az elégedettségét kellene mérni és abból statisztikát felállítani, akik nyereségesek az Ironnál. A többiek nyilván megbecsült ügyfelei a cégnek, ahogy más brókerek is örömmel látnák őket. Velük nincs gond.
                    Külföldi fórumokon ilyenek is írtak róluk review-t, néhányan STEALFX-nek hívják őket, szabad fordításban "TOLVAJFX". Ezek is érdekes vélemények, érdemes odafigyelni rájuk.

Hozzászólás

• Itt aztán igazodjon ki az ember,hogy tényleg ki a jó bróker.Aki skalpolni akar az talán nem az iront választja a spreadek miatt.Viszont akinek napokig nyitva van egy pozija annak ez nem számottevő.Az,hogy stealfx-nek nevezik őket lehetséges ,hogy a konkurencia egyik szelete írogatja azt bőszen.Valamivel alá van támasztva?Dokumentum?Létezhet ilyen?Talán,nem kizárt,biztosan,lehetetlen.))Mindazonáltal senki nem tud biztosat mondani 100%-ra.Főleg olyanok nem akik nem is tevékenykednek az Ironnál.Na majd még meggondolom ezt én is, mert a főcsapás anno a Dukascopy volt.)

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Itt aztán igazodjon ki az ember,hogy tényleg ki a jó bróker.Aki skalpolni akar az talán nem az iront választja a spreadek miatt.Viszont akinek napokig nyitva van egy pozija annak ez nem számottevő.Az,hogy stealfx-nek nevezik őket lehetséges ,hogy a konkurencia egyik szelete írogatja azt bőszen.Valamivel alá van támasztva?Dokumentum?Létezhet ilyen?Talán,nem kizárt,biztosan,lehetetlen.))Mindazonáltal senki nem tud biztosat mondani 100%-ra.Főleg olyanok nem akik nem is tevékenykednek az Ironnál.Na majd még meggondolom ezt én is, mert a főcsapás anno a Dukascopy volt.)
                        Dukascopy vagy Iron?? Ugye viccelsz? Olyan mintha azon gondolkodnál, hogy Ferrari Berlinettát vegyél vagy Suzuki Ignist... És ez nem vicc!

Hozzászólás

• Kedves FXTom!

Mi az a hatalmas különbség a Dukas és az Iron között?Szeretném tényleg tudni.Ha pár sort írnál róla megtisztelnél.Igazából a jforex zavar ott engem és lehetne a tőkeáttétjük 1:200-hoz.Azt hiszem 1:100-hoz van.Állítólag macerás a számlanyitás is.Na persze ez legyen a legkisebb baj.A pénzem biztonsága a legfontosabb.Hogy milyen kezekben van.Ha én cseszem el az más.Én voltam a felelős.A biztonság a lényeg.Igaz az is ,hogy próbálgattam a Jforexet.Amúgy kezd megtetszeni.Csak annyira kínai nekem de pénteken kicsit foglalkoztam vele és már kezd tisztulni.na meg valami irgalmatlanul gyors.Penge éles rendszer az tény a Dukáé.
                          Üdv!
                          Jani!

Hozzászólás

• Van a Dukasnál 1:200-as tőkeátét, a számlanyitás pedig azért macerás, mert figyelnek a részletekre. A Jforex-re szánj 1-2 hetet, nagyon jó beépített dolgai vannak, alakzatfigyelők, sok nyalánkság.
                            Én valószínűleg azért leszek kénytelen kihagyni őket, mert a munkahelyemen csak telefonról tudnám menedzselni a pozíciót, de mint írtam a Dukas honlapján, az én telefonomon egyszerűen nem megy a platformjuk. Majd próbálok utánajárni, hogy más telefonokon mi a helyzet, és ha az enyémmel van gond, talán veszek egy újat De gyanús, hogy a platform egyik verziója 500+, a másik 1000+ letöltésnél jár, ez nagyon kevés.

Brokiválasztásnál nem tudsz okos lenni, ha kicsi a tőkéd. Kerüld a MM cégeket, mert nem viszik ki a kötéseidet a piacra? Peerszeee, majd az ECn kiviszi az én minilotjaimat... Ugyan ott vagyok. Kerüld az MT4-et, mert láttuk, mit lehet vele trükközni? A bróker saját fejlesztésű díjnyertes csillivilli platformjáva nem azt csinál, amit akar? Dehogynem, hiszen ő fejlesztette. A saját honlapjukra feltett reklámkampányokat ne is nézzük, az tényleg csak reklám.
                            Igazából csak olyanok véleményére hagyatkozhatsz, akiknek van ott éles számlájuk, és hajlandók nyilatkozni. Ja, hogy esetleg nincs is ott számlájuk, vagy a cég emberei, ezért mondanak jókat? Ez is előfordulhat. Akkor mi alapján választasz?

Fxtom: hol találom azokat a külföldi fórumokat, ahol éles számlás tapasztalattal rendelkezők mondják el a véleményüket a brókerekről, mondjuk az Ironról? Én az FF-en kívül nem tudok mást, ami viszonylag megbízható volna.
                            Ma délután még átnézem a babypips-et, eddig elfeledkeztem róla.

U.i: nekem az Iron se kutyám se macskám, de eddig nem találtam olyan fórumot, ahol élesszámlás ügyfelek leszólták volna. Ellenben mondjuk a sokak által kedvelt Alparival, amit az FF-en requote- és slippage monsternek hívnak

Hozzászólás

• Fxtom: megtaláltam a fórumot, ahol a Stealfx-ezés megy A ForexPeaceArmy oldalán csúnya hadjárta folyik az Iron ellen. Igaz, vannak pozitív hozzászólások is, de némelyik elég reklámszagú

Hozzászólás

• joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A képviselőjük 0-ás spreadekról beszél az ecn számlákon, amikor a saját weboldaluk szerint egy EURUSD-n is 1.8 pip-től indul az ECN spread.... http://www.ironfx.com/en/trading-acc...ads-comparison
                                http://www.ironfx.com/en/trading-accounts/stp-ecn

A számla típus Január 14-tol elérheto, a táblázat addigra frissítve lesz.

Hozzászólás

Working...
                                X