Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Lenne még ennyi pénzük?
    HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Állítólag már ki is fizették a bírságot.

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Lenne még ennyi pénzük?
        a cysec gorog nyelven megjelent bejelenteseben az szerepel ,hogy az iron elfogadtta es kifizette a buntit . szerintem takonyhuzas az egesz, az penzukre varo ugyfelek meg varhatnak tovabb , ennyit a cysec vizsgalatrol

Hozzászólás

• Én nem tudom értelmezni ezt....

Hozzászólás

• http://www.financemagnates.com/forex...5000-to-cysec/

Hozzászólás

• ezt olvastam csak nem tudom mit jelent pontosan
              kifizettek ezt a semmi osszeget de fognak ugyfeleknek is fizetni?

Zoli allitasai ezzel nem semmisulnek meg?

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                allitolag kiperkaltak
                Mivel Zoltánunk teljesen eltűnt megpróbálok helyette:

"Igazából ez nem büntetés hanem dicséret, csak sajnos a fordítás hibás, és az összeg csak egy kölcsön a cysecnek, hogy a vizsgálatot amit az ügyfelek ellen folytatnak finanszírozni tudják, mi meghitelezzük nekik mert annyira nagyon fejlődünk"

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  ezt olvastam csak nem tudom mit jelent pontosan
                  kifizettek ezt a semmi osszeget de fognak ugyfeleknek is fizetni?

Zoli allitasai ezzel nem semmisulnek meg?
                  miert fizetnenek az ugyfeleknek? inkabb fizetnek evente 335000 buntetest a cysec nem fuggeszti fel oket ez most mar vilagos

Hozzászólás

• Értem, fizetnek a haver CySec-nek, de az ügyfeleknek nem Így a CySec megkapta a jussát, Iron-t békénhagyják, ügyfelek meg mehetnek a levesbe. EPIC
                    HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Nem bírság ahogy a CySec kozlemény is kifejti!
                      Valamint nem tortént szabálysértés, hanem a vizsgálat megegyezéssel zárult.

http://www.cysec.gov.cy/CMSPages/Get...e-6cb53097e8d5

Hozzászólás

• Úgy néz ki, hogy van megoldás!

Úgy néz ki, hogy az IronFX-nél ragadt pénzek kimozgatására van megoldás! Akit érdekel, írjon e-mailt a farkas.attila@fxnetemail.com címre elérhetőséggel és szívesen kifejtem a lehetőségeinket!

Hozzászólás

• Azt én értettem az előző cikkből, de nem teljesen világos, hogy most akkor mi van. Mondjuk nem vagyok érintett szerencsére, de érdekel, mi a helyzet most Zoli veletek?

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nem bírság ahogy a CySec kozlemény is kifejti!

Hogymi? Tehát kifizetett az iron 100 Millió forintot, úgy hogy semmilyen szabálysértést nem követett el??

Ez az a vizsgálat amit az ügyfelek ellen végzett a Cysec?

Hozzászólás

• F.Attila eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Úgy néz ki, hogy az IronFX-nél ragadt pénzek kimozgatására van megoldás! Akit érdekel, írjon e-mailt a farkas.attila@fxnetemail.com címre elérhetőséggel és szívesen kifejtem a lehetőségeinket!
                              Írja már le kedves Attila, hogy mi lenne rá a megoldás, legyen nyilvános.
                              Ha jó az ötlet támogatjuk, ha "sántít" a dolog, nem foglalkozunk vele.
                              Nem kell a privát levelezés, játszon nyílt lapokkal.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nem bírság ahogy a CySec kozlemény is kifejti!

Kedves Zoltán!
                                Mi ez, ha nem szabálysértés, hogy 8-10 hónapja nem kapják meg az emberek a pénzüket???????
                                Ön, Bak Norbert és a többi account manager, akik tudják, hogy kifizetés nem történik, azoknak, akik visszautalást kérnek, de az ügyfelek befizetéseit az Ironhoz örömmel fogadják mit követnek el? Az ügyfelek szándékos félrevezetése és tévedésben tartása = CSALÁS! Büntetőjogi kategória. Tisztában van ezzel???

Hozzászólás

Working...
                                X