Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Huh, a jelen helyzetben Zoltánnak az a legfontosabb, hogy megrója
    szegény Adamv-t!
    Ez önmagáért beszél!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ádám teljesen mindegy melyik magyar kapcsolattartóval beszélsz...

Állítólag peres ugyed van az IronFX-el, akkor mégis mit szeretnél a kapcsolattartóktól?

Rendezzed a dolgot az ugyvédeddel meg a jogi osztályunkkal.
      Szia Zoltán

Nekem meg nincs peres ügyem az IronFX-el, akkor kihez forduljak a visszautalásommal kapcsolatban ami a weboldalatok szrint még mindig feldolgozás alatt van.

Tapatalk-kal küldve az én ALE-L21-el

Hozzászólás

• szerintem ennél a sz@nál csak papagájok ülnek, betanultak egy mondatot...

generally when will you pay for clients?

Daniel Chamochumbi - Spanish
        normally we do not have trouble
        But The reason of the delay with processing your request is because we started an investigation on all our clients accounts prior of processing any request.
        We identified a group of traders who are misused our promotions and acted against our T&C.

Hozzászólás

• eurusd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          szerintem ennél a sz@nál csak papagájok ülnek, betanultak egy mondatot...

generally when will you pay for clients?

Daniel Chamochumbi - Spanish
          normally we do not have trouble
          But The reason of the delay with processing your request is because we started an investigation on all our clients accounts prior of processing any request.
          We identified a group of traders who are misused our promotions and acted against our T&C.
          szoval meg mindig ez a kamu duma a fostalicskanal, gondoltam kitalaltak valami jobbat

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ezt a 335000eurot is nehezen kapartak ossze, a kovetkezore mar nem is lessz penz, 2 lehetoseg van:
            1 csod (ezt a cysec k@rvara nem szertne)
            2 valahogy eladjak a ceget( talan a playtech most megveszi mivel buktak a plus500 es az avatradet) de ez nem valoszinu
            vajon mekkora lehet a kinnlévőség, ha ezt inkább befizették, és most ennyivel még kevesebb van a kasszában? (csökkent az ügyfelek részére rendelkezésre álló pénzeszköz?!)
            na meg a szegregált ügyfél vs cég számlákat, mérleget vizsgálta-e a cysec?
            és ebből adódóan miből fizeti a büntetést azt vizsgálta-e?
            stb. stb.

akinek van egy csöpp józan esze és kicsit utánajár a témának, ciprusi céghez nem fizet be 100$-nál többet (lehet még az is sok)

Hozzászólás

• hova tűnt a sok beírás?

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                hova tűnt a sok beírás?
                eltuntt mint az ugyfelek penze az ironnal
                ugy nezki megzavartam a kivallo ertekesito delutanjat, na de sebaj elmelkedhet tovabb

Hozzászólás

• Mi tűnt el?
                  Én nem tudtam ma olvasni.....

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mi tűnt el?
                    Én nem tudtam ma olvasni.....
                    Érdekes az valahogy nem akar kiderülni, hogy mi is van a sok abuserrel, akiket vizsgált a Cysec és miattuk kellett 335000 eurt fiztenie az ironnak....

Akkor elveszik a pénzt vagy nem? Fizetnek vagy nem?

Csőd?

Hozzászólás

• Van egy pont, amikor közbe kell lépnem.

Nem tudom mit szeretnétek elérni azzal, hogy egy magánszemély fényképeit, facebook profilját osztjátok meg. Ezek aligha bizonyítanak bármit, ellenben sértik a személyiségi jogokat.

Tele a topik csalózással, mindenféle vádakkal és vélt, vagy valós bizonyítékokkal. Semmit nem törlök, láthatjátok. Viszont a személyiségi jogot sértő hozzászólásokat törlöm. Megtettem ezt már több tucat másik embert érintő ügyben is. Valószínűleg ha nem tettem volna, gyakori vendég lettem volna a bíróságon. Más ügyben elég sokszor fenyegettek perrel. Volt, amibe beleálltam, mert alaptalan volt a kérés. Ha viszont egyértelmű a helyzet, akkor még kérni sem kell és törlöm a nem megengedett dolgokat.

Bevallom nincs kapacitásom követni az IronFX ügyet, így fogalmam sincs mi fog ebből kisülni. Hála az égnek se pro, se kontra nem vagyok benne érintett. Én csak annyit kérek, hogy a törvényesség határain belül maradjon mindaz, ami itt a fórumon történik.

Hozzászólás

• Tehát Zoltán itt nem mint magánszemély hanem mint hivatalos Iron alkalmazott van jelen és nem a saját nevében, hanem az Ironfx Global nevében beszél?(van erre bármilyen felhatalmazása?)

Ezt jó lenne tisztázni valahogy.

Vagy elég ha kiteszek a nevem mellé egy logót és akkor annak a cégnek a nevében nyilatkozok?

Ui: Zoli facebook profilján amit tilos belinkelni.... nem tudjuk miért... (zoltancy ha meg akarod keresni) a következő szöveg látható : "partners in crime"

Hozzászólás

• Az, hogy itt milyen formában van jelen lényegtelen. A facebook profilja és az ott szereplő fényképek magánszemélyhez tartoznak.

Nem vagyok jogász. Ne tőlem kérdezz ilyeneket. Épp elég nekem annak utánajárni, hogy a megtörtént és kifogásolt eseteknek utánajárjak.

Hozzászólás

• harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Az, hogy itt milyen formában van jelen lényegtelen. A facebook profilja és az ott szereplő fényképek magánszemélyhez tartoznak.

Nem vagyok jogász. Ne tőlem kérdezz ilyeneket. Épp elég nekem annak utánajárni, hogy a megtörtént és kifogásolt eseteknek utánajárjak.
                            Csak annyit fuznek hozza, hogy a fb egy kozossegi oldal , amikor a kivallo alkalmazott kozetet egy fotot aki mindenki szmara publikus( a gyengebek kedveert elmagyarazom, amikor kozetette ,valalta es beleegyezett , hogy mindenki lathatja) akar a vatikani papa is kozeteheti barhol. Tehat kedves Harzol a kivallo alkalmazotnak jelen esetben nem serultek a szemelyi jogai,mivel a facebook profiljan levo fotok publikusak(nem csak a baratai lathatjak). amikor nem lesznek publikusak es ugy osztt meg egy fotot esetleg akkor beszelhetnek szemelyi jogokrol.
                            az a te dolgod ,hogy beijedttel a kivallo alkalmazottol , es jogodban al toroni barmit is .

Hozzászólás

• Igazat kell, hogy adjak Harzolnak most ebben. Nem akarok senkit sem megbántani, de áruljátok már el, hogy mi értelme van annak, hogy egy embert kifiguráztok? Ez elvileg egy szakmai fórum lenne, de ennek a topicnak már köze sincs ehhez.
                              Még mielőtt bárki is megkövezne, hogy Zoltánt védem, kettő darab számlám van beragadva az Ironhoz, mindkettő 5000 docsival feltöltve. Visszautalásokat 2015.02.10 és 11-én indítottam. Azóta vannak feldolgozás alatt. Vitatkoztam a chaten, Zoltán és más, azóta már itt sem dolgozó ember is hitegetett, meguntam, és nem írtam többet. Valami mást kellene tenni. De nem tudom, hogy mit is tehetnénk. Az ügyvédek csak lehúznak, és nem tudnak semmit, csak úgy, mint ahogy mi magunk is tehetetlenül állunk a probléma előtt. Valaki, aki bírósághoz fordult, megírhatná, hogy milyen stádiumban van az ügye. Pár barátom már kereste például Adamv-t privátban, de nem válaszol, pedig, mintha valahol azt olvastam volna, hogy már bírósági stádiumban van a fizetési meghagyása.
                              Szóval nem tudom, hogy mivel viszi előrébb az ügyünket az, ha itt fröcsögünk Zoltánra, ahelyett, hogy érdemi infokat osztanánk meg egymással. Vagy azok titkosak? Mint a másik topicban a stratégiák? Nehogy más is profitáljon az én tapasztalatomból? Tipikus magyar hozzáállás......

Hozzászólás

• frizbi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Igazat kell, hogy adjak Harzolnak most ebben. Nem akarok senkit sem megbántani, de áruljátok már el, hogy mi értelme van annak, hogy egy embert kifiguráztok? Ez elvileg egy szakmai fórum lenne, de ennek a topicnak már köze sincs ehhez.
                                Még mielőtt bárki is megkövezne, hogy Zoltánt védem, kettő darab számlám van beragadva az Ironhoz, mindkettő 5000 docsival feltöltve. Visszautalásokat 2015.02.10 és 11-én indítottam. Azóta vannak feldolgozás alatt. Vitatkoztam a chaten, Zoltán és más, azóta már itt sem dolgozó ember is hitegetett, meguntam, és nem írtam többet. Valami mást kellene tenni. De nem tudom, hogy mit is tehetnénk. Az ügyvédek csak lehúznak, és nem tudnak semmit, csak úgy, mint ahogy mi magunk is tehetetlenül állunk a probléma előtt. Valaki, aki bírósághoz fordult, megírhatná, hogy milyen stádiumban van az ügye. Pár barátom már kereste például Adamv-t privátban, de nem válaszol, pedig, mintha valahol azt olvastam volna, hogy már bírósági stádiumban van a fizetési meghagyása.
                                Szóval nem tudom, hogy mivel viszi előrébb az ügyünket az, ha itt fröcsögünk Zoltánra, ahelyett, hogy érdemi infokat osztanánk meg egymással. Vagy azok titkosak? Mint a másik topicban a stratégiák? Nehogy más is profitáljon az én tapasztalatomból? Tipikus magyar hozzáállás......
                                Így, ahogy mondod. Aki ebbe a topicba rendszeresen ír, (márpedig aki rendszeresen ír, az olyan hangnemben is teszi), semmivel sem jobb az ironnál.

Az Ironos peres topicot is néha elolvasom, de senkinek semmi hír az ügyben, ráadásul az újonnan érkezőknek sem ad senki tájékoztatást. Pedig ebben kéne inkább bíztatnotok meg segítenetek egymást, nem egy másik ember profilképének a kizsigerelésében, és becsmérlésében... Az információ visszatartás ez ügyben teljesen érthetetlen, kívéve, abban az esetben, ha semmire nem jutott még senki, csak szégyen ezt neki bevallani...

Mindegy is, maradok továbbra is csak inkább megfigyelő a fórumon, sok szerencsét mindenkinek.

Hozzászólás

Working...
                                X