Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• fxtom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dukascopy vagy Iron?? Ugye viccelsz? Olyan mintha azon gondolkodnál, hogy Ferrari Berlinettát vegyél vagy Suzuki Ignist... És ez nem vicc!
    Teljesen egyetértek veled FXTOM.

Hozzászólás

• joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Teljesen egyetértek veled FXTOM.
      Én meg nem értek egyet.

Szerintem ez nagyon szubjektív

Hozzászólás

• Hát igen valakinek az Ignis a király.

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hát igen valakinek az Ignis a király.
          Honnan tudod hogy kinek mi a szempontja?
          Van olyan helyzet amikor az "Ignis lehet a király" és van olyan szituáció, ahol a "Ferrari" az illő megjelenés.
          Tipikus Magyar mentalitás hogy mutassunk többet annál mint amink van, vagy amit megengedhet magának az ember...

Tanácsot adni ilyen jellegű pénzügyi döntésben, annélkül hogy tudná az ember a másik fél szempontjait, több mint felelőtlenség!
          (és eszem ágában sincs védeni a Német féle Iron fx-et...)

Hozzászólás

• Pontosan ezt akartam én is írni.Hogy bizony van akinek az Ignis is jó lenne.Persze itt senki sem magára az autóra értette a dolgot hanem ez egy brókercég minősítése történt meg előbb.
            Jutka te hol nyitottál számlát ha szabad megkérdeznem és milyenek a tapasztalataid ott?

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Pontosan ezt akartam én is írni.Hogy bizony van akinek az Ignis is jó lenne.Persze itt senki sem magára az autóra értette a dolgot hanem ez egy brókercég minősítése történt meg előbb.
              Jutka te hol nyitottál számlát ha szabad megkérdeznem és milyenek a tapasztalataid ott?
              Engem is Judit véleménye érdekel!
              Hiszen aki 1,000.- ft megspórolásáról oldalakat volt képes írni még egy hónappal ezelőtt, az biztosan kiválasztja a legolcsóbb brókert!
              (meg mint tudjuk discóba is ingyen jár...)
              Szóval ilyen háttérrel könnyű!
              Halljuk Judit a TE választásodat.

Hozzászólás

• Engem az zavar, hogy Zoli félrevezet mindenkit.

Ezzel nyitotta a topicot:

"Sziasztok!

Szeretném bemutatni az IronFX -et.

Az IronFX forex, amerikai és angol részvény, árutőzsdei termék és nemesfém CFD kereskedésre szakosodott, vezető, globális online bróker. A vállalat egy 1972-ben alapított nemzetközi pénzügyi szolgáltató csoport tagja, élenjáró belső technológiával, páratlan tranzakció végrehajtással, és a piacon elérhető legjobb termékválasztékkal és a legkisebbbb spreadekkel."

Az utolsó mondata sima parasztvakítás.

Egyetlen egy érvet tudok felhozni az IRON FX mellett, azt, hogy van magyarul beszélő droidja, a Zoli személyében.

Viszont az is igaz, hogy másolhatok én ide be screenshotokat live számlák spreadjeiről, írhatok comission-okról, írhat ide Joe134 brutális teljesülésekről, falrahányt borsó.

Ép elmével felfogni sem tudom, hogy miért nyit valaki Iron számlát.

De biztosan velem van a gond.

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ép elmével felfogni sem tudom, hogy miért nyit valaki Iron számlát.
                  Ugyanazért amiért valaki 430-os benzint tankol a shell kúton, közben lehet hogy egy mol-nál csak 400.- ft.
                  Miért kell ezen csodálkozni?

http://www.holtankoljak.hu/

Van aki 10.-ft-os percdíjon mobiltelefonál, van aki 25.-ön!
                  Na és?
                  Ilyen a piac, amíg Zoli eladja magát a megnyerő stílusával, addig sok embert az "ár" csak másodlagosan érdekli.
                  Gondold el mekkora akadályt jelent sok embernek az Angol nyelv hiánya!
                  Az összes Magyar brókercég ezt használja ki.
                  A Magyar nyelvű support az egyik legfontosabb dolog.
                  Persze ennek ára is van.

Abban maximálisan egyetértek hogy valamiről azt állítani hogy a "legjobb, legolcsóbb , stb..." már eleve hazugság, mert ami ma a legjobb, az holnapra a középmezőnyben lesz.

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ugyanazért amiért valaki 430-os benzint tankol a shell kúton, közben lehet hogy egy mol-nál csak 400.- ft.
                    Miért kell ezen csodálkozni?

http://www.holtankoljak.hu/

Van aki 10.-ft-os percdíjon mobiltelefonál, van aki 25.-ön!
                    Na és?
                    Ilyen a piac, amíg Zoli eladja magát a megnyerő stílusával, addig sok embert az "ár" csak másodlagosan érdekli.
                    Gondold el mekkora akadályt jelent sok embernek az Angol nyelv hiánya!
                    Az összes Magyar brókercég ezt használja ki.
                    A Magyar nyelvű support az egyik legfontosabb dolog.
                    Persze ennek ára is van.

Abban maximálisan egyetértek hogy valamiről azt állítani hogy a "legjobb, legolcsóbb , stb..." már eleve hazugság, mert ami ma a legjobb, az holnapra a középmezőnyben lesz.
                    Az ilyesfajta hazugságot a Gazdasági Verseny Hivatal is keményen bünteti.....

Ha emlékeztek rá nem is olyan rég az egyik mobilszolgáltatót büntették meg azért, mert azt állította a marketingjében a mobil internetjéről, hogy az övé a leggyorsabb.... És kemény lett a bünti....

Hozzászólás

• Nos nem ide tartozik de imént akartam megmutatni egyik barátomnak ,hogy a jforex milyen gyors, valamint ,hogy a Dukascopyt itt sokan dicsérik és az egyik legjobb brókernek tartják.Egyből jött a támadása.Ezeket írta.
                      Amúgy ügyes programozó szó se róla.
                      Jforexről a vélekedése!
                      : oké sok sikert hozzá ,én maradok sztem még a meta-nal ezt tudom használni plusz erre tudok robotot is fejleszteni
                      : amúgy ez a javas egy fos, egy összetákolt szar
                      : befog dőlni, hidd el
                      : maga a program fog bedőlni
                      : áh, nem hiszel nekem, mindegy
                      : te dolgod
                      : amúgy abban gondolom egyetértünk hogy kb 10 millió üzletkötőnek jó a metatrader
                      : csak a dukascopy próbál bevágódni ilyen experimental cuccal
                      : mondjuk a jforex nyilván nem az ő találmányuk
                      : de ez is csak egy, a sok különböző kisérletekből amik pár év alatt lecsengenek és eltűnnek a süllyesztőben
                      Szkeptikus a fórummal is.))
                      Érdekes mindenesetre.

Hozzászólás

• Jót és rosszat minden brokiról és platformról el lehet mondani, lásd a korábbi hozzászólásomat. Azért a Dukas még mindig az egyik olyan cég, amelyikről igen kevés a rossz, és elég sok a jó vélemény.

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nos nem ide tartozik de imént akartam megmutatni egyik barátomnak ,hogy a jforex milyen gyors, valamint ,hogy a Dukascopyt itt sokan dicsérik és az egyik legjobb brókernek tartják.Egyből jött a támadása.Ezeket írta.
                          Amúgy ügyes programozó szó se róla.
                          Jforexről a vélekedése!
                          : oké sok sikert hozzá ,én maradok sztem még a meta-nal ezt tudom használni plusz erre tudok robotot is fejleszteni
                          : amúgy ez a javas egy fos, egy összetákolt szar
                          : befog dőlni, hidd el
                          : maga a program fog bedőlni
                          : áh, nem hiszel nekem, mindegy
                          : te dolgod
                          : amúgy abban gondolom egyetértünk hogy kb 10 millió üzletkötőnek jó a metatrader
                          : csak a dukascopy próbál bevágódni ilyen experimental cuccal
                          : mondjuk a jforex nyilván nem az ő találmányuk
                          : de ez is csak egy, a sok különböző kisérletekből amik pár év alatt lecsengenek és eltűnnek a süllyesztőben
                          Szkeptikus a fórummal is.))
                          Érdekes mindenesetre.
                          Tisztában vagyok a Metatrader manipulálhatóságával, de egyetértek azokkal, akik szerint minden felület manipulálható, ha a bróker sunyi.
                          Én is metatradert használok Bridgen keresztül.
                          Ezt szoktam meg, próbáltam más felületet is, de egyenlőre elvagyok vele.
                          Élesen figyelek.
                          Nem értek egyet azzal, hogy ha valaki napon túl kereskedeik, annak nem számít az odébb teljesülés, vagy a nagy spread.
                          Aki így gondolja, annál nagyon nagy a homály még.

Tudom, hogy nagyon durván, és nyersen szoktam fogalmazni.
                          Ez van, nem bírom a nyálas stílust.
                          Úgy gondolom, hogy legtöbbször igazam van, viszont ha tévedek, érvekkel maximálisan meggyőzhető vagyok, és elismerem mások igazát.

Az IRONfx-et egy közepes brókernek tartom átlagos spreadekkel.
                          Tény, hogy nagy előnye a magyar droidja, az odébb teljesülésekről nincs személyes tapasztalatom, mert ilyen kereskedési költségek mellett én nem nyitok náluk éles számlát.
                          Akkor már inkább 100X a Pepperstone, bár én maradok az LMAXnál.

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nem értek egyet azzal, hogy ha valaki napon túl kereskedeik, annak nem számít az odébb teljesülés, vagy a nagy spread.
                            Aki így gondolja, annál nagyon nagy a homály még.
                            Nekem már m5-nél nem számít, hogy 1 vagy 2 pip...

Hozzászólás

• moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Mennyi az átlagos nyereséged pip-ben és mennyi az átlag vesztőd pip-ben, mondjuk az elmúlt 3-500 kereskedésben?
                              Gondolom ezt könynen ki tudod olvasni a naplódból.

Hozzászólás

• moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Te úr vagy Moszad. Ezek szerint a kútnál, ha 15450ft a számla, a 20 ezresből már nem kérsz vissza.

Te vagy kétség kívül az IronFX ideális ügyfele.

Hozzászólás

Working...
                                X