Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• a pletykak szerint az ironfx eltunik es megalakul az fxgiants ami mar be is van jegyezve cipruson
    https://efiling.drcor.mcit.gov.cy/dr...tname=%25&sc=0

Hozzászólás

• Van ennek köze az Iron-hoz?
      Nem kísérem figyelemmel a pletykákat, ezért nem látom az összefüggést sem. Ha kifejted, hogy ez miért lehet fontos információ, akkor segítesz (nekem mindenképpen).
      Mit jelent, hogy az Iron "eltűnik"? Egy cég nem tűnhet el csak úgy, hogy ma van, holnap nincs. Végelszámolás stb., gondolom ez nem csak magyar sajátosság.
      FxGiants, jó, egy ciprusi cég, feltehetőleg forexes, ebben nem látok semmi különöset. Sajna a link, amit küldtél nem nyílik meg nekem rendesen, így a link alatti információ sem jutott el hozzám.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Van ennek köze az Iron-hoz?
        Nem kísérem figyelemmel a pletykákat, ezért nem látom az összefüggést sem. Ha kifejted, hogy ez miért lehet fontos információ, akkor segítesz (nekem mindenképpen).
        Mit jelent, hogy az Iron "eltűnik"? Egy cég nem tűnhet el csak úgy, hogy ma van, holnap nincs. Végelszámolás stb., gondolom ez nem csak magyar sajátosság.
        FxGiants, jó, egy ciprusi cég, feltehetőleg forexes, ebben nem látok semmi különöset. Sajna a link, amit küldtél nem nyílik meg nekem rendesen, így a link alatti információ sem jutott el hozzám.
        Annyi köze van hozzá, hogy az Iron a tulajdonos, és mobilról már át van irányítva az ironfx.com egyes esetekben az fxgiants.com ra

Hozzászólás

Van ennek köze az Iron-hoz?
          probald windows explorer-ben megnyitni
          a lenyeg:
          Name FXGIANTS
          Reg. Number ΕΕ 42584
          Type Business Name
          Name Status Current Name
          Registration Date 24/09/2015
          Organisation Status Active owner ironfx global limited

a pletyka szeintt(nem tudom mi az igaz) az ironfx-nek mint brand mar vege ezert megszunik ,az uj ceg az fxgiants lessz ami az iron tulajdona, a szamlak nagyresze ki lessz nullazva majd arra hivatkoznak ,hogy tobbszor igenyeltel bonuszt, havonta, vagy kulonbozo mailek alatt tobb szamlad volt , hedging es a szokasos duma. amikor ezt meghuzzak az ironfx brandnek vegkep vege lessz ezt ok is nagyon jol tudjak, ezert egy uj ceg alatt mukodtetik majd tovabb az uzletet. a pletykak szerint ez hamarosan bekovetkezik ezert szuletett a cysec megegyezes is ,meg a 2 honap ,hogy legyen idejuk veghezvinni. a lenyeg ,hogy az fxgiants egy kullonallo ceg es lessz. es elofordult mar ,hogy az ironfx.com atiranyitodik az fxgiants.com-ra

Hozzászólás

• ja es ugyanaz a cim mint az ironfx-nel:
            Iapetus, 22,
            **
            Agios Athanasios
            4101, Limassol, Cyprus

ezek biztosan keszulnek valamire,de az ugyfelek nem fognak orvendeni az biztos.
            a lenyeg ,hogy Nemeth Zoltan es a tobbii kivallo alkalmazott ,tovabb dolgoznak majd es uj ugyfeleket bolonditanak majd el

Hozzászólás

• Értem. Így már világos. Köszi. Nos, meglátjuk mi lesz. Ez a "kinullázás" nekem meredek, nem hiszem, hogy könnyedén kivitelezhető lenne. (TC, bizonyítási teher, ártatlanság vélelme, ezek mind az útját állják, nos nem lesz könnyű megindokolnia az Ironnak ezt)

A cím az nem oszt, nem szoroz ezeknél a cégeknél, mert általában székhelyszolgáltatással vannak megoldva. Ismerek olyan címet, ahol több száz cég van bejegyezve Seyhellen, Mauritiuson, BVI-en. Ciprus sem lehet sokkal másabb ilyen szempontból.

Hozzászólás

Értem. Így már világos. Köszi. Nos, meglátjuk mi lesz. Ez a "kinullázás" nekem meredek, nem hiszem, hogy könnyedén kivitelezhető lenne. (TC, bizonyítási teher, ártatlanság vélelme, ezek mind az útját állják, nos nem lesz könnyű megindokolnia az Ironnak ezt)

A cím az nem oszt, nem szoroz ezeknél a cégeknél, mert általában székhelyszolgáltatással vannak megoldva. Ismerek olyan címet, ahol több száz cég van bejegyezve Seyhellen, Mauritiuson, BVI-en. Ciprus sem lehet sokkal másabb ilyen szempontból.
                en is kivancsi vagyok... a pletyka szerint megteszik( ures a kassza ironkanal) , aztan ha van kedved es penzed perelheted oket, sot ha a financial ombudsman ugy dont ,hogy megtehetik akkor nyert ugyuk van(csak az elso dontest kell megvarniuk )
                a cim pedig az ironfx irodahaz tudod az a szep piros ahol elnoki emlektabla log a bejaratnal,

Hozzászólás

• Értem. OK, a címet nem ismertem, nem tudtam, hogy mi van az adott cím alatt.
                  Közben megnéztem a 2015. december havi 100%-os sharing bónusz TC-jét.

A 19-es pont-ot tanulmányoztam át, amiben benne van egy olyan rész, ami a kumulatív profitra vonatkozik, azaz elvehetik a profitot az összprofitból is.
                  Aggályos ez a 19-es pont, főleg úgy, hogy a kumulatív profitot csoportokra értik. Ez nem gyenge elképzelés. Ezek alapján, s ez nem a vad fantáziám szüleménye, az új depositokat úgy veszik, mint ha az nyereség lenne, amit tőlük nyertél, azt tetted vissza hozzájuk és így az neked nem is jogos. Hm...nem is rossz ötlet. Megspékelve azzal, hogy ők már csoportos bónus abusingba gondolkodnak és feltételezésekben. Elég nekik azt feltételezni, hogy én összejátszottam Suncival és máris van indok arra, hogy az én 5000$-os depositom maradékát elvegyék, ha Suncika pld netto profitos. Nem gyenge elképzelések.

Hozzászólás

Értem. OK, a címet nem ismertem, nem tudtam, hogy mi van az adott cím alatt.
                    Közben megnéztem a 2015. december havi 100%-os sharing bónusz TC-jét.

A 19-es pont-ot tanulmányoztam át, amiben benne van egy olyan rész, ami a kumulatív profitra vonatkozik, azaz elvehetik a profitot az összprofitból is.
                    Aggályos ez a 19-es pont, főleg úgy, hogy a kumulatív profitot csoportokra értik. Ez nem gyenge elképzelés. Ezek alapján, s ez nem a vad fantáziám szüleménye, az új depositokat úgy veszik, mint ha az nyereség lenne, amit tőlük nyertél, azt tetted vissza hozzájuk és így az neked nem is jogos. Hm...nem is rossz ötlet. Megspékelve azzal, hogy ők már csoportos bónus abusingba gondolkodnak és feltételezésekben. Elég nekik azt feltételezni, hogy én összejátszottam Suncival és máris van indok arra, hogy az én 5000$-os depositom maradékát elvegyék, ha Suncika pld netto profitos. Nem gyenge elképzelések.
                    na latod , van megoldas a kerdes az, hogy mi tortenik azokkal az ugyfelekkel akik soha nem kertek sharing bonuszt es az erre vonatkozo TC se fogadtak el, peldaul januarban kertek visszakerest ez azota varnak, aki egyszer igenyelte a sharing bonuszt az tenyleg imadkozhat

Hozzászólás

• mar itt is foglalkoznak a csod temaval , http://www.financemagnates.com/forex...es-bankrupt-2/

eleg ures a kassza az ICF-nel is

17.5millio euro az keves amikor az ironnal tobb mint 100millio minusz van

Hozzászólás

• Üdv!

Úgy néz ki, hogy lehet egy megoldás a beragadt ügyfeleknek.
                        Ha érdekel valakit, akkor mail-ben vagy privátban keressen meg.

Hozzászólás

• Forexunderground eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Azért írom le, mert nem csak az én pénzemről van szó, ráadásul gátlástalanul folyik a hazudozás. Tulajdonképpen ki kell várni a 30 napot és megtörténik a jogsértés, addig azt tudom tenni, hogy kiírom a fórumra, nehogy valaki beutaljon pénzt és komolyan vegye amit írok, mert minden kártyámat nem fogom itt kijátszani, csak amire nem tudnak felkészülni.

Van 19 ügyfelünk az Iron Fx nél senki nem kapta meg a pénzét, a legtöbbnek már a kapcsolattartója sem dolgozik a cégnél 3 hete folyamatosan letagadják.

Pontosan én nem elbújok meg sunnyogok, mert nincs félni valónk.

Azért itt rengeteg jogsértés van és az ügyvéd azt mondta, ha 20 ember ugyanazt állítja, akkor nincs az a bíróság, aki azt fogja mondani, hogy figyelj te ártatlan vagy, ezek a szemetek találták ki, ráadásul van egy csomó telefonhívás, szöveges üzenet.Számlatörténet, utalási dokumentumok.

Folyamatosan megfélemlítik az embereket, hogy profitban van a számlád, akkor bónuszoztál, te nem bónuszoztál, összevissza beszélnek. Te rendes kereskedő vagy te nem vagy.
                          Harácsolták a pénzt, több ügyfelemnek felajánlották, és tanácsot is adtak, hogyan kell bónuszozni, ezek után meg nem rendes kereskedő, ezt kifogja elhinni nekik ezután?

És vissza kell nyerni a pénzeket profit share számlán.?
                          Ki halott már ilyet, majd ha akarom, akkor nyitok profit share számlát, de ezt hagy döntsem el én. És jön a megfélemlítés, ha nem, akkor nem kapod vissza a pénzed, ez azért túl megy minden határon fiatal barátaim.

Engem ilyen szemét értékesítők nem fognak tönkretenni, de az ügyfeleimet sem és innentől bárkiért vagyok hajlandó kiállni, akinek ott a pénze, mert unom, hogy a magyar embereket állandóan a saját fajtája csapja be, hogy legitimálja egy ciprusi milliárdos habzsolását.

Itt most nem 2-3000 USD-ról van szó, hanem sokkal többről, amiért harcolni fogunk minden áron és azért mert valaki bónuszt kapott és profitban van a számlája ki kell, hogy fizesék.

Mindenki mentse el a számlatörténetét, nehogy szembeállítsák másik kereskedővel, bár ezt bíróságon lehet bizonyítani és szembesítésre is sor kerülhet.
                          Sziasztok!

Akinek még aktuális (gondolom legtöbbeknek az), az hívjon az alábbi számon (+36 70 6767 493), amennyiben szeretne ismét hozzáférni az Iron-os számlájához egy másik platformon keresztül. A híváskor hivatkozzatok a "forum.tozsde.hu"-ra. A számlamozgatási megbízásnak az átfutási ideje kb 21 munkanap.

Remélem tudtam segíteni és felhív aki ezt olvassa.

Üdvözlettel,

Laborism
                          +36 70 6767 493

Hozzászólás

• Laborism eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sziasztok!

Akinek még aktuális (gondolom legtöbbeknek az), az hívjon az alábbi számon (+36 70 6767 493), amennyiben szeretne ismét hozzáférni az Iron-os számlájához egy másik platformon keresztül. A híváskor hivatkozzatok a "forum.tozsde.hu"-ra. A számlamozgatási megbízásnak az átfutási ideje kb 21 munkanap.

Remélem tudtam segíteni és felhív aki ezt olvassa.

Üdvözlettel,

Laborism
                            +36 70 6767 493
                            csak nem kihedgelesre gondoltal az fxnet-hez ?

Hozzászólás

• valaki felhívta már?
                              esetleg ha nem szupertitkos megosztaná közösben is?
                              köszi

Hozzászólás

• Felhívtam, hajtott a kíváncsiság. Broker to broker transfer ez is, mely hátterében áll egy megállapodás, amit az FXnet kötött az Ironnal. Ezt mondta az úr a telefon túlvégén. Amúgy meg valaki megpróbálhatná ezt az utat, mert tökmindegy, hogy hol nem jutsz hozzá a pénzedhez.

Hozzászólás

Working...
                                X