Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ja es ugyanaz a cim mint az ironfx-nel:
    Iapetus, 22,
    **
    Agios Athanasios
    4101, Limassol, Cyprus

ezek biztosan keszulnek valamire,de az ugyfelek nem fognak orvendeni az biztos.
    a lenyeg ,hogy Nemeth Zoltan es a tobbii kivallo alkalmazott ,tovabb dolgoznak majd es uj ugyfeleket bolonditanak majd el

Bónusz lesz? )))))))))))))))))))))

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Felhívtam, hajtott a kíváncsiság. Broker to broker transfer ez is, mely hátterében áll egy megállapodás, amit az FXnet kötött az Ironnal. Ezt mondta az úr a telefon túlvégén. Amúgy meg valaki megpróbálhatná ezt az utat, mert tökmindegy, hogy hol nem jutsz hozzá a pénzedhez.
      Nos ha ez igy van akkor az fxnet felvasarolja az iront

Hozzászólás

• Dehogy, nem. Biztosan nem. Én másra gondolok. Az FxNet-hez került pénzek 10%-át le kell kereskedni, el kell spredelni -ha úgy tetszik-.
        Ha nekem sok pénzem lenne, akkor én is elkezdeném felvásárolni az ügyfelek követeléseit. Gondolj bele, az Iron tartozik neked 5000$-al, én megveszem tőle az 5-öst, de úgy, hogy 10-20%-ot eldaráltatok veled spread-en. Technikailag én megelőlegezem neked az a pénzt, amit én majd valamire alapozva várok az Irontól, de te csak 80-90%-át veheted ki. Ez tehát nem lenne más, mint egy olyan befektetés, aminek hozzávetőlegesen magas a hozama 10-20%, viszont a megtérülése kétséges, mert mikor fizet ki az Iron engem, mint befektetőt?
        Ha biztos vagyok benne, hogy az Iron engem, mint FXNet-et kifizet mondjuk 1 év múlva, akkor ez jó befektetés (ismerve a jelenlegi kamatkörnyezetet), mert hoz 10-20%-ot. Ha nem jutok hozzá az Ironos pénzhez, akkor bukta van.
        Ennek a valószínűsége amúgy majdnem a nullával egyenlő, mivel ha az FxNet-nek lenne 100millája, tuti hallott volna róla már valaki. 100milkót nem a szél hord össze. SZERINTEM.
        De ez csak egy kósza ötlet, hagyjuk is, mielőtt valaki engem röhög ki.
        VAGY egy ennél is durvább konteó:
        Az FxNet lehet az iron leánya, így csökkenti a saját tartozását 10-20%-al. Mert miért is ne, poénnak elmenne.
        VAGY mégdurvább konteó:
        Az FxNet a cysec leánya, s igy csökkenti a cysec a kiadásait 10-20%-al. Mert miért is ne, poénnak elmenne.

Hozzászólás

Dehogy, nem. Biztosan nem. Én másra gondolok. Az FxNet-hez került pénzek 10%-át le kell kereskedni, el kell spredelni -ha úgy tetszik-.
          Ha nekem sok pénzem lenne, akkor én is elkezdeném felvásárolni az ügyfelek követeléseit. Gondolj bele, az Iron tartozik neked 5000$-al, én megveszem tőle az 5-öst, de úgy, hogy 10-20%-ot eldaráltatok veled spread-en. Technikailag én megelőlegezem neked az a pénzt, amit én majd valamire alapozva várok az Irontól, de te csak 80-90%-át veheted ki. Ez tehát nem lenne más, mint egy olyan befektetés, aminek hozzávetőlegesen magas a hozama 10-20%, viszont a megtérülése kétséges, mert mikor fizet ki az Iron engem, mint befektetőt?
          Ha biztos vagyok benne, hogy az Iron engem, mint FXNet-et kifizet mondjuk 1 év múlva, akkor ez jó befektetés (ismerve a jelenlegi kamatkörnyezetet), mert hoz 10-20%-ot. Ha nem jutok hozzá az Ironos pénzhez, akkor bukta van.
          Ennek a valószínűsége amúgy majdnem a nullával egyenlő, mivel ha az FxNet-nek lenne 100millája, tuti hallott volna róla már valaki. 100milkót nem a szél hord össze. SZERINTEM.
          De ez csak egy kósza ötlet, hagyjuk is, mielőtt valaki engem röhög ki.
          VAGY egy ennél is durvább konteó:
          Az FxNet lehet az iron leánya, így csökkenti a saját tartozását 10-20%-al. Mert miért is ne, poénnak elmenne.
          VAGY mégdurvább konteó:
          Az FxNet a cysec leánya, s igy csökkenti a cysec a kiadásait 10-20%-al. Mert miért is ne, poénnak elmenne.
          Szerintem az irontol atmegy a penz az fxnethez azert kel a 3 het atfutasi ido ha igaz ez a mese. Ha meg nem mese akkor az ironnak elvileg mindenkinek fizetnie kel.amugy fris informacio ma a ciprusi firm registerhez az iron leadott egy kerest igazgatoi cserere valoszinuleg a regi banda tavozik

Hozzászólás

• Mielott bárki bedolne az ilyen marketinges szovegeknek...
            Nincs szó arról hogy bármelyik cég is átveszi, megveszi az IronFX ugyfeleit vagy adatbázisát.
            Nem létezik és nem is lesz ilyen egyezmény, nyilván a célja a kezdeményezésnek hogy adatbázist gyujtsenek a cégek vagy magánszemélyek. Ezzel már tobben is próbálkoztak.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mielott bárki bedolne az ilyen marketinges szovegeknek...
              Nincs szó arról hogy bármelyik cég is átveszi, megveszi az IronFX ugyfeleit vagy adatbázisát.
              Nem létezik és nem is lesz ilyen egyezmény, nyilván a célja a kezdeményezésnek hogy adatbázist gyujtsenek a cégek vagy magánszemélyek. Ezzel már tobben is próbálkoztak.
              Vajon most ki hazudik?

Vagy ki hazudik jobban?

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Mielott bárki bedolne az ilyen marketinges szovegeknek...
                Zoltan az ironos ugyfel adatbazist mar sok alkalmazott kilopta az irontol, mar eleg olcson meg lehet venni. erdekes ,ahogy marshall atment az fxprimushoz ,rogton erkeztek is a mailek ,tehat marshall se tavozott ures kezzel.az fxnet-es sztori meg hamarosan kiderul,
                Zoltan konkretabban mik a terveitek ? fxgiants? csod?

Zoltan ez mit jelentt Markos es a tolvaj banda tavozik? Alteration of officers and of their particulars 16/12/2015 1830823
                Certificate of Directors 16/12/2015 1830823
                ezek a modositas kerelmeket ategnap nyujtotta be az iron

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Zoltan az ironos ugyfel adatbazist mar sok alkalmazott kilopta az irontol, mar eleg olcson meg lehet venni. erdekes ,ahogy marshall atment az fxprimushoz ,rogton erkeztek is a mailek ,tehat marshall se tavozott ures kezzel.az fxnet-es sztori meg hamarosan kiderul,
                  Zoltan konkretabban mik a terveitek ? fxgiants? csod?
                  Sztem egyetlen üzenete van nekünk: pénzeteket soha nem látjátok viszont, (felőlünk meg is dögölhettek) jelenleg kizárólag a cég túlélésén más cégben való "reinkarnációján" dolgozunk. Addig voltatok érdekesek míg kerestünk rajtatok, most már újabb ügyfélanyag megszerzésén fáradozunk...

Ép lelkű ember szerintem ne figyeljen rá...

Hozzászólás

• Sziasztok, jó reggelt!
                    Zolival értek egyet, szerintem ez egy marketing húzás.
                    Amúgy meg ki kéne próbálni, lehet kerítek egy embert, akinek van az Ironnál pénze és hajlandó ilyenbe belemenni, de főleg dokumentálni és megosztani ha sikeres volt.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Az FXnet-es pénz átmentés engem is érdekelne! Megkeresett tegnap egy Farkas Attila nevű kapcsolattartó az FXnet-től. Azt mondta csak számlát kell nyitni és egy nyomtatványt kitölteni aztán mind a 2 brókerhez visszaküldeni!
                      Meg van a nyomtatvány is ha gondoljátok feltöltöm!

üdv:Péter

Hozzászólás

Sziasztok, jó reggelt!
                        Zolival értek egyet, szerintem ez egy marketing húzás.
                        Amúgy meg ki kéne próbálni, lehet kerítek egy embert, akinek van az Ironnál pénze és hajlandó ilyenbe belemenni, de főleg dokumentálni és megosztani ha sikeres volt.
                        megkerdeztem az fxnet chaten , hogy van e megallapodasuk az ironnal, azt mondtak nincsen, de ettol fugetlenul a transfert megprobalhatom ezt mondtak...szoval nem tudom..esetleg csod az ironnal es az ugyfelek atkerulnek az fxnet-hez mint az alpari eseteben az etx-hez?

Hozzászólás

• A budapesti ETX capital-os srácok ajánlgatják az ügyfeleknek az fxnetet.

Ami ciprusi cég.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A budapesti ETX capital-os srácok ajánlgatják az ügyfeleknek az fxnetet.

Ami ciprusi cég.
                            De miért, ha hazudnak? Lehet, hogy „normális” forex cég ( egyszerre nem lop sokat ). Ha a pénzt átmozgatják, és nem fizetik ki akkor az óriási blama, és az FxNet le is húzhatja a rolót. Ha a felhívás miatt számlát nyit az ügyfél az FxNet-nél, de az átmozgatás kamu, annak is hasonló az eredménye.

Hozzászólás

• Tegnap beszéltem ezekkel az Fxnetesekkel, legalább akkora szélhámos brigád mint az Ironosok. Ugyanaz a duma csak pepitàban mint 2 hónapja amikor is a markets.com meg az etx keresett meg... ès èrdekes módon ugyanaz a tulajdonosi kör mint az említett cégeknek, ezt a saját emberük kotyogta el arról nem is beszèlve hogy az iroda is ugyanaz... van még kérdés? Régi capital partnerses vezető dörzsölt kis marketing terve ügyfèlbizalom kièpìtèsre ès adatbàzisgyűjtèsre... Zoli is megirigyelhetnè pedig nem kell a szomszédba mennie simlissègèrt!!! Titkos egyezségről gagyogtak nekem az Iron meg az Fxnet között amikor mondtam hogy valami hivatalos megerősítést adatának ezzel kapcsolatban. Annyira ittkosról hogy még az Iron dolgozók sem fognak tudni erről semmit ezt is előre mondták. Hánynom kell már ettől az egésztől... Ironos chaten azzal kábítottak hogy Zoltán korábban azt mondta decemberben fizet az Iron. Biztos forrásból tudom hogy kb. 5 kiutalás ment végbe cysec alatt és összesen nincs 5ezer dollár... emailekre nem szeret válaszolni kamu üzleti utakra hivatkozva ha válaszol akkor is csak a sablont löki és újabban már azt vettem észre hogy elkezdte hárítani a felelősséget is... holott korábban ez nem így volt, büszkén vállalta a rossz szárú szerepét és maximálisan kiált a cég és a vezetők mellett! Szorul a hurok Zoltán pajti vagy mi ennek az oka?

Hozzászólás

• Att16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                De miért, ha hazudnak? Lehet, hogy „normális” forex cég ( egyszerre nem lop sokat ). Ha a pénzt átmozgatják, és nem fizetik ki akkor az óriási blama, és az FxNet le is húzhatja a rolót. Ha a felhívás miatt számlát nyit az ügyfél az FxNet-nél, de az átmozgatás kamu, annak is hasonló az eredménye.
                                Allitolag csak magyar ugyfeleknek lehetseges ez erdekes , mert ha lehet akkot elvileg mindenkinek lehet. Valami buzlik az egeszben

Hozzászólás

Working...
                                X