Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Én ma kaptam meg a kb. 3 hónapja igényelt 100 dolláromat....

Én ebből egy dolgot tudok következtetni, hogy muszáj valami felmutatniuk a SySEC – nek, vagy másnak. A legkisebb pár igénylést teljesítik. Tehát nem akarnak csődöt jelenteni. Húzzák, amíg még lehet. Lopni még, még, hiszen senki sem akadályozza meg... Fel nem foghatom mi a tervük.

Hozzászólás

• Att16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Én ma kaptam meg a kb. 3 hónapja igényelt 100 dolláromat....

Én ebből egy dolgot tudok következtetni, hogy muszáj valami felmutatniuk a SySEC – nek, vagy másnak. A legkisebb pár igénylést teljesítik. Tehát nem akarnak csődöt jelenteni. Húzzák, amíg még lehet. Lopni még, még, hiszen senki sem akadályozza meg... Fel nem foghatom mi a tervük.
      Pont ugyanerre gondoltam én is. Valamit felmutatnak majd 2 hónap múlva, hogy "tessék kérem, mi csináljuk"...

Hozzászólás

• 1. grat

2." Más kérdés, hogy 215Ft-os árfolyamon sikerült teljesíteni a tranzakciót."
        Ezt hogy sikerült 287 es árfolyamnál összehozni ? 25% minusz ? Ki váltja ennyire szarul ?
        Gondolom te dollárt kértél vissza .

Hozzászólás

• Van ez az Fxnet-es történet, szerintem óvatosan, megmodom miért:

ha oda szeretné valaki kérni az átvezetést, először technikailag törölnie kell az akár 10-11 hónapos kifizetési kérelmeket. Ezzel az iron moshatná kezeit, hiszen nem olyan sürgős a pénzkivétel az ügyfélnek mivel sajátkezűleg törölte.

Sajnos nem elképzelhetetlen hogy ez a magyarázata ennek a "megoldásnak".

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Van ez az Fxnet-es történet, szerintem óvatosan, megmodom miért:

ha oda szeretné valaki kérni az átvezetést, először technikailag törölnie kell az akár 10-11 hónapos kifizetési kérelmeket. Ezzel az iron moshatná kezeit, hiszen nem olyan sürgős a pénzkivétel az ügyfélnek mivel sajátkezűleg törölte.

Sajnos nem elképzelhetetlen hogy ez a magyarázata ennek a "megoldásnak".

Feltételek:
            - compilent-nek kell lenni mind az Iron Fx-nél mind pedig az FxNet-nél. (fényképes igazolvány első+ hátsó oldala és 3 hónapnál nem régebbi közüzemi számla az ön nevével)
            - Nem lehet nyitott pozíció az Ironnál
            - ha van folyamatban kiutalás az nem probléma

Tennivalók:
            - Mellékletben küldök önnek egy dokumentumot, amit kinyomtatás után kék tollal legyen kedves kitölteni 2 példányban.
            - Az egyik kitöltött példányt scan-elje be (lehetőleg szinesen vagy jó minőségű fénykép formájában is küldheti). Ezt kell majd e-mailben továbbítani mind a két brókercégnek. (3 db emailt kell küldenie: 1-et nekem erre a címre. Egyet a support@ironfx.com-ra és egyet a backoffice@fxnet.com-ra.
            - Miután az e-maileket elküldte küldje el postán (vagy hozza be személyesen) az egyik eredeti példányt az irodánkba. (1054 Budapest Kálmán Imre utca 1. Regus irodaház Morton KC Hungary 1. em)

Ha ezzel megvagyunk, 20-22 munkanap legrosszabb esetben a számla áthelyezésének időigénye.

Fontos: Egy feltétele van az FxNet-nek. Az áthozott összeg 10%-át le kell kereskedni (spreadben). Ha ez megtörtént onnantól semminemű korlátozás nincs a számlát illetőleg, nyugodtan lehet tovább kereskedni vagy akár kiutalni.
            TEHAT HA VAN FOLYAMATBAN KIUTALAS AZ NEM PROBLEMA(NEM KEL TOROLNI)

en inkabb arra a 10% lennek kivancsi ,kertem ,hogy mutassanak egy szerzodest ,de azt mondtak azt nem tudnak

az fxnet chatan ma is rakerdeztem a b2b lehetosegre azt mondtak meg nem lehetseges de a kozeljovoben az lessz

furcsa ez a tortenet

Hozzászólás

• gabi999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              1. grat

2." Más kérdés, hogy 215Ft-os árfolyamon sikerült teljesíteni a tranzakciót."
              Ezt hogy sikerült 287 es árfolyamnál összehozni ? 25% minusz ? Ki váltja ennyire szarul ?
              Gondolom te dollárt kértél vissza .
              Fogalmam sincs, hogy miért váltották ilyen szarul. Dollárban kértem a visszautalást természetesen. Az ersténél van számlám és ma 279 körül volt az eladási ár. Úgyhogy passz...

Hozzászólás

• George83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Fogalmam sincs, hogy miért váltották ilyen szarul. Dollárban kértem a visszautalást természetesen. Az ersténél van számlám és ma 279 körül volt az eladási ár. Úgyhogy passz...
                Megnézted, tényleg annyit utaltak vissza?! Az időrend szempontjából: "de minden bizonnyal időrendi sorrendben dolgozzák fel a kiutalásokat..." nyilván nem :-( Ha ezt 3 hónapja kérted, míg a feleségedé 7 hónapja...akkor tiszta ügy, hogy NEM időrendben dolgozzák fel, hanem aprópénzeket fizetnek vissza...
                Utoljára szerkesztve a következő által: fxsb; 2015-12-21, 20:06. Oka: elfelejtettem egy kérdést...

Hozzászólás

• fxsb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Megnézted, tényleg annyit utaltak vissza?! Az időrend szempontjából: "de minden bizonnyal időrendi sorrendben dolgozzák fel a kiutalásokat..." nyilván nem :-( Ha ezt 3 hónapja kérted, míg a feleségedé 7 hónapja...akkor tiszta ügy, hogy NEM időrendben dolgozzák fel, hanem aprópénzeket fizetnek vissza...
                  Igen, 100$-t vontak le a számlámról, meg a hozzá tartozó bónuszt is levonták.

Hozzászólás

• IronFX
                    Az online kereskedés élenjáró vállalata

sírjak vagy sírjak?

Hozzászólás

• Az 8Safe UK Limited engedélyező és szabályozó szerve a Financial Conduct Authority (FCA sz. 585561)

ezt figyeltétek??

Ironfx Uk eltűnt!

Hozzászólás

• nos a mai kamu duma a chatan: Daniel Chamochumbi - Spanish

The reason of the delay with processing your request is because we started an investigation on all our clients accounts prior of processing any request.
                        We identified a group of traders who are misused our promotions and acted against our T&C.
                        Cysec investigaton will take time so your money is safe
                        but the auditing still going on

VEGET ERT A VIZSGALAT VAGY NEM? VAGY MEGY TOVABB A PARASZTVAKITAS?

NYUGALOM ! a penzetek biztonsagban van ,elloptak es vigyaznak ra nehogy visszakapjuk

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Az 8Safe UK Limited engedélyező és szabályozó szerve a Financial Conduct Authority (FCA sz. 585561)

ezt figyeltétek??

Ironfx Uk eltűnt!
                          IronFX is a trade name of 8Safe UK Limited. 8Safe UK Limited is authorized and regulated by the Financial Conduct Authority (FCA No. 585561)

csak egy névcsere, ettől még ugyanazok...

de egyébként ez a link még meg van:

http://www.ironfx.co.uk/en

Hozzászólás

• Nemeth Zoltan ha mar itt vagy, megosztanad az aktualis informaciokat?

Hozzászólás

• Nem lesz karácsonyi meglepi, mondjuk kifizet mindenkit az Iron?
                              Szép vágyálom!

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nem lesz karácsonyi meglepi, mondjuk kifizet mindenkit az Iron?
                                Szép vágyálom!
                                karacsonyi meglepi? erre gondoltal? mert max ez lessz:
                                https://www.youtube.com/watch?v=JNEvo3ucx_w

Hozzászólás

Working...
                                X