Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Szerintem olvasd vissza , miket írtál, hogy ki állít biztosan olyan dolgokat amiről fogalma sincs. De érdekes, hogy itt mindenki eléri Zoltánt, chat is megy csak neked vagy a barátodnak nem akarnak válaszolni. Ez csak a lejáratásról szól.

Hozzászólás

toblerone,

elképesztő, hogy mennyi baromságot beszélsz össsze itt ebben a témában

most komolyan ennyire unatkozol? vagy mi a baj?

vannak önálló gondolataid vagy mindig mások véleménye alapján ítéled meg a dolgokat?

Hozzászólás

NextForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szerintem olvasd vissza , miket írtál, hogy ki állít biztosan olyan dolgokat amiről fogalma sincs. De érdekes, hogy itt mindenki eléri Zoltánt, chat is megy csak neked vagy a barátodnak nem akarnak válaszolni. Ez csak a lejáratásról szól.

Mondtam h szegényes a fantáziád, ez már kiderült ma párszor, ezértm nem tudod elképzelni, h valami másként van, mint ahogy te elképzeled. Az állításaid - akár angollal, akár az fpaval, akár a céggel kapcsolatban - légbőlkapottak. És ezek bizony tények.

Hozzászólás

kpp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          toblerone,

elképesztő, hogy mennyi baromságot beszélsz össsze itt ebben a témában

most komolyan ennyire unatkozol? vagy mi a baj?

vannak önálló gondolataid vagy mindig mások véleménye alapján ítéled meg a dolgokat?
          Bocs de annyira naív a kérdésed, h ha csak ezért regisztráltál, akkor itt részemről befejezettnek is tekintem a társalgást.
          Ugye megérted.
          Köszi.

Hozzászólás

toblerone eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Bocs de annyira naív a kérdésed, h ha csak ezért regisztráltál, akkor itt részemről befejezettnek is tekintem a társalgást.
            Ugye megérted.
            Köszi.

nagyon sötét egy hozzáállásod van az egészhez, meg sok hozzászólásodban:
            "csak ezért regisztráltál", "1 napja regisztráltál", blablablablabla

rajtad kívül érdekel itt valakit ki mikor regisztrált?

úgy nézem te se két éve regisztráltál ide, konkrétan csak az IronFX témában van hozzászólásod, és csak szapulod... miért nincs más témákban hozzászólásod, ha ilyen nagy forum.tozsde.hu veterán vagy?

de valahogy még egy saját tapasztalat alapján sem tudtál semmi véleményt írni róla, csak másokra hivatkozol, hogy ezt írták azt írták, így meg úgy

erre azthiszem bárki képes

de annyira osztod itt az észt, úgy hogy írj már egy két személyes tapasztalatot az ironfxről légyszíves... de most komolyan írj vmit

Hozzászólás

Kérek minden érintettet, hogy ezt a vitát, elsősorban a személyeskedést hagyja abba.

Csak azért nem törlöm az elmúlt X hozzászólást, mert valószínű még én is megkapnám, hogy el akarok tussolni valamit.

Hozzászólás

Rendben. Elnézést.

Hozzászólás

Koszonom mindenkinek a véleményét akár jó akár rossz!

A lényeg az hogy én mindenkinek megadom a kozvetlen vezetékes számom és a saját mobilom!

Zoltan Nemeth
                  Account Manager
                  IronFX Financial Services Limited

Tel: +357 25027000
                  Fax: +357 25027001
                  Direct: +357 25027850
                  Mobile: +357 96860400
                  Email: Znemeth@IronFX.com

Nem sok cégnél adja meg az ugyfélszolgálatos a telefonszámát!
                  Mióta a cégnél vagyok egyszer sem kapcsoltam ki a telefonom, és minden e-mailre válaszoltam!

Bárki is legyen az aki éles számlával rendelkezik csak egy sms-t kuld nekem és ha kell éjfélkor is felhívom!

Koszonom a Kipártolást mindenki részérol!

Hozzászólás

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Koszonom a Kipártolást mindenki részérol!
                    Remelem, nem rolam van szo

Most viszont nehany komoly dolog az IronFX-szel kapcsolatosan, sajnos nalam a merleg negativ a strategiam miatt:

+ (pro):
                    - jo a suport, aki nem beszel idegen nyelvet, annak nagyon elonyos
                    - nincsenek rossz helyen teljesulo stoppok, ma atneztem az osszes kotesem es egy sem volt
                    - ritkan dob le a szerver

- (kontra):
                    - iszonyatos lagok vannak benne, mas cegek chartjaihoz kepest sokszor 2-10 masodperces csuszasok is vannak, ami kinyirja a skalpolast, igaz hosszu tavu kereskedest nem bantja (igen, osszehasonlitottam)
                    - szerver nagyon sokszor iszonyatosan belassul, volt, hogy PERCEKIG nem tudtam tranzakiot nyitani/modositani/zarni; ez nagyon frusztralo az en startegiamnal
                    - csuszo stopok valahogy lasabban csusznak mas brokercegekhez kepest, gondolom ismetelten szerver lassulas a problema
                    - szamomra nagyok a spreadek, viszont nincs jutalek
                    - picit magas a swap

Hangsulyozom, hogy azoknak akik M15 folott kereskednek a fentiek nem okoznak akkora problemat mint nekem. Talan itt jon be, hogy strategiahoz kell brokert es brokerhez startegiat valasztani.
                    Egyelore ennyi, kesobbiekben meg kiegeszitem ha talalok vmi emlitesre meltot.

Hozzászólás

• Kiegeszites 1:
                      - lemaradt, hogy sajnos nincs hedge lehetoseg

Hozzászólás

• barabasi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        - (kontra):
                        - iszonyatos lagok vannak benne, mas cegek chartjaihoz kepest sokszor 2-10 masodperces csuszasok is vannak, ami kinyirja a skalpolast, igaz hosszu tavu kereskedest nem bantja (igen, osszehasonlitottam)
                        - szerver nagyon sokszor iszonyatosan belassul, volt, hogy PERCEKIG nem tudtam tranzakiot nyitani/modositani/zarni; ez nagyon frusztralo az en startegiamnal
                        - csuszo stopok valahogy lasabban csusznak mas brokercegekhez kepest, gondolom ismetelten szerver lassulas a problema
                        - szamomra nagyok a spreadek, viszont nincs jutalek
                        - picit magas a swap

Hangsulyozom, hogy azoknak akik M15 folott kereskednek a fentiek nem okoznak akkora problemat mint nekem. Talan itt jon be, hogy strategiahoz kell brokert es brokerhez startegiat valasztani.
                        Egyelore ennyi, kesobbiekben meg kiegeszitem ha talalok vmi emlitesre meltot.
                        A lassabb mukodésnek az lehet az oka, hogy olyan sokan jelentkeztek a demó versenyre hogy egy 3. szervert is be kellett iktatni! Teljesen meglepett minket a sok jeletkezo mikor egyszerre el kezdtek kereskedni!
                        Természetesen nem engedhettuk hogy az éles kereskedést befolyásolja!

A spread-ek és swap-ok nem hinném hogy magasak de mindenki hasonlitsa ossze bátran máséval!
                        http://www.ironfx.com/hu/trading-acc...ads-comparison
                        http://www.forexfactory.com/market.php

A sebességre visszatérve pár dolog ami még segíthet:
                        - Ne futtasson senki tobb MT4-et egyszerre
                        - A piacfigyeloben rejtsd el azokat az isntrumentumokat amiket nem használsz aktívan
                        - Az internet kapcsolatot ellenorizd! (az idojaras miatt sokan internet nelkul maradtak, masoknak meg akadozik a kapcsolat!)
                        - A PC-d Memóriájának a mérete http://forum.tozsde.hu/kezdoknek/555...uirements.html

Hozzászólás

• Verseny részeredmény:

http://www.ironfx.com/en/fx-competition-results

Mielott barki kérdezné, csak a top 10 látszik mivel csak 10 díjat osztunk ki.
                          Sajnos nincs még magyar a listán, de páran kozel állnak! Úgyhogy hajrá!

Hozzászólás

• Ez az iron egy hulladék. Felvittem 200.000ig majd elkezdtem 100 lotokkal skalpolni és minden baja volt. Kb 10szer kellett elküldenem a tranzakciót, és gyakran még annyit se volt hajladnó visszaküldeni hibaként, hogy busy..... Fura volt. Pedighát egy demon nem mind1? vagy mégis?

Hozzászólás

• A demo ugyanúgy mukodik mint az éles számla és 50 lot / per click a limit.
                              Ha 100 lotot akarsz akkor kattints kétszer!

Hozzászólás

• Márpedig hetvennel is engedett gond nélkül. Az 50-es limitet egyébként sehol nem láttam a versenyszabályzatban.

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A demo ugyanúgy mukodik mint az éles számla és 50 lot / per click a limit.
                                Ha 100 lotot akarsz akkor kattints kétszer!

Hozzászólás

Working...
                                X