Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• mocskos maffia banda, ahol a ciprusi elnok a keresztapa

Hozzászólás

• Én ott akadtam el, hogy:

"
      If you have a complaint, it is best to first ask the CIF involved to put things right.

The CIF will give you a unique reference number. This unique number reference will be used for all future communication you will have with the Financial Ombudsman and/or with CySEC regarding your complaint."

Többször írtam az Ironnak, hogy küldön már referencia számot, erre ezt az abuser szar dumát küldték minden alap nélkül. Szerintem maguknak akarták küldeni, csak nem jött össze.
      Írtam a Cysec-nek, hogy mi van akkor ha nem adnak referenciaszámot, mert nem állnak szóba velem. Erre a Cysec se írt semmit. (Lehet ők is lapítanak? O.o)

Mire hivatkozzak referenciaszám hiányába?
      Kb 10 levelet küldtem az Ironos compliance-ra, de csak süket fülek.

Én az atyaúristennél is feljelentem őket, ha kell, csak tudjam, hogy mit hova írjak.

Hozzászólás

• grande8510 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én ott akadtam el, hogy:

"
        If you have a complaint, it is best to first ask the CIF involved to put things right.

The CIF will give you a unique reference number. This unique number reference will be used for all future communication you will have with the Financial Ombudsman and/or with CySEC regarding your complaint."

Többször írtam az Ironnak, hogy küldön már referencia számot, erre ezt az abuser szar dumát küldték minden alap nélkül. Szerintem maguknak akarták küldeni, csak nem jött össze.
        Írtam a Cysec-nek, hogy mi van akkor ha nem adnak referenciaszámot, mert nem állnak szóba velem. Erre a Cysec se írt semmit. (Lehet ők is lapítanak? O.o)

Mire hivatkozzak referenciaszám hiányába?
        Kb 10 levelet küldtem az Ironos compliance-ra, de csak süket fülek.

Én az atyaúristennél is feljelentem őket, ha kell, csak tudjam, hogy mit hova írjak.
        ciprus egy korupt orszag amig a ciprusi elnok vedelmezi az iront , nehez ugy
        Az ESMA tud estleg nyomast gyakorolni a cysec-re mindenki kildjon panaszt az ESMA-hoz

Hozzászólás

• Én is kaptam levelet. Mindenhol tettem panaszt. Szeptemberben az ombudsmannak is elküldtem a komplett ügyet. Szeptember 14.-én tájékoztattak, hogy elindítják az ügyet. Azóta semmi. 4 hónap alatt 96 kereskedést csináltam így lett profitom. A számla történetben semmi olyan nincs amivel bármit is megszegtem volna.kb 7 fajta devizapáron kereskedtem. Szerintem minden ügyfél kapott ilyen levelet.

Hozzászólás

• Robert112 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Én is kaptam levelet. Mindenhol tettem panaszt. Szeptemberben az ombudsmannak is elküldtem a komplett ügyet. Szeptember 14.-én tájékoztattak, hogy elindítják az ügyet. Azóta semmi. 4 hónap alatt 96 kereskedést csináltam így lett profitom. A számla történetben semmi olyan nincs amivel bármit is megszegtem volna.kb 7 fajta devizapáron kereskedtem. Szerintem minden ügyfél kapott ilyen levelet.
            aki egyszer elfogadta a bonuszt az mind csalo. mert a TC jukben ez szerepel :
            eleg a gyanu ahoz toroljek az osszes profitodat minden szamlan

Hozzászólás

• Nos, nem tudom, hogy kinél mi a helyzet de a számlában a withdraw kérés továbbra is ott van és feldolgozás alatt. Az összeg nem változott..Úgy néz ki, hogy minden disznóság ellenére, a számokhoz nem mernek (egyelőre) hozzányúlni, mert akkor az már számszerűen bizonyítható csalás lenne. Az is furcsa, hogy mindenki ilyent kapott ma, de senkinek nincsen felfüggesztve, leállítva vagy elutasítva a visszahívás kérése.

Hozzászólás

• Kapjon minél nagyobb nemzetközi nyilvánosságot az ügy. Minden lehetőséget gondoljatok át ehhez.
                Sztem.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Még ha profitom lenne, de még az sincs (néhány dollár bukóban van a számla), szóval nem tudom, hogy mire fel csalóznak le embereket. Vagy nem kellett volna igényelnem a bónusz kiegészítést a kiutalási összegnél ?

Elkezdtem végigmenni a listán (http://www.devisen-traden.de/ironfx-...ver-the-world/), hátha valami történik...

Hozzászólás

• fxsb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nos, nem tudom, hogy kinél mi a helyzet de a számlában a withdraw kérés továbbra is ott van és feldolgozás alatt. Az összeg nem változott..Úgy néz ki, hogy minden disznóság ellenére, a számokhoz nem mernek (egyelőre) hozzányúlni, mert akkor az már számszerűen bizonyítható csalás lenne. Az is furcsa, hogy mindenki ilyent kapott ma, de senkinek nincsen felfüggesztve, leállítva vagy elutasítva a visszahívás kérése.
                    Én is megkaptam a levelet. Vádolnak úgy, hogy 1, azaz egy db kereskedésem volt náluk. Bizonyíték persze semmi. Egyszer én még nagyon megverem ezeket. Leszarom a jogállami eszközöket, mert viszket a tenyerem nagyon.

Hozzászólás

• grande8510 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Még ha profitom lenne, de még az sincs (néhány dollár bukóban van a számla), szóval nem tudom, hogy mire fel csalóznak le embereket. Vagy nem kellett volna igényelnem a bónusz kiegészítést a kiutalási összegnél ?

Elkezdtem végigmenni a listán (http://www.devisen-traden.de/ironfx-...ver-the-world/), hátha valami történik...
                      az iron tc-ben szerepel ha gyanitjak ,hogy valakivel csoportosan csaltatok akkor te is az vagy. majd azt mondjak,hogy valaki akit te nem ismersz azzal csaltal

Hozzászólás

• Jol tudom, hogy csak a nyereseget es a bonuszt vehetik el, ha csalast talalnak?
                        Gyalazat amit muvelnek. En is ma kaptam ezt a levelet, ugy, hogy a szla managerek mondtak, nyilvanvalo nem csaltam.

Hozzászólás

• Sziasztok,

Eddig nem írtam ide, csak olvastam. De ma én is megkaptam az említett levelet.
                          Én csak az Iron-nak írtam eddig panaszt.

Egy éve kiutaltam a pénzemet, nem sokat, a reklámozott bónusz számlára. Megkaptam a bónuszt, de nem kereskedtem, mert még demóban teszteltem. Aztán időközben jöttek a rossz hírek, és ezért egyáltalán bele sem fogtam a kereskedésbe. Pár hónapja visszahívtam a kiküldött összeget, pontosan annyit, amennyit kiküldtem.
                          Persze nem kaptam vissza.
                          Most meg vádaskodnak.

De úgy tűnik, hogy ez egy sablon e-mail, csak az e-mail címeket cserélik benne és pl. számlaszámra nem hivatkoznak.

Hozzászólás

• Fb csoport alapján mindenkinek kiküldték aki panaszkodni mert.

Küldeni kell nekik levelet, hogy nem követtél el ilyet, és kéred a bizonyítékokat és a részleteket.

ez elküldeni cysecnek és esma nak.

Gondolom Zoltánunk látta hogy jön a végjáték ezért is pattant meg,

https://www.facebook.com/zoltancy?fref=ts

még az EU-t is elhagyta inkább.

Harzol már nem kell parázni többet nem fog belépni, hagyhatod a linket.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              De nem a toket

Hozzászólás

• Én is megkaptam . Noha a Google fordító érdekesen fordít , de nagyjából ugyanaz mint a többieké

Following the Company's investigation for the accounts held with the Company and registered under the e-mail address xxxxxxxxxxx you are hereby informed that it has been established that an abusive trading activity has occurred on certain of those accounts and you are in breach of the terms and conditions relating to one or more promotions made available to those accounts.

This is the Company's final response. The Company reserves the right to take all actions necessary in relation to the aforementioned abusive trading activity.

Valaki PONTOSAN lefordítaná ?

A CySecnek küldtem panaszt , az ombudsmannak nem .

Képernyőkép a jelenlegi , tehát feldolgozás alatt szövegű oldalról lementve , levél nyomtatva .

Söt , azon gondolkozom , ugyanazon a számlán ideiglenesen nyitottam , talán aranyra , ellentétes pozit , 0,01 vagy 0,02 körül . De tudtommal ezt az Iron szabálya nem tiltja. Vagy legalábbis tavaly január elején nem tiltotta .
                                Még a végén ebbe kötnek bele .

Gondolom , valaki megírja a bizonyítékot kérő levelet az Ironnak , meg 1 másikat az ESMÁnak .
                                Angolom pár szóig terjed , így megkérem , aki segíteni akar , az angol nyelvű leveleket küldje át privátba , legyen szíves .(Természetesen ,saját adatok nélkül )
                                Viszont , mi , mint magánszemélyek , fordulhatunk az ESMA-hoz ? Vagy csak az MNB-nek , CySecnek van joga ?
                                Ennek a tőke , profit dolognak jobban utána kéne nézni.
                                Már csak azért is , mert a chat beszélgetés , lejött emailban , (valahol megvan ) Amibe az ügyfélszolgálatos elismeri , hogy ha nem x eltem be újabbat ( márpedig nem fogadtam újabbat el ) , akkor a számlanyitás idején érvényes TC vonatkozik rám .

Üdv mindenkinek Gabi

Hozzászólás

Working...
                                X