Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• gabi999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is megkaptam . Noha a Google fordító érdekesen fordít , de nagyjából ugyanaz mint a többieké

Following the Company's investigation for the accounts held with the Company and registered under the e-mail address xxxxxxxxxxx you are hereby informed that it has been established that an abusive trading activity has occurred on certain of those accounts and you are in breach of the terms and conditions relating to one or more promotions made available to those accounts.

This is the Company's final response. The Company reserves the right to take all actions necessary in relation to the aforementioned abusive trading activity.

Valaki PONTOSAN lefordítaná ?

A CySecnek küldtem panaszt , az ombudsmannak nem .

Képernyőkép a jelenlegi , tehát feldolgozás alatt szövegű oldalról lementve , levél nyomtatva .

Söt , azon gondolkozom , ugyanazon a számlán ideiglenesen nyitottam , talán aranyra , ellentétes pozit , 0,01 vagy 0,02 körül . De tudtommal ezt az Iron szabálya nem tiltja. Vagy legalábbis tavaly január elején nem tiltotta .
    Még a végén ebbe kötnek bele .

Gondolom , valaki megírja a bizonyítékot kérő levelet az Ironnak , meg 1 másikat az ESMÁnak .
    Angolom pár szóig terjed , így megkérem , aki segíteni akar , az angol nyelvű leveleket küldje át privátba , legyen szíves .(Természetesen ,saját adatok nélkül )
    Viszont , mi , mint magánszemélyek , fordulhatunk az ESMA-hoz ? Vagy csak az MNB-nek , CySecnek van joga ?
    Ennek a tőke , profit dolognak jobban utána kéne nézni.
    Már csak azért is , mert a chat beszélgetés , lejött emailban , (valahol megvan ) Amibe az ügyfélszolgálatos elismeri , hogy ha nem x eltem be újabbat ( márpedig nem fogadtam újabbat el ) , akkor a számlanyitás idején érvényes TC vonatkozik rám .

Üdv mindenkinek Gabi
    Az ironnal legalabbis a mindenkori tc van ervenybe(Kamu Zoltan szavajarasa). konkret pelda en megprobaltam a chargbacket egy szamlan amin 2014 decemberi letet volt es bonusz, es az iron elutasitotta , lekuldte a banknak a mostani tc-et es beleirtak ,hogy bonuszcsalas tortent es valojaban a szamlarol visszakerheto osszeg az nulla. a rohej az ,hogy a bank elfogadtta es visszadobta a chargebacket.( hiaba magyaraztam ,hogy azt a TC-et sohasem fogadtam el, )
    a letet 4000eur volt egy 0.1 lot nyitot pozival es 80eur profittal
    megis az iron ugy gondolja ,hogy a 4000eurot is elveszik
    Neha az az erzesem,hogy az iron vezetosegeben mindenki megcsuszott ,es azt hiszik mindent megtehetnek mert cipruson mindenki a zsebukben van

Hozzászólás

• Sziasztok!

Kérdem én hol van az a tavalyi TC-kben leírva, hogy elveheti a befizetett tőkét?
      Ha pedig valakit csalónak nyilvánítanak akkor pedig alá kéne támasztani bizonyítékokkal..... Vicc ez az egész....
      Vagy menj a bíróságra és majd csak ott bemutatja a bizonyítékot?

Úgy látszik Ciprussztánban mindent lehet....

Hozzászólás

• Azt írjátok , a FB csoport alapján küldték mindenkinek . Az Facebook akar lenni ? Én fenn sem vagyok ,
        Mivel a PF és az RTL is vesz át hireket a 444.hu tól , Írtam az egyik módinak , hogy megirhatná az esetet , mert elég sok magyar károsult van , s tán igy nagyobb nyilvánosságot kap . Természetesen 1 betüt se írtak ebben az ügyben .

Valamint , Aki külföldi fórumokon kevereg , megkérdezhetné, hogy ők mikor kapták meg ezt a levelet . Hányan is vagyunk itt ? kb 10-15 fő ? Ha mindannyian most kaptuk meg , akkor lehet hogy az oroszok , olaszok is most ?
        Kiváncsian várom ki mit tud lépni az ügyben .

Hozzászólás

• Mai chat:

Üdvözlöm, xxxxxxx Miben segíthetek?

xxxxxxx Üdvözlöm

Hívása átadásra került a(z) Norbert Szoke kezelőhöz..

xxxxxxx Tegnap kaptam 1 levelet, miszerint megvadolnak,hogy csaltam a kereskedesem során

Mi a további follyamat?

Norbert Szoke voltak ügyfeleink akiknek ez tévesen ment ki, én a rendszerünkben nem látom ezt Önre vonatkozólag

a kifizetések felgyorsultak, kérem várjon türelemmel még, mert bármikor Önre kerülhet a sor

xxxxxxxx megnézné kérem, hogy vagyok megitélve, hiszen én nem csaltam, amit a korábbi szla managerek le is írtak Nekem

Norbert Szoke nem látok ilyet Önnél mint fentebb is írtam, nincs különösebb teendő a kapott levéllel kapcsolatban

Ön tévesen kapta a levelezt

xxxxxxxx Köszönöm, ez megynyugtató. Kaphatnék erről egy hivatalos írást? Elolvasva

Azt nem tud adni, irta.Csak olyan gyorsan lelépett, nem tudtam a végét kimásolni. Arra sem tudott mondani semmit, hogy mikor utalják a pézt.

Hozzászólás

• Valamint , Aki külföldi fórumokon kevereg , megkérdezhetné, hogy ők mikor kapták meg ezt a levelet . Hányan is vagyunk itt ? kb 10-15 fő ? Ha mindannyian most kaptuk meg , akkor lehet hogy az oroszok , olaszok is most ?
            Kiváncsian várom ki mit tud lépni az ügyben .

Január 19.-én kezdték küldeni a leveleket. Nem csak magyaroknak. Ne hagyjátok annyiban! Lássák, hogy van ellenállás, nagy a felháborodás. Nagyon sok segítség megtalálható a Facebook zárt csoportban

Tanács FB – ról:

Send email to Investigations@ironfx.com

Subject of Email :- Abusive trading Criteria details

Hello Investigation Department
            Please share the details on which Criteria client’s trading is decided as abusive trading.
            Let us know all on which Criteria i was decided as abusive trader. Share the Criteria details with us
            Regards

Hozzászólás

• Romániai ismerős jelezte, hogy most akarja az ombudsmanhez elküldeni az ő ügyét. A bankjánál nem hagyják jóvá az átutalást amíg nem küld bizonyítékot, hogy miről van szó, tudniillik Ciprus a "monitorízalt" országok listáján van, és semmilyen átutalást nem engedélyeznek ha nincsen róla hivatalos bizonylat, hogy kinek és pontosan mire megy a pénz.. Szép EU-s ország...

Hozzászólás

• Nekem is megvolt a chat beszélgetésem . Nálam is , téves kiküldésre hivatkoztak .
                De elötte azért megerösitettem az ügyfelessel hogy minden rendben a számlámon , nem vagyok csaló .

Hozzászólás

• gabi999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nekem is megvolt a chat beszélgetésem . Nálam is , téves kiküldésre hivatkoztak .
                  De elötte azért megerösitettem az ügyfelessel hogy minden rendben a számlámon , nem vagyok csaló .
                  ossze vissza hazudnak, gondolom datumot nem erositettek meg ,hogy mikor fizetnek

Hozzászólás

• Természetesen , nem . Söt olyfajta utalás sem volt rá amit a FED szokott alkalmazni , hogy , a közeljövöben , vagy valami hasonló.
                    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Gábor Pakodi 03:37:16 pm
                    Korábban valamely ügyfélszolgálatos megnézte és azt irta hogy a számlámmal semmi gond , tehát nem tartanak csalónak, így az visszautalás teljesithető . Meg tudja ezt erösiteni ?
                    Meg tudjaaz utolsó kérdésem erösiteni ?

- Hungarian 03:41:15 pm
                    Igen.

Gábor Pakodi 03:41:30 pm
                    Köszönöm

Tehát ön mint cégének képviselöje megerösiti a korábbi információmat , amit magam is tudtam , nem vagyok csaló .
                    Akkor mivel magyarázza , cégének 19.én kiküldött levelét , melyben , szabálytalan tevékenséggel vádolnak ?

- Hungarian 03:43:46 pm

Tegnap sajnos néhány ügyfelünk tévesen került kiküldésre a levél.
                    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Aha , tehát néhány ügyfélnek . Nem önnek . Néhány ügyfélnek .
                    Érdekes a megfogalmazás . Szvsz , nem véletlen .

Hozzászólás

• Én is megkaptam a levelet.
                      Remélem senki nem dől be most nekik. Kiküldi a téves levelet, de arról hogy tévedés történt már nem. Hiteget hogy rád nem vonatkozik. Tehát ha nem válaszolsz úgy veszi hogy elfogadtad a döntését. Köszönöm Att16 nak hogy megfogalmazta mit kell válaszolni. Szerintem mindenki küldje vissza mielőbb. Valamint s CYSEC nek is mindenki irja meg.
                      Megkérhetnék valakit aki segítene mit kellene írni nekik?
                      Minden ismerőst meg kell kérni bombázza a CYSECet. Valami határidő szoríthatja az IRONt azért próbál időt huzni.

Hozzászólás

• It is important you contact the Financial Ombudsman within four months of receiving a final response from CIF otherwise the Financial Ombudsman may not be able to deal with your complaint.(ez szerepel a cysec honlapjan)

AKI MEGKAPTA A MAILT 4 HONAPJA VAN HOGY PANASZT TEGYEN A FINANCIAL OMBUDSMANHOZ , EZUTAN MAR OK SE SEGITENEK
                        vegyetek komolyan a mailt amit kaptatok mert szerepel benne ,hogy ez a ceg vegso valasza

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          It is important you contact the Financial Ombudsman within four months of receiving a final response from CIF otherwise the Financial Ombudsman may not be able to deal with your complaint.(ez szerepel a cysec honlapjan)

AKI MEGKAPTA A MAILT 4 HONAPJA VAN HOGY PANASZT TEGYEN A FINANCIAL OMBUDSMANHOZ , EZUTAN MAR OK SE SEGITENEK
                          vegyetek komolyan a mailt amit kaptatok mert szerepel benne ,hogy ez a ceg vegso valasza
                          Ravaszak, mert chaten azt mondják hogy nem kell tenni semmit te is csak véletlenül kaptad meg biztos stb.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ravaszak, mert chaten azt mondják hogy nem kell tenni semmit te is csak véletlenül kaptad meg biztos stb.
                            ez nem veletlen ,csak aljas trukokkel csapdaba csalnak

Hozzászólás

• Így van. Ma én is írtam nekik és még két ismerősöm is. Természetesen mindhármunknak azt írták, hogy csak tévedés. Állítólag Bak Norbert sincs már a cégnél.

Hozzászólás

• Olyanok is kaptak mail-t az ismerőseim közül akiknek nincs is pénzük az ironnál.

Hozzászólás

Working...
                                X