Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• megkérdeztem tőlük mi a helyzet a ref numberrel :

"már többször is jelezte felénk, hogy jogi ügye van cégünkkel szemben folyamatban, innentől nem supportos kollégáink kommunikálnak Önnel. ha ezzel kapcsolatban panasza van, kérem írja meg a compliance[kukac]ironfx.com-ra."

Hozzászólás

• az igazi iron honlap:
      http://www.ironfx.company/

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ennek a csajnak folyamatosan küldözgetik a fenyegetéseket az Irontól. Ami érdekes, az Ombudsmannak lejárt már minden határideje, 6 hónap elvileg, azt még megtolták 3 hónappal. De tovább nem lehet húzni. És csak kussolnak.

Ironnak kell ref numbert adnia a complainra 5 napon belül, nem adnak. egy vicc az egész.
        Ezt némileg cáfolnom kell, a héten az Ombudsman nagyon aktív volt, azért nem gondolnám, hogy ez egy ilyen "ál"aktivitás lenne. Szerintem most már fognak érdemi dolgot csinálni: kérdés, hogy MIT.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          az igazi iron honlap:
          Durva, de sajnos ideje volt már egy ilyen honlapnak...szomorú. Remélem a ciprusi elnök sem ül most már nyugodtan a valagán...

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Durva, de sajnos ideje volt már egy ilyen honlapnak...szomorú. Remélem a ciprusi elnök sem ül most már nyugodtan a valagán...
            el is kuldom a linket a ciprsi elnoki hivatalnak meg a cysecnek is

Hozzászólás

• ide lehet kuldeni:
              info@presidency.gov.cy

Hozzászólás

• Ez a szerencsétlen (NZ) legalább valami kitalált néven kukkolná az általa létrehozott oldalt!
                Igen szorgalmasan érdeklődik a dolgok állása iránt, csak mindenki legyen azért óvatos, hisz nem tudni, ki lehet a provokátor. Már próbálkoztak a cselszövéseikkel!

Hozzászólás

• Robin hood eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ez a szerencsétlen (NZ) legalább valami kitalált néven kukkolná az általa létrehozott oldalt!
                  Igen szorgalmasan érdeklődik a dolgok állása iránt, csak mindenki legyen azért óvatos, hisz nem tudni, ki lehet a provokátor. Már próbálkoztak a cselszövéseikkel!
                  Aggódik. Érthető. Egyre többen pedzegetik a személyes felelősségét, nagyon kellemetlen dolgok sülhetnek ki belőle..

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A hír igaz, ismerem az urat, de nincs felhatalmazásom tőle, hogy
                    beszéljek erről! Igaz, friss információim nincsenek is, csak jóval korábbiak.
                    Köszönöm! Időközben megtaláltam az Urat és lecsekkoltam....Hááát nem lennék az ellensége!

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      az igazi iron honlap:
                      20:39
                      A honlap már nem érhetö el. Úgy látom ellenség járhat néha köztünk .

Hozzászólás

• BigJoseph eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Köszönöm! Időközben megtaláltam az Urat és lecsekkoltam....Hááát nem lennék az ellensége!
                        Lecsekkoltad?? Hát nem vagy semmi....

Nem is görög -magyar amúgy.....

Hozzászólás

• http://www.forextradebd.com/scam-alert/

Hozzászólás

• BigJoseph eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nincs mit.
                            Csak tippelek, de lehet, hogy Zoltán is miatta húzta el a csíkot!

Hozzászólás

• Nektek is feltűnt hogy a cég weboldalán szinte már minden elérhetetlen?Avagy ez csak valami átmeneti dolog?

Hozzászólás

• Remuskaa30 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nektek is feltűnt hogy a cég weboldalán szinte már minden elérhetetlen?Avagy ez csak valami átmeneti dolog?
                                mire érted? nekem minden megy rendesen.

Hozzászólás

Working...
                                X