Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy felhasználónevet NE lehessen megváltoztatni!

usernevet törölni igen de kedvünkre változtatgani NE!
    Szorul a hurok Zoltán nyaka körül, persze hogy menekülne.

Amennyiben nem állítod vissza ennek a (körözött) bűnözőnek a nevét az eredetire úgy törlöm magam a fórumról! Meg lehet pár barátom is aztán nézegethetitek a sok törölt felhasználót a topikokban.
    Törölni nem tudod magad. Engem tudsz rá megkérni.

Jobb lett volna, ha Németh Zoltán a userének törlését kérte volna? Akkor aztán beazonosíthatatlan lenne mindegyik hozzászólása.
    (Én meg bajban lennék, mert nyilván képben vagyok a történésekkel kapcsolatban és bár kétlem, hogy valaha is a fórum fog bármit is bizonyítani a bíróságon, de ennek elvi lehetőségét nem szeretném megakadályozni egy visszavonhatatlan lépéssel.)

Hozzászólás

• marcelhossa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Abszolút egyetértek. Felesleges emiatt Harzolt hibáztatni. NZ az ugyfeleinek már ígyis-úgyis elásta magát, szerintem nagyon orulne ha azon kéne aggódnia, hogy a fórum.tozsdén miket irkált régebben...
      Szerintem meg nincs igazatok.
      Igenis maradjon ott a neve és ha valaki bírja Google keresőbe akkor jöjjenek fel a kommentjei.

Ezen felül harczolnak legyen Egy társadalmi felelősség tudata és ne tegyen eleget bármilyen kérésének....hiszen ha kéri ezt akkor ez valahogy neki jó, neki segít...valahogy....ne könnyítsük meg az életét.

Annyiban csatlakozok Shortosgyula csapatához, hogy ha nem történik meg akkor promo hsz lesz csak de semmilyen érdemben értelmes komment felőlem és ezt fogom kérni még pár embertől.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

..................

Annyiban csatlakozok Shortosgyula csapatához, hogy ha nem történik meg akkor promo hsz lesz csak de semmilyen érdemben értelmes komment felőlem és ezt fogom kérni még pár embertől.

Yess, yess, yesssss!!
        Végre csak ****ságok lesznek itt!!!!!!!
        Csatolt fájlok
        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szerintem meg nincs igazatok.
          Igenis maradjon ott a neve és ha valaki bírja Google keresőbe akkor jöjjenek fel a kommentjei.

Ezen felül harczolnak legyen Egy társadalmi felelősség tudata és ne tegyen eleget bármilyen kérésének....hiszen ha kéri ezt akkor ez valahogy neki jó, neki segít...valahogy....ne könnyítsük meg az életét.

Ezzel az egész hozzáállással szerintem csak egy baj van! De az nagy ám! Éspedig pont az amit nz megköszönne, és csak neki tenne jót! Nevezetesen azt, hogy Tőled, Shortosgyulától és a többiektől akik visszatartanák magukat a témában mások számára is fontos információk megosztásától, már nem kerülne ki számára kínos információ többé. És csak azok szívnának akiknek ez esetleg segítene, és neki meg pont, hogy könnyítené az életét. Szerintem nem ez a jó irány. De mindenkinek szíve kedve azt tenni amit óhajt. Én csak felhívom a figyelmet erre a szcenárióra is.

Hozzászólás

• fxsb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ezzel az egész hozzáállással szerintem csak egy baj van! De az nagy ám! Éspedig pont az amit nz megköszönne, és csak neki tenne jót! Nevezetesen azt, hogy Tőled, Shortosgyulától és a többiektől akik visszatartanák magukat a témában mások számára is fontos információk megosztásától, már nem kerülne ki számára kínos információ többé. És csak azok szívnának akiknek ez esetleg segítene, és neki meg pont, hogy könnyítené az életét. Szerintem nem ez a jó irány. De mindenkinek szíve kedve azt tenni amit óhajt. Én csak felhívom a figyelmet erre a szcenárióra is.
            Ha megéri neki ez akkor ennyit ér a fórum. Ha többre tartja őt mintsem szolidaritást vállaljon ezzel hát ez van.

Hozzászólás

• hihetettlen , hogy mennyi galibat tud okozni ez a kivallo ertekesito ,de legalabb NZ kubaban szorakozott, talan vegkieligetist kapott az irontol?
              az NZ muvesznem? a jedi mester kategoria a forex szakmaban?

Hozzászólás

• gyors voltal harzol .
                talan az ordog ugyvedje vagy?

Hozzászólás

• Akinek nem inge ne vegye magára:

Megértem az indulatokat, de ettől még a fórum eddigi szokásaiból és a szabályaiból nem fogok engedni. Természetesen ha bírósági ügyhöz bármi kell a fórumról, akkor mindent rendelkezésre bocsátok.

Részemről szórakozhattok kedvetekre és posztolgathatjátok mások fényképeit, fenyegetőzhettek lelépéssel, de a fórum eddigi működési elvétől nem fogok eltérni. Amit eddig is töröltem, azokat ezt követően is törölni fogom és ami megengedett azt hagyni fogom!
                  Nem anyagi érdekből, nem mások hátsójának védelmében, hanem mert anno így lett kitalálva és azóta is így működik.
                  Elég sokan fenyegetőztek már (jellemzően nem publikusan, valami nekik kellemetlen töröltetése miatt) és még soha nem engedtem. Valószínű már rég kimúlt volna a fórum, ha engedek.

Nincs egy hónapja, hogy egy másik téma másik usere miatt támadtak többen nyilvánosan. Akkor is maradt minden a szabályoknak megfelelően. Most is.

Ha emiatt csupa törölt felhasználós poszt lesz a fórumon, akkor az lesz. (Merthogy az eddigieknek megfelelően a törlési kérésekre sem fogok nemet mondani.)
                  Ha ez a fórum kimúlását eredményezi, akkor ez van. Nem én leszek, aki ezt legjobban fogja sajnálni. Valószínű pár tucat felhasználó jobban szomorkodna nálam.
                  Én úgy kb. 4-5 éve (mint azt láthatjátok) csak az admin feladatokat látom el. Nem egy hálás feladat (mint azt láthatjátok). Nem panaszkodom hisz akár le is passzolhatnám a feladatot, vagy akár az egész fórumot is. Biztos lenne jelentkező.

Valamiért csinálom, lehet már csak makacsságból. Sem terveim, sem kötődésem nincs már úgy a fórumhoz, mint kezdetben. Mondhatni az elveimhez jobban ragaszkodom, mint a fórumhoz.

Hozzászólás

• harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Akinek nem inge ne vegye magára:

Megértem az indulatokat, de ettől még a fórum eddigi szokásaiból és a szabályaiból nem fogok engedni. Természetesen ha bírósági ügyhöz bármi kell a fórumról, akkor mindent rendelkezésre bocsátok.

Részemről szórakozhattok kedvetekre és posztolgathatjátok mások fényképeit, fenyegetőzhettek lelépéssel, de a fórum eddigi működési elvétől nem fogok eltérni. Amit eddig is töröltem, azokat ezt követően is törölni fogom és ami megengedett azt hagyni fogom!
                    Nem anyagi érdekből, nem mások hátsójának védelmében, hanem mert anno így lett kitalálva és azóta is így működik.
                    Elég sokan fenyegetőztek már (jellemzően nem publikusan, valami nekik kellemetlen töröltetése miatt) és még soha nem engedtem. Valószínű már rég kimúlt volna a fórum, ha engedek.

Nincs egy hónapja, hogy egy másik téma másik usere miatt támadtak többen nyilvánosan. Akkor is maradt minden a szabályoknak megfelelően. Most is.

Ha emiatt csupa törölt felhasználós poszt lesz a fórumon, akkor az lesz. (Merthogy az eddigieknek megfelelően a törlési kérésekre sem fogok nemet mondani.)
                    Ha ez a fórum kimúlását eredményezi, akkor ez van. Nem én leszek, aki ezt legjobban fogja sajnálni. Valószínű pár tucat felhasználó jobban szomorkodna nálam.
                    Én úgy kb. 4-5 éve (mint azt láthatjátok) csak az admin feladatokat látom el. Nem egy hálás feladat (mint azt láthatjátok). Nem panaszkodom hisz akár le is passzolhatnám a feladatot, vagy akár az egész fórumot is. Biztos lenne jelentkező.

Valamiért csinálom, lehet már csak makacsságból. Sem terveim, sem kötődésem nincs már úgy a fórumhoz, mint kezdetben. Mondhatni az elveimhez jobban ragaszkodom, mint a fórumhoz.
                    A reklámbevételeket akkor ki kapja? Ezek szerint nem te.

Hozzászólás

...
                      Ha emiatt csupa törölt felhasználós poszt lesz a fórumon, akkor az lesz.
                      ...
                      Azt nem lehetne, hogy törlés után is marad a nick, csak utána írod zárójelben, hogy "törölt felhasználó"? Így követhetőek maradnának a topikok.

Hozzászólás

• bye

Rendben Harzol, akkor légyszíves töröld a shortosgyula usert!

Egy fasszopó, akit keres a rendőrség (nem vicc) részt vett egy milliárdos csalásban, magyar honfitársai pénzét szedte el (ő felelt a magyar piacért)- most hogy szorul a hurok megkeresi a fórum adminját hogy ugyan törölje már ki a 4-5 éve használt nickjéből az addig büszkén vállalt polgári nevét (miért fogalmam sincs...) és az admin ezt teljesíti neki...

Na én nem szeretnék ennek a fórumnak a továbbiakban a tagja lenni, sziasztok!

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A reklámbevételeket akkor ki kapja? Ezek szerint nem te.
                          De, én kapom.

Hozzászólás

• Brian eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Azt nem lehetne, hogy törlés után is marad a nick, csak utána írod zárójelben, hogy "törölt felhasználó"? Így követhetőek maradnának a topikok.
                            Ilyet nem lehet. Törölni, vagy zárolni lehet usert.
                            Viszont aki töröltetni akarja magát az jellemzően nem szeretné, hogy a neve alatt maradjanak a hozzászólásai. Ha nem zavarná, akkor egész egyszerűen nem jönne fel többet a fórumra.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Rendben Harzol, akkor légyszíves töröld a shortosgyula usert!

Egy ***, akit keres a rendőrség (nem vicc) részt vett egy milliárdos csalásban, magyar honfitársai pénzét szedte el (ő felelt a magyar piacért)- most hogy szorul a hurok megkeresi a fórum adminját hogy ugyan törölje már ki a 4-5 éve használt nickjéből az addig büszkén vállalt polgári nevét (miért fogalmam sincs...) és az admin ezt teljesíti neki...

Na én nem szeretnék ennek a fórumnak a továbbiakban a tagja lenni, sziasztok!
                              Semmit, de semmit nem befolyásol, hogy milyen nicknéven szerepel itt a fórumon. Nem ezen fog múlni az ügy kimenetele.

Természetesen töröllek, de mint mindenkitől azt kérem, hogy ezt privát üzenetben jelezd nekem.

Hozzászólás

Ilyet nem lehet. Törölni, vagy zárolni lehet usert.
                                Viszont aki töröltetni akarja magát az jellemzően nem szeretné, hogy a neve alatt maradjanak a hozzászólásai. Ha nem zavarná, akkor egész egyszerűen nem jönne fel többet a fórumra.
                                mindent lehet, csak akarni kell!
                                ezért most leveszek a zöld pöttyeidből
                                Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Working...
                                X