Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Az lenne helyes hogy ha egy cég nem fizet egy hónapja akkor szépen nem engedni hogy utána itt képviseljék magukat további áldozatokat gyűjtve, nem kéne támogatni semmi csaló cégnek az ügyfél toborzást.
    Ebben van minimum erkölcsi felelőssége egy fórumnak (ja és egy Globe Gain-nak is).

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Van aki nem utalt volna be pénzt ha itt a fórumon nem olvassa NZ hozzászólásait, és akkor nem ragadt volna be pénze. Vagyis ha Harzol kitiltja NZ-t akkor ki tudja hányan nem nyitnak számlát, mert vannak akik csak itt a fórumon olvasták a mirror.. dolgokat.
      Ennyi erővel felelősségre vonhatod az internetszolgáltatókat, mert minek nem tiltották le NZ hozzászólásait, az áramszolgáltatókat, meg a számítógép alkatrészgyártókat, mert ha nem dolgoztak volna, akkor senki nem tudta volna elolvasni a reklámokat, de még meg az általános iskolai tanárokat is, mert ha nem tanították volna meg a balekokat olvasni, akkor ugye elkerülhették volna az IronFX csapdát.

Hozzászólás

• Valoszinu sokan voltak azok is akik elolvastak a forumot es ha esetleg szandekoztak penzt betolni az ironhoz atgondoltak .es nagyon sokan akiknek penz van bent azok visszakertek.

Hozzászólás

• smk,
          Nem értek egyet, Harzol ha tudta hogy Iron nem fizet.. a fórumával tudatosan támogatta/hagyta hogy itt ügyfeleket gyűjtsön NZ.
          Az áramszolgáltató.. rossz példák mert túl általánosított példák, itt viszont egyértelmű a helyzet.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Valoszinu sokan voltak azok is akik elolvastak a forumot es ha esetleg szandekoztak penzt betolni az ironhoz atgondoltak .es nagyon sokan akiknek penz van bent azok visszakertek.
            a fórum hasznos, jó olvasni a kritizálók véleményét, akik leírták hogy vigyázzunk mert nem fizet Iron, de a képviselőket ki kellett volna tiltani főleg NZ-t.

Hozzászólás

• A Globe Gain topikba szó volt róla hogy hirdetik az iront, és hogy ez nem helyes.
              Mindenki aki hirdeti a honlapján az segít az Ironnak vagyis részes.

Hozzászólás

a fórum hasznos, jó olvasni a kritizálók véleményét, akik leírták hogy vigyázzunk mert nem fizet Iron, de a képviselőket ki kellett volna tiltani főleg NZ-t.
                A kritizalok azok csalonak voltak minositve NZ alltal es csak panikhangulatot kelltettek . De NZ ki kellet volna tiltani az biztos.

Hozzászólás

• Példa: ha drogot akarnék itt árulni, hirdetni és Harzol hagyná, nem törölné a hozzászólásaimat akkor nem bűnrészes? Kétlem.

Hozzászólás

smk,
                    Nem értek egyet, Harzol ha tudta hogy Iron nem fizet.. a fórumával tudatosan támogatta/hagyta hogy itt ügyfeleket gyűjtsön NZ.
                    Az áramszolgáltató.. rossz példák mert túl általánosított példák, itt viszont egyértelmű a helyzet.
                    Na ja. Mert jós vagyok! Mégis mikor kellett volna lépnem? Már a topiknyitásnál, vagy az első panaszos hozzászólónál? Vagy esetleg hagyhattam, hogy mindenki elmondja a magáét és mindenkit szembesítsenek a fórumtársak az esetleges hazugságaival. Aki akar nyithatott "IronFx pertársaság" témát... Semmit nem moderáltam ki, csak a teljesen irreleváns "nyaralós képeket", személyiségi jogok miatt. Esetleg kicsillagoztam egy-egy káromkodást.
                    A legszebb az egészben, hogy én ezt a fórumot, mint laikus nyitottam. Az értéktőzsde, a befektetési alapok és az állampapírok világa érdekelt (volna). Ez látszik is a fórum felépítésében. Így aztán a Forexhez olyan hülye vagyok, hogy a mai napig zavarba jövök a lot és a pip említésére. Az IronFX témának meg olvastam kb. az 5%-át. Hát bocsánat. Biztos a felügyeleti szerveket, rendőrséget és bíróságot megelőzve fel kellett volna göngyölítenem az ügyet.
                    Az MNB oldalán az IronFX a mai napig az engedéllyel rendelkező társaságok között szerepel: http://www.mnb.hu/felugyelet/piacfel...gyelmeztetesek
                    A legtöbb egyéb fórumon témával rendelkező brókercégről meg figyelmeztetés van kiadva.

A fórum történetében igen sokszor megjelenő "beperellek hitelrontásért, ha nem törlöd" kérésekre folyamatosan nemet mondok. Lehet pont ezért IronFX témában ilyesmivel épp nem is próbálkozott senki.

Lefogadom, hogy a "Brókercégek" kategóriában lévő témák, azaz az ott jelen lévő Brókercégek között van vagy 5 olyan, amelyik a következő néhány évben bedől, vagy legalábbis kárt okoz majd egyeseknek. Hogy melyik az, azt nem tudom. Valószínűleg mások sem. Előre is elnézést kérek azért, hogy ezen káreseményektől nem óvom meg a fórumozókat.

Ha a felügyeleti szervek, vagy egyéb hatóságok figyelmeztetést adnak ki brókercégek, vagy egyéb szervezetek működésével kapcsolatban, akkor jelezzétek és az érintett témában teszek ki figyelmeztetést.

Hozzászólás

• Megértelek, előre nem tudhattad hogy egy cég majd nem fog fizetni fél év múlva, de Iron esetében mikor már fél éve nem fizetett és mentek az anyázások a topikban ami biztos felkeltette a figyelmedet és kellett moderálni, akkor már tudhattad hogy az Iron nem fizet rendesen, ott már lépni volt lehetőséged.
                      Vagyis nem azt várom hogy előre tudd, mikor lesz baj egy cégnél, de ha már hónapok teltek el és nem fizet akkor nem kellett volna várnod még további hónapokat, NZ még akkor is gyűjtötte itt az új ügyfeleket mikor már rég óta nem fizettek és te nem tiltottad ki, mai napig se, pedig rég óta tudod mi van Ironnál tudtommal.
                      Nem akartam vihart kavarni, az bosszantott fel hogy kitiltottad Adamv-t akinek benn ragadt a pénze, azt láttam hogy egy éve nem fizet Iron, te ezt szerintem tudod legalább fél éve és Adamv-t tiltod ki aki egy bajba jutott, NZ-t meg segíted a neve változtatásával ahelyett hogy őt tiltottad volna ki már rég.

Hozzászólás

• Nem akarok senkinek rosszat, csak el akarom kerülni hogy a jövőben pl ezt a fórumot arra használja egy nem fizető cég hogy ügyfeleket toborozzon, akiket én meg akarok menteni. Ha már bebizonyosodott hogy elég nagy gondok vannak a cégnél akkor nem jó hagyni a további itteni tevékenységét.
                        Meg akarom előzni hogy további tragédiák történjenek, emiatt kezdtem ebbe a vita-harcba, számítottam rá hogy kivívom a nem egyetértők haragját és a tiédet is.

Hozzászólás

Nem akarok senkinek rosszat, csak el akarom kerülni hogy a jövőben pl ezt a fórumot arra használja egy nem fizető cég hogy ügyfeleket toborozzon, akiket én meg akarok menteni. Ha már bebizonyosodott hogy elég nagy gondok vannak a cégnél akkor nem jó hagyni a további itteni tevékenységét.
                          Meg akarom előzni hogy további tragédiák történjenek, emiatt kezdtem ebbe a vita-harcba, számítottam rá hogy kivívom a nem egyetértők haragját és a tiédet is.
                          Állj be a sorba. Harczol sok ember haragát vívta ki ezzel a lépéssel.

Hozzászólás

• Kezd igazán magyaros lenni a fórum :-)

Hozzászólás

• Adamv kemény 1 napos kitiltást kapott, amiért kb. 10x hazugozott le.

Amúgy meg nekem ne mondja senki, hogy egy olyan topik alapján, ahol 1 a 100 ellen osztjátok az észt még bárki új ügyfelet tud szerezni. A tények és vélemények le lettek írva. Én ehhez nem tudtam volna többet hozzátenni, mert nem vagyok érintett és rohadtul soha nem is érdekelt egyetlen FX bróker sem.

Elég visszás egy fórumon törölni az egyik fél hozzászólásait. Még a nyílt átverések, pilótajátékok esetében sem töröltem a hozzászólásokat. Épp elég volt, hogy többen leírták a véleményüket... Ezek a topikok az XY átverés keresésre a Google találati lista elején vannak. Szerintem többeket mentett meg az átveréstől, mint ahány embert bepaliztak általa.

Hozzászólás

• Zalán,
                                Kösz hogy te legalább nem ellenkezel, nehéz az igazságért harcolni ha értetlenek vitáznak.
                                Jólvan beállok.

Hozzászólás

Working...
                                X