Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• eurusd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt ma küldte az mnb:
    .......
    Yours sincerely,
    Financial Consumer Protection Centre

W6 a fuck??
    Wháj nem magyarul válaszolnak ??
    Ha angolul kérdeztél tőlük az is vet fel kérdéseket...
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Érdekes...ezeket a webinárokat amiket nyomnak nagy gőzzel...kinek nyomják?! Van még talán valaki aki kíváncsi egy ilyen bróker által tartott bármire is? Ma is jött egy meghívó...

Hozzászólás

• Én ma a .hu 6 os számu supportosával cseteltem.
        Ha már a januári levél miatt a panaszt beadni nem engedték , emailban elküldött ugyanarra a panaszomra , még szám adásával sem reagáltak .
        A magyar ügyfélszolgálatosnak jeleztem , mind hogy kikérem a gyanúsítást , mind hogy bizonyítékot kérek .
        Csak reagálnak rá valahol .
        Hát nem .
        A chaton még be sem fejeztem az irkálást , a túloldal megszakította a kapcsolatot .
        Nem tudom milyen rendszerük van ezeknek , de a mondandóm pötyögtem a múltkor is , még el sem küldtem , már reagáltak rá .
        Ma szintén . Már elküldés előtt látják ?
        Eddig kérhettem a rendszertől , hogy a chat leiratát emailban küldje el . Már az is megszűnt .
        Szorul a hurok ?

Hozzászólás

• gabi999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Én ma a .hu 6 os számu supportosával cseteltem.
          Ha már a januári levél miatt a panaszt beadni nem engedték , emailban elküldött ugyanarra a panaszomra , még szám adásával sem reagáltak .
          A magyar ügyfélszolgálatosnak jeleztem , mind hogy kikérem a gyanúsítást , mind hogy bizonyítékot kérek .
          Csak reagálnak rá valahol .
          Hát nem .
          A chaton még be sem fejeztem az irkálást , a túloldal megszakította a kapcsolatot .
          Nem tudom milyen rendszerük van ezeknek , de a mondandóm pötyögtem a múltkor is , még el sem küldtem , már reagáltak rá .
          Ma szintén . Már elküldés előtt látják ?
          Eddig kérhettem a rendszertől , hogy a chat leiratát emailban küldje el . Már az is megszűnt .
          Szorul a hurok ?

------------------------------------------------------------
          Csak nehogy az ügyfelek nyakán szoruljon a hurok.
          -------------------------------------------
          1.) Az IRONFX becsődöl.
          2.) Az ügyfelek meg elmehetnek a bánatos bús picsába reklamálni...(ügyvéd , Cysec , MNB , ENSZ , EU ... akárhová) akkor sem kapják vissza a pénzüket.

Én ettől tartok.....és ahogy telik -múlik az idő ez a keserű realitás látszik.

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            W6 a fuck??
            Wháj nem magyarul válaszolnak ??
            Ha angolul kérdeztél tőlük az is vet fel kérdéseket...
            ja először nem értettem minek küldtek levelet, mert célzottan nem írtam nekik...aztán rájöttem, hogy volt itt valahol egy felhívás, hogy kinek küldjük el a siralmainkat és szerintem benne volt a címözönben a zemenbé is

Hozzászólás

• SLaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              1.) Az IRONFX becsődöl.
              2.) Az ügyfelek meg elmehetnek a bánatos bús picsába reklamálni...(ügyvéd , Cysec , MNB , ENSZ , EU ... akárhová) akkor sem kapják vissza a pénzüket.

Valami lehet a háttérben, mert azon túl hogy nem lehet már lementeni a beszélgetéseket emailbe, már egyik supportos se vállalja a nevét. Ma többükkel is próbáltam beszélni, de amikor rákérdeztem hogy kivel beszélek először hárítottak hogy mondjam mit szeretnék, majd mikor megint rákérdeztem kinyomtak.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Hát igen, nem volt véletlen az a final response amire írták, hogy semmit nem kell csinálni vele...

Harzol:
                Azt mondtad te nem ellenőrzöd ki használ milyen nevet jogosan, majd 1 nap múlva az ellenkezőjét. (Azt is mondtam kérdezd meg tőle de erre se voltál hajlandó)

Én kértem, hogy zárold Zoltán accountját és ne nevezd át. Akkor nem tetted meg mert nem lehet. Pár nap múlva mégis lehetett.

Neked nem rendőrködni kell (amit szeretsz csinálni ha az Zoltánnak fáj), hanem annyira kértelek meg, hogy ne segíts neki eltüntetni a nyomait.

Arról pedig hogy, ha kiderül hogy változik a véleményed inkább letiltasz
                Mit kell csinálni ezzel az utolsó email el amit küldtek FINAL RESPONSE néven? van valami teendő vele, azonkívül, hogy megírtuk a panaszt a FInancial Ombudsmannak?

Hozzászólás

• Forexunderground eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mit kell csinálni ezzel az utolsó email el amit küldtek FINAL RESPONSE néven? van valami teendő vele, azonkívül, hogy megírtuk a panaszt a FInancial Ombudsmannak?
                  4 hónapon belül ombudsman, de mint látjuk szart se csinálnak

Hozzászólás

• SLaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    1.) Az IRONFX becsődöl.

Illetőleg még az is érdekes kérdés, az Ironnak ÉL-e még a biztosítása . Cégalapításhoz kell , CySec kérte , ok eddig értem .
                    De a mentalitást ismerve , el tudom képzelni , hogy már nem él . Természetesen, ezt alkalmazott sosem fogja beismerni .
                    Könnyedén megszűnhet , nemfizetés , vagy felmondás miatt , amit a honlapon ugye nem közölnek , (nem ez lenne az 1. átb@cás )
                    A CySec meg a vádalku miatt nem foglalkozik vele .
                    Aki jobban ért a NEThez utána nézhetne , mindannyiunk megnyugtatására .

Más : Ha jol értelmeztem , a CySec 2 hónapot adott a cégnek , hogy a jog szerint helyre tegye a dolgokat , Ha nem akkor újabb vizsgálat . Ez lassan időszerű lesz ?

Hozzászólás

• Valaki mondja meg, fintos lenne, hogy az fxnet-es (asszem igy hivtak) penzatvezeteses lehetoseggel ki keresett meg minket. Chaten volt, es nem talalom. Egy jelentos helyen levo szemelynek kene atadnom.
                      Koszonom

Hozzászólás

• Laborism eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok!

Akinek még aktuális (gondolom legtöbbeknek az), az hívjon az alábbi számon (+36 70 6767 493), amennyiben szeretne ismét hozzáférni az Iron-os számlájához egy másik platformon keresztül. A híváskor hivatkozzatok a "forum.tozsde.hu"-ra. A számlamozgatási megbízásnak az átfutási ideje kb 21 munkanap.

Remélem tudtam segíteni és felhív aki ezt olvassa.

Üdvözlettel,

Laborism
                        +36 70 6767 493
                        Ezt találtam, hívd fel, s kérdezd meg mi a neve.

Hozzászólás

• fearline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok!

Az FXnet-es pénz átmentés engem is érdekelne! Megkeresett tegnap egy Farkas Attila nevű kapcsolattartó az FXnet-től. Azt mondta csak számlát kell nyitni és egy nyomtatványt kitölteni aztán mind a 2 brókerhez visszaküldeni!
                          Meg van a nyomtatvány is ha gondoljátok feltöltöm!

üdv:Péter
                          Tessék, itt egy másik FXnetes ember, itt név van, tel-szám nincs.

Hozzászólás

• Köszönöm, megtaláltam, átadva illetékesnek

Hozzászólás

• Mai sajtó: Lejjebb pedig egy egy remek videó elérése:

http://www.portfolio.hu/befektetes/o....5.227531.html

https://vimeo.com/156028194

Hozzászólás

• Att16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Mai sajtó: Lejjebb pedig egy egy remek videó elérése:

http://www.portfolio.hu/befektetes/o....5.227531.html

https://vimeo.com/156028194
                                És Zoltánunk is előkerült .
                                Céges névvel fórumoz :
                                http://forum.portfolio.hu/topic.php?t=19158

Hozzászólás

Working...
                                X