Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nem értem mi értelme, hogy ennyi energiát öltök annak bizonygatására, hogy IronFX szar bróker. Brókerválasztásnál nézzétek meg, hogy milyen szempontok milyen súllyal számítanak az esetetekben, aztán válasszatok olyan brókercéget, ami a ti céljaitoknak legjobban megfelel. Ha konkrét infóitok vannak arról, hogy IronFX esetleg nem korrekt valamiben, akkor azt írjátok meg itt, megköszönjük.

Zoltán meg messze a legjobb brókercég ügyfélszolgálatos ember azok közül akikkel találkoztam akkor is, ha vét helyesírási hibákat, és akkor is ha nem tud minden szakmai részletet pontosan, hibátlanul.

Kétségtelen, hogy az alacsony spread jobb, mint a magas spread. Azonban nem ez az egyetlen szempont. Vannak olyan esetek, amikor ez másodlagos tényező. Nem foglalok állást abban a kérdésben, hogy IronFX spreadjei magasak/alacsonyak többi brókerhez képest, mert sem a többi brókerét, sem IronFXét nem vizsgáltam alaposan. Ettől függetlenül ne várjátok azt, hogy Zoli majd azt fogja mondani, hogy menjetek X brókerhez, mert ott Y pippel alacsonyabb a spread, mint IronFXnél. Aki bedől a "nálunk alacsony spreadek vannak" típusú kötelező marketing dumának az magára vessen. De az is, aki bárki másnak is elhiszi hogy mennyi a spread egy brókernél. Ha nekem majd alacsony spreadú brókerre lesz szükségem, akkor első körben megnézek valami oldalt, ahol vannak összehasonlító adatok, majd a szóba-jövő brókereket mind letesztelem úgy, hogy különböző helyzetekben vizsgálom az általuk programból kijelzett spreadeket, csinálok pár próba kereskedést, és megnézem a csúszásokat, végrehajtási időket, illetve az ezek alapján kiválasztott brókert folyamatosan szemmel tartom, nem romlik e a szolgáltatás minősége.

Hozzászólás

• Hát a legfontosabb a helyesírás! Azzal lehet a tőzsdén pénzt keresni!
      Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

• ALTERMAN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Hát a legfontosabb a helyesírás! Azzal lehet a tőzsdén pénzt keresni!
        Ritkán szólsz Alterman, de akkor mindig a lényegre tapintasz rá!
        Meg tudod nevettetni az embert...

Ahogy Einstein mondta: "Aki soha nem hibázott, soha nem is csinált semmi újat" !

Hozzászólás

• Ritka sz-r ez az iron f(o)s. Most nézem aud/cad, nzd/cad 12 pip spread egyaránt most demoban. Állítólag fedi a valóságot a demo.
          Nyitottam élesben is ugyanezekre FXopennél és fele ennyi most per pillanat.
          Sajnálni tudom azokat, akiknek bekajálják Zoli dumáját, hogy ez az Ironfx versenyképes. Mert nem az.

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ritka sz-r ez az iron f(o)s. Most nézem aud/cad, nzd/cad 12 pip spread egyaránt most demoban. Állítólag fedi a valóságot a demo.
            Sajnálni tudom azokat, akiknek bekajálják Zoli dumáját, hogy ez az Ironfx versenyképes. Mert nem az.
            Kedves Judit,

Nem tudom mit néztél és mikor???
            Most csináltam egy screenshot-ot.

Ha megnézed a weboldalunkon a minimum és az átlag spreadeket:
            http://www.ironfx.com/hu/trading-products/forex

Weboldal szerint AUD/CAD átlag 5.7pip Screenshot szerint 5.7pip

Weboldal szerint NZD/CAD átlag 9pip Screenshot szerint 8 pip

No comment
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ritka sz-r ez az iron f(o)s. Most nézem aud/cad, nzd/cad 12 pip spread egyaránt most demoban. Állítólag fedi a valóságot a demo.
              Na erre mondom azt hogy felelőtlenség...
              Írod a hülyeségeket folyamatosan és befolyásolsz vele másokat!
              Mindegy hogy jó vagy rossz irányba és az is mindegy hogy miről, kiről írod, de HATÁSSAL vagy mások pénzügyi döntésére.

Van éles számlám az Ironnál, már jó ideje.
              Soha nem állítottam hogy ők a legjobbak, de ezt senki sem állíthatja magáról, egyik brókercég sem.
              Van előnyük, és van hatrányuk is mint minden cégnek.
              Természetesen náluk sokkal olcsóbbak is vannak.

De az aud/cad spreadje 5,7pip, arra mérget vehetsz!!!
              Már hogy fedné egymást az éles és a demó?
              Nem nagyon tudok olyan céget ahol e két számlatípus adatforgalma egy szerverről menne.
              Amíg myfxbook-ot, meg demószámlákat nézegetsz, addig szerintem ne írj véleményt!
              3 éve van FxOpen számlám....ott sem fenékig tejföl minden, elhiheted.

Hozzászólás

• Nekem se kutyám, se macskám az Ironfx, nem tervezek szlanyitást náluk, de amit itt néhányan a net láthatatlansága mögé bújva írogatnak, az túlzásnak tűnik, bár kétség kívül nem meglepő, hisz magyar fórumról van szó.
                Kedves Judit:
                "Most nézem aud/cad, nzd/cad 12 pip spread egyaránt most demoban. Állítólag fedi a valóságot a demo.
                Nyitottam élesben is ugyanezekre FXopennél és fele ennyi most per pillanat."
                Most én is ekézhetném az FXopent, mert ha jól számolom a beírásodból, náluk 6 pip a spread aud/cad-ra. Ahol én kereskedek, ott 1,5+2,5 usd/lot, azaz 1,75 pip. Akkor most fostalicska szar az Fxopen? Szvsz nem, ahogy az iron sem.
                Mindenki ott kereskedik, ahol a saját preferenciái szerint neki a legkedvezőbb.
                van akinek az alacsony spread a mérvadó, van akinek a 0 maintenance fee, van akinek a magyar nyelvű support, stb...ha neked az fxopen a legmegfelelőbb, akkor kereskedj ott, ha valakinek az iron, xtb, fxcm, saxo stb..az meg kereskedjen ott, de az általad(és néha mások által is) használt "szófordulatokkal" leszólni bármelyik céget nem igazán etikus, hisz mint látod, a te kedvencedet is lehet ekézni pillanat alatt..

Hozzászólás

• stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nekem se kutyám, se macskám az Ironfx, nem tervezek szlanyitást náluk, de amit itt néhányan a net láthatatlansága mögé bújva írogatnak, az túlzásnak tűnik, bár kétség kívül nem meglepő, hisz magyar fórumról van szó.
                  Kedves Judit:
                  "Most nézem aud/cad, nzd/cad 12 pip spread egyaránt most demoban. Állítólag fedi a valóságot a demo.
                  Nyitottam élesben is ugyanezekre FXopennél és fele ennyi most per pillanat."
                  Most én is ekézhetném az FXopent, mert ha jól számolom a beírásodból, náluk 6 pip a spread aud/cad-ra. Ahol én kereskedek, ott 1,5+2,5 usd/lot, azaz 1,75 pip. Akkor most fostalicska szar az Fxopen? Szvsz nem, ahogy az iron sem.
                  Mindenki ott kereskedik, ahol a saját preferenciái szerint neki a legkedvezőbb.
                  van akinek az alacsony spread a mérvadó, van akinek a 0 maintenance fee, van akinek a magyar nyelvű support, stb...ha neked az fxopen a legmegfelelőbb, akkor kereskedj ott, ha valakinek az iron, xtb, fxcm, saxo stb..az meg kereskedjen ott, de az általad(és néha mások által is) használt "szófordulatokkal" leszólni bármelyik céget nem igazán etikus, hisz mint látod, a te kedvencedet is lehet ekézni pillanat alatt..
                  Stingy,

Teljesen igazad van. DE, itt nem a magyar fórum a hibás.. Itt azon robbant ki a "balhé", hogy a Vasas cég képviselője folyamatosan azt kommunikálja, hogy ők a legjobbak mindenben és ez 1 idő után nyilván b_ssza a csőrét a fórumozóknak.

Aki egyedüli hibás, hogy ideáig fajult a dolog, az nem más mint a szóbanforgó VASAS cég képviselője a rátukmáló és kenyéradó cégét fényező marketingjének eredménye...

Hozzászólás

• Már ne haragudj Joe, ez a topic az IronFX-rol szól.

Nem tudott még senki olyan céget mutatni nekem aki mindenben ugyanazt adja mint az IronFX.

Lehet hogy egy-egy dolgoban valaki jobb de osszességében ezt a komplex szolgáltatást egyik bróker sem tudja nyújtani! Vitatkozhatunk akár az idok végezetéig, de szerintem az emberek tobbségét a tények gyozik meg!

Tehát mégegyszer:
                    Alacsony raw Spreadek (ECN 0 pip-tol, Premium 0.4pip-tol)
                    10 platform
                    1:500 tokeáttétel
                    100% bónusz (egészen 6.000$-ig a micro és premium számlákon)
                    Azonnali végrehajtás
                    150 instrumentum
                    Magyar ugyfélszolgálat
                    HUF-os számla vezetés + Magyarországi bankszámlák
                    Reguláció tobb hivatalos szerv által is.

írj egy olyan brókert ahol mindent megtalálsz és meggyoztél enegem és a tobbi fórumozót is!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Már ne haragudj Joe, ez a topic az IronFX-rol szól.

Nem tudott még senki olyan céget mutatni nekem aki mindenben ugyanazt adja mint az IronFX.

Lehet hogy egy-egy dolgoban valaki jobb de osszességében ezt a komplex szolgáltatást egyik bróker sem tudja nyújtani! Vitatkozhatunk akár az idok végezetéig, de szerintem az emberek tobbségét a tények gyozik meg!

Tehát mégegyszer:
                      Alacsony raw Spreadek (ECN 0 pip-tol, Premium 0.4pip-tol)
                      10 platform
                      1:500 tokeáttétel
                      100% bónusz (egészen 6.000$-ig a micro és premium számlákon)
                      Azonnali végrehajtás
                      150 instrumentum
                      Magyar ugyfélszolgálat
                      HUF-os számla vezetés + Magyarországi bankszámlák
                      Reguláció tobb hivatalos szerv által is.

írj egy olyan brókert ahol mindent megtalálsz és meggyoztél enegem és a tobbi fórumozót is!
                      És lám folytatja a MARKET MAKER marketinget... Hát ilyet tényleg nem kínál egyetlen brókercég sem... Egy mondatban leírom: akár mit írkálsz egy market maker ciprusi cég vagytok, össze sem hasonlítható mondjuk egy BMFN(ECN/STP DMA/STP bróker)-nel vagy 1 Dukascopy (Marketplace)-val . Igen is a komoly tréderek komoly céget választanak, akik nem ti vagytok. Ők tudnak különbséget tenni valós ECN/STP, DMA/STP és MM között, akik nem 1 lotokkal trédelnek a platformon...

Nektek csak a "morzsa" marad, a kezdő tréderek, akiket a csilli-villi marketinggel eltudtok kápráztatni... És utóbbiak sajnos mindig ráfaragnak, mert nem ismerik a tényleges tartalmat. Ami nektek jó, mert arra játszatok, hogy elbukja a pénzét, mivel ebből éltek és nem az a célotok, hogy egy trader sikeres legyen a piacon. És ehhez kell az ilyen marketing, hogy mindig legyen friss hús vagy legalábbis töltsön fel újra amit ismét elbukhat..
                      Tök mindegy hogy promótálod, a lényeg ennyi.

Üdv: Dr Joe

Hozzászólás

• Doktor Joe,

Akkor ezek szerint te a komoly tréderek kozé sorolod magad.
                        Egyet árulj el, hogy van neked idot ennyit fórumozni munka és kereskedés mellett?
                        Már milliomos vagy és a bahamákon áztatod a lábad mikozben velem levelezel?

Az elképzelésed szerint a ''komoly'' cégeknél csak nyerni lehet, es máshol nem is kereskedhet az ember, kulonben veszít? Mindig megnevettetsz

BMFN: annyira komoly hogy még mindig 4 decimális rendszerrel dolgozik
                        http://bmfn.com/main/account/bmf-fees-and-margins.html
                        Nem tesz ki spreadeket a weboldalra, helyette viccekkel / karikatúrákkal szórakoztatja a kereskedoket!
                        http://bmfn.com/gallery.html

Dukascopy: Egy online bank.
                        Szerinted egy bank miért vinné ki a megbízásokat a bankkozi piacra?
                        A Saxo bank szerinted átadja a megbízásokat a Citi bank-nak és fordítva?
                        Naívabb vagy mint hittem

Hozzászólás

Doktor Joe,

Egyet árulj el, hogy van neked idot ennyit fórumozni munka és kereskedés mellett?

Az elképzelésed szerint a ''komoly'' cégeknél csak nyerni lehet, es máshol nem is kereskedhet az ember, kulonben veszít? Mindig megnevettetsz

Nem tesz ki spreadeket a weboldalra, helyette viccekkel / karikatúrákkal szórakoztatja a kereskedoket!

Naívabb vagy mint hittem
                          Figyi Kispajtás!

Megint csak szarszájú vagy és félrebeszélsz. De már nem lepsz meg... 5 tizedes pontosságú adatok.. és képzeld 3 MT4 demó szerverük van, nektek 1, de állítólag az sem azt mutatja amit te kommunikálsz.

Click image for larger version

Name:	screenshot.PNG
Views:	1
Size:	74,7 KB
ID:	143690

Hozzászólás

• A gyengébbek kedvéért belinkelem az erről szóló BMFN bejegyzését:

http://forum.tozsde.hu/brokercegek/6...html#post25676

Képzeld, ennek is utánanéztem és fedi a valóságot.. Szemben veled.

Hozzászólás

Doktor Joe,

Naívabb vagy mint hittem
                              A Dukascopy megint más téma... Olvass kicsit utána a neten... Írd be a google-ba, hogy Dukascopy

Hozzászólás

• Csak az angolul nem beszélok számara a BMFN oldalán két adat látható

Pip Decimal Points = 5 --> pip decimális pont 5 (vagyis a megjelenítés 5 decimális pontosságú)
                                Work Pip Decimal Points = 4 --> dolgozási (végrehejtási) decimális pont 4 (tehát 4 decimális pontossággal hajtják végre a pozíciók teljesulését ami legrosszabb esetben +-0.9 pip eltérést jelenthet)

A BMFN -nek osszesen van 3 szervere ez az éles kereskedésre vonatkozik.
                                Nálunk 5 éles szerver és tobb tucat demo szerver van! (nyugodtan járj utána)

Hozzászólás

Working...
                                X