Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1.) Suncát nem ismerem.

2.) *** vagy, honnan szalajtottak Téged?

*** lehet kommunikálni. Márpedig itt úgy látom, hogy így kell.
    Kivétel mindig van, lehet Te is az vagy, de erről még nem bizonyosodtam meg, már megbocsáss. Ismerjük mi egymást ?

Hozzászólás

• majdéntudom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      *** lehet kommunikálni. Márpedig itt úgy látom, hogy így kell.
      Kivétel mindig van, lehet Te is az vagy, de erről még nem bizonyosodtam meg, már megbocsáss. Ismerjük mi egymást ?
      Ez egy fórum, honnan ismernénk személyesen egymást.
      Ezt igazán nem értem.

Hozzászólás

2.) *** vagy
        Hát miért mondod, hogy nem ismersz ?

Nem is ez a lényeg, hanem az, amit a fentiekben említettem, ha ahhoz nincs hozzászólni valód, akkor tartsd meg magadnak a véleményedet azzal kapcsolatban, hogy *** vagyok - e vagy sem.

Hozzászólás

Hát miért mondod, hogy nem ismersz ?

Nem is ez a lényeg, hanem az, amit a fentiekben említettem, ha ahhoz nincs hozzászólni valód, akkor tartsd meg magadnak a véleményedet azzal kapcsolatban, hogy *** vagyok - e vagy sem.
          Mint említettem volt ez egy fórum!
          Hidd el örülök, hogy nem ismerlek.
          Megjelensz itt és első dolgod, hogy anyázni kezdesz.
          Miért kellene ezt tűrnie bármely fórumozónak.

Hozzászólás

• Legalább annyit tudunk, hogy nem iron alkalmazott. Ha az lenne akkor nem írt volna pár hülyeséget.

Hozzászólás

Mint említettem volt ez egy fórum!
              Hidd el örülök, hogy nem ismerlek.
              Megjelensz itt és első dolgod, hogy anyázni kezdesz.
              Miért kellene ezt tűrnie bármely fórumozónak.
              Akinek nem inge, ne vegye magára.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Legalább annyit tudunk, hogy nem iron alkalmazott. Ha az lenne akkor nem írt volna pár hülyeséget.
                OK. De biztosan nem úgy történt, hogy megivott egy rumos kávét és ezt mondta magában: "no most én mindenkit elküldök a jó fenébe aki a tőzsdefórumon ciprusi brókert igaztalanul bántani merészel".

Hozzászólás

• Csak ki kell tombolni a feszültséget és kész. De cuki volt.

Hozzászólás

Legalább annyit tudunk, hogy nem iron alkalmazott. Ha az lenne akkor nem írt volna pár hülyeséget.
                    Attól mert nem voltam Vas - tag, még tudhatok sok mindent. Hidd el tudok eleget.
                    Nem szégyellsz még ide írogatni ? Kiló szám vitted be/vitted ki a pénztárcád érdekében az ügyfeleket, most meg nekik próbálsz 'segíteni', akikből dúsan éltél ?
                    Ide - oda csapódsz, hitelességed a béka segge alatt, pihenj meg inkább.

Hozzászólás

OK. De biztosan nem úgy történt, hogy megivott egy rumos kávét és ezt mondta magában: "no most én mindenkit elküldök a jó fenébe aki a tőzsdefórumon ciprusi brókert igaztalanul bántani merészel".

Na látod, hogy okosságokat is tudsz írni !

Hozzászólás

• Jó gyorsan emelkedett a hírnévszinted, ezek szerint el kéne küldenem nekem is mindenkit a picsába és nekem is rohamosan növekedne a tekintélyem (hírnév szintem). Én hülye meg azt hittem hasznos infókat, tudást, tapasztalatot kell leírnom.

Hozzászólás

Attól mert nem voltam Vas - tag, még tudhatok sok mindent. Hidd el tudok eleget.
                          Nem szégyellsz még ide írogatni ? Kiló szám vitted be/vitted ki a pénztárcád érdekében az ügyfeleket, most meg nekik próbálsz 'segíteni', akikből dúsan éltél ?
                          Ide - oda csapódsz, hitelességed a béka segge alatt, pihenj meg inkább.
                          Fephatalmazlak hogy nyilvánosan írd le mit tudsz. Kinek tartozom, milyen ügyletek voltak a pénztárcámra stb. Ezt rajtad kívül csak a Zoli találta ki eddig

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Jó gyorsan emelkedett a hírnévszinted, ezek szerint el kéne küldenem nekem is mindenkit a picsába és nekem is rohamosan növekedne a tekintélyem (hírnév szintem). Én hülye meg azt hittem hasznos infókat, tudást, tapasztalatot kell leírnom.
                            Semmiféle hírnövelésről nincs itt szó te okos, csupán elegem lett az állandó rinyálásotokból,simlis banda. Ahelyett, hogy meghúznátok magatokat és örülnétek, hogy kicsaltatok annyi bónuszt amennyit csak tudtatok, még így, egy év múlva is itt fröcsögtök és osztjátok az észt. Senki nem tette a fejünkhöz a fegyvert, és senki nem kényszerített, hogy befizessünk. Elássátok a bróker cégeket egy miatt ? Egy magyarországon lévő bank, ha csődbe megy, nem tesztek be pénzt egy magyarországi bankba sem? Èbredjetek már meg!

Hozzászólás

Fephatalmazlak hogy nyilvánosan írd le mit tudsz. Kinek tartozom, milyen ügyletek voltak a pénztárcámra stb. Ezt rajtad kívül csak a Zoli találta ki eddig
                              Te meg IQ betyár, értelmezd az általam irottakat úgy ahogy az megkívánja! Eszed lenne, akkor értenéd azt, amit írtam. A gyengébbek kedvéért, bár nem mintha ez nem lett volna már leírva többször ( érdekes módon efelett mindig mindenki átsuhant) te tanítottad az egész bagázst az arbitrázsolásra. És nem elég, hogy a mai napig tagadod ( pedig igen sok haszonra tettél szert), még a balhé kirobbanása után sem szégyeltél kuncsorogni az ex-vas dolgozóktól adatbázisért ( és még sorolhatnám), de inkább mint már említettem pihenjél meg, jobban kifogsz belőle jönni!

Hozzászólás

• Érdekes ahogy nálad híresztelések manifesztálódik és tőled már kész tényként jönnek.
                                Cuki vagy

Hozzászólás

Working...
                                X