Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Én Így előre neked itélem az év trolja díjat

Hozzászólás

• Vajon ki "nyaral" Amsterdamban?!
      Szépen szórakozzatok, a lovasrendőr meg nem játék!

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Érdekes ahogy nálad híresztelések manifesztálódik és tőled már kész tényként jönnek.
        Cuki vagy
        Cuki jellemző használata ebben az esetben eléggé félreérthető, nem tán átmanifesztálódtál?

Hozzászólás

Én Így előre neked itélem az év trolja díjat
          Inkább leszek az év trollja, mint egy olyan simlis csaló, mint te. Köszönöm.

Hozzászólás

• majdéntudom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Semmiféle hírnövelésről nincs itt szó te okos, csupán elegem lett az állandó rinyálásotokból,simlis banda. Ahelyett, hogy meghúznátok magatokat és örülnétek, hogy kicsaltatok annyi bónuszt amennyit csak tudtatok, még így, egy év múlva is itt fröcsögtök és osztjátok az észt. Senki nem tette a fejünkhöz a fegyvert, és senki nem kényszerített, hogy befizessünk. Elássátok a bróker cégeket egy miatt ? Egy magyarországon lévő bank, ha csődbe megy, nem tesztek be pénzt egy magyarországi bankba sem? Èbredjetek már meg!
            Nem mondtam hogy direkt növelni akartad a hírneved, de mégis nőtt, mert sokan lájkolták a hozzászólásaid. Értened kellett volna hogy csak vicceltem ezzel kapcsolatban.
            Ezen hozzászólásoddal engem is megszólítasz mert többes szám második személyben szóltál hozzám, vagyis rám is értetted , csak tudd hogy nem csaltam bónusszal, nem panaszkodok vagy szidok állandóan annyit mint bizonyos személyek, sose mondtam hogy ciprusi céghez ne menjenek.

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nem mondtam hogy direkt növelni akartad a hírneved, de mégis nőtt, mert sokan lájkolták a hozzászólásaid. Értened kellett volna hogy csak vicceltem ezzel kapcsolatban.
              Ezen hozzászólásoddal engem is megszólítasz mert többes szám második személyben szóltál hozzám, vagyis rám is értetted , csak tudd hogy nem csaltam bónusszal, nem panaszkodok vagy szidok állandóan annyit mint bizonyos személyek, sose mondtam hogy ciprusi céghez ne menjenek.
              Mint már említettem korábban, akinek nem inge ne vegye magára! Biztos vagyok abban, hogy itt vannak normális fórum tagok is. Az én szavaim ezekhez az álszent emberekhez szòlnak ( mindenki magára ismer).

Hozzászólás

Mint már említettem korábban, akinek nem inge ne vegye magára! Biztos vagyok abban, hogy itt vannak normális fórum tagok is. Az én szavaim ezekhez az álszent emberekhez szòlnak ( mindenki magára ismer).
                Áh
                Itt mindenki hülye csak te vagy helikopter...

Hozzászólás

Áh
                  Itt mindenki hülye csak te vagy helikopter...
                  Tőled pont ennyit vártam.

Hozzászólás

• Ne dőljünk be dolgoknak!!!

Tisztelt fórumozó közösség!

Kevés alkalommal szóltam hozzá a fórum témájához, mert nem volt releváns információm, amit meg tudnék osztani. De! Remélem mindenki érzi, hogy egyre inkább fogyóban vannak a lényegre törő bejegyzések, melyek az IronFx ténykedésére összpontosítanak. Ehelyett megjönnek ilyen noname emberek (majdéntudom), akik próbálják elterelni a témát a valós tényekről. Emberektől pénzt tulajdonítottak el (lopás)!!
                    Majdéntudom, ha van benned némi becsület, akkor nem a hülye vádaskodó dumáddal jössz ide, hanem valami érdemi hozzászólással.
                    Persze, mások sem tudnak tartalmi dolgot írni, mert nincs mit. Gondolom aki tehette feljelentette az Iron-t, ahol lehetett.
                    Ne engedjük, hogy valótlan állításokkal eltereljék a fórum valós témáját. Az is lehet, hogy "kedves" NZ van jelen egy másik felhasználónévvel, és csak az a célja, hogy a meglévő embereket is elzavarja a fórumról, hogy ne történjen információcsere, ami az érdeke a cégnek (IronFx). Nem véletlenül töröltetik folyamatosan a megosztott videóját a volt BBC-s tudósítónak. Valószínűleg érzik, ha a közösség egységet alkot, akkor nem úszhatják meg a dolgot.

Elnézést, hogy ilyen hosszú lett a bejegyzés!
                    Röviden összefoglalva:
                    Ne üljünk fel a provokációnak, hanem lépjünk át rajta!

Hozzászólás

Tőled pont ennyit vártam.
                      Furcsa, hogy neked van elvárásod.

Hozzászólás

• Ohe!
                        Aki a bónusszal visszaélt, az igen, egy f*sz.. de tudod itt nem csak azok gyűltek össze. Rengeteg ember van, aki nem tett semmi rosszat, mégis minden spórolt pénze be van ragadva az ironhoz. Van aki hozzászól, van aki nem. Sokan csak figyelnek, hozzászólás nélkül mint ahogy te is tetted a pop-cornnal, csak épp ők a saját vagyonukért imádkozva teszik ezt. Szerintem kár volt ide bepofá*nod... Az, hogy az iron vígan elvan cipruson, és a főnök elvan az elnökkel, nekem elég ok, hogy egész ciprust elítéljem, mivel egy fos az egész, míg az emberek nem kapják meg a jogos pénzüket.

Hozzászólás

Inkább leszek az év trollja, mint egy olyan simlis csaló, mint te. Köszönöm.
                          Ne haragudj te kinek a valaga vége vagy hogy ennyire felvagy háborodva a bónuszos dolgokon?

1. Semmi közöd, hogy ki hogy bónuszozott.
                          2. Te tudsz valami értelmes információt mondani, azonkívül, hogy vered a nyálad, hogy hogyan kell fórumozni?
                          3. Kikérem magamnak, hogy egy ilyen senkiházi *** megmondja h én miről fórumozzak ebben a *** stílusban. Képzeld el nem bónuszoztam és az ügyfeleim sem és be van ragadva a pénzünk és addig írogatunk itt ameddig jól esik.
                          4. Ha pedig nem tudsz érdemi információt megosztani kotródj el innen. a Németh Zoli egy csaló értékesítő semmi több. AZ Iron Fx meg egy csaló cég. Szeretnél még valamit hozzátenni majomparádé?

Hozzászólás

• Srácok...egy trol ezért trol.
                            Ilyen csodálatos a fórum.

Egy csaló megváltoztathatja a nevét, trollok ilyeneket cainálhatnak. Nem kell csodálkozni....

Hozzászólás

• Teszek rá

Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Fephatalmazlak hogy nyilvánosan írd le mit tudsz. Kinek tartozom, milyen ügyletek voltak a pénztárcámra stb. Ezt rajtad kívül csak a Zoli találta ki eddig
                              Most, hogy újra beleolvastam ebbe az IronFX fórum katyvaszba, úgy érzem ideje írnom ismét.

Én semmilyen módon nem használok másik felhasználó nevet sem ezen, sem másik fórumon. Igaz nem is vagyok valami aktív. Én elhatárolódik mindenféle sárdobálástól és sértegetéstől.

Igazából magasról teszek arra, hogy ki mit irkál itt, mert úgyis lényegtelen, ámbátor az feldühít, hogy a nevemet összehozzák itt egy-két hozzászólással. Csupán a nyugit akarom érezni.

Tudom, hogy van olyan fórumtag aki PTK alapján szeretnék érvényesíteni a követelésüket. Én megtettem a BTK-s feljelentésemet a Nemzeti Nyomozói Irodánál, mely halad a saját útján.

Részemről ennyi.

Kérek mindenkit, hogy soha többet ne Viberezzen, meg e-mailezzen, meg SMS-ezzen nekem, hogy én vagyok-e valamelyik hozzászóló ezen a fórumon, MERT NEM! Teszek az egész fórumra. Engem az érdekel, hogy kifizessen az IronFX, de ezt már rég elengedtem.

Üdv.
                              Héczei Szabolcs

Hozzászólás

• Charma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Most, hogy újra beleolvastam ebbe az IronFX fórum katyvaszba, úgy érzem ideje írnom ismét.

Én semmilyen módon nem használok másik felhasználó nevet sem ezen, sem másik fórumon. Igaz nem is vagyok valami aktív. Én elhatárolódik mindenféle sárdobálástól és sértegetéstől.

Igazából magasról teszek arra, hogy ki mit irkál itt, mert úgyis lényegtelen, ámbátor az feldühít, hogy a nevemet összehozzák itt egy-két hozzászólással. Csupán a nyugit akarom érezni.

Tudom, hogy van olyan fórumtag aki PTK alapján szeretnék érvényesíteni a követelésüket. Én megtettem a BTK-s feljelentésemet a Nemzeti Nyomozói Irodánál, mely halad a saját útján.

Részemről ennyi.

Kérek mindenkit, hogy soha többet ne Viberezzen, meg e-mailezzen, meg SMS-ezzen nekem, hogy én vagyok-e valamelyik hozzászóló ezen a fórumon, MERT NEM! Teszek az egész fórumra. Engem az érdekel, hogy kifizessen az IronFX, de ezt már rég elengedtem.

Üdv.
                                Héczei Szabolcs
                                Annak irj aki szolt neked szerintem.
                                Jol tetted, hogy elengedted es mas szektorban keresed a kenyered.

Hozzászólás

Working...
                                X