Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annak irj aki szolt neked szerintem.
    Jol tetted, hogy elengedted es mas szektorban keresed a kenyered.
    Más szektor

Hozzászólás

• EZT a majdéntudomnak szánom

Te kinek képzeled magad ember????

Mi az hogy menjetek dolgozni,mi meg lopunk? menjetek ti Ironfx -sek és keress becsületesen pénzt wazze ember!!!
      Mi az ha bankba van a pénzem és elvész amiért dolgoztam,nem fizetnek ki ha jogszerű,HOL ÉLSZ TE TA.... PLÓ ?
      MÁS EMBER AMIÉRT DOLGOZOTT HOLMI CSALÓ BANDA ELLOPJA ,VMI HÜLYE KI NE LŐJJE ŐKET !

Hozzászólás

• Magyarok tegyetek feljelentést ide is!!..ez a magyar FBI
        Országos Rendőr-főkapitányság >> Nemzetközi Bűnügyi Együttműködési Központ
        Cím:
        1139 Budapest, Teve utca 4-6.
        Posta cím:
        1903 Budapest Pf.: 314/15.
        Telefon:
        1/443-5596
        Fax:
        1/443-5815
        BM telefon:
        33-469
        BM fax:
        33-463
        E-mail:
        nebek@nebek.police.hu

https://www.facebook.com/groups/1404...09293/?fref=ts

https://vimeo.com/156281942#at=0

Hozzászólás

• amikor még minden szép és jó volt
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Kapitány eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            amikor még minden szép és jó volt
            Féláron eladó egy szép piros IronFx-es bögre és egy egéralátét!

Hozzászólás

• Ugyancsak féláron eladók beragadtt Ironfx-es szamlak, korlatlan mennyiseg, alkudhato.

Hozzászólás

• Helló!

Az lenne a kérdésem, hogy akkor semmilyen értelmes módját nem tudja senki annak, hogy teljesüljön valamiféle módon a kiutalás?
                Egy stp/ecn számláról utaltam ki ami nem is bónuszolható.
                Az iron chaten azt írták nekem hogy ha a ciprusnál nyitottam számlát akkor várni kell a kiutalással a vizsgálatok miatt.
                Erre a kérdésem az volt hogy miért még hol lehet nyitni számlát mert nem volt választási lehetőségem. A londoni iron volt a válasz.
                A kövi kérdésem az volt ha ott nyitok most számlát akkor ez egy cég dobjuk át oda a pénzt.
                A válasz ez nem egy cég :O
                Olvastam itt egy olyan hozzászólást ami valamii fxnet-es számlaátmozgatást javasol..az működőképes? Csinálta már valaki?

Köszönöm a válaszokat előre is

Hozzászólás

• https://www.change.org/p/foreign-and...st_signed=true

Ez egy petíció még 48 emberke aláírása szükséges, hogy hivatalos lépéseket tudjanak tenni.

Hozzászólás

• Szia Zoccaa!

FXnet : nem működik.
                    Egyéb ötlet, ami működik : nincs, várni kell, míg valamikor csődöt jelentenek/elismerik a fizetésképtelenséget. Örökké nem húzhatják szerintem.

Hozzászólás

• sok hatóságnál van már jelentés elébb-utóbb lesz vmi ....mindenkit nem tudnak lefizetni...Europol,Interpol is belesz vonva

Én eleve a Fca alá kértem és átvert P Niki a Ciprusihoz ment ,utána kértem utalják ki a zsét amit még nem is biztosítanak 20e euróig,vagy tegyék át a Uk -ba már akkor nem tették át mondva más felügyelet ,ez 8hónapja volt

Hozzászólás

• cápa77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        EZT a majdéntudomnak szánom

Te kinek képzeled magad ember????

Mi az hogy menjetek dolgozni,mi meg lopunk? menjetek ti Ironfx -sek és keress becsületesen pénzt wazze ember!!!
                        Mi az ha bankba van a pénzem és elvész amiért dolgoztam,nem fizetnek ki ha jogszerű,HOL ÉLSZ TE TA.... PLÓ ?
                        MÁS EMBER AMIÉRT DOLGOZOTT HOLMI CSALÓ BANDA ELLOPJA ,VMI HÜLYE KI NE LŐJJE ŐKET !
                        Sosem voltam Vas - tag te szerencsétlen.
                        Lopták össze vissza a bónuszt ahonnan lehetett, hát kussoljanak, ha már nincs több.

Itt verik magukat még egy év múlva is beragadt nyamvadt 20 dollárral.

Aki meg 'ártatlan' sima kereskedő, ugyanúgy benn tartott pénzekkel, őszinte részvétem. Azoknak sosem címeztem ezeket a sorokat.
                        Harmadjára írom, akinek nem inge, ne vegye magára.

Pihenjél meg te is ta..ókám, amondója vagyok.

Hozzászólás

• majdéntudom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sosem voltam Vas - tag te szerencsétlen.
                          Lopták össze vissza a bónuszt ahonnan lehetett, hát kussoljanak, ha már nincs több.

Itt verik magukat még egy év múlva is beragadt nyamvadt 20 dollárral.

Aki meg 'ártatlan' sima kereskedő, ugyanúgy benn tartott pénzekkel, őszinte részvétem. Azoknak sosem címeztem ezeket a sorokat.
                          Harmadjára írom, akinek nem inge, ne vegye magára.

Pihenjél meg te is ta..ókám, amondója vagyok.
                          Pedig ugyanazokat a sületlenségeket nyomod mint a Németh Zoltán, valamint a csicskásai.
                          A gond nem csak az, hogy ostobák vagytok, hanem, hogy próbáljátok félrevezetni az embereket.

Az ügyfelek nem követtek el semmilyen bűncselekményt!

Legfeljebb csak éltek a cég által nyújtott lehetőségekkel. Az a cég felelőssége, hogy az ő által nyújtott promóciókat mennyire hagyja, hogy kihasználják az ő kárára.

Azz összes többi bónuszt kínáló market maker cég megfelelően tudja kezelni ezt a helyzetet, szigorú kockázatkezeléssel. Egyedül az Iron dőlt bele a bóusz-bizniszbe, a saját kapzsisága végett.

Tudott volna tenni ellene már az elejétől fogva, de nem tette. Sőt, ha szükséges akkor volt alkamazottak tanúskodni is fognak arról, hogy amikor jelezték a cég felé, hogy túl sok a búnuszozó ügyfél és az azonos személy által külön ügyfélként nyitott számla, akkor a cég vezetősége (beleértve németh zoltánt is) azt közölte, hogy amíg a cégnek ez hasznot hoz, addig nem teszenek ellene semmit.

A haszon pedig nem más volt mint a hónapról hónapra növekedő ügyfélszám és kereskedési volumen, amivel meg tudták téveszteni a nyilvánosságot.

Na, ez viszont már bűncselekmény, hiszen hamis adatokat szolgáltattak a negyedéves beszámolóikban, amivel a növekedés és tőkeerősség látszatát próbálták kelteni, miközben egy piramisjáték volt az egész.

Az ügyfelek számláin levő pénzt pedig egy éve nem fizeti ki a cég, ami szintén bűncselekmény! Ami jóvá lett írva a kereskedői számlán az az ügyfelet illeti.

Szóval, szerintem nem kérdés, hogy ki megy majd a börtönbe a történet végén. Ezt már nem lehet a szőnyeg alá söpörni. Túl sok embert vertek át ahhoz.

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Pedig ugyanazokat a sületlenségeket nyomod mint a Németh Zoltán, valamint a csicskásai.
                            A gond nem csak az, hogy ostobák vagytok, hanem, hogy próbáljátok félrevezetni az embereket.

Legfeljebb csak éltek a cég által nyújtott lehetőségekkel. Az a cég felelőssége, hogy az ő által nyújtott promóciókat mennyire hagyja, hogy kihasználják az ő kárára.

Azz összes többi bónuszt kínáló market maker cég megfelelően tudja kezelni ezt a helyzetet, szigorú kockázatkezeléssel. Egyedül az Iron dőlt bele a bóusz-bizniszbe, a saját kapzsisága végett.

Tudott volna tenni ellene már az elejétől fogva, de nem tette. Sőt, ha szükséges akkor volt alkamazottak tanúskodni is fognak arról, hogy amikor jelezték a cég felé, hogy túl sok a búnuszozó ügyfél és az azonos személy által külön ügyfélként nyitott számla, akkor a cég vezetősége (beleértve németh zoltánt is) azt közölte, hogy amíg a cégnek ez hasznot hoz, addig nem teszenek ellene semmit.

A haszon pedig nem más volt mint a hónapról hónapra növekedő ügyfélszám és kereskedési volumen, amivel meg tudták téveszteni a nyilvánosságot.

Na, ez viszont már bűncselekmény, hiszen hamis adatokat szolgáltattak a negyedéves beszámolóikban, amivel a növekedés és tőkeerősség látszatát próbálták kelteni, miközben egy piramisjáték volt az egész.

Az ügyfelek számláin levő pénzt pedig egy éve nem fizeti ki a cég, ami szintén bűncselekmény! Ami jóvá lett írva a kereskedői számlán az az ügyfelet illeti.

Szóval, szerintem nem kérdés, hogy ki megy majd a börtönbe a történet végén. Ezt már nem lehet a szőnyeg alá söpörni. Túl sok embert vertek át ahhoz.

Remek, csodálatos összefoglalás!

Azt tenném csak hozzá, így szerettek volna világelsők lenni és
                            eljutni az IPO-ig!

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Na én nagyjából ugyanezen gondolatokat írtam le angolul, egy FB fórumban...teljesen egyetértek a leírtakkal:

amíg hasznot hozott nekik a "bónuszozás" addig nem volt bajuk: de

1. arra nem voltak képesek, hogy felmérjék mekkora rizikót hordoz ez az "ügyfélportfólió" nekik.

2. Csak azt nézték, hogy többen "vesztenek ide" még és az ügyfélszám is rohamosan növekszik: ez teljesen elvakította őket, és nem tettek fel olyan kérdést, hogy "mi lesz, ha egyszerre ez a két trend megfordul?

3. Képtelenek voltak időben érzékelni a közelgő "földrengés" jeleit, hogy LEÁLLÍTOTTÁK VOLNA A BÓNUSZADÁST, ezzel SAJÁT RIZIKÓJUKAT TUDTÁK VOLNA JELENTŐSEN CSÖKKENTENI MÉG IDŐBEN!!! Nem, e helyett ők (az idióták) még jobban ráléptek az öngyilkos gázpedálra: még több, még nagyobb (100%) bónusz, 2014 decemberében...) csak jöjjön az új ügyfélanyag...

4. Minderre rájött még a CHF bomba...

5. És persze fordítottak a kártyalapon: "abuserek" lettek az ügyfelek, mindenkinek mindent összehazudtak: DE SAJÁT HIBÁJUKAT A MAI NAPIG BE NEM ISMERNÉK!!! Nevezetesen, hogy: egy végzetesen rizikós üzleti modellt nulla risk management-tel párosítva, gyakorlatilag: ők voltak saját sírjuk sírásói

Hozzászólás

• http://www.portfolio.hu/befektetes/o....3.227915.html

Hozzászólás

Working...
                                X