Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát...
    HÁT IGEN...várható volt :-)

SZŐKE NORBERT az IronFx-hez egyik leghűségesebb alkalmazott a legjobb példa hogyan k***hat el az ember havi 1000-2000 dollárért...Mit gondol, miért jött el el a sok ember a cégtől? És miért van ennyi ügyfél, aki meri legalább a tőkeösszeget követelni? A Cysec vizsgálat is viccből történt, nem? Támogat egy tolvaj bandát? Milyen ember az ilyen?
    A befektetők érdekeit kellene szem előtt tartania, ugyanis ha továbbáll (pl.: P. Nikolett) akkor pont ez a kapcsolati tőke alapozná meg az új állását, de az orránál tovább nem lát.

Hozzászólás

Már korábban is volt rá példa, hogy IronFX keresett, de általában vagy eladni/hirdetni, szerettek volna, vagy 1-1 konkrétumot moderáltatni.
      Most viszont kicsit más hívást kaptam egy +357-es számról, amiben olyat kértek tőlem...
      A lényege az volt, hogy ez a topik legyen mentes a kritikáktól és egyéb IronFX-et negatívan érintő hozzászólásoktól. Merthogy anno promóciós célokkal hozták létre.
      Van másik topik, mozgassuk át oda a kritikákat...
      ....
      Nem fenyegettek meg, hogy beperelnek vagy valami hasonló?! Merthogy "tettestárs" vagy a jó hírnevük megsértésében stb?...

Hozzászólás

• fxsb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem fenyegettek meg, hogy beperelnek vagy valami hasonló?! Merthogy "tettestárs" vagy a jó hírnevük megsértésében stb?...
        Nem, pedig már vártam.

Hozzászólás

• Egy hasznos oldal az ESMA honlapján:
          https://www.esma.europa.eu/investment-firms

Le lehet ellenőrizni, hogy a kiválasztott dev.bróker valóban aktív engedéllyel rendelkezik-e vagy csak marketingszöveg a bemutatkozásnál..

És még egy nagyon hasznos tájékoztató ugyancsak az ESMA jóvoltából az MNB-n keresztül:
          http://www.mnb.hu/letoltes/az-esma-t...ek-buktatoirol

Hozzászólás

Már korábban is volt rá példa, hogy IronFX keresett, de általában vagy eladni/hirdetni, szerettek volna, vagy 1-1 konkrétumot moderáltatni.
            Most viszont kicsit más hívást kaptam egy +357-es számról, amiben olyat kértek tőlem...
            A lényege az volt, hogy ez a topik legyen mentes a kritikáktól és egyéb IronFX-et negatívan érintő hozzászólásoktól. Merthogy anno promóciós célokkal hozták létre.
            Van másik topik, mozgassuk át oda a kritikákat...

Hááát. Nem kicsit lettem ideges.
            Soha, senkinek nem engedtem ilyet a fórumon, erre pont az IronFX-el kezdjem?

Úgy tűnik túl elől van a Google-ben ez a téma!

Tudjátok, hogy nem szoktam magánvéleményt ide kiteregetni, de kb. most jött el az a pont, hogy személyesen is elegem lett az IronFX-ből és nem kicsit pofátlan alkalmazottjából.
            Felajánlottam, hogy regisztráljon és írja le ellenvéleményét! Nem lelkesedett az ötletért.

Az egész ügy azért tetszik különösen, mert a fórum szabályzatához és eszmeiségéhez ragaszkodás miatt én kaptam a hideget-meleget az IronFX ügyben. Erre most arra kérnek, hogy szabályokat, elveket felrúgva még kedvezzek is nekik. Hát nem maradtam teljesen kultúrember a telefonban...
            SZŐKE NORBERT....tényleg nem érdekel téged a tőzsdefórum oldal, mert ugye ezt mondtad anno...ahhoz képest még egy telefont is megeresztettél, hogy tüntessék el erről a topikról a negatív kritikát...

Hozzászólás

• Gyerekek mar mukodik az ironfx uj forex cege. A neve fxgiants es ausztraliaban mukodik .web : fxgiants.com.au a tulajdonos a ironfx australia pty aminek kicsereltek a nevet az uj nev Gvs pty ltd. Valamiert cipruson meg angliaban nem sikerult nekik.

Hozzászólás

• Vigyazzon mindenki ne tegyetek be penzt az fxgiant-hoz mert ugyanaz a csalo banda .

Hozzászólás

• https://connectonline.asic.gov.au/Re...e=hnc7h2cix_27

IRONFX = FXGIANTS ?

HÁT ILYEN MESSZE VITTÉK A KÁROSULTAK PÉNZÉT?

Hozzászólás

• Elég jól halad az ügy de kellene egy kis segítség , hogy Zoltán pajtás megkaphassa a megfelelő jutalmat.

- megtévesztett minket
                    - kivehető, hogy ő jutalékban/prémiumban dolgozik az üzletkötések után
                    - hitegetett azzal kapcsolatban, hogy minden rendben van a céggel és meg fogjátok kapni a pénzt
                    - mirror számlás történet
                    - bármi más, ami arra utal, hogy az ő közvetlen magatartása kárt okozott
                    - arra buzdított, hogy még rakjanak be az ügyfelek pénzt

ezekre kellene minél több bizonyíték.

Jelenleg ismeretlen helyen tartózkodik ellenére annak, hogy ő az ügyvezetője az Ironfx magyar képviseletének...( a jelenlegi cégbírósági adatok szerint)

Hozzászólás

• http://www.financemagnates.com/forex...-optiontitans/

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Gyerekek mar mukodik az ironfx uj forex cege. A neve fxgiants es ausztraliaban mukodik .web : fxgiants.com.au a tulajdonos a ironfx australia pty aminek kicsereltek a nevet az uj nev Gvs pty ltd. Valamiert cipruson meg angliaban nem sikerult nekik.
                        Nagyon helyes!

Így most már sokkal egyszerűbb a dolgunk! Szerintem mindenki írjon/küldjön egy jelzést az ASICnak, miszerint csalók/sikkasztók és tolvajok állnak az FXGIANTS mögött, hisz még nyilvános is, hogy kikről van szó. A Cysec-el szemben ezeknek valóban van teljes körű bejelentést/jelzést fogadó rendszerük. "Report misconduct to ASIC"

Figyelmeztetni kell őket elsősorban azért, hogy mások, mint potenciális gyanútlan "kliensek" ne eshessenek áldozatául a most már nyilvánosan is tovább terjeszkedő gazembereknek.

http://www.asic.gov.au/about-asic/co...nduct-to-asic/

Hozzászólás

Nagyon helyes!

Így most már sokkal egyszerűbb a dolgunk! Szerintem mindenki írjon/küldjön egy jelzést az ASICnak, miszerint csalók/sikkasztók és tolvajok állnak az FXGIANTS mögött, hisz még nyilvános is, hogy kikről van szó. A Cysec-el szemben ezeknek valóban van teljes körű bejelentést/jelzést fogadó rendszerük. "Report misconduct to ASIC"

Figyelmeztetni kell őket elsősorban azért, hogy mások, mint potenciális gyanútlan "kliensek" ne eshessenek áldozatául a most már nyilvánosan is tovább terjeszkedő gazembereknek.

Ismerek ott valakit.
                          Szoltam.

Hozzászólás

Nagyon helyes!

Nehez lesz mert okosan csinaltak:
                            csak ceg nevet csereltek mint angliaban(8safe) ,australiaban a IronFX Global (Australia) Pty Limited alakult at Gvs pty limitedre, az reg.szam maradt AFSL no. 417482.
                            erdekes,hogy ugyanazon a regisztracios szam alatt mukodik az ironfx.com.au es az fxgiants.com.au
                            a pletykak szerint a kinaiak nyomtak penzt az fxgiants-be, es a kinai ugyfelek hajlandok kereskedni es atbukni a ciprusi beragadt szamlakrol a penzt az fxgiant-hez

van mar kinai honlap is:www.fxgiantslp.com http://www.yzmmy.com/
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Nos vegre eladodik az ironfx!!!!
                              a tegnap raktak le a kerest a ciprusi cegbirosaghoz:
                              https://efiling.drcor.mcit.gov.cy/Dr...tureInfo=en-AU

ez a ket resz erdekes:Alteration of address of registered office 02/03/2016 1875214 ,..Transfer of shares 02/03/2016 1875214

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nos vegre eladodik az ironfx!!!!
                                a tegnap raktak le a kerest a ciprusi cegbirosaghoz:
                                https://efiling.drcor.mcit.gov.cy/Dr...tureInfo=en-AU

ez a ket resz erdekes:Alteration of address of registered office 02/03/2016 1875214 ,..Transfer of shares 02/03/2016 1875214

Mindig becsinálok miattad, milyen remekül informált vagy!

Hozzászólás

Working...
                                X