Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ok,csak nem is írtál a mailre se,5x hívtalak 2 nap és senki nem vette fel!
    Tudok infókat de én se adok ki mindent viszont ami ezek ellen van mindenbe benne vagyok ,ezt másnak is üzenem!

Hajrá fogjunk össze és oda tegyük ezeket ahova valók,börtönbe de a pénzünk is jöjjön vissza!

Szép napot!

Üdv:Cápa77

Hozzászólás

• cápa77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      OLAF email új!

OLAF – European Anti-Fraud Office European Commission Rue Joseph II, 30

B-1049 Brussels*

((2015.03.07.))

Ref. no. Ares(2015)2089257
      Az Olaf-nak rengeteg email ment már....de itt van még a webes űrlap is. Ebből kettő is van, az egyik anonim módon, a másikhoz kellenek adatok. Én mindkettőre ajánlom, hogy mindenki írjon, hogy minél több érkezzen be hozzájuk.

https://fns.olaf.europa.eu/cgi-bin/d...gi?p=q&lang=en

és a másik:

http://ec.europa.eu/anti_fraud/conta...m/index_en.htm

Hozzászólás

• Végre, hogy az összefogásban látjuk a számunkra kedvező lehetőséget :-)
        Pontosan milyen bizonyítékra gondoltok Dimitrisz és Adamv?
        Amíg van okostelefon, addig jó sok bizonyíték is van az ígéretekről :-)

Hozzászólás

• Siena eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Végre, hogy az összefogásban látjuk a számunkra kedvező lehetőséget :-)
          Pontosan milyen bizonyítékra gondoltok Dimitrisz és Adamv?
          Amíg van okostelefon, addig jó sok bizonyíték is van az ígéretekről :-)
          írott anyagra

Hozzászólás

• Az N.Z ellen el kéne indítani a lejárató kampányt. Feltenni az összes Forex fórumra a videókat, nekem van 4 skype beszélgetés a birtokomban, ami miatt inkább elmenne apácának, bár ez sem segítene neki, hogy fenyegetőzött és minden más finomságot, kinek mi van a zsebében. Írni az E-Toro nak, hogy a Zoli rendőrségi üggyel néz szembe és azt is, hogy az E-Toro val össze lesz mosva, hogy egy csaló értékesítőjük van aki fenyegette az ügyfeleket, hogy törli a számlájukról a profitot. Ez pedig nem fogja segíteni a pénz beáramlását az E-Toro-hoz. Forexpeacearmy-n kell kezdeni és végig menni mindegyik Forex Fórumon, van 17 jelentős ilyen fórum és portál. Utána pedig a média, a Finance Magnates újságírójával már levelezek, de még nem fedtem ki a kártyáimat. A Leaprate-t is sokan olvassák onnan is kaptam visszajelzést, hogy érdekli őket. A Bloomberg nem válaszolt meg az ilyen nagyobb portálok. De el kell kezdeni kicsiben és reménykedni abban, hogy világméretű is átveszi. A cél, hogy egy ilyen csaló senkinek a pénzét ne tudja többet ellopni. Ki az aki részt tud ebben venni? Ez is a nyomás része lenne.

Hozzászólás

• Forexunderground eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Az N.Z ellen el kéne indítani a lejárató kampányt. Feltenni az összes Forex fórumra a videókat, nekem van 4 skype beszélgetés a birtokomban, ami miatt inkább elmenne apácának, bár ez sem segítene neki, hogy fenyegetőzött és minden más finomságot, kinek mi van a zsebében. Írni az E-Toro nak, hogy a Zoli rendőrségi üggyel néz szembe és azt is, hogy az E-Toro val össze lesz mosva, hogy egy csaló értékesítőjük van aki fenyegette az ügyfeleket, hogy törli a számlájukról a profitot. Ez pedig nem fogja segíteni a pénz beáramlását az E-Toro-hoz. Forexpeacearmy-n kell kezdeni és végig menni mindegyik Forex Fórumon, van 17 jelentős ilyen fórum és portál. Utána pedig a média, a Finance Magnates újságírójával már levelezek, de még nem fedtem ki a kártyáimat. A Leaprate-t is sokan olvassák onnan is kaptam visszajelzést, hogy érdekli őket. A Bloomberg nem válaszolt meg az ilyen nagyobb portálok. De el kell kezdeni kicsiben és reménykedni abban, hogy világméretű is átveszi. A cél, hogy egy ilyen csaló senkinek a pénzét ne tudja többet ellopni. Ki az aki részt tud ebben venni? Ez is a nyomás része lenne.
              Ezen kérlek finomítsál. Egészen más az ügyhöz a hozzáállás, ha "lejárató kampányként" harangozod be és akkor ha a "lerántod a leplet".
              Te lehet ugyanazt érted alatta, de hatalmas a különbség.
              Bevallom az első mondat után azt hittem, hogy moderálnom kell majd.
              Ez a fórum sem kíván teret engedni lejárató kampányoknak. Ellenben bárkiről el lehet mondani a véleményeket, tényeket...

Hozzászólás

• Egy korekt hir:http://atozforex.com/news/ironfx-uk-...name-to-8safe/

Recent issues

A barrage of negative PR has plagued the firm theses past weeks, consequence from pending client withdrawals, which were left treated for months. The firm has tried to deny any financial instability, stating on several occasions that the withdrawal issues have been a result of internal restructuring processes.

Recently, the Cypriot Financial Ombudsman contacted clients who have complained to the regulator of withdrawal difficulties from IronFX. The regulator clarified to clients that the delay in reaching a conclusion on the case is as a result of the complexity of the case, after announcing that IronFX is investigated for infringements of CySEC Legislation.

Exodus of skilled personnel
                Exodus of skilled personnel

For as much as IronFX Global UK re-brands to 8SAFE UK, many of the firm’s best brains have already been resigned or subject to contract termination. Earlier in September 2015, Stefanos Mitsi, IronFX Global UK CEO, parted ways with the CySec-regulated broker. Having lasted a mere six months as CEO of the UK branch. Other recent high profile exits from the firm include Marshall Gittler’s exit to FX PRIMUS, as well as some more notable good brains like Nick Jay, Evan Tzivanakis and Yagub Rahimov.

These exits come alongside notable consolidation in its global business and presence as the firm is known to have closed several of its offices in various locations around the world. At some point, it was also rumored to be in talks with the CEO of Playtech, Teddy Sagi over the possibility of acquisition.

Hozzászólás

• volt az a release systemes doksi ami véletlenul került ki. valaki át tudná küldeni?

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    volt az a release systemes doksi ami véletlenul került ki. valaki át tudná küldeni?
                    http://www.ironfx.com/sites/all/them...back_Bonus.pdf
                    Nem ez?

Hozzászólás

• Valaki hasznalta a release systemet?

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Valaki hasznalta a release systemet?
                        Egyik ismerősöm sikerrel használja. Én most kezdtem el használni az ő mintájára pár hete...Ezzel jönnek ki pénzek. (bár elég kevés, de ezt az egyet legalább kifizeti az Iron.)

Hozzászólás

• BigJoseph eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Egyik ismerősöm sikerrel használja. Én most kezdtem el használni az ő mintájára pár hete...Ezzel jönnek ki pénzek. (bár elég kevés, de ezt az egyet legalább kifizeti az Iron.)
                          Leirnad reszletesen , hogy mukodik ez .

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Valaki hasznalta a release systemet?
                            suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Leirnad reszletesen , hogy mukodik ez .
                            Igen, privátban átküldtem részletesen!

Hozzászólás

• BigJoseph eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Igen, privátban átküldtem részletesen!
                              Koszi megkaptam!

Hozzászólás

• nekem is légyszíves

Hozzászólás

Working...
                                X