Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• BigJoseph eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, privátban átküldtem részletesen!
    Kérlek, nekem is küldd át!
    Köszönöm

Hozzászólás

• Átküldenéd nekem is!
      Köszi!

Hozzászólás

Szia, én is Megkaphatnám? Köszi

Tapatalk-kal küldve az én ALE-L21-el

Hozzászólás

• továbbra is várom a jelentkezőket TANÚNAK leginkább azok jelentkezését várom akiknek szintén kiutalták a pénzét aztán mégsem. (tehát elfogadták leemelték majd senki nem tudja mi történt és visszarakták)

pénzünk ebből csak akkor lesz ha teszünk is érte...

Hozzászólás

• Mi van ha befizettek uk hoz, akkor ki lehet alkudni a ciprusi visszakapását részletekben legalább?

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mi van ha befizettek uk hoz, akkor ki lehet alkudni a ciprusi visszakapását részletekben legalább?
              Te viccelsz?? kialkudni kilehet, csak nem kapod meg.

A UK cég már nem működik, ha utánanézel már csak az üzletkötője a ciprusinak.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                továbbra is várom a jelentkezőket TANÚNAK leginkább azok jelentkezését várom akiknek szintén kiutalták a pénzét aztán mégsem. (tehát elfogadták leemelték majd senki nem tudja mi történt és visszarakták)

pénzünk ebből csak akkor lesz ha teszünk is érte...

én megyek......

Hozzászólás

• Sziasztok!
                  info: 2551 megtekintés -
                  IRONFX exposed - Ex BBC reporter uncovers the shocking truth of IronFX. https://m.youtube.com/watch?feature=...&v=vZ2dBMLCc-c
                  hmmm, lehetne több is. Postoljátok! Köszi

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Hozzászólás

Szia! Kérlek, küldd át nekem is privátban :-) Köszi

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Mi van ha befizettek uk hoz, akkor ki lehet alkudni a ciprusi visszakapását részletekben legalább?
                      IronUK story CSODAMACSKA figyelmébe
                      Egyszer csak megcsörrent a telefonom úgy január elején...Szőke Norbert vagyok az IronFxtől. A következőket mondta: amennyiben szeretném a ciprusi számlákról megkapni a pénzem, jó lehetőség, ha nyitok náluk UK számlát. Így a cég látná, hogy hűséges ügyfele vagyok, és kivételt tesznek az ilyen ügyfelekkel. Mivel egy éve lassan, hogy a tőkém náluk van, hosszas mérlegelés és a UK engedélyek online ellenőrzése után elfogadtam a felkínált lehetőséget. Az ő elmondása alapján mivel nagyon kis összegeket (500-1000 USD) kezdett el csepegtetni az Iron egyes ügyfelek felé, több hónap lett volna, amíg a pénzem hazaért volna... De már az első részletet sem utalták a megbeszéltek szerint, Szőke Norbert pedig miután visszautaltam a UK számláról a pénzemet, ami valóban 3 NAP MÚLVA A SZÁMLÁMON VOLT, többet nem kereste a társaságom, eltűnt.

És a BÓNUSZ: a történtek ellenére - hogy ezek után még hajlandó voltam UK számlát nyitni - ezzel egyidőben kaptam egy e-mailt, hogy abuser vagyok. Mindezt úgy, hogy a Szőke Norbert mielőtt még belementem a tranzakcióba tájékoztatott, hogy a nyilvántartásuk szerint nem vagyok abuser. Nem is lehetnék, mert a számlámon nem volt kereskedés, csak a tőke van kint!!!
                      Aztán miután megkaptam a levelet, rögtön felhívtam, hogy mi ez? Áááá azt mondta, hogy rám nem vonatkozik és ne aggódjak, a pénzt is meg fogom kapni a ciprusi számlákról. Aztán kértem, hogy küldjön nekem egy céges fejléccel ellátott levelet, hogy nem vagyok bónuszcsaló és a levelet is tévedésből küldték nekem. Na ez egy érzékeny pont volt, és mondta, hogy írásban ezt nem tudja megerősíteni. Szőke Norbert vérbeli értékesítő....mindent megtesz azért, hogy segítsen, de valahogy mégsem jön össze neki.

Egy hónappal ezelőtt újra írtam az összes osztályra, de az 5 napot nem tartják, mert állítólag ennyi idejük van a CySec ellenőrzés után, hogy reagáljanak az ügyfélpanaszokra.

Hozzászólás

• Nekem is küldd át légyszives.

Hozzászólás

Egyik ismerősöm sikerrel használja. Én most kezdtem el használni az ő mintájára pár hete...Ezzel jönnek ki pénzek. (bár elég kevés, de ezt az egyet legalább kifizeti az Iron.)
                          Átküldenéd nekem is hogyan működik?

Hozzászólás

Egyik ismerősöm sikerrel használja. Én most kezdtem el használni az ő mintájára pár hete...Ezzel jönnek ki pénzek. (bár elég kevés, de ezt az egyet legalább kifizeti az Iron.)
                            Szia!

Legy szives kuldd el nekem is!

Koszonom!

Hozzászólás

Nekem is küldd át légyszives. Köszi

Hozzászólás

lécci engem is tisztelj meg vele. köszi

Hozzászólás

Working...
                                X