Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    olyan nem lehet, Zoltán megmondta.

Az oldalukon még fentvan. Te honnan és mit tudsz?
    és tényleg. Megerősítve.

Hozzászólás

• http://www.financemagnates.com/forex...investigation/

nah deja vu

Iron is pont így kezdte. Az összes ciprusi cég menni fog a levesbe

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        http://www.financemagnates.com/forex...investigation/

nah deja vu

Iron is pont így kezdte. Az összes ciprusi cég menni fog a levesbe
        Figyelmeztettünk minden Ciprust pártolót! Persze okoskodtak.

Hozzászólás

• A pénzügyi Ombudsman Cipruson vajon tényleg kinyomoz valamit, vagy látszat intézkedés az egész? Biztos komoly lehet a nyomozás, ha előre alá kell írni, hogy elfogadom a ciprusi Pénzügyi Ombudsman nyomozás eredményét és nem teszek ezután más jogi lépést.

Ez csak attól függ, hogyha visszakapom a pénzem, akkor nem teszek jogi lépést, ha nem kapom vissza, akkor, hogy nyugodnék bele? Ezek teljesen madárnak néznek minket? Ezt nem úszhatják meg, hogy ellopnak ennyi pénzt, azért egy kicsit durva lenne.

Hozzászólás

• Forexunderground eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A pénzügyi Ombudsman Cipruson vajon tényleg kinyomoz valamit, vagy látszat intézkedés az egész? Biztos komoly lehet a nyomozás, ha előre alá kell írni, hogy elfogadom a ciprusi Pénzügyi Ombudsman nyomozás eredményét és nem teszek ezután más jogi lépést.

Ez csak attól függ, hogyha visszakapom a pénzem, akkor nem teszek jogi lépést, ha nem kapom vissza, akkor, hogy nyugodnék bele? Ezek teljesen madárnak néznek minket? Ezt nem úszhatják meg, hogy ellopnak ennyi pénzt, azért egy kicsit durva lenne.
            Az eltüntetett pénzek nem szoktak megkerülni.
            Mi nem vagyunk Ciprus DE: Postabank, B. Cash, Questor, száz milliárdok HUF. Igaz, maffiakormányzás nálunk is zavartalan.
            Cipruson EUR milliárdokkal dőltek be a bankok a betétesek kárára.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Az eltüntetett pénzek nem szoktak megkerülni.
              Mi nem vagyunk Ciprus DE: Postabank, B. Cash, Questor, száz milliárdok HUF. Igaz, maffiakormányzás nálunk is zavartalan.
              Cipruson EUR milliárdokkal dőltek be a bankok a betétesek kárára.
              Forexunderground:

Amint olvasom ügyészként végeztél bár tudtommal a jogi végzettség megszerzése után szokás szakosodni.
              Lehetsz ilyen naív?

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Forexunderground:

Amint olvasom ügyészként végeztél bár tudtommal a jogi végzettség megszerzése után szokás szakosodni.
                Lehetsz ilyen naív?
                Erőszakon végeztem....... nem naiv vagyok, hanem optimista.

Hozzászólás

• Rendben, újra küldöm a mai napon az e-mailt, amire várom a választ!

Éppen most egy 5 perccel ezelőtt hívtalak Dimitrisz, de a megadott szám, amit itt a fórumon közöltél, egyetlen előfizetőhöz sincs hozzárendelve (+36 70 619- 5000)
                  Pálinkás Nikolett elérhetőségét tudom, így küldöm e-mailben, ill. sok bizonyíték van a birtokomban, ami hasznos lehet :-)

Dimitrisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Tisztelt Fórumtagok!

Szeretnék elnézést kérni azoktól, akiket eddig nem hívtam vissza, és akiknél eddig nem jelentkeztem.

A 2016.03.07-i üzenetemre eddig 714 emailt kaptam. Többen közvetlenül telefonon vették fel velem a kapcsolatot, sokukkal egyeztettem időpontot és személyesen is találkoztam. Rengeteg megdöbbentő történetet olvastam, amik érzelmileg is nagyon megérintettek. Sajnos írásban nem fogok tudni mindenkinek válaszolni, ezért még egyszer kérek mindenkit, hogy aki közvetlenül szeretne velem kommunikálni, az küldje el a telefonszámát, mert telefonon könnyebben, gyorsabban tudunk időpontot egyeztetni.
                  Telefonszámom még egyszer: 06/70-619-5000.

A senior tagok közül is többekkel találkoztam, pl. Adamv-vel is. Ezt azoknak írom, akik még mindig kételkednek azonosságomat illetően, és főleg a kételkedőket kérem meg, hogy küldjék el telefonszámaikat, hogy közvetlenül felvehessem velük a kapcsolatot és meghívhassam őket egy beszélgetésre (Amennyiben konstruktívan hozzá tudnak tenni ügyünk előmeneteléhez).

Az elmúlt két hétben több nagyon értékes beszélgetést folytattam károsult társaimmal, volt IronFX munkavállalókkal.

Számos további bizonyítékot sikerült a feljelentéshez gyűjtenem. Ezennel ismételten tisztelettel megkérek mindenkit, akinek bármilyen jellegű bizonyítéka van az Ironnal szemben és szeretné ezeket megosztani, minél előbb vegye fel velem a kapcsolatot.

Továbbá kérem azokat a károsultakat, akiket az IronFx munkatársai, különösképpen Németh Zoltán megfenyegetett (NAV-eljárás, számla befagyasztás, számla lenullázás, „a pénzeteket soha nem fogjátok megkapni, ha az Ironhoz nyertek”, stb), mielőbb sürgősen vegyék fel velem a kapcsolatot. Eltökélt szándékom Németh Zoltánt zsarolás, sikkasztás, bűnszövetkezetben való részvétel miatt az igazságszolgáltatás előtt felelősségre vonatni mind Magyarországon, mind Cypruson.

Megdöbbentő hangfelvételeket kaptam, ahol Németh Zoltán egyértelműen a Btk.-ba ütköző tevékenységre szólítja fel munkatársait. Sajnos ez a hangfelvétel „vágott”, azaz a teljes beszélgetésnek csak egy részét kaptam meg, ezért ez bizonyítékként nem felhasználható egy büntetőeljárás során. Tudom, hogy vannak olyan volt IronFx munkatársak, akik az egész hanganyaggal rendelkeznek. Kérem szépen Őket, minél előbb vegyék fel velem a kapcsolatot.
                  Az ügymenet jelen fázisában még tudtommal megadatik az a lehetőség, hogy felmentést kapjanak a vád alól mind az itthoni, mind a ciprusi igazságszolgáltató szervektől.

Felhívnám tisztelettel a volt IronFx-es munkatársak figyelmét arra, hogy aki a mirror számla promotálásában részt vett, az büntetőjogászaim szerint a Btk.-ba ütköző tevékenységet folytatott. Kérem azokat a volt IronFx munkavállalókat, akik Limassolból telefonon vagy írásban kaptak utasítást arra, hogy a mirror számlával újabb ügyfeleket toborozzanak, hogy mielőbb vegyék fel velem a kapcsolatot.

Nagyon örülnék, hogyha olyan volt IronFx munkatársak is jelentkeznének, akikkel az IronFX aláíratta a munkavállalói szerződésükben, hogy lemondanak az Európai Uniós munkajogaikról.

Megkérem a tisztelt fórumtagokat, hogy azok, akik az alább felsorolt volt vagy aktív IronFx munkatársakról bármilyen információval rendelkeznek, amik relevánsak lehetnek egy büntetőeljárás keretein belül, sürgősen jelentkezzenek!
                  - Tajti Adrienn
                  - Balogh Anna
                  - Bak Norbert
                  - Nagy Ágota
                  - Pálinkás Nikolett.

Biztosítom Önöket, hogy a ciprusi ügyészség is érdekelt az ügy felgöngyölítésében.

Az alábbiakra szeretném mindenki figyelmét tisztelettel felhívni:
                  1. Három hete, egy ciprusi hirdető oldalon az IronFX magyar anyanyelvű új munkatársakat keresett a ciprusi irodájukba.
                  2. Semmiféleképpen ne dőljenek be bármilyen jellegű olyan megkeresésnek, ami arra buzdít, hogy az Ironnak újabb pénzeket küldjünk. Megdöbbentő, de károsult társaim beszámolói szerint az IronFX a mai napig próbál pénzeket kicsalni az emberek zsebéből, különböző módon és formában.
                  3. Az aktuális történések miatt (bombarobbantások) Brüsszelben még nagy a káosz, de az Európai Parlamentből hamarosan hatékony segítséget fogunk kapni.

Szeretnék tisztelettel mindenkit megkérni, hogy akik külföldi károsultakról vagy csoportosulásokról tudnak (a Münchenben élő Patrícián kívül), kérem küldjék el elérhetőségeiket.

Elnézést szeretnék azoktól kérni, akik nem érték el az irodámat. Sajnálatos módon végigsöpört rajtunk is az influenzahullám. Az ünnepek után ismét elérhetőek leszünk. Ezennel kívánok mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket!

Tisztelettel:
                  Szinapisz Dimitrisz László

U.i.:
                  Kedves Siena, kérdésére közvetlen válaszom: károsult vagyok és nagyon elszánt. Két szakjogászt bíztam meg a közös ügyünkkel kapcsolatosan. A szakvélemények kivonatait, amelyek segíthetnek egyéni eljárás ügyében – amennyiben ez igényeltetik –, nagyon szívesen rendelkezésre bocsátom.
                  A teljes körű jogi szakvéleményeket (polgári és büntetőjogi szempontokból vizsgálva ügyünket) taktikai okok miatt nem áll módomban nyilvánossá tenni. Sajnos emailjét nem találtam meg a postaládámban. Kérem legyen szíves ezt még egyszer elküldeni elérhetőségével együtt.

Üdvözlettel: Dimitrisz.

Hozzászólás

• Siena eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Rendben, újra küldöm a mai napon az e-mailt, amire várom a választ!

Éppen most egy 5 perccel ezelőtt hívtalak Dimitrisz, de a megadott szám, amit itt a fórumon közöltél, egyetlen előfizetőhöz sincs hozzárendelve (+36 70 619- 5000)
                    Pálinkás Nikolett elérhetőségét tudom, így küldöm e-mailben, ill. sok bizonyíték van a birtokomban, ami hasznos lehet :-)
                    Én ebben a pillanatban hívtam és fel is vette. Elírtad a számot? ezt hívtam (+36 70 619- 5000)

Hozzászólás

• Ez érdekes...nem írtam el, de nekem az előbb ezt mondta a rendszer, most meg felvette a titkárnője...pedig a híváslistából hívtam, ha elírtam volna, nem vette volna fel senki...:-)

Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Én ebben a pillanatban hívtam és fel is vette. Elírtad a számot? ezt hívtam (+36 70 619- 5000)

Hozzászólás

• Siena eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ez érdekes...nem írtam el, de nekem az előbb ezt mondta a rendszer, most meg felvette a titkárnője...pedig a híváslistából hívtam, ha elírtam volna, nem vette volna fel senki...:-)
                        Neha ki van kapcsolva
                        en is beszeltem ma vele

Hozzászólás

A pénzügyi Ombudsman Cipruson vajon tényleg kinyomoz valamit, vagy látszat intézkedés az egész? Biztos komoly lehet a nyomozás, ha előre alá kell írni, hogy elfogadom a ciprusi Pénzügyi Ombudsman nyomozás eredményét és nem teszek ezután más jogi lépést.

már jónéhány embernél letelt a 6 sőt a plusz 3 hónap is és : SEMMI. Nem zavarja őket, hogy már rég törvényes határidőn kívül vannak: semmit nem válaszolnak számonkérő levelekre, úgyhogy most már az EU ombudsmannál tettek panaszt az CY ombudsman ellen.

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            már jónéhány embernél letelt a 6 sőt a plusz 3 hónap is és : SEMMI. Nem zavarja őket, hogy már rég törvényes határidőn kívül vannak: semmit nem válaszolnak számonkérő levelekre, úgyhogy most már az EU ombudsmannál tettek panaszt az CY ombudsman ellen.
                            ciprusi elnök Brüsszelben van a héten.... lehet már megy a magyarázkodás

Hozzászólás

Erőszakon végeztem....... nem naiv vagyok, hanem optimista.
                              Gondoltam, hogy ott

Hozzászólás

• 2015 szeptemberében kértem az első visszautalást, 450 euró értékben, mert hallottam, hogy nem fizettek. Tegnap kaptam választ, hogy csaltam a bónusszal. 601 eurót fizettem be, negatív a számlaegyenlegem. Egy robot kereskedett rajta. Természetesen megyek tovább, az összes elérhető fórumon és szervezetnél panaszt nyújtok be. Minden ismerősömet tájékoztattam. Sok sikert kívánok.

Hozzászólás

Working...
                                X