Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• "Jó ez a hely, szeretem vannak normális emberek...majd velük elbeszélgetünk, talán kv közben kereskedünk majd valahol ha úgy hozza a sors...."

Ez jól hangzik!

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Bocsi, hogy közbe ugatok, de egy MM cégnek az a célja, hogy az ügyfél nulla és kis profitba legyen minimum...ha elbukja az ügyfél a pénzét akkor nem is fog kereskedni...ha meg kereskedik akkor legalább a spreadből vagy jutiból profitot tud csinálni a cég...
      Nah megint egy okos hozzászólás... Zalán, egy MM cégnek a lényeg a bukás... Másból nem lehet finanszírozni azt az iszonyatos mennyiségű marketing költséget. Másodsorban a saját dealing desk-es kereskedésből nem lesz újabb nyeresége a cégnek... Mivel saját házon-belül megy a trade. De hogy megértsd. Van a zsebedben 1000 Ft, és ha te 1-1Ft-onként a másikba rakod, attól még az összeg nem változik, vagyis 1000 Ft marad a zsebedbe...

De miért tűnik úgy nekem, hogy a ciprusi "képviselő úr" eltűnését követően, felbukkan helyette egy másik "szakember", akiről eddig hónapokig sem hallasz, előtte bepróbálkozik egy nem sajátjának mondott kedvezmény visszatérítő weboldallal, és mintha most úgy érezném, hogy tán az IronFx irányába vette az irányt? Nekem felettébb gyanus ez a szitu.... vagy egy újabb próbálkozás? No komment...

Hozzászólás

Nem vagyok MLM-es...üzletkötő vagy sales sem voltam sokáig de ha ezt érzed akkor jó munkát végeztek velem...

egy track recordot bárki aki kicsit ért hozzá összehozna neked....az mit fog bizonyitani? Én oktatásokon élőben kereskedtem annó, voltam minden megye székhelyen szinten itthon többször is...miért kéne neked bármit is bizonyitanom? Hogy egy virtuális közöségbe egy olyan valaki elfogadjon akiről semmit sem tudok?

Jó ez a hely, szeretem vannak normális emberek...majd velük elbeszélgetünk, talán kv közben kereskedünk majd valahol ha úgy hozza a sors....
        Jah persze, Demóban.... hallottam rólad....

Hozzászólás

• Mindenesetre senkinek nem ajánlom az Ironfx-et.

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Mindenesetre senkinek nem ajánlom az Ironfx-et.

Van az a pénz, amiért nagyon elkezdem ajánlani az IronFX-et. Zoltánon múlik a dolog.

Hozzászólás

• Szólj amint erre az üzenetedre reagálva elküldte a jutalékokról a csábító ajánlatát.
              Vagy lehet erre a beírásomra azér se külddi el?

Hozzászólás

• Joe134:
                A demoban való bemutatás éd élő kereskedés más dolog, kérdezd meg újra a forrásod...

Zoli nem tünt el..."szakember" ? Ki vagy te, hogy ""-ban" beszélj bárkiről is? Beszélgettem olyan emberekkel és barátaimnak nevezhetek olyan embereket akik világ szinten raktak le már valamit az asztalra és soha nem fordult elő olyan, hogy nem a kellő tisztelettel szóltunk volna egymáshoz....egy kicsit magas lóról beszélsz szerintem vagy csak megkeseredtél valamitől...bármi is az, amíg én megadom neked mint ismeretlennek a tiszteletett és normális beszélek veled addig te is tarthatnád magad...egyébként egyoldalú is lehet a beszélgetés..

Miért is lenne bármi gyanús? Az, hogy emberek egyik cégből a másikba vándorolnak? Mikor mondtam én azt, hogy egy cég tökéletes? És ne gyertek már azzal, hogy gáz azért céget váltani, vagy nekik dolgozni mert többet fizetnek...!! Ez kicsit álszentség lenne részetekről hiszen mindananyian a pénzért vagytok itt (kivéve a trollokat)....

Kezdem azt érezni, hogy itt ezen a fórumon egy széllmalom harc segíteni az embereknek, mert vannak olyanok akiknek semmi sem felel meg....

Hozzászólás

Joe134:
                  A demoban való bemutatás éd élő kereskedés más dolog, kérdezd meg újra a forrásod...

Zoli nem tünt el..."szakember" ? Ki vagy te, hogy ""-ban" beszélj bárkiről is? Beszélgettem olyan emberekkel és barátaimnak nevezhetek olyan embereket akik világ szinten raktak le már valamit az asztalra és soha nem fordult elő olyan, hogy nem a kellő tisztelettel szóltunk volna egymáshoz....egy kicsit magas lóról beszélsz szerintem vagy csak megkeseredtél valamitől...bármi is az, amíg én megadom neked mint ismeretlennek a tiszteletett és normális beszélek veled addig te is tarthatnád magad...egyébként egyoldalú is lehet a beszélgetés..

Miért is lenne bármi gyanús? Az, hogy emberek egyik cégből a másikba vándorolnak? Mikor mondtam én azt, hogy egy cég tökéletes? És ne gyertek már azzal, hogy gáz azért céget váltani, vagy nekik dolgozni mert többet fizetnek...!! Ez kicsit álszentség lenne részetekről hiszen mindananyian a pénzért vagytok itt (kivéve a trollokat)....

Kezdem azt érezni, hogy itt ezen a fórumon egy széllmalom harc segíteni az embereknek, mert vannak olyanok akiknek semmi sem felel meg....
                  Zalán,

Az ex-XTB-s korszakodból hallottam a dolgot és ott demóban kereskedtetek... Meg is magyaráztátok a miértet is...

Nagyszerű. Igazán örülök, hogy ilyen emberekkel beszélhettél és barátaid közt tudhatod őket, de sajnos ez nem kifogás arra és nem mentesít az alól, hogy hülyeséget írtál... Én személy szerint sohasem szoktam a barátaimmal kérkedni... Ha úgy érzed, hogy magas lóról beszélek, akkor magadban keresd a hibát.
                  Az említett képviselő úriember már többször mondott osztott meg butaságokat, téves és csúsztatott információkat... Hadd döntsem el magamban, hogy idézőjelet használok-e vagy sem, hogyha ő más emberekről, brókerházakról nyilatkozik egy cég képviselőjeként.Másokat negatívként tüntetve fel, csak hogy az ő biznisze pörögjön... Tudni illik van tisztességes piaci verseny magatartás és annak szabályait törvénybe is foglalják/-ták... Én úgy gondolom, hogy egy idézőjel egy parányi dolog ehhez képest.

Zalán nem gáz! Sőt! Örülök! De ezek szerint jó volt a megérzésem... Erre voltam kiváncsi. Szerepcsere.... Akkor halljuk, mint ajánl az Iron FX a legújabb 2013. januári akciójában.

Nagyon rosszul gondolod és a fórumozók nevében ezt kikérem magamnak. Itt a fórumon minden rendben van, csak a természetes szelekció itt is működik....
                  Azaz a téves gondolatokat, információkat, brókerek akcióit kielemezve, igyekszünk többen helyes irányba terelni, helyre rakni dolgokat és felhívni emberek figyelmét a felmerülő kockázatokra, negatívumokra és pozitívumokra egyaránt. Biztosan te is megtapasztaltad, hogy nem minden arany ami fénylik!

Ne feledd, nincs jó bróker, csak kevésbé rossz! Ha lenne minden szempontból kitűnő bróker, akkor az biztosan nem emberi teremtés szüleménye. Brókerválasztásnál és mint az élet minden területén kompromisszumokra van szükség.

Azzal, hogy lelkiismereti és egymásért való társadalmi felelősségvállalási okokból (főleg az általános mai M.o-i helyzetet figyelembe véve) felhívjuk emberek figyelmét veszélyekre és zsákutcákra, szerintem ezzel a jó célt szolgáljuk. Én úgy gondolom ez az egyik legfontosabb célja a fórumnak. A MARKETING pedig az újságba, adwords-be,....stb. helyekre való... Szóval ne lepődjön meg egyetlen brókerház képviselője sem, ha szólnak neki a fórumon való marketingezésért...

Hozzászólás

• Nincs szerepcsere
                    Ajánlat ott van a főoldalon.
                    Remélem egyszer kiderül, hogy ki vagy és tudunk találkozni ( komolyan és nem fenyegetöző céllal) és megbeszélni a "fórum" helyzetet és M.o problémáinak virtuális kivetülését is aminek a megoldása a fórumlovagok által néha alpári megnyilvánulásokként manifesztálódik.
                    De a részemről befejezném az off topikos beszédeket..

Hozzászólás

Nincs szerepcsere
                      Ajánlat ott van a főoldalon.
                      Remélem egyszer kiderül, hogy ki vagy és tudunk találkozni ( komolyan és nem fenyegetöző céllal) és megbeszélni a "fórum" helyzetet és M.o problémáinak virtuális kivetülését is aminek a megoldása a fórumlovagok által néha alpári megnyilvánulásokként manifesztálódik.
                      De a részemről befejezném az off topikos beszédeket..
                      Már azt hittem.

Én is.

Hozzászólás

• joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Már azt hittem.

Én is.
                        Én elvesztettem a fonalat, de a lényeg, hogy ti értitek.

Hozzászólás

• prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          én elvesztettem a fonalat, de a lényeg, hogy ti értitek.:d

big like!

Hozzászólás

• joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Már azt hittem.
                            Lehet nem egyre gondolunk amikor szerepcseréről beszélünk

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én elvesztettem a fonalat, de a lényeg, hogy ti értitek.
                              szerintem már mi sem...

Hozzászólás

• Akkor beszéljunk egy kicsit az IronFX-rol is.

Januári (újévi) bónusz 100% egészen Január 31-ig.
                                Ugyanazok a kondíciók mint Decemberben.

Változások:
                                - Lehet már HUF számlát nyitni nálunk.
                                - Lehet a Raiffaisen Bank számláira is befizetni pénzt ezzel 2-3 napot (és koltséget) megspórolni az utalásnál.
                                - Magyarországi iroda Január végére megnyitja a kapuit az ugyfelek elott. Cím: 1054 Budapest, Szabadság tér 7. Platina Torony 1. emelet

Hozzászólás

Working...
                                X