Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• IronFX’s $1.6 million unpaid tax, $1.5 million corporate debts and $564,000 Chinese lawsuit over withholding funds another obstacle to Nukkleus proposals

http://financefeeds.com/ironfxs-1-6-...eus-proposals/

Hozzászólás

• Na egy jo hir a ciprusi brokiknak.... biztosan nagyon orvendenek , ironkanal biztos Markos bukizik ! Remelem a sok market maker beledoglik.
      http://www.leaprate.com/2016/11/cyse...verage-at-50x/

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Na egy jo hir a ciprusi brokiknak.... biztosan nagyon orvendenek , ironkanal biztos Markos bukizik ! Remelem a sok market maker beledoglik.
        http://www.leaprate.com/2016/11/cyse...verage-at-50x/
        Látszik, hogy ennek a ******nak sincs fogalma a forex működéséről, előnyeiről, hátrányairól. Az MNB is ezt a hülyeséget írta le régebben. Pont a bónusz és a nagy tőke áttétel a forex előnye. Ez növeli a biztonságot az ügyfelek számára. Hiszen egy bizonyos méretű pozíció nyitásához, tartásához nem kell akkora összeget kihelyezni a számlára. A stop teljesüléskor ugyan azt a xxx dollárt bukod el, de ehhez kevesebb pénz kell kinn tartani. Több szabadságot kap a stratégiád. Bár ezt most leírtam, de kérlek benneteket ezt a fórumot ne szemeteljük össze, ez a téma nem ide tartozik.

Hozzászólás

• ****** vagy sem, nézz körül az EU-ban: Belgium, Franciao, Németo. Tiltások, korlátozások.
          @va szomorú ha vkinek a bónusz a kereskedés előnye.
          Miért ez a topik szemétmentes? , ekkora baromságokat összehordani, ez már unikum.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről

Hozzászólás

• abszolult nem fer dolog a bónusz,határidőn miért nincs akkor ???

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ****** vagy sem, nézz körül az EU-ban: Belgium, Franciao, Németo. Tiltások, korlátozások.
              @va szomorú ha vkinek a bónusz a kereskedés előnye.
              Miért ez a topik szemétmentes? , ekkora baromságokat összehordani, ez már unikum.

A biztonság alatt persze a számla ellopása / megmaradása kockázati faktort értem. Nem is tudom mikor, de volt már ellopásra példa... Nem mindegy, hogy pl. 1M vagy 10 M forintot kell éveken át kinn tartani egy ilyen külföldi virtuális számlán, ugyan akkora Lot méret kereskedésével. A tőkeáttét csökkentés valóban véd egy olyan réteget, akik rulettként tekintenek a kereskedésre. Így azok nem egy nap alatt hanem csak egy hónap tudják elveszteni a számlájukat.

Hozzászólás

• cápa77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                abszolult nem fer dolog a bónusz,határidőn miért nincs akkor ???
                Sztem ezt a "mondatot" elfelejtetted átolvasni.

Hozzászólás

• http://www.devisen-traden.de/petitio...ney-in-cyprus/

Petíció Patrízia-é

Hozzászólás

• Hamarosan csődöt jelentenek szerintem:

http://www.ironfx.com/en

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Hamarosan csődöt jelentenek szerintem:

Ezt mibol gondolod?

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Hamarosan csődöt jelentenek szerintem:

Kedves "Gyula"! Érted aggódva, nem ellened szeretném felhívni a figyelmed arra, hogy konkrét cégre vonatkozóan csak nagyon nagy körültekintéssel tegyél olyan terhelő nyilatkozatokat nagy nyilvánosság előtt, amiért a BTK 337 paragrafusára hivatkozással meghurcolhatnak. Tényleg ne érts félre. Személy szerint tisztelem azt a munkát, amit a csaló brókerek leleplezéséért itt a fórumon is teszel, épp ezért nem szeretném, hogy ebből -a kockázatok helyes felmérésének hiányában- problémád legyen.

Hozzászólás

• 337. § Aki közveszély színhelyén nagy nyilvánosság előtt olyan valótlan tényt vagy való tényt oly módon elferdítve állít vagy híresztel, amely a közveszély színhelyén alkalmas az emberek nagyobb csoportjában zavar vagy nyugtalanság keltésére, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

Vicces vagy Alpinforex...

2 éve nem fizet az ironfx, EU parlament előtti ügy lett belőle, amiből arra következtettem hogy hamarosan csődöt kell jelentsenek, különösen a cysec egyre határozottabb állásfoglalásának fényében.
                          Ez lenne a rémhírterjesztés, ráadásul közveszély helyszínén?

Viszont hamár szóba kerül a BTK: BP V. kerületi rendőrkapitányság várja szeretettel a büntetőfeljelentést tenni szándékozó ügyfeleket, hadd legyenek még többen. Már jó ideje folyik a nyomozás a cég és az alkalmazottak ellen.

Hozzászólás

• Közveszély helyszíne földrengés, terrortámadás stb.
                            Alpin nem vicces hanem teljesen eltévedt v nem beszámítható.

Hozzászólás

• AlpinForex inkább ők mit tesznek nyilvánosan :Office partner a Barcelóna csapata,hány nyertes címke lent vagy 7db kb.??? abba királyok inkább hány ember életét teszik tönkre már így is,és mekkora korrupt ,csaló,tetü egy társaság ....

Dec .14. Patrízia pere németbe ellenük,hát nehogy nyerjenek mert vérszemet kapnak még más ügybe is!!!! Még ők perelték be hitelrontásért ,RÖHEJ!!!!!

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Alpin nem vicces hanem teljesen eltévedt v nem beszámítható.

Hivatkozott bejegyzésem segítő szándékkal született. Ha ez itt az eltévedettség és be nem számíthatóság jele, akkor elnézést kérek. Mire akartam felhívni a figyelmet? Nagy nyilvánosság előtt egy pénzügyi cég bekövetkező csődjéről nyíltan beszélni két okból sem célszerű:
                                1. A céggel vitában álló –jelen fórumon is szép számmal jelen lévő-károsultak érdekeit nem szolgálná az, hogy ha egy kiszámíthatatlanul elterjedő pletyka miatt generálódott számlamegszüntetési rohamban a cég valóban bedőlne. Most még van elvi remény arra, hogy politikai nyomásra, vagy a józan ész mentén a vita megnyugtatóan, kifizetéssel zárul, de egy csőd esetén a romok között kotorászva erre vajmi kevés az esély.
                                2. A jog szerint mindenkit megillet az ártatlanság vélelme, hiába tudod, hogy valaki csaló, amíg azt a bíróság nem mondja ki, az állításod a jog szemében rágalomnak számít. Jelen esetben a csalás ténye nem lett kimondva, sőt a cég a vita kirobbanása óta, lassan két éve üzemszerűen működik. Elég nagy szégyen ez, de attól még így van. Miért fontos ez? Hogy jön ide a rémhírterjesztés és a Shortosgyulának segítő szándékkal írt figyelmeztetésem? Ha egy tízmilliós ország legnagyobb tőzsdefórumán az egyik legmértékadóbb személyiség terhelő kijelentést tesz egy pénzügyi cégre nagy nyilvánosság előtt, az szándékától távol álló folyamatokat indíthat el, melynek következményei visszahullhatnak rá. Például a tavalyi debreceni Erste mini bankpánikot szándéka ellenére kirobbantó, bíróságon meghurcolt ember tudna erről mesélni. Nyilván, amíg egy kijelentésnek nincs visszhangja, senki nem foglalkozik vele. De ha van (és a kijelentés utóéletére a kijelentőnek nincs a továbbiakban ráhatása), akkor két ponton is felelőségre vonható miatta, hisz utólag visszakövethető a folyamat.
                                3. Első az idézett BTK rémhírterjesztésről szóló kitétel. Ne feledjük, jelen esetben egy pénzügyi cégről van szó. A joggyakorlat szerint a pénzügyi rendszer stabilitásának veszélyeztetése önmagában kimerítheti a közveszély fogalmát. A hozzászólásodban kiemelt közveszély helyszínét a törvény nem nevesíti. A bírósági gyakorlat szerint ennek értelmezésébe belefér az internet alkotta virtuális tér is. A nagy nyilvánosság fogalmát ugyanakkor nevesíti a jogalkotó: a bűncselekménynek a sajtótermék, médiaszolgáltatás, sokszorosítás vagy elektronikus hírközlő hálózaton (értsd: Internet) való közzététel útján történő elkövetését is érteni kell.
                                3, De ha jelen esetben valakinek ez nem lenne elég konkrét, akkor a BTK 411. paragrafusában ez áll:
                                Három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő... aki a gazdálkodó szervezet vagyoni helyzetéről vagy vezető állású személyéről e tevékenységével összefüggésben, illetve a gazdálkodó szervezetre vonatkozóan pénzügyi eszközről valótlan adat közlésével vagy híresztelésével, illetve adat elhallgatásával másokat tőkebefektetésre vagy a befektetés emelésére, illetve tőkebefektetés eladására vagy a befektetés csökkentésére rábír.
                                Összegezve: Őszintén együtt érzek mindnyájatokkal, akiket a cég az elmúlt két évben érzelmileg-anyagilag tönkretett. Bejegyzésem épp azért született, hogy öncélú, a sikeres megoldást elősegíteni nem képes kockázatok öntudatlan felvállalásával ne rontsatok a helyzeteteken. Sajnálom, hogy érdemben csak annyit tudok tenni, hogy felhívom egy jogi „fekete hattyúra” a figyelmet.

Hozzászólás

Working...
                                X