Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• https://financefeeds.com/exclusive-i...minal-lawsuit/

Hozzászólás

• Az ország egyik legjobb kereskedője is váltott. Szerencsére kifizette őt az IronFx. https://www.facebook.com/Spike-tradercom-366982196752174/?fref=ts

Hozzászólás

• Miert ismersz valakit akit nem fizettek ki?

Hozzászólás

• Sziasztok,

Eddig csak néha-néha olvasgattam a topicot, mivel nekem sem fizettek anno...

Viszont most pénteken, több mint két év után megkaptam a pénzem...

2015. szeptemberében fordultam a ciprusi Financial Ombudsmanhoz, aki most március végén hozott ítéletet, amelyben kötelezte a céget, hogy fizesse ki az összeget 3 hónapon belül, amit meg is tettek, még az eredeti kiutalási igényemet (amit azóta is hagytam feldolgozás státuszban) feldolgozva.

Az én esetem persze nem volt nehéz, 10-12 tradem ha volt összesen.

Nem tudom más is próbálkozott-e ezzel a lehetőséggel, de lehet bizakodni, aki igen.

üdv
          gps2

Hozzászólás

• gps2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok,

Eddig csak néha-néha olvasgattam a topicot, mivel nekem sem fizettek anno...

Viszont most pénteken, több mint két év után megkaptam a pénzem...

2015. szeptemberében fordultam a ciprusi Financial Ombudsmanhoz, aki most március végén hozott ítéletet, amelyben kötelezte a céget, hogy fizesse ki az összeget 3 hónapon belül, amit meg is tettek, még az eredeti kiutalási igényemet (amit azóta is hagytam feldolgozás státuszban) feldolgozva.

Az én esetem persze nem volt nehéz, 10-12 tradem ha volt összesen.

Nem tudom más is próbálkozott-e ezzel a lehetőséggel, de lehet bizakodni, aki igen.

üdv
            gps2
            Az ombudsman valaszat be tudod rakni? a neved szamlaszamod es az osszeget kitorolheted....Engem csak a valasz erdekel. Kuldheted priviben is
            Koszi
            Suncika

Hozzászólás

• Ez az elején a lényeg kiemelve, utána részletezték a történéseket a határozatban.
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• annyit még árulj el kérlek, hogy milyen tartományban mozog az összeg...nem lényeges a pontos érték, de annyit, hogy: 100-500, 500-2000, 2000-5000 stb. Azért lenne fontos, hogy kb. lássuk, milyen tartományban döntenek pozitívan...persze ez csak spekuláció de azért csak egy információ. Köszi

Hozzászólás

• 2000-3000 közötti volt és csak profit.
                  A tőkét sikerült nagy nehezen visszautaltatni még anno, csak ezt tartották vissza.

Hozzászólás

• http://www.europarl.europa.eu/ep-liv...COMMITTEE-PETI
                    18 perctol nezzetek ,lehet magyar nyelvet valasztani

Hozzászólás

• A mai nagy EU menésen buktam 2000 dolcsit az ironnál, (is), gondolom örülnek, hogy ennyivel kevesebbet kell majd 1x visszafizetni ...de még maradt 3500... azt még eljátszom úgy is 500ról indult a számla.. Én nem ombudsmanoztam, szal szerintem én sosem kapok 1 fillért sem innen.

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A mai nagy EU menésen buktam 2000 dolcsit az ironnál, (is), gondolom örülnek, hogy ennyivel kevesebbet kell majd 1x visszafizetni ...de még maradt 3500... azt még eljátszom úgy is 500ról indult a számla.. Én nem ombudsmanoztam, szal szerintem én sosem kapok 1 fillért sem innen.
                        akkor most lépj meg egy esést 143 ig aztán meg ismét fel

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          akkor most lépj meg egy esést 143 ig aztán meg ismét fel
                          ne is mondd... mióta zártam a grid shortokat csak esik ez a fos

Hozzászólás

• Aki esetleg szokott néha trédelni ironnál: 4-5 sec teljesülési idők.

Igaz az is csoda hogy egyáltalán még engednek kötni.

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Aki esetleg szokott néha trédelni ironnál: 4-5 sec teljesülési idők.

Igaz az is csoda hogy egyáltalán még engednek kötni.
                              Senki nem korlátozza őket, csak nem fizetnek.

Hozzászólás

• gabi999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Valami honi cég üzletkötöje emlegeti (az iron problémára ) több magyar üzletfele, átrakatta a pénzét az angol iron leányhoz, és onnan KI TUDTÁK VENNI .
                                Szerintem , kamuzik. Ha ilyen történt volna, már tudnánk róla.
                                Vagy történt ilyen mostanába ?

Ilyen nincs és próbáltam még CHF bedőlés után mivel oda kértem a pénzem (FCA) és Cysechez ment,PÁLINKÁS NIKOLETTA MEGSZIVATOTT!

Hozzászólás

Working...
                                X