Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Az éles kereskedési verseny eredményeit már meg lehet tekinteni:
    http://www.ironfx.com/en/promotions/...ition-rankings

Aki 4 hónap alatt megduplázta a pénzét az már be tudott kerulni az elso 100-ba.
    Sajnos nem látok magyar kereskedot a listában.

Hozzászólás

• Jó sok pénzt belenyom az Iron a nemzetközi reklámba. A Bloombergen folyamatosan megy az Iron reklám.

Hozzászólás

• Az egyik legjobb hely reklámozni ott

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Az egyik legjobb hely reklámozni ott
          Attól függ, hogy mi a célcsoport.
          Nem tudom, hány magyar hallgatja még rajtam kívül trade közben a Bloomberget.

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Attól függ, hogy mi a célcsoport.
            Nem tudom, hány magyar hallgatja még rajtam kívül trade közben a Bloomberget.
            A célcsoport az egész világ.

Szerinted mit néznek/hallgatnak a magyar kereskedok?

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A célcsoport az egész világ.

Szerinted mit néznek/hallgatnak a magyar kereskedok?
              Teljesen félreérthetően fogalmaztam.

Azt akartam kifejteni, hogy a Bloomberg hírdetés célcsoportja valószínűleg nem a magyar átlag trader.

Egyébként a héten 4 cég nyomul kb fej fej mellett a Bloombergen:

FXpro
              Interactive
              Nadex
              IronFX

Hozzászólás

• A magyarok általában origot és portfoliot olvasnak sajna....egyszer dolgoztam origos hírlevél forrásokból...

Volt olyan aki megkérdezte, hogy színes fémmel is tud kereskedni? És ha igen, akkor mikor tud bejönni, mert van pár száz kiló neki....
                A másik ember kukoricát akart venni, hogy etesse a baromfikat..

Szóval akárhogy is nézem, bloombergről, fxfactory meg hasonló oldalakról legalább olyan emberek érdeklődnek akik tudják, hogy mi az a tőzsde

Hozzászólás

• Sziasztok!
                  Egy kis érdekesség
                  Jó hogy felhoztátok a gazdasági oldalakat. Tegnap épp az investing.com (régebben forexpros.com) oldalt néztem. Azért kedveltem, mert lehetett nézni rajta chartokat is több idő felbontásban, nem csak híreket olvasni rajta. Épp usd/jpy-t néztem és majdnem mondtam egy "mi a f.sz van?"-t 1 perc alatt 800!!!!! pip le, aztán vissza! eur/usd 160 pip le, aztán vissza, GMT+1-ben 17:00-kor. Ma reggel megnéztem metás és más platformú cégeknél demon, és élesen számlán hogy mi volt, de semmi ilyen tüske nem volt. Gyorsan ma rámentem az investing.com oldalra és lám lám nyoma sincs a tüskének. Csak azt sajnálom, hogy nem mentettem le képként

Hozzászólás

• kriszhor2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!
                    Egy kis érdekesség
                    Jó hogy felhoztátok a gazdasági oldalakat. Tegnap épp az investing.com (régebben forexpros.com) oldalt néztem. Azért kedveltem, mert lehetett nézni rajta chartokat is több idő felbontásban, nem csak híreket olvasni rajta. Épp usd/jpy-t néztem és majdnem mondtam egy "mi a f.sz van?"-t 1 perc alatt 800!!!!! pip le, aztán vissza! eur/usd 160 pip le, aztán vissza, GMT+1-ben 17:00-kor. Ma reggel megnéztem metás és más platformú cégeknél demon, és élesen számlán hogy mi volt, de semmi ilyen tüske nem volt. Gyorsan ma rámentem az investing.com oldalra és lám lám nyoma sincs a tüskének. Csak azt sajnálom, hogy nem mentettem le képként
                    Ez tényleg érdekes, csak ez az IronFX fórum..

Hozzászólás

• joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez tényleg érdekes, csak ez az IronFX fórum..
                      Ilyen az emberi agy Van egy téma, és ahhoz hozzá kapcsol egy másik témát

Hozzászólás

• No. Elég legyen az OFF-ból, főleg ha szaporodik.

Hozzászólás

• A Magyarországi iroda Hétfon 2013 Január 21. nyílik az alábbi címen.
                          Várunk minden érdeklodo személyt!

BANK CENTER, Platina Torony 1. emelet
                          1054 Budapest, Szabadság tér 7.

Hozzászólás

A Magyarországi iroda Hétfon 2013 Január 21. nyílik az alábbi címen.
                            Várunk minden érdeklodo személyt!

BANK CENTER, Platina Torony 1. emelet
                            1054 Budapest, Szabadság tér 7.
                            Ez így nagyon snassz.
                            Tessék az első 10 személyesen megjelenő ügyfélnek adni 1-1 10000euros élő számlát./Úgy is dealing deskesek vagytok, szóval csak virtuális, apróbetűsben meg leírhatjátok, hogy csak 100 csillió trillió lot megforgatása után veheti ki a pénzt/

Erre sátrat fog ott verni egy halom őrült már előző nap, kijön az RTL, meg a TV2...fókusz, kókusz, hókusz, pókusz, meg mindenki.

Most komolyan Zoli, én tanítsalak meg a marketing csínjára, bínjára?

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ez így nagyon snassz.
                              Tessék az első 10 személyesen megjelenő ügyfélnek adni 1-1 10000euros élő számlát./Úgy is dealing deskesek vagytok, szóval csak virtuális, apróbetűsben meg leírhatjátok, hogy csak 100 csillió trillió lot megforgatása után veheti ki a pénzt/

Erre sátrat fog ott verni egy halom őrült már előző nap, kijön az RTL, meg a TV2...fókusz, kókusz, hókusz, pókusz, meg mindenki.

Most komolyan Zoli, én tanítsalak meg a marketing csínjára, bínjára?

Koszi, de nincs rá szukség egyenlore.
                              Majd csinálunk más promóciót késobb!

Hozzászólás

Koszi, de nincs rá szukség egyenlore.
                                Majd csinálunk más promóciót késobb!
                                Csak nem 200% bónusszal készülsz meglepni minket te kis kópé!

Hozzászólás

Working...
                                X