Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Att16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fogalmazom a levelet az Ombudsmannak. Nálam most jár le a két hónap válasz nélkül. Rögtön fel is szólítom őket, elutasítás esetén tegyék a kötelezettségüket, forduljanak a CySEC-hez, az ügyészséghez, hiszen a pénzügyi bűnözés erős gyanúja áll fenn. Ha megkapom a nesze semmi kitérő választ, lehet folytatni Szanyi Tibor felkérésével, FPA fórummal, EU Ombudsman levéllel. Jó lenne más is ezt tenné. Ne azt érzékeljék, hogy már mindenki kidőlt a harcban, már csak néhány kötözködő panaszos van!
    Szia Att16!
    Kérhetnék tőled egy kis segítséget arra vonatkozóan, hogy pontosan kinek - mit, milyen tartalommal és formában - kell írni annak érdekében, hogy elindítsam ezt a folyamatot? Esetleg el tudnád küldeni az ehhez szükséges dokumentumokat privátban. Sajnos én is túl sokat vártam már tétlenül! Előre is köszönöm!

Hozzászólás

• A panasz benyújtásról nem tudnék pontos leírást adni. Több mint két éve volt. Volt róla segítség az interneten, most nem találtam meg. Mindenesetre az Ironfx – nél írásban panaszt kell tenni. Nekik panasz ügy referenciaszámot kell adniuk. Ezzel a számmal kell a ciprusi Ombudsmanhoz fordulni. A panasz űrlapot kitölteni, aláírva visszaküldeni, csatolni az átutalt vizsgálati díjról szóló bizonylatot, kereskedési naplót, számlaegyenleg másolatot, igazolvány másolatot, és minden Iron ellen szóló írásos anyagot. A lenti panaszlapot töltöttem ki. Persze PDF, szerkeszted, vagy tollal töltöd,
      C. és D1 pont: Személyes adatok, aláírás / D2: bepanaszolt neve, címe / D 3.1: a követelt összeg / D3.2 Az ügy részletes leírása / D3.3 az ügy dátumainak magadása / E pontnál hogy mit csatolsz. Itt végül fel is van sorolva mit kell csatolni. / F: név, dátum, aláírás,

http://www.financialombudsman.gov.cy/forc/forc.nsf/B58E4593447B2FA0C2257C2200337D13/$file/COMPLAINT%20FORM%20IN%20ENGLISH%20BY%20INDIVIDUALS .pdf

Hozzászólás

• Köszönöm!

Hozzászólás

• Most éppen így működik.
          Persze az ELTÉn végzett😊

Hozzászólás

• igazából az nincs ott hogy ott is végzett ha valakinek van 2 szemesztere is ki tudja írni hogy oda járt

Hozzászólás

• unnamed eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              igazából az nincs ott hogy ott is végzett ha valakinek van 2 szemesztere is ki tudja írni hogy oda járt
              És az is aki még az épületet sem látta😊

Hozzászólás

• Hamarosan augusztus 1. Elvileg a brókereknek el kell törölniük a bónuszokat is. Bár az Iron erről nem írt, csak a tőkeáttétel változásról. Nem árt képernyő mentéseket csinálni. Belenyúl a rendszergazdájuk nem tudom mi marad utána. A számlaösszesítőnél visszautalás status nekem három év után már nem waiting for processing. Mintha mi sem történt volna. Helyette hívogató zöld deposit gomb várja ropogós friss pénzek érkezését…

Hozzászólás

• Sziasztok!

Bárkinek van infója arról, hogy az Iron elfogadta-e a határozatot, amit az ombudsman hozott?
                  Rákérdeztem az ombudsmannál is, de mintha köddé váltak volna, és nem válaszolnak egyik levelemre sem. Ebből úgy kb. gyanítom a határozat sorsát .

Hozzászólás

• Nem lehet ekezettel irni. Ha jo a forum tudok irni bovebben. Megkaptam az Ombudsmani tajekoztatast: Ironfx-nek nincs kedve elfogadni a dontest.
                    A ciprusi Ombudsman ugyan olyan bab mint a CySEC. IronFx a korrupt ciprusi kormany vedelme alatt all.
                    Mindenesetre ez az esemeny ujabb EU peticiokhoz, panaszokhoz ad alapot.

Further to your email below please note that IronFX has informed in writing the Financial Ombudsman that they do not accept the binding nature of the decision. Accordingly you may resort to justice via filing a judicial action against the financial institution or petition to any other international/EU institution you may deem appropriate.

Hozzászólás

Nem lehet ekezettel irni. Ha jo a forum tudok irni bovebben. Megkaptam az Ombudsmani tajekoztatast: Ironfx-nek nincs kedve elfogadni a dontest.
                      A ciprusi Ombudsman ugyan olyan bab mint a CySEC. IronFx a korrupt ciprusi kormany vedelme alatt all.

Further to your email below please note that IronFX has informed in writing the Financial Ombudsman that they do not accept the binding nature of the decision. Accordingly you may resort to justice via filing a judicial action against the financial institution or petition to any other international/EU institution you may deem appropriate.
                      Szia

Ezeket at tudnad kuldeni nekem? Ombudsman dontes meg iron elutasitas. Felhasznalnam a magyarorszagi peremben. Aki barmit is akar ajanlom kezdje a pert mielobb cipruson eselytelen barmi

Hozzászólás

Nem lehet ekezettel irni. Ha jo a forum tudok irni bovebben. Megkaptam az Ombudsmani tajekoztatast: Ironfx-nek nincs kedve elfogadni a dontest.

Akkor most visszafizetik a 20 dolláros kivizsgálási díjat azzal a megjegyzéssel, hogy "Bocs, de igazából mi csak egy senkik vagyunk"? Vagy akkor ők mitől különbek, mint az Iron, aki szintúgy lehúzott? Hmmm, elgondolkodtató egy ország ez a ciprus..... Várom a hírt, hogy fizessek be azért egy báb szervezetnek, hogy az ombudsman működését kivizsgálják.
                        Ha bárkit hányinger fog el ezen sorokat olvasva, akkor nyugodjon meg, nem ételmérgezés van a háttérben...

Hozzászólás

• Egy dolgot érdemes tudomásul venni, h minden per annyit ér amennyit végre lehet hajtani az eredménye alapján. Brókermarcsi ellen simán nyer bárki a bíróságon és ezzel az ügy lezárva.
                          Ha az Iron vagyona veszélyben volna/van hosszú évek álltak rendelkezésükre, h azt biztonságba tegyék. Az már biztonságban van az egészen bizonyos, mindig sok lépéssel előbbre vannak az ellenfeleiknél.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Egy dolgot érdemes tudomásul venni, h minden per annyit ér amennyit végre lehet hajtani az eredménye alapján. Brókermarcsi ellen simán nyer bárki a bíróságon és ezzel az ügy lezárva.
                            Ha az Iron vagyona veszélyben volna/van hosszú évek álltak rendelkezésükre, h azt biztonságba tegyék. Az már biztonságban van az egészen bizonyos, mindig sok lépéssel előbbre vannak az ellenfeleiknél.
                            Ez nem ennyire egyszeru, mivel kb senki nem perli oket igy inkabb huzzak le az ujabb embereket. Magyarorszagon eddig kb 5 per megy, az egyikben mar tudtommal volt peren kivuli ajanlat.
                            Ha nyer 5-10 ember ki kell fizetniuk csak csod, sok embert termeszetesen nem fognak kifizetni, de 1-200e eur azert meg nekik se lehet gond.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ez nem ennyire egyszeru, mivel kb senki nem perli oket igy inkabb huzzak le az ujabb embereket. Magyarorszagon eddig kb 5 per megy, az egyikben mar tudtommal volt peren kivuli ajanlat.
                              Ha nyer 5-10 ember ki kell fizetniuk csak csod, sok embert termeszetesen nem fognak kifizetni, de 1-200e eur azert meg nekik se lehet gond.
                              Igaz, lehet, h bizonyos összeget beáraztak kifizetésekre. Ez jó alternatíva volna.

Hozzászólás

• Előző beírásom ékezettel, kicsit bővebben: Megkaptam én is az Ombudsmani tájékoztatást: Az Ironfx-nek nincs kedve elfogadni a döntést és forduljak a bírósághoz, vagy ahova akarok.

Előtte már pár nem túl udvarias levelet írtam nekik. Kérdeztem, hogy minek hoznak döntést, ha a panaszos rá se hederít. Ironfx úgy se fogadta el a döntést, hogy csak a követelt összegnél kevesebbet, a befizetett letétet kellett volna kifizetniük. Sajnos úgy tűnik ez az irány se működik. A Ciprusi Ombudsman ugyan olyan báb mint a CySEC. Az IronFx vezetők politikai védelem alatt állnak. A kormány nem vállalja, hogy az elsikkasztott pénzeket a ciprusi adózóktól kelljen beszednie. Érdekességnek: Felhívtam a magyar Ombudsmani Ügyfélszolgálatot. Udvariasan rákérdeztem - ha a hivatal nem hozhat kötelező érvényű határozatot, mi van ha a bepanaszolt nem fogadja el az Ombudsman álláspontját. Az illető valósággal felháborodott. Ilyen nem fordul elő! -- Mondom, Magyarországon nem, az természetes, hanem egy másik EU tagállamban. - Olyan nincs. - Kb. ennyit tudtam meg az Ombudsmani szervezetek gyakorlati működéséről.
                                Mindenesetre ez az esemény alapot ad újabb EU petíciókhoz, panaszokhoz.

Hozzászólás

Working...
                                X