Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nekem is meg van FO határozata,ami teljes mértékben nekem ad igazat,(jogszerűtlen a tőke visszatartása)persze az iron nem fogadta el a döntést.Úgyhogy semmit nem ért a több,mint két év várakozás a határozatra.Most keresgélek különféle eu-s lehetőségeket ,bár ebben már nem nagyon hiszek.De hátha foglalkoznának érdemben is a problémánkkal eu szinten,ha már megállapításra került egy felettes pénzügyi hivatal által a jogsértés.

Hozzászólás

• Panasz indítás a ciprusi Ombudsman és a CySEC ellen. Aki nem indított panaszt cipruson az is írhat, miszerint a tudomása van arról, hogy a Ciprusi Ombudsman több mint 2 év után hoz döntést azt pedig a panaszolt nem fogadja el. A hivatal semmit nem lép tovább az ügyben. Ha kell adunk bizonyítékot.

https://www.ombudsman.europa.eu/hu/c...-process-guide

Hozzászólás

• Caruso77
        Caruso77 kommentje
        Editing a comment
        Sziasztok, Én most kaptam meg a ciprusi ombudsman határozatát, miszerint az Ironnak fizetnie kell. Ezek szerint megpróbálhatom, hogy írok nekik, de nem fognak erre kifizetni. Szerencsére nekem is vannak képernyőmentéseim, de sokat nem érek vele. A kérdés az, hogy amikor az ombudsmani folyamatot elindítottam el kellett fogadnom a kizárólagos illetékességét az ügyben. de a kérdés, hogy itt rengeteg befektető rengeteg pénzéről van szó, fognak-e bárkinek is fizetni, illetve miből?

• kockas
        kockas kommentje
        Editing a comment
        Akkor next step:
        Ciprusi végrehajtó, vagy ez: https://kozjegyzotkeresek.hu/blog/ve...os-tagallamban

• nézdmá.. főnixmadár..

Click image for larger version

Name:	2018-10-31 07_42_42-IronX.png
Views:	1
Size:	400,1 KB
ID:	182285

Hozzászólás

• Ja az ellopott pénzekből könnyű.
        willow

Hozzászólás

• BÚÉK

Újra kellet regelnem, mert nem fogadott a megújult felület. Tehát nem vagyok újonc
          Érdeklődöm, kapott e más is ilyen levelet?

You are kindly requested to upload an updated proof of ID and a recent proof of residence (issued within the last 6 months) through the client portal. Following the FOS decision, any eligible amount will be available in your account in the MT4 platform. Kindly note that any withdrawal requests should be placed via the Company’s client portal and can only be processed via bank wire transfer.

Hozzászólás

• A ciprusi ombudsmannak küldtem decemberben egy levelet, de erre már nem reagáltak. Az európai ombudsman hivatalánál pedig teljesen véletlenül nem lehet panaszt tenni a ciprusi ombudsmannal szemben. Mikor ezt kifogásoltam, azt válaszolták, hogy nem eu intézmény, így bírósági úton próbálkozzak. Nevetséges. Őket is lefizették? Nemzetközi fórumokon néztem, hogy a több tízezer eurót befizetett ügyfelek is még próbálkoznak, a cég mosdatja magát, a fórumhozzászólókat hitelrontóknak degradálja. Ezek nem terveznek csődbe menni, de fizetni sem. Egyedül valamilyen perközösség lehet a megoldás, csak ehhez összefogás és koordináció kellene.

Hozzászólás

• Fülles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              BÚÉK

Újra kellet regelnem, mert nem fogadott a megújult felület. Tehát nem vagyok újonc
              Érdeklődöm, kapott e más is ilyen levelet?

You are kindly requested to upload an updated proof of ID and a recent proof of residence (issued within the last 6 months) through the client portal. Following the FOS decision, any eligible amount will be available in your account in the MT4 platform. Kindly note that any withdrawal requests should be placed via the Company’s client portal and can only be processed via bank wire transfer.
              Szia,

Igen, kaptam en is. Ez valami fizetesi hajlandosagot felvezeto processz? Ha igen, akkor vegre felhagyhatok a szarazkenyerrel Mar ugyis untam, hogy lassan 3 eve........

Hozzászólás

• Több év után, ma visszautalták a pénzem!!!!
                Több mint fél éve kaptam meg az Ombudsman döntését, hogy jogos a követelésem. 2 hete kaptam egy levelet, hogy töltsem fel a dokumentumaimat az utaláshoz. az ID!!!-T SZÍNESBEN KELL FELTÖLTENI.
                Korábban Fülesként voltam regisztrálva, de újra kellet, azóta Füllesként szerepelek.
                Mindenkinek kitartást!! Van remény

Hozzászólás

• Baha
                  Baha kommentje
                  Editing a comment
                  Szia Fülles!
                  Nekem is írtak, hogy töltsem fel a dokumentumokat. Kb egy hete. Ma kaptam megint egy levelet:

Dear X Y,
                  MT4 Account No. XXXXXXXX
                  You are kindly requested to confirm by return email that your bank account details are correct.

Best Regards,
                  Clients Funding Department

Hol tudom megnézni az új ironfx oldalon, hogy milyen bankszámlaszámom van náluk regisztrálva? Sehol nem találom.

Én tudom mivel regisztráltam anno, csak ismerem már őket és nagy ravasz módon nem írják le a bankszámlaszámot az emailben. Tehát arra gyanakszom, ha csak simán válaszolok a mailre, akkor ők kitalálhatnak bármilyen random bankszámlaszámot és arra "utalják". Utána meg hiába hőbörögnék ha látatlanban azt mondtam, hogy az a számlaszámom van az ő rendszerükben amire ők gondoltak..
                  Utoljára szerkesztve a következő által: Baha; 2019-01-30, 19:48.

• Füles
                  Füles kommentje
                  Editing a comment
                  Tölts fel egy friss számlakivonatot .

• Baha
                  Baha kommentje
                  Editing a comment
                  Köszi Füles! Közben ma nekem is visszautalták, ráadásul a profittal együtt.

• Nagy lecke volt sokak számára.

Hozzászólás

• rpr
                  rpr kommentje
                  Editing a comment
                  Mire kell odafigyelni? Ne menjunk ciprusra?

• willow
                  willow kommentje
                  Editing a comment
                  Vagy ne higyjünk Zalánnak? Én kedveltem Zalánt.

• Megalith
                  Megalith kommentje
                  Editing a comment
                  Hát sosem szabad hinni egy képviselőnek. Ezek nagyon alap dolgok.

• Fülles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Több év után, ma visszautalták a pénzem!!!!
                Több mint fél éve kaptam meg az Ombudsman döntését, hogy jogos a követelésem. 2 hete kaptam egy levelet, hogy töltsem fel a dokumentumaimat az utaláshoz. az ID!!!-T SZÍNESBEN KELL FELTÖLTENI.
                Korábban Fülesként voltam regisztrálva, de újra kellet, azóta Füllesként szerepelek.
                Mindenkinek kitartást!! Van remény
                Ha nem vagyok indiszkrét, akkor nagyság rendet tudnál mondani?
                Pár száz EUR, esetleg 5-10e. közötti, ami visszautaltak? (csak hogy kezdhetek-e reménykedni a 8000 USD-mel?)
                Volt kereskedésed vagy csak kiutaltad a pénzt és ott állt eddig?
                Köszönöm!

Hozzászólás

Working...
                X