Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Sziasztok! hogy a túróba értétek el, hogy visszautalták a pénzetek? 4 éve Waiting for Processing a státusza a kiutalásnak, persze az iron azt írta abuzív voltam, ami akkora kamu mint maga a cég.

Hozzászólás

• Sziasztok !

Én a 8 hónapos választ várom ,már itt kéne legyen ! Írtam mailt nekik, 7 napig várok aztán telefonon hívom őket ! Aki károsult jelezze felém, és egy nagy perbe itthon részt kíván venni, Nem lesz burkolt a per a "bentlévők" előtt ,és a nyerési esély se !!!A tények egyértelműek , bukott ügy nekik csak okosan kell forgatni a joggal és nem Cipruson ! Közjegyzői dolgot nem néztem még , ha nincs válasz vagy rossz én kezdem a ismiket, károsultakat összeszedni hozzá, hisz együtt könnyebb és olcsóbb is !

Ezt küldtem nekik hétfőn angolul ,a Itolmács.hu fordította:
      A fordítandó email:

Letelt a 8 hónap, a vizsgálati idő, várom a korrekt válaszukat ! Eddig vártam mi lesz ebből a Ironfx ügyből ,de ezzel a önök felé tett bejelentéssel elindítottam a első lépést a pénzem és jogaim védelmében . Ez a cég a market maker vagy ECN mindegy ,mert ki nem tud közvetíteni a tőzsdére közvetlenül 1lot-nál kisebb mennyiséget,amit csak a cégen belül old meg ,és a ügyfelek pénze ellen játszott, A bónusz rendszere meg egyenesen katasztrófába vezetett , mert ha nem nyert a cég , a ügyfelek rövid időn belül elnyerik azt a pénzt is ami nincs, teljesen felelőtlen dolog volt .A harmadik pillér ,meg a ügyfelek törvény szerinti elkülönített pénzéhez, tilos nyúlni, ami eltűnt !

Ez a elsődleges bejelentésem önöknek a Pálinkás Nikoletta megtévesztő pénz behúzó manővere volt , ami nem a Fca angol pénzügyi felügyelet alá ment,mint azt ígérte a mailbe, de a Cysec-hez ! Nem gondolják ezt a bűntettet a bíróságon ,valaki kibeszéli , megvédi a cég részéről !?

A abusive trader -t kapott mindenki hirtelen időhöz jussanak, érdekes 1éve kezdenek a ügyfelek pénzt kapni, mert a cég már tud lassan fizetni !

Én szeretnék velük kereskedni, azért marad ott a többi pénzem , de kell biztosíték védve vagyok a pénz tulajdona felett ! Nem csaltam,amit bármikor tételesen bizonyítok bíróságon , nem is lehet így ahogy sok embert megvádoltak , ez csak a cég mentőöve jogilag, meg cégnév , egyéb módosítás !

Én innentől kőkeményen védem a jogaim , és a bíróságon , Magyarországon perelem be a céget , már új törvény van, van videokonferencia, vagy ha nincs ott a ügyfél, nélküle zárul a ügy ! Kártérítési igényem is lesz a erkölcsi,emberi károkért ,és a 2015-től nem tudom használni a pénzem miatt!

Felháborító ez a bűnöző banda más emberek pénzét 2015-től birtokolja jogtalanul, és mennyi lelki és egyéb,álmatlan éjszakát okozott sok embernek akiknek akár egész életi munkájuk része, egy része volt ebben ! 2019 írunk a Eu-ban , jogállamba vagyunk, ha nem kapok igazságos döntést , összeszedem a összes károsultat és a helyi bíróságokon , Eu ügyészségen , Eu parlamentbe, médiába iszonyú jogi támadást indítunk e pénz sikkasztó cég ellen, sokkal tartok kapcsolatot ! Nem tudnak mindenkit lefizetni , se a médiába, se a jogba, és olyan tényeket tárunk fel ,ami bizonyítható mi- miért és hogyan történt !

Köszönöm a megértésüket és a válaszukat várom !

Hozzászólás

• Én is végigjártam amit te, de sajnos nekem eddig még nem utalták vissza a tőkémet -
        Jól csinálod. Rá kell írni akire csak lehet. Remélhetőleg az Ombudsmani döntéssel rendelkezők sorra kerülnek, ha már egyszer elkezdtek fizetni. Én még annyit tettem hozzá tavaly az Ombudsman válaszlevélben, hogy a „döntést” elfogadom, de az indoklással nem értek egyet. Vállalom, hogy elállok a peres útra tereléstől az egész egyenlegre vonatkozóan, amennyiben az Ironfx is elfogadja a döntést és ki is fizeti a depozit-ot.

Hozzászólás

• Baj van, ma írtak nem ment el a mail, és tényleg hosszú volt ! 8 hónapot várhatok megint ! Atya ég,én lüke, azt láttam a complainre nem ment, de azt hittem a másikra igen !

Hozzászólás

• Sziasztok!

Én 2015 óra várom a csodát, hogy a letétet amit jogosan követelek vissza, kiutalják a számlámra. A téma a klasszikus, abuser tradernek lettem titulálva, azóta is 'Waiting for Processing' a státusz a kiutalási kérelmeknél.

Úgy látom vannak olyan fórum tagok, akik sikeresen visszaszerezték a pénzüket. Van esetleg valaki (ügyvéd, éllovas, bármi) itt a fórumon aki tud segíteni, elindítani a folyamatot, hogy hozzájussak így 4 év után a jogosan követelt pénzemhez?

Hozzászólás

• shortosgyula
              shortosgyula kommentje
              Editing a comment
              Pereld be őket ( van akinek fut itt pere 4 éve, nulla eredménnyel...) Ha nem fizetnek maguktól akkor nem is fognak

• Sziasztok,

Ma másfél éve, hogy a legutolsó haza utalási próbálkozásom beadtam.
            Gondoltam írok a chat ablakba, hogy megkérdezzem mi van, a customer support kapásból lezárta a beszélgetést. Gondolom egy robot szépen be van erre állítva.

Ez kész röhej gyerekek. A pofám leszakad.

Személyesen próbálkozott már valaki? Cipruson? Egy kellemes kis nyaralással karöltve

Hozzászólás

• Akinek a Ironfx-él van pénze bennragadva , írjon rám, email címet hagyjon ! Szervezett sztár ügyvédekkel való per lesz, várok több embert a haverokkal, több pénz a ügyvédnek még jobb . Részletekre csak mailbe válaszolok ! Szép napot ! Felesleges várni, pár embert kifizettek, legyen valami hivatkozásuk voltak akiknek fizettek is !!!! Ironfx károsultak, Ironfx per, Ironfx pénz, Ironfx visszautalás , Ironfx pénz visszautalás , Ironfx tőke visszautalás , Ironfx tőke , Ironfx átverés , Ironfx pénzügyi ombudsman , Ironfx scam

Hozzászólás

• cápa77
                cápa77 kommentje
                Editing a comment
                Az 5 év, 2020. január .15. után lejár, ha nem perelsz vége utána, azt tudja minden magyar , a pénze ott marad örökre !

• Áll a bál rendesen , még most is nyamvadt 1250usd-al is !!!!!!
              -------------------------------

Csak arra, hogy megosszam az IronFX (Ciprus) tapasztalatait .

Jelenleg 6 brókert használok, köztük az IronFX-et :

https://www.forexfactory.com/ironfx Kezdem

pénzt átutalni a IronFX számláimból, és valódi készpénzfelvételi problémákba kerültem.

2019 február 22-e óta (egy hónap alatt) 1250 dollárt próbálok szerezni az egyik számlámból.

Az úgynevezett "számlavezetőm" eddig kissé homályosan magyarázta a fizetési rendszerek késéseit.
              Hónapok óta nagyon gyakran felhívta, hogy sürgessen engem, hogy töltsenek több pénzt a brókerben - 2019. február vége óta nem hallottam tőle - sem hívás, sem e-mail.

Két e-mailt küldtem a számlavezetőmnek, és 1 e-mailt az IronFX finanszírozási osztályának - nem válaszolok.

Számlám több mint 20 munkanapon keresztül várja a feldolgozást, magyarázat nélkül, miért nem történik meg a banki átutalás.

Hamarosan felvezem a kapcsolatot a ciprusi szabályozó hatóságokkal, és jogi lehetőségeket keresek a pénzem visszatérítése érdekében.

Még soha nem kapott semmilyen problémát én más irodák:

FxPro
              Oanda
              AAAFx
              Dukascopy
              SaxoBank
              eToro

fogom Önt tájékoztatni, ha ezt tette valóban küld vissza a pénzem.

Google translatéval fordítva a Szöveg !!!!
              Utoljára szerkesztve a következő által: cápa77; 2019-09-04, 10:59.

Hozzászólás

• rpr
                rpr kommentje
                Editing a comment
                Te magyar vagy?

• Google translatéval fordítva a Szöveg !!!!

Hozzászólás

• cápa77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Áll a bál rendesen , még most is nyamvadt 1250usd-al is !!!!!!
                -------------------------------

Csak arra, hogy megosszam az IronFX (Ciprus) tapasztalatait .

Jelenleg 6 brókert használok, köztük az IronFX-et :

https://www.forexfactory.com/ironfx Kezdem

pénzt átutalni a IronFX számláimból, és valódi készpénzfelvételi problémákba kerültem.

2019 február 22-e óta (egy hónap alatt) 1250 dollárt próbálok szerezni az egyik számlámból.

Az úgynevezett "számlavezetőm" eddig kissé homályosan magyarázta a fizetési rendszerek késéseit.
                Hónapok óta nagyon gyakran felhívta, hogy sürgessen engem, hogy töltsenek több pénzt a brókerben - 2019. február vége óta nem hallottam tőle - sem hívás, sem e-mail.

Két e-mailt küldtem a számlavezetőmnek, és 1 e-mailt az IronFX finanszírozási osztályának - nem válaszolok.

Számlám több mint 20 munkanapon keresztül várja a feldolgozást, magyarázat nélkül, miért nem történik meg a banki átutalás.

Hamarosan felvezem a kapcsolatot a ciprusi szabályozó hatóságokkal, és jogi lehetőségeket keresek a pénzem visszatérítése érdekében.

Még soha nem kapott semmilyen problémát én más irodák:

FxPro
                Oanda
                AAAFx
                Dukascopy
                SaxoBank
                eToro

fogom Önt tájékoztatni, ha ezt tette valóban küld vissza a pénzem.

Google translatéval fordítva a Szöveg !!!!

Jól értelmezem, amit írtál?

Újra nyitottál az Iron-nál számlát, azok után, hogy még mindig nem fizették ki a korábbi pénzeidet?

Hozzászólás

• MyBusiness
                  MyBusiness kommentje
                  Editing a comment
                  Aligha értelmezed jól. Láthatod, h a szöveg eredete a forexfactory.com.

• az nem segíthet az 5 éven hogy visszamondjuk és aztán pl 3 hónap múlva újra kérjük a visszautalást?

Hozzászólás

• Egyeztetek, infózok még , mert nem egyszerű a dolog a ügyben ! (A jogászok nem éppen jártasak ebben itthon, a másik ilyen meg se történhetne , mert a szabályozók dolga ,ilyen ne történjen - Cipruson van csak ) Aki meg nem ért hozzá, azzal felesleges perelni ! A 5 év a magyar jogban évül el (Ritka esetekben él a ügy tovább kegyetlen gyilkosságok, tömeg mészárlás , még a kisebb ölés is 20évig, él talán jogilag ctr. ) Perelni akkor is kell, aztán Brüsszel, Eu -ra kell nyomást gyakorolni többen , média ctr. ! Ha nem HARCOLUNK , le@zarják ! Ilyen jogtalanság nem élhet büntetlenül ,a jogrendszert módosítsák akkor !! Így is elértünk sok mindent !

Az ügyfelek panaszai alapján 2019. február 24-én az Európai Bizottság végül jogsértési eljárást indított Ciprus ellen a befektető kártalanításról szóló irányelv (https://bit.ly/2NkjnlC) megsértése miatt .

Google fordító !

A „Ciprusi befektetési szolgáltatásokról és tevékenységekről, valamint a szabályozott piacokról szóló törvény” 18. szakasz (2) bekezdésének i) és j) pontja, „Működési követelmények - Ügyfél alapok”, a DI144-2007-01 irányelv VI. Részében foglaltak szerint A 2012. évi „Az ügyfelek pénzeszközeinek védelme” előírja a következő rendelkezések betartását, az ügyfelekhez tartozó pénzügyi instrumentumok birtoklásakor megfelelő intézkedéseket kell hozni az ügyfelek tulajdonjogainak védelme érdekében, különösen a CIF fizetésképtelensége esetén, és megakadályozni az ügyfél instrumentumainak saját számlájára történő felhasználását, kivéve az ügyfél kifejezett kifejezése esetén beleegyezés.
                  j ) az ügyfelekhez tartozó pénzügyi instrumentumok birtoklásakor megfelelő intézkedéseket kell hozni az ügyfelek tulajdonjogainak védelme érdekében, különösen a CIF fizetésképtelensége esetén, és megakadályozni az ügyfél instrumentumainak saját számlájára történő felhasználását, kivéve az ügyfél kifejezett kifejezett kifejezése esetén beleegyezés;

Ezek az ügyfelek az IronFx-rel kapcsolatos visszavonási problémák miatt panaszkodtak ezekhez a főbb szabályozókhoz. Panaszaikat az FCA vagy az ASIC egyszerűen elutasította, amelyek rámutattak, hogy az IronFx-et csak a ciprusi CySEC szabályozza.

Az "FCA szabályozott" megjelölés jó bizonyítékokként szerepelt mind az IronFx Global Ltd. honlapján, mind a számlakivonatokban.
                  A brazil szabályozó volt az egyetlen hatóság, amely az IronFx szabálysértéseiről beszámolt az IOSCO-nak:

A petíciókat 2017. július 11-én megvitatták az Európai Parlament Befogadási Bizottságában. A találkozó videója itt érhető el, min 15 : 28-tól : https://bit.ly/2tvzbcc

Az európai szabályozók beléphetnek, ha akarják. Még fel is függeszthetik az IronFx üzleti tevékenységét a területükön. Ezt a lehetőséget a pénzügyi eszközök piacáról szóló rendelet (MiFIR) 40. cikke kimondja.

A jelentés megerősíti, hogy a CySEC tisztviselői 2015 augusztusában a vizsgálat során 176 millió dolláros ügyfél pénzhiányt találtak, és hogy az IronFX eddig nem tudta kitölteni ezt az egyensúlyi helyet és visszaadni az ügyfelek pénzeszközeit. A könyvvizsgálók megerősítették, hogy az IronFX által a legsúlyosabb jogsértés az, hogy a nyereséges ügyfeleket "visszaéléseknek" kell besorolni, feltételezéseken alapuló és bizonyítékokkal nem alátámasztott önkényes módszer szerint, és manipulációs képletet kell használni az ügyfelek egyenlegének kiszámításához.
                  2015. augusztus 6-án a CySEC bejelentette, hogy vizsgálatot indított a jogszabály esetleges megsértése miatt
                  November 27-én a CySEC végül bejelentette a nyomozással kapcsolatos határozatot.
                  A bejelentés szerint az IronFx 335 000 euró bírságot fizetett ki a ciprusi befektetési tevékenységek és szolgáltatások, valamint a 2007. évi szabályozott piaci törvény számos rendelkezésének megsértése miatt.
                  Különösen a kockázatkezeléssel, a megfelelő elszámolással és az ügyfelek pénzeszközeinek biztonságával kapcsolatos rendelkezések megsértését találták (18. cikk (2) bekezdés f) és j) pont)
                  Itt található a CySEC eredeti, a bírságról szóló bejelentése: https://bit.ly/2TaYQFB

2013/11 / EU irányelv az alternatív vitarendezésről
                  A tisztességtelen szerződési feltételekről szóló 93/13 / EGK irányelv
                  A pénzügyi kimutatásokról szóló 2013/34 / EU irányelv
                  A kötelező könyvvizsgálatról szóló 2014/56 / EU irányelv
                  Az EU 20160499 jogsértési eljárás még folyamatban van.
                  A befektetők kompenzációs rendszereiről szóló 97/9 / EK irányelv

5.1 Ciprusi Fogyasztóvédelmi Szolgálat az IronFx szerződési feltételeinek érvénytelenségéről szóló határozat
                  Különösen az IronFx hivatkozott az IronFx "Welcome Bonus - Általános Szerződési Feltételek" 17. és 18. bekezdésének alábbi szerződéses rendelkezéseire.
                  Úgy tűnik, hogy ezek a rendelkezések csak az üdvözlő bónuszra vonatkoznak, de az IronFx felhasználta az ügyfelek kezdeti befizetésének és profitjának visszatartására. Különösen az IronFx hivatkozik arra a jogra, hogy "saját belátása szerint" blokkolja az ügyfelek számláját ". E szerződéses feltételek szerint az IronFx állítólag bizonyítékok benyújtása nélkül jogosult az ügyfelek pénzeszközeinek visszatartására "saját belátása szerint".
                  Ezek a szerződési feltételek semmisek és nem kötelezőek a fogyasztók számára, mivel megsértik a 93/13 / EE irányelv rendelkezéseit, lehetővé téve a szerződés egyoldalú értelmezését az IronFx által, többek között a "saját belátása szerint" megfogalmazás miatt, msgstr "" "ha az IronFx gyanítja vagy okkal van hinni".
                  Az IronFx szerződési feltételeinek visszaélésszerűségét 2017. december 22-én megerősítette a Ciprusi Köztársaság Fogyasztóvédelmi Szolgálata, amely illetékes hatóságként kivizsgálta az ügyet, és az ügyfelek panaszai alapján határozatot hozott.A Fogyasztóvédelmi Szolgálat határozatát nyilvánosságra hozták, és görög nyelven tölthetők le: https://bit.ly/2VakOWw http://www.consumer.gov.cy/mcit/cyco...B?OpenDocument

A székhely szerinti tagállam hatásköre a joghatóságra is vonatkozik. Noha a befektetési vállalkozásoknak szerte Európában lehetnek ügyfeleket gyűjteni, a befektetési vállalkozások és az egész Európából származó ügyfelek közötti viták fő hatásköre a befektetési vállalkozás székhelye. Az európai szabályok nem írják elő a csoportos keresetek lehetőségét. (Az utóbbi években azonban az Európai Bíróság megerősítette, hogy az EU fogyasztói beperelhetnek a befektetési vállalkozásokat a fogyasztó székhelyén.)

Hozzászólás

Working...
                  X