Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak nem 200% bónusszal készülsz meglepni minket te kis kópé!

Majd még meglátjuk, de nem sok esélyét látok rá.

Gondold el mekkora kavarodást okozna a fórumon, ha már a 100%-on ennyit problémáztak.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Majd még meglátjuk, de nem sok esélyét látok rá.

Gondold el mekkora kavarodást okozna a fórumon, ha már a 100%-on ennyit problémáztak.

Én személy szerint nem a %-on problémáztam, hanem a bónusz tényén magán. Mint írtam, nekem az online póker, és sportfogadás oldalak marketing stratégiáját juttatja az eszembe, és a bónusz a szerencsejáték vonalat erősíti.
      Ezzel azt próbáltam elmagyarázni, tudom nem ment át a többségnek, hogy nem ez a jövő a tradet hosszútávú megélhetési lehetőségnek tekintőknek.
      Őket STP/ECN számlákkal, minél alacsonyabb kereskedési költségekkel, No Requotettel, pozitív slippageggel, gyors kifizetéssel, STP/ECN számlán elérhető minél szélesebb instrumentum választékkal lehet oda csábítani egy brókerhez.

A bónusz a kezdők megvezetését, egyfajta beetetést szolgál.

Szerintem..........

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én személy szerint nem a %-on problémáztam, hanem a bónusz tényén magán. Mint írtam, nekem az online póker, és sportfogadás oldalak marketing stratégiáját juttatja az eszembe, és a bónusz a szerencsejáték vonalat erősíti.
        Ezzel azt próbáltam elmagyarázni, tudom nem ment át a többségnek, hogy nem ez a jövő a tradet hosszútávú megélhetési lehetőségnek tekintőknek.
        Őket STP/ECN számlákkal, minél alacsonyabb kereskedési költségekkel, No Requotettel, pozitív slippageggel, gyors kifizetéssel, STP/ECN számlán elérhető minél szélesebb instrumentum választékkal lehet oda csábítani egy brókerhez.

A bónusz a kezdők megvezetését, egyfajta beetetést szolgál.

Szerintem..........
        Igen ezt már kitárgyaltuk szerintem.
        Van aki tudja használni, van aki nem...
        no comment

Hozzászólás

• Ha megengeditek akkor elmondanám, hogy mi értelme a bonusznak szerintem.

Nem az, hogy az ecn/stp trédereket egy cég magához vonzza. Nem is az, hogy ezt persze rögtön kitudják venni a kereskedők.

A lényege az, hogy jó marketing fogás. Ezzel nem is lehet szerintem vitatkozni (bár páran megpróbálják majd). Mint tudjuk a statisztikákat, a legtöbb kezdő elveszíti a pénzét. Én még nem találkoztam olyan sikeres tréderrel aki az első vagy második számláját ne bukta volna el...a bonusz abban segíthet, hogy tovább életbe maradj, több tapasztalatot tudj magadba szívni kezdőként ami szerintem kulcsfontosságú, hogy jó tréder lehessél.

Továbbá vannak olyan emberek akiknek a stratégiájának tökéletesen megfelel egy MM cég is, mert nem skalpolgat. Swapok ami számítanak, ne legyen újrajegyzés és persze normál kereket közt legyen a spread. Nekik is jó a bonusz, hiszen ha nem kezdők akkor egy kisebb számlán gyorsabban tudnak elindulni...Nem csak az iron fx ad bonuszt és ez nem véletlen. A kisbetűs részekkel tisztába kell lenni mindenhol...vannak olyan cégek akik stp/ecn cégnek kiálltják ki magukat, közbe csak egy nagyobb MM céghez futnak be a trédek..gyorsak, nincs újrajegyzés (csak percekig nem tudsz trédelni)...

És igen, hétfőtől én is Iron fx-nél fogok dolgozni és várunk mindenkit sok szeretettel az irodában akinek kérdése van...
          Mint mondtam Joe nem váltottam pályát, maradtam egyenlőre ezen az oldalon

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ha megengeditek akkor elmondanám, hogy mi értelme a bonusznak szerintem.

Nem az, hogy az ecn/stp trédereket egy cég magához vonzza. Nem is az, hogy ezt persze rögtön kitudják venni a kereskedők.

A lényege az, hogy jó marketing fogás. Ezzel nem is lehet szerintem vitatkozni (bár páran megpróbálják majd). Mint tudjuk a statisztikákat, a legtöbb kezdő elveszíti a pénzét. Én még nem találkoztam olyan sikeres tréderrel aki az első vagy második számláját ne bukta volna el...a bonusz abban segíthet, hogy tovább életbe maradj, több tapasztalatot tudj magadba szívni kezdőként ami szerintem kulcsfontosságú, hogy jó tréder lehessél.

Továbbá vannak olyan emberek akiknek a stratégiájának tökéletesen megfelel egy MM cég is, mert nem skalpolgat. Swapok ami számítanak, ne legyen újrajegyzés és persze normál kereket közt legyen a spread. Nekik is jó a bonusz, hiszen ha nem kezdők akkor egy kisebb számlán gyorsabban tudnak elindulni...Nem csak az iron fx ad bonuszt és ez nem véletlen. A kisbetűs részekkel tisztába kell lenni mindenhol...vannak olyan cégek akik stp/ecn cégnek kiálltják ki magukat, közbe csak egy nagyobb MM céghez futnak be a trédek..gyorsak, nincs újrajegyzés (csak percekig nem tudsz trédelni)...

És igen, hétfőtől én is Iron fx-nél fogok dolgozni és várunk mindenkit sok szeretettel az irodában akinek kérdése van...
            Mint mondtam Joe nem váltottam pályát, maradtam egyenlőre ezen az oldalon
            Sok sikert az új munkádhoz!

Akkor tedd ki te is a kis piros logót a neved alá, hogy egyértelmű legyen , hogy ki melyik csapatban játszik.

Logó nélkülieknek meg maradunk mi kezdők, és traderek.

Tényleg! Minden brókercég alkalmazott kitehetné a neve alá a cége logóját a könyebb eligazodás végett!

Hozzászólás

• [QUOTE=Prozac;30139]

QUOTE]

Én is elgondolkodtam már rajta, hogy jó lenne valamilyen felvállalható csapathoz újra elszerződni. Mert némi havi fix-szel az ember könnyebben viccel.

De vidékiként az esély nulla, no meg nem is maradna időm a marketing és ügyfélszolgálat, netán oktatás mellett saját számlán tradelni.

Felodhatatlan tehát a probléma. (Tradernek) lenni, vagy nem lenni?

Hozzászólás

• [QUOTE=kmisi;30140]
                Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

QUOTE]

Én is elgondolkodtam már rajta, hogy jó lenne valamilyen felvállalható csapathoz újra elszerződni. Mert némi havi fix-szel az ember könnyebben viccel.

De vidékiként az esély nulla, no meg nem is maradna időm a marketing és ügyfélszolgálat, netán oktatás mellett saját számlán tradelni.

Felodhatatlan tehát a probléma. (Tradernek) lenni, vagy nem lenni?

Mindennek van előnye, és hátránya.
                40 éves vagyok, és soha nem volt főnököm, így természetesen havi fixem sem.

Nem is tudom, hogy az milyen lehet.

Hozzászólás

• Ok, majd megkérdezem, hogyan kell kitenni ha szeretnétek. Bár eddig nem igazán értettem ezzel egyet, hogy én itt vagyok az ügyfelek meg ott...ha bukik az ügyfél akkor én is vesztek, ha nyer akkor én is..

Ha látok valami beszállót akkor meg úgyis megbeszéljük a barátaimmal skypon tehát nem szűnök meg tréder maradni sem...csak a szabályozás miatt mi nem mondhatunk semmit az ügyfeleknek ugyebár...

Van olyan barátom aki partneri szerződéssel is dolgozik és trédel is..ha napos és heti gyertyákon kereskedsz akkor több időd van foglalkozni azzal, hogy mást is csinálhass

Hozzászólás

• sikerült

Hozzászólás

• [QUOTE=Prozac;30141]
                      kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Mindennek van előnye, és hátránya.
                      40 éves vagyok, és soha nem volt főnököm, így természetesen havi fixem sem.

Nem is tudom, hogy az milyen lehet.
                      Azt fokoke válogatja hogy milyen de annak is megvannak a szépségei.

Hozzászólás

• Hány százalékkal lehet bekerülni a demó verseny első 10 közé?
                        2 órája nyitottam egy demó Iron FX számlát, mindjárt odavertem az EUR/JPY-n a fordulásnál 50 lotot longba, jelenleg 124%nál tartok .
                        Tudom, hogy versenyt nyerni kevés, de 2 óra alatt keresni egy virtuális 100.000 dolláros számlán 24.000dollárt nem is rossz.

Kár, hogy élesben csak 1 lottal tudtam kötni ugyan ezt.

Hozzászólás

• az a versenylistán 24 %nak felel meg ha jól tudom. 100%nál dupláztál.

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            az a versenylistán 24 %nak felel meg ha jól tudom. 100%nál dupláztál.
                            Szerintem is

Gondok vannak a matekkal... Egyeseknél.

Hozzászólás

• UltraShort eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szerintem is

Gondok vannak a matekkal... Egyeseknél.
                              Máshogyan jár az agyam, nem a matekkal van gondom.
                              Én a nyitó egyenleget tekintem 100%-nak, ha elbukom, azaz elégetem, akkor vagyok 0%-on.Ezzel a logikával a +24000 124%.

De számolhatjuk a ti szempontotok szerint is, akkor +24%.

Hozzászólás

• Leírom, hogy az én "matekból gondokkal küzdő " agyammal hogyan szeretk számolni.
                                A nyitó egyenlegem 100% hétfőn. Keresek hozzá 2%-ot, akkor kedden 102% egyenleggel nyitok. Megint keresek 2%-ot, akkor 104.04% az egyenlegem, és így tovább. Szerintem így egyszerűbb sokkal számolni, mint a ti/általános matematika szerint oktatott /rendszerben.

Amúgy is minden társadalmi konvenció kérdése.

Szerintem így is lehet számolni, és a ti logikátok szerint is.

Olvassátok vissza, nem 124% nyereséget írtam, hanem azt, hogy 124%-on állok, azaz annyi az egyenlegem, ha a kezdeti tőkét tekintem 100%-nak.

Hozzászólás

Working...
                                X