Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Akkor jó!
    Az élesben van ez a szabály!
    Ha engedte akkor orulok neki! Csak így tovább!

Hozzászólás

• Engedte 100-al is csak megkattant időnként a szerver....

Hozzászólás

• abrakadabra111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Engedte 100-al is csak megkattant időnként a szerver....
        Akkor csak jobb ha 50-es egységekkel próbálkozol! Ugy talán nem lassul be!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Akkor csak jobb ha 50-es egységekkel próbálkozol! Ugy talán nem lassul be!
          Szervernek mindegy ezen a nagysagrenden, hogy 1-gyel vagy 100-zal szamol. ha lenne 10-100 nagysagrendbeli kulonbseg (annyi 0 az 1-es utan) az mar nem mindegy, de meg annak a szamitasa sem szabadna gondot okozzon. Meg az egyetemen volt egy ilyen feladatunk, hogy kimondhatatlan szamokkal vegezzunk muveleteket es megdobbentoen gyorsan dobta ki az eredmenyeket a gep.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A leggyorsabb és legegyszerubb az ha Visa, Mastercard vagy Hitelkártyával toltod fel az egyenleged!
            Ilyenkor az IronFX viseli az utalási koltségeket! A pénz még aznap a számládra kerul!
            Viszont van limit! (maximum 2.500 USD / tranzakció és maximum 4 tranzakció/nap)

Sima banki átutalás esetén 10.000 USD felett is át tudjuk vállalni a koltségeket!
            Ilyenkor 3-4 nap az utalás ideje.

Lehet még Moneybookers, Neteller és WebMoney fizetéssel is utalni!
            http://www.ironfx.com/hu/trading-accounts/funding
            10000 USD alatt mennyi a banki utalási költség? (merthogy a hozamot ugye nem lehet kivenni kártyán keresztül...)

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              10000 USD alatt mennyi a banki utalási költség? (merthogy a hozamot ugye nem lehet kivenni kártyán keresztül...)
              A mi részunkrol nincs felszámolva semmilyen koltség! A banki utalás koltsége a te bankodtól fugg és %-os arányban változik a toke méretétol!
              De nagy osszegnél olyan 20-30 EUR maximum

Hozzászólás

• Az én bankom utalási költségeit ismerem. Hiányosan fogalmaztam. A visszautalás banki költségei érdekelnek (azt te tudod melyik bankkal utaltattok, és az mennyiért utal)

Hozzászólás

• Nálunk lehet UBS, Barclays és Marfin bankba és abból is utaltatni!
                  Az utóbbi a legolcsóbb és leggyorsabb!
                  Amint mondtam % os koltsége van ami az ossze nagyságától fugg!
                  De 20-30 EUR nál állandósul egy nagyobb osszeg felett!

Ha konkrét adat kell mondj egy példát!

Hozzászólás

• pl befizetek bankkártyával 1000 USDt, ez lenne a kereskedési tőkém. Ezt későbbiekben sem bővíteném. A nyereséget 250 USD darabokban hazautalgatnám. Ha veszteségem van, akkor visszapótolnám hasonló méretű darabokban. Amíg lehet, használom az ingyenes bankkártyás kivételi lehetőséget, azonban ha már többet vettem ki, mint amennyit összesen befizettem, akkor már csak utalással tudom hazavinni a pénzt (ha jól értettem amit írtál). 10000 USD nyereséget nem akarok összevárni, hogy ingyen utalhassak haza. Amint van legalább 1250 USDm, akkor 250et hazautalok. Tehát az érdekelne, hogy milyen költséggel tudok hazautalni 250 USDt. De megírhatnád ezt a költséget 100 USD, és 500 USD hazautalásra vonatkozóan is!

köszi,
                    smk

Hozzászólás

• abrakadabra111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez az iron egy hulladék. Felvittem 200.000ig majd elkezdtem 100 lotokkal skalpolni és minden baja volt. Kb 10szer kellett elküldenem a tranzakciót, és gyakran még annyit se volt hajladnó visszaküldeni hibaként, hogy busy..... Fura volt. Pedighát egy demon nem mind1? vagy mégis?
                      Nem nagyon értem, hogy miért demozol 100 lottal!

Élesben is így akarod nyomni? Nekem ez egy kicsit merésznek tűnik!

Hozzászólás

pl befizetek bankkártyával 1000 USDt, ez lenne a kereskedési tőkém. Ezt későbbiekben sem bővíteném. A nyereséget 250 USD darabokban hazautalgatnám. Ha veszteségem van, akkor visszapótolnám hasonló méretű darabokban. Amíg lehet, használom az ingyenes bankkártyás kivételi lehetőséget, azonban ha már többet vettem ki, mint amennyit összesen befizettem, akkor már csak utalással tudom hazavinni a pénzt (ha jól értettem amit írtál). 10000 USD nyereséget nem akarok összevárni, hogy ingyen utalhassak haza. Amint van legalább 1250 USDm, akkor 250et hazautalok. Tehát az érdekelne, hogy milyen költséggel tudok hazautalni 250 USDt. De megírhatnád ezt a költséget 100 USD, és 500 USD hazautalásra vonatkozóan is!

köszi,
                        smk
                        Ha 1.000 USD kártyás befizetéssel kezdesz akkor a bannkártyával osszesen 1.000 USD-t tudsz kivenni! A tobbit csak utalással!
                        Az utaláskor amint említettem nincs koltséged tolunk illetve a fent említett bankoktól!
                        Viszont a kozvetito bankok amiket elore nem tudni hogy melyek lesznek számitanak fel neked utalási koltséget!
                        Mivel innen nem tudjuk hogy melyik banknal tartod a pénzed, és hogy melyik bankokkal állnak kapcsolatban, a legegyszerubb ha a saját bankodban megkérdezed hogy ha ciprusra (vagy svájc esetleg anglia) akarsz utalni mennyi a koltsége és akkor ugyanannyi lesz a vissza koltség is!

Azt tartsd észben hogy az elso hazautalásodkor a kereskedési bónusz amit adunk megszunik! Viszont új befizetés esetén ismét adunk bónuszt!

Hozzászólás

• HJozsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nem nagyon értem, hogy miért demozol 100 lottal!

Élesben is így akarod nyomni? Nekem ez egy kicsit merésznek tűnik!
                          Sok sikert a verseny megnyeréséhez 10 20 lotokkal 100.000kezdőnél.... Élesbe meg nem látsz bele a pénztárcámba amúgy sajnos nem tudom annyival beletrafáltál .

Hozzászólás

• Letét elhelyezésnél van lehetőség "bankkártya/hitelkártya", illetve "3d bankkártya/hitelkártya" választására. Mi a különbség?

Hozzászólás

Letét elhelyezésnél van lehetőség "bankkártya/hitelkártya", illetve "3d bankkártya/hitelkártya" választására. Mi a különbség?
                              Ez egy Kulon biztonsági lépcso amit néhány bank biztosít az ugyfeleknek!
                              Nem engedi hogy egybol kártyával utalj hanem egy kulon biztonsági kódot kell hogy kérj a bankodtól a tranzakcióhoz.

Ha jól tudom ez Magyarországon még nem nagyon van!

Hozzászólás

• Új fejlemény:

Minden a versenyben regisztrált személynek akár nyer valamit akár nem,

Éles számla nyitása esetén +40% kereskedési bónuszt tudunk adni!

Az akció a verseny végéig (2012 Március 15.) tart!
                                A versenyre 2012 Február 29-ig lehet regisztálni!
                                Aki nem tette még meg még 2 napig megteheti!
                                http://www.ironfx.com/hu/promotions/fx-demo-contest

Hozzászólás

Working...
                                X