Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nem érdemes újra elkezdeni. Csak vissza kell lapozni.
    Az egyik oldal többször is elmondta, hogy szerinte mitől jobb.
    Aztán a másik oldal többször is elmondta, hogy ez nem igaz.
    Úgysem tud senki meggyőzni senkit

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem érdemes újra elkezdeni. Csak vissza kell lapozni.
      Az egyik oldal többször is elmondta, hogy szerinte mitől jobb.
      Aztán a másik oldal többször is elmondta, hogy ez nem igaz.
      Úgysem tud senki meggyőzni senkit
      És ez így fog menni valószínűleg még nagyon sokáig...
      A kérdés csak az, hogy ki unja meg hamarabb?

Én tartom a véleményem..nincs tökéletes cég, nem létezik...az a hasonlat jut eszembe amit nem rég halottam:
      Az euró olyan mint egy cipő.
      Nincs olyan cipő ami jó lenne 29 embernek egyszerre és mindenki tudja azt hordani egyszerre...

A bróker cégekre is igaz..valakinek ez kell valakinek másra van szüksége. Csak a másik oldal könnyebb helyzetben van mert több mindent és más hangnemet is megengedhet magának.

Hozzászólás

• Több kérdés is felvetődik bennem azokkal ez emberekkel kapcsolatban akik itt szapulják ezer éve az Ironfx-et!

1. Ennyire ráérnek?
        2. Nem hallották még , hogy a negatív reklám is reklám sőt...?
        3. Mindegyiknek van valamilyen negatív tapasztalata velük kapcsolatban (esetleg valamilyen személyes sérelem)?

Ha megnézitek az Iron-os topicban van a legtöbb hozzászólás, és szinte folyamatosan ez a topic szerepel a brókerek között az "élen", hála a sok negatív hozzászólásnak! Szerintem az Ironfx-esek magukban ( valószínű ezt nem fogják ide megírni) örülnek a sok "kampányolónak"! Ez fel is vet bennem egy újabb kérdést!

4. Lehet hogy csak klakkolók ?
        Forex, I think this is the beginning of a beautiful friendship????

Hozzászólás

• Billy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Több kérdés is felvetődik bennem azokkal ez emberekkel kapcsolatban akik itt szapulják ezer éve az Ironfx-et!

1. Ennyire ráérnek?
          2. Nem hallották még , hogy a negatív reklám is reklám sőt...?
          3. Mindegyiknek van valamilyen negatív tapasztalata velük kapcsolatban (esetleg valamilyen személyes sérelem)?

Ha megnézitek az Iron-os topicban van a legtöbb hozzászólás, és szinte folyamatosan ez a topic szerepel a brókerek között az "élen", hála a sok negatív hozzászólásnak! Szerintem az Ironfx-esek magukban ( valószínű ezt nem fogják ide megírni) örülnek a sok "kampányolónak"! Ez fel is vet bennem egy újabb kérdést!

4. Lehet hogy csak klakkolók ?

Miért, szerinted mi más célja van az Ironnak???
          Csak és kizárólag új ügyfélszerzés, pozitív, vagy negatív reklámmal, az teljesen mindegy!
          Zoli nyilván bevállalta Magyarországot.
          Ide minden sz...rt el lehet adni és ők is eladják, ugyanúgy mint más brókercégek.
          Mi pedig megvesszük...tisztelet a kivételnek.
          Minden egyes hozzászólás csak az ő malmukra hajtja a vizet!
          Az is amit épp most írtam...

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Miért, szerinted mi más célja van az Ironnak???
            Csak és kizárólag új ügyfélszerzés, pozitív, vagy negatív reklámmal, az teljesen mindegy!
            Zoli nyilván bevállalta Magyarországot.
            Ide minden sz...rt el lehet adni és ők is eladják, ugyanúgy mint más brókercégek.
            Mi pedig megvesszük...tisztelet a kivételnek.
            Minden egyes hozzászólás csak az ő malmukra hajtja a vizet!
            Az is amit épp most írtam...
            Egy kicsit összekeveredtek a dolgok szerintem...
            Az, hogy a piacon vannak olyan cégek akiket sz..-nak neveztek azt eltudom fogadni tényleg vannak ilyenek. Mi azért vagyunk itt, hogy mindig az aktuális híreket, promóciókat eljuttassuk minden olyan traderhez akit ezek érdekelhetnek. Tudjuk, hogy nem mindenkit érdekel nem is privát üzenetként küldjük ezeket.

Az Iron FX azért olyan szolgáltatást tud nyújtani még nektek is profiknak ami versenyképes a piacon. Ezen felül nem tudok más olyan céget ahol van egy olyan kapcsolattartó aki hajnal 3-kor is felveszi a telefont ha bármi problémád lenne..pl. nincs netted otthon mert elszállt vagy áram és feltudod hívni egy magyar srácot mert nem tudsz angolul, hogy zárassa le a kötéseidet....sokan vannak akik nem használnak mobil platformot sajnos még...

Ezért kérlek titeket ha esetleg van valós számlás tapasztalatotok azzal kapcsolatban, hogy valami nem jó, nem tetszik, ötlet akkor azokat osszátok meg nyugodtan, szóljatok nekünk. Nem vagyok kezdő és nem véletlenül vagy kényszerből jöttem az Iron FX-hez.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Egy kicsit összekeveredtek a dolgok szerintem...
              Az, hogy a piacon vannak olyan cégek akiket sz..-nak neveztek azt eltudom fogadni tényleg vannak ilyenek. Mi azért vagyunk itt, hogy mindig az aktuális híreket, promóciókat eljuttassuk minden olyan traderhez akit ezek érdekelhetnek. Tudjuk, hogy nem mindenkit érdekel nem is privát üzenetként küldjük ezeket.

Az Iron FX azért olyan szolgáltatást tud nyújtani még nektek is profiknak ami versenyképes a piacon. Ezen felül nem tudok más olyan céget ahol van egy olyan kapcsolattartó aki hajnal 3-kor is felveszi a telefont ha bármi problémád lenne..pl. nincs netted otthon mert elszállt vagy áram és feltudod hívni egy magyar srácot mert nem tudsz angolul, hogy zárassa le a kötéseidet....sokan vannak akik nem használnak mobil platformot sajnos még...

Ezért kérlek titeket ha esetleg van valós számlás tapasztalatotok azzal kapcsolatban, hogy valami nem jó, nem tetszik, ötlet akkor azokat osszátok meg nyugodtan, szóljatok nekünk. Nem vagyok kezdő és nem véletlenül vagy kényszerből jöttem az Iron FX-hez.

Nam az Iron fx a "sz...r", hanem a szolgáltatásaitok nem kiemelkedőek annyira, mint ahogy azt beállítjátok.
              Értsétek már meg hogy csak ez irritálja itt az embereket!
              Olvasd el hogy más topicban is csak köpködés megy az Ironfx részéről.
              Ez a stílusotok, ami rohadtul nem jön be!
              Semmi extrát nem csináltok, semmi különlegeset nem adtok, csupán ugyanazt mint a legtöbb cég ezen a beszűkült és kiélezett versenyben lévő forex piacon.
              Nem értjük hogy miért kell akár neked, akár a Zolinak az egekbe magasztalni saját magatokat!?

Ezt írod:

"Nem vagyok kezdő ...."

Mondd már el nekem hogy hányszor volt olyan, a gondolom igen hosszú kereskedési pályafutásod alatt hogy egy pozíciót áramszünet, vagy internet kimaradás miatt nem tudtál zárni és fel kellett volna hívni a brókeredet!????
              Ember, a legtöbb kereskedő nem tanyán lakik, ahol vagy van áram, vagy nincs...
              Arról nem is beszélve hogy az MT4 nem az íróasztali gépeden fut, hogyha nincs net, akkor majd nem működik a stoppod, vagy a célárad!
              Kereskedsz te egyáltalán, vagy csak el akarod te is adni az Ironfx-et?

Ilyen baromságokat még nem sok embertől hallottam érvként, hogy azért nyisson valaki 2013-ban számlát egy cégnél, mert majd a forex pozícióját le tudja zárni egy Magyar ügyfélszolgálatossal hajnalban, ha nincs áram, vagy elmegy a net.... !!!!!!

Szóval ezért fizessünk az átlagnál magasabb díjakat, hogy hátha éjjel...?

Értelmes európai trader GMT +/- 3 zónában éjjel Magyar idő szerint alszik és nem a gép előtt görcsöl áramszünetkor.

Kíméljetek már meg a baromságaitoktól, ha kérhetem itt párunk nevében.
              Előre is köszi.

u.i.
              "Nem vagyok kezdő és nem véletlenül vagy kényszerből jöttem az Iron FX-hez."
              Hát vajon akkor miért?
              Miben "nem vagy kezdő" ?
              Ha kereskedsz egy ideje, akkor abból miért nem tudsz megélni?

Hozzászólás

• Látom kicsit eldurvultak az érzelmek...remélem nem így kereskedsz...

Gondolom nem dolgoztál itthon forex cégnél, ezért nem érted, hogy miért fontoss a 24/7 szolgáltatás..sajnos itthon vannak még ilyenek...

Ha gondolod nagyon szívesen privátba elbeszélgetek veled, hogy mit értettem a dolgok alatt, de itt nem mennék bele...

Amit a cégről írtam az igaz de mindenkinek megvan joga ahhoz, hogy ne értsen egyet...a 10 platform, a kezdőknek vagy akik szeretnék bonuszok és a profiknak stp/ecn számla, akár 0.2-es spread + jutival szerintem nagyon vonzó

Hozzászólás

• Nehéz a képviselet vezetők élete......

Hozzászólás

• Sok a személyes sérelem azt látom

Hozzászólás

Sok a személyes sérelem azt látom
                      Ha igazad van, akkor Zoli valamit nagyon elszúrt, mert miképpen lehet valakinek személyes sérelme egy Ciprusi céggel, ha nincs is náluk számlája?

Hozzászólás

• Én szeretek vele együtt dolgozni. Szerintem fair és őszinte. Rendes srác, lehet kicsit sok volt néhány embernek a sok reklám és ügyfélszolgálat De nem kötelező elolvasni mindent... De hát emberi tulajdonság, hogy szeretünk szenvedni...

Hozzászólás

• Az a baj, hogy ráértek egész nap egy olyan céget képviselni, ami meg se közelit egy Pepperstone-t vagy Fxopent. A nép félrevezetése ez az ironfx versenyképessége...

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Az a baj, hogy ráértek egész nap egy olyan céget képviselni, ami meg se közelit egy Pepperstone-t vagy Fxopent. A nép félrevezetése ez az ironfx versenyképessége...
                            Ha engem fizetne az IronFX , én is népszerűsíteném napi 8 órában az új Pesti irodából.

Ez a dolguk.
                            A Sparban sem fogja azt mondani az eladó, hogy ne nálunk tessék megvenni a tojást, mert nálunk 50 ft, szemben az Auchanban meg 32ft.

Hozzászólás

• Nálunk melyik tojás 50 ft? (gondolom eur/usd-re gondoltál ha hasonlitunk.. )
                              Van 0-tól is tojás mint pl. a Tescoban

Hozzászólás

Nálunk melyik tojás 50 ft? (gondolom eur/usd-re gondoltál ha hasonlitunk.. )
                                Van 0-tól is tojás mint pl. a Tescoban
                                Az STP/ECN tojásotok 50ft./Ku...a drága/ Viszont, mint ahogyan írtad, van hozzá magyarul tudó tyúkanyó 24/7.

Biztosan jó az neked, ha kielemezzük a számláitok költségeit?

Elismerem, hogy a Dealing Deskes számláitok teljesen verseny képesek a többi Dealing Deskes cég számláival.

Gondolom az Instant Execution a cég fő profilja, azaz amikor a kereskedő az IronFX-el, a cégen belül kereskedik.

STP/ECN piacon látszik, hogy csak erőlködtök, mert egyre inkább az a menő.

Furfangos volt levinni a spreadet versenyképesre, de amíg az 5-6 dollár per turnper lot átlagos bróker költség helyett az IRONFX 13 dollárt kér/azaz több mint a dupláját/ , addig szerintem STP/ECN számlát nyitni nálatok értelmetlen dolog.

Hozzászólás

Working...
                                X