Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Megjegyzem, nekem tegnap is elment a net pár percre 16.00 előtt. Bármikor előfordulhat. A magyar ügyfélszolgálat se hátrány. Sőt.

De nem kellene az ügyfél-SZOLGÁLATot és a marketinget keverni. A saját számlás tradelést se a brókerkedéssel. Mert nagyon más motiváció van mögöttük.

A többi brókerhez képest az Ironfx már dupla erővel nyomul a jutalékért. Erről szól ez a topic.

Hozzászólás

• Volt már rá példa, nem is olyan rég, hogy a fél XI. kerületben 3 órára elment az áram. Azért ez egy pár ezer embert érintett.
      Továbbá magenta színű telekommunikációs cégnél fél napra elszállt minden, nem csak Bp-n.
      De a három betűs internetszolgáltatónál is akadnak napok mikor elszáll.
      Továbbá ha az ember vesz tárhelyet, ott se garantálják a 100%-os elérést, csak a 99,9%-ot. A 0,1% ott lebeg kockázatként.
      Vagy Judit által kedvelt FXOpen-nél is voltak elérési problémák, legalábbis itt a fórumon régen volt szó róla, erről személyes tapasztalatom nincs.
      Ezekkel csak arra utaltam, hogy lakhat az ember bárhol, tanyán, Bp, New York, Sydney-ben a lényegen nem változtat, hogy el fog menni az áram, internetkapcsolat vagy telefon függetlenül attól, hogy melyik cégnél van az ember. Az, hogy valaki lezárja a nyitott pozíciót, csökkenti a kockázatot. Bár itt újabb rizikófaktor lép életbe, a számlában való manipuláció. De hát ettől szép az élet, a sok rizikófaktortól! Ha minden biztonságos lenne, 100%-os megbízhatóság, dög unalom lenne Ettől élvezetes igazából a forex, mert itt baromi sok befolyásoló tényező van

Az már más kérdés, hogy be is lehet állítani SL/TP-t. De mindenkinek más a kereskedési stílusa, valaki nem állít be. Attól még lehet nyereséges a kereskedés, csak sokkal izgalmasabb a nyitott pozíció

Attól még, hogy valaki nem akkor kereskedik, amikor a többiek, attól még nem értelmetlen az illető. Legrosszabb esetben különc Minden kereskedési időben vannak lehetőségek! Ázsiai, európai, amerikai! Ettől különleges a forex. Nekem például nem jön be se az európai, se az amerikai. Nekem az ázsiai idő jön be. Nem azt mondom, hogy csak ott tudok profitálni, hanem hogy ott szeretek.

Oh, és még valami. Nincs Ironfx számlám, és nem is lesz. Nem azért, mert haragszok rájuk, vagy rosszak a termékek, vagy idegesít a marketingjük. Sőt! Az az igazság, hogy annak ellenére, hogy itt mennyi hozzászólás volt róluk, nem néztem meg a honlapot Ez lehet, hogy az én csőlátásom, de vannak országok, amiket nem szeretek, és a székhelyük pont bele esik ebbe. Van akinek ez a fontos, van akinek az Azt sajnálom, hogy ahol én vagyok, nincs magyar ügyfélszolgálat. Utálom az angolt.

Zoltán és Zalán a "Z&Z" jól csinálják Nagyon kihangsúlyozzák a magyar ügyfélszolgálatot. Mivel a magyar lakosság 40-55 éves korosztálya nem, vagy alig-alig tud angolul és ez a réteg aki komolyabb összeggel tud kereskedni, ez a tény, hogy magyarul lehet beszélni a céggel fontos számukra. Szeretném hangsúlyozni, hogy a nagy többség ilyen! Ennek politikai oka van, de ebbe ne menjünk bele, mindenki tudja hogy miért. Azért gondolom akik itt vannak a fórumon, azoknak azért megy az angol, nem is rájuk értettem. És még egy valami van a tarsolyukban, de azt nem írom le, mert "Z&Z" később ezt sikeresen fel fogja használni, sőt igazából már felhasználták, csak még nem hangsúlyozták ki, de ha rájönnek akkor kifogják.
      Minden tagnak ma nagy profitot, és annak is, aki olvassa És bocs, hogy ilyen hosszú lett, csak pár sort akartam De ha egyszer belelendülök... Inkább elmondtam volna személyesen, mert beszélni jobban szeretek egy tokaji aszú mellett

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az STP/ECN tojásotok 50ft./Ku...a drága/ Viszont, mint ahogyan írtad, van hozzá magyarul tudó tyúkanyó 24/7.

Biztosan jó az neked, ha kielemezzük a számláitok költségeit?

Elismerem, hogy a Dealing Deskes számláitok teljesen verseny képesek a többi Dealing Deskes cég számláival.

Gondolom az Instant Execution a cég fő profilja, azaz amikor a kereskedő az IronFX-el, a cégen belül kereskedik.

STP/ECN piacon látszik, hogy csak erőlködtök, mert egyre inkább az a menő.

Furfangos volt levinni a spreadet versenyképesre, de amíg az 5-6 dollár per turnper lot átlagos bróker költség helyett az IRONFX 13 dollárt kér/azaz több mint a dupláját/ , addig szerintem STP/ECN számlát nyitni nálatok értelmetlen dolog.

" Elismerem, hogy a Dealing Deskes számláitok teljesen verseny képesek a többi Dealing Deskes cég számláival."

Naná hogy versenyképes, hiszen ahogy már korábban is írtam, ha ingyen adná, akkor is megérné nekik! Pláne a bónusszámlákkal, ahol az emberek dupla nagyságot kötnek, mert ugye ha van pénz, akkor lehet nyomni a gázt ezerrel.
        A bukó meg egy DD számlán úgyis a brókerhez megy 100%-ban.
        Ez nem versenyképesség, hanem egy jól csomagolt marketing, a háttérben rengeteg nyereséggel a bróker oldalon.
        Nem sajnálom tőlük, megdolgoznak érte, csak nem kellene úgy beállítani hogy ezt azért adjuk a kedves kereskedőnek, hogy NEKI jó legyen....

Persze hogy ECN-ben nem jók az áraik, mert ott más "kiskapuk" vannak, amik nem hoznak annyit.

Viszont amennyivel többe kerülnek, annyi pénzből itt mindenki 0-24órás készültségű Angol tolmácsot tarthatna, aki bármilyen ügyfélszolgálatot felhívhat, ha kell éjjel és elmondhatja Oxfordi akcentussal hogy zárják le manuálisan a 0,2Lotos poziját, mert elment az áram és nem volt beadva stoppja. Remélem hogy nem az ilyen 5 évete egyszer előforduló esetek okozzák a legnagyobb drawdown-t a számlákon.

Száljunk már le a földre és mérlegeljük egy kicsit az előre nem látható extra kockázatú külső hatások előfordulási arányát és vessük össze azzal hogy kinek, mennyibe kerül a kereskedés az egyes brókercégeknél.

Nekem mint írtam, van számlám az Ironnál, úgyhogy élőben látok mindent és nem a levegőbe beszélek. Van amiben jók és van amiben nem.
        Minden cég ilyen, nem ezzel van a probléma, hanem hogy a cég "képviselői" fellegekben járnak, alapok nélkül.

Hozzászólás

• Tomy:

Ha minden ügyfelünk annyira képbe lenne mint te (pedig mondjuk mindenkinek, hogy több platformot ismerjen meg, több elérhetőséggel) akkor ezt nem hangsúlyoztam volna ki.

Nem olvastam vissza, hogy miket mondtak nagyon régen itt, de abban biztos vagyok, hogy én írtam azt, hogy tökéletes bróker cég nincs. Se a retailnek se az intézményinek. Van aki arra megy rá, hogy milyen gyors, valaki bónuszokra, platformra, elemzésre, oktatásra, van-e forintos számla, milyen áttétel van stb...még sokáig lehet sorolni...

Mi azért vagyunk itt, hogy akiknek azok a dolgok fontosak amiket mi megtudunk adni és nem szeretnének "egyedül" maradni egy kérdésnél, problémánál akkor tudunk segíteni és nem egy google fordítóval kell beszéljen.

A fórumot kivéve meg nagyon pozitív visszajelzéseket kaptam profi és amatőr emberektől is szerencsére.

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ...
            A bukó meg egy DD számlán úgyis a brókerhez megy 100%-ban.
            ...
            Nem, ők is fedezik az élő pozíciókat a piacon.

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nem, ők is fedezik az élő pozíciókat a piacon.
              És amikor nyer valaki akkor a cégtől nyeri...ez nem lenne több mint elégtétel? Én már nagyon várom, hogy nálunk is valaki több száz ezer dollárt vigyen el a cégtől és ne csak Japánban, Kínában meg Oroszországban legyenek ilyenek...

Hozzászólás

• Utólag is bocsánat a távolletemért (azoknak akik hiányoltak)
                Magyaroszágon voltam az irodát inézni.

Látom addig is aktív volt a topik.
                Nem kívánok minden hozzászóláshoz kommentet írni, csak annyit roviden:

- akinek éles szamlája van az IronFX-nál az mind elégedett a teljeskoru szolgaltatással, és a termékek versenyképességével.
                - akinek nincs éles szamlája az IronFX-nél és panaszkodik ... hát nem tudom dontsétek el hogy mennyire hiteles.

Tobbszor megírtam már miért tartom az IronFX-et a világon az egyik legjobb brókernek olyan oknkrét példát nem mondott senki amiben leírná hogy xy bróker mindenben (felsorolva az eltéréseket) jobb lenne nálunk. Így az állítás továbbra is cáfolatlan marad a szememben.

további újdonságokról hamarosan írok még ....

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Utólag is bocsánat a távolletemért (azoknak akik hiányoltak)
                  Magyaroszágon voltam az irodát inézni.

Tobbszor megírtam már miért tartom az IronFX-et a világon az egyik legjobb brókernek olyan oknkrét példát nem mondott senki amiben leírná hogy xy bróker mindenben (felsorolva az eltéréseket) jobb lenne nálunk. Így az állítás továbbra is cáfolatlan marad a szememben.

további újdonságokról hamarosan írok még ....

...nem tudtam hogy mi hiányzott az elmúlt napokban...
                  De jó lett volna ha tovább tart az "iroda intézése" !

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ...nem tudtam hogy mi hiányzott az elmúlt napokban...
                    De jó lett volna ha tovább tart az "iroda intézése" !
                    Miért szerettél volna találkozni személyesen?
                    elobb kellett volna szólnod akkor bejohettél volna.

Hozzászólás

• És a nyeremény...
                      Egy igazi Ferrari egy igazi nyertesnek!
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Persze csak úgy egy idegennek odaadják... Nem egyszerűbb, ha valamelyik igazgatónak az Ironfxnél gyártanak egy kötéslistát?... 1 Ferráriér pár óra alatt olyat detail statementet szerkesztek amilyet akarok.

Hozzászólás

• A díjátadót oda szervezik, ahol a nyertes lakik, vagy ő utazik?

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Persze csak úgy egy idegennek odaadják... Nem egyszerűbb, ha valamelyik igazgatónak az Ironfxnél gyártanak egy kötéslistát?... 1 Ferráriér pár óra alatt olyat detail statementet szerkesztek amilyet akarok.
                            Szerintem a következő versenyen hackeld meg őket és akkor lesz egy F-id.

Hozzászólás

• nincsen kínai igazgatónk

és a kételkedok kedvéért tettuk ide a képeket
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A díjátadót oda szervezik, ahol a nyertes lakik, vagy ő utazik?
                                Shanghai-ban volt a díjátadó.

Hozzászólás

Working...
                                X