Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Jaj már. És ha az igazgató titoktartásit iratott alá a kinaival és cserébe a kinai adta az arcát meg kapott pár ezer dollárt...

Hozzászólás

• És a Rolex hogy kerül a képre?

Imádom az óra formáját és kialakítását, de nekem róla először mindig a "közbiztonság" jut eszembe

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        És a Rolex hogy kerül a képre?

Imádom az óra formáját és kialakítását, de nekem róla először mindig a "közbiztonság" jut eszembe
        Itthon nem is csoda...

Hozzászólás

• Nade végülis teljesen mindegy. A tények azt mutatják, hogy az ironfx a spreadjeivel nem versenyképes. Valamint az egykor államcsödöt jelentett ciprusi cég nem igazán a bizalmat jelenti az ügyfelei számára. Sajnállak Németh Zoltán és Zalán titeket is, hogy versenyképesebbcégnél nem tudtatok érvényesülni..

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nade végülis teljesen mindegy. A tények azt mutatják, hogy az ironfx a spreadjeivel nem versenyképes. Valamint az egykor államcsödöt jelentett ciprusi cég nem igazán a bizalmat jelenti az ügyfelei számára. Sajnállak Németh Zoltán és Zalán titeket is, hogy versenyképesebbcégnél nem tudtatok érvényesülni..
            A nulla spread-től + jutalék az min versenyképes a cégek közt ha őszinték akarunk lenni...

Nem tudsz olyan bróker céget mutatni ahol ennyi szolgáltatás és ilyen szűk árak lennének. Vannak szűkebbek de ott is megfizeted máshol azt.

Hozzászólás

Nade végülis teljesen mindegy. A tények azt mutatják, hogy az ironfx a spreadjeivel nem versenyképes. Valamint az egykor államcsödöt jelentett ciprusi cég nem igazán a bizalmat jelenti az ügyfelei számára. Sajnállak Németh Zoltán és Zalán titeket is, hogy versenyképesebbcégnél nem tudtatok érvényesülni..
              Elhinnéd nekem, hogy nem a spreaden vagy cipruson fog múlni, hogy nyersz-e?

Ha ennyire izgat a szabályozás, akkor ott a futures piac.

Hozzászólás

Judit ne haragudj, de én sajnállak hogy éles szamla hiányában panaszkodsz a spreadek miatt. Nem hiszem hogy gondot okozna neked éles számlát nyitni, még akár befizetés és dokumentumok nélkul is be tudsz lépni az MT4-be.

Másrészt nem hiszem hogy koze lenne hozza bárkinek is de annyit elárulok; kapok ajánlatokat más bróker cégektol, ennek ellenére még mindig itt vagyok.

Hozzászólás

• Myfxbook nem hazudik.

Hozzászólás

Myfxbook nem hazudik.
                    Judit már kitárgyaltuk.
                    A valós adatok nem hazudnak! Nyiss számlát aztán ha nem tetszik ne fizess be! (Annál valósabb infó nem létezik vagy te nem így gondolod?)

Hozzászólás

Myfxbook nem hazudik.
                      sponsored by fxpro

jah akkor minden úgy van ahogy mondják...ezek szerint bármelyik bróki cég támogat valamit akkor az úgy is van..
                      De egyszerű dolgunk lenne...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        nincsen kínai igazgatónk

és a kételkedok kedvéért tettuk ide a képeket
                        Engem a két kínai csaj érdekel a képen Róluk valami infó? Melyik cégnél hostessek?

Hozzászólás

• Zoltán az első képen az autót a nyertes vezeti?

Hozzászólás

• Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Zoltán az első képen az autót a nyertes vezeti?
                            nem tudom, gondolom igen (valoszinu a 3000%-os profitból tellett neki a rolexre is )

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              nem tudom, gondolom igen (valoszinu a 3000%-os profitból tellett neki a rolexre is )
                              Vagy inkább jó hamisítványt szerzett be a kinai a nagy napra mikor tesztelhette a főnök kocsiját, aki megszerkesztette a verseny első helyezetének detail statementjét....

Hozzászólás

Vagy inkább jó hamisítványt szerzett be a kinai a nagy napra mikor tesztelhette a főnök kocsiját, aki megszerkesztette a verseny első helyezetének detail statementjét....
                                Ezt a rosszmájuságot.
                                willow

Hozzászólás

Working...
                                X