Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• és biztos az Ernst & Young konnyvizsgáló világcéget is lefizettuk aki a verseny tisztaságát felugyelte
    Miért olyan nehéz elhinned hogy a cégnek tobb a marketing budget-je mint egy új ferrári ára?

Szerinted mibol tartjuk fenn világszerte az irodáinkat?
    New York | London | Hong Kong | Sydney | Shanghai | Kuala Lumpur | Madrid | Warsaw | Budapest | Limassol HQ

Hozzászólás

• Kedves Zoltan! Mar olyan görcsösen veded a ceget, hogy kezdenek elriadni a leendö ügyfeleid. Megjegyzem en is nalatok szerettem volna ujabb szamlat nyitni, de megijedtem.Szerintem mar tulfenyezed a dolgokat. A romlott halat szoktak agyon dicserni,egyebkent a jo bornak nem kell ceger. Ez egy igaz mondas Belemesz ertelmetlen , kicsinyes vitakba. Az alazat nagyon fontos

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        sponsored by fxpro

jah akkor minden úgy van ahogy mondják...ezek szerint bármelyik bróki cég támogat valamit akkor az úgy is van..
        De egyszerű dolgunk lenne...
        Sponsored by FXpro, aki szintén a közép mezőnyben tanyázik egy paraszt hajszállal az Iron előtt.
        2 hónapja meg a VantageFX szpozorálta. A szponzorációnak semmi köze a megjelenő spredekhez. Az csak annyit jelent, hogy a felugró ablakban az FXpro reklámja jelenik meg.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          és biztos az Ernst & Young konnyvizsgáló világcéget is lefizettuk aki a verseny tisztaságát felugyelte
          Miért olyan nehéz elhinned hogy a cégnek tobb a marketing budget-je mint egy új ferrári ára?

Szerinted mibol tartjuk fenn világszerte az irodáinkat?
          New York | London | Hong Kong | Sydney | Shanghai | Kuala Lumpur | Madrid | Warsaw | Budapest | Limassol HQ
          Abból a pénzből, amit a valós piacra nem visztek ki, így az ügyfeleitek nálatok hagyják.
          Spreadekből nem is telne ennyi mindenre.

Hozzászólás

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kedves Zoltan! Mar olyan görcsösen veded a ceget, hogy kezdenek elriadni a leendö ügyfeleid. Megjegyzem en is nalatok szerettem volna ujabb szamlat nyitni, de megijedtem.Szerintem mar tulfenyezed a dolgokat. A romlott halat szoktak agyon dicserni,egyebkent a jo bornak nem kell ceger. Ez egy igaz mondas Belemesz ertelmetlen , kicsinyes vitakba. Az alazat nagyon fontos
            Zoli nem Henry Kissinger.
            A tárgyalás, a vitatkozás egy külön műfaj.
            Nem egyszer sikerült itt bele ugrasztanom olyan parttalan vitákba, amibe egy dörzsölt tárgyaló soha nem menne bele.
            Magyar nyelvű ügyfél kontaktnak jó, de üzleti tárgyalást komoly pénzekről nem bíznék rá.
            Zalán nagyságrendekkel jobb tárgyaló, de már őt is sikerült előnytelen szitukba beugrasztanom.

Dolgozom, rajta, vicces látni, ahogy izzadnak.

P.S

Most a raccsolós kollégáját kellene hallgatnom egy webináron, de az asszony letöltötte a Django elszabadul Tarantino remeket, és éppen nézi, úgyhogy soha sem fogom megtudni, hogy PP is beszédhibás e.

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

P.S

Most a raccsolós kollégáját kellene hallgatnom egy webináron, de az asszony letöltötte a Django elszabadul Tarantino remeket, és éppen nézi, úgyhogy soha sem fogom megtudni, hogy PP is beszédhibás e.

Azért te is beleviszed magad hülyeségekbe, nem csak a Zoliékat rántod bele...

Most derült ki hogy kb. egyszobás lakásban laksz, ahol a Tv és a kereskedői géped van elhelyezve, mint egyetlen számítógép amin online előadást tudnál hallgatni.
              Meg ugye egy fejhallgató ma már megfizethető tétel még egy másodállású kereskedőnek is.
              Hááát, a jövőben majd ezt a tényt azért figyelembe veszem a hozzászólásaidnál.

Sokan vannak itt akik "sorba állnak egy pofonért".

Amúgy nem vesztettél sokat hogy nem hallgattad.

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Azért te is beleviszed magad hülyeségekbe, nem csak a Zoliékat rántod bele...

Most derült ki hogy kb. egyszobás lakásban laksz, ahol a Tv és a kereskedői géped van elhelyezve, mint egyetlen számítógép amin online előadást tudnál hallgatni.
                Meg ugye egy fejhallgató ma már megfizethető tétel még egy másodállású kereskedőnek is.
                Hááát, a jövőben majd ezt a tényt azért figyelembe veszem a hozzászólásaidnál.

Sokan vannak itt akik "sorba állnak egy pofonért".

Amúgy nem vesztettél sokat hogy nem hallgattad.
                Monitorról megy a TV, abba volt bedugva a hangfal, a fülest meg bedugta az asszony a Laptopba, és azon nézte a Tarantinót.
                Egész héten azt hallgatom, hogy a kereskedésem miatt lefoglalom mind a 3 gépet, nem vehettem el tőle a fülest, a hangfalat meg ha át akarom dugni valamelyik gépbe, be kell másznom az író asztal alá, ehhez meg nem sok kedvem volt.
                A másik meg az, hogy ezzel a retek szar gotowebinarral mindig lejön egy vírus, amit könnyen letakarítok a laptopról, de a nagy gépek 3 terrabytes állományából nincs kedvem vadászni a vírust.
                Írtam már róla korábban, de falrahányt borsó volt.

Hozzászólás

Monitorról megy a TV, abba volt bedugva a hangfal, a fülest meg bedugta az asszony a Laptopba, és azon nézte a Tarantinót.
                  Egész héten azt hallgatom, hogy a kereskedésem miatt lefoglalom mind a 3 gépet, nem vehettem el tőle a fülest, a hangfalat meg ha át akarom dugni valamelyik gépbe, be kell másznom az író asztal alá, ehhez meg nem sok kedvem volt.
                  A másik meg az, hogy ezzel a retek szar gotowebinarral mindig lejön egy vírus, amit könnyen letakarítok a laptopról, de a nagy gépek 3 terrabytes állományából nincs kedvem vadászni a vírust.
                  Írtam már róla korábban, de falrahányt borsó volt.
                  Esküdj meg hogy erre a válaszra már készültél nap közben!

Hát, ha az asszony b...gat, az azt jelenti hogy több pénzt kell csinálnod havi szinten azon a 3 gépen. (vagy őt is meg kell tanítani kereskedni, ha már ennyi géped van...)
                  Akkor lesz jó a rendszer, ha már nem szól érte hogy egész nap nyomod (mármint a kereskedést) mert akkor elégedett lesz a teljesítményeddel, meg tud menni shoppingolni a nyereségből amit csinálsz.

Soha nem volt még gondom a gotowebinár hallgatásával. Érdekes amit írsz.
                  Számtalan cég ezzel nyomja az ilyeneket, mert befér sokszáz ember a terembe.
                  Na mindegy, ez nem az én asztalom.

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Vagy inkább jó hamisítványt szerzett be a kinai a nagy napra mikor tesztelhette a főnök kocsiját, aki megszerkesztette a verseny első helyezetének detail statementjét....

Judit, most akkor ajánlod az IronFx-et, vagy sem?
                    És a Ferrarit ajánlod, vagy nem?
                    MT4-et ajánlod, vagy nem mert "meghekkelik" ?
                    Detailed Statementet ajánlod, vagy nem?

Ezek itt a fontos kérdések...

Szóval AJÁNLOD, vagy NEM AJÁNLOD ????

Mit ajánlsz?

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Judit,

Szóval AJÁNLOD, vagy NEM AJÁNLOD ????

Mit ajánlsz?
                      említett nem olyan régen egy másik megoldást, most nem idézném be

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        említett nem olyan régen egy másik megoldást, most nem idézném be
                        Judit a fórum legnépszerűbb embere let a másik megoldásos javaslata miatt.
                        Csak nehogy kiderüljön, hogy olyan átverés a Judit ajánlata is, mint az Iron FX bónusza.

Virtuálisan nem vagyok rá kíváncsi, élőben esetleg......

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          nem tudom, gondolom igen (valoszinu a 3000%-os profitból tellett neki a rolexre is )
                          ezek szerint akkor egy füst alatt elvette nőül ott helyben az egyik hosstesst, ugyanis egy jeggyűrűvel is gazdagodott...

Hozzászólás

Judit a fórum legnépszerűbb embere let a másik megoldásos javaslata miatt.
                            Csak nehogy kiderüljön, hogy olyan átverés a Judit ajánlata is, mint az Iron FX bónusza.

Virtuálisan nem vagyok rá kíváncsi, élőben esetleg......

Szerintem ezért tünik görcsösnek a Zoli válaszai, mert folyton publikos oldalon olyan dolgokat mondok ami nem igaz
                            A bonus valódi, de csak kereskedésre lehet használni..én kb eddig 100 embernek mondtam el és mindenki megértette és akinek tetszett számlát nyitott...

És szerintem Zoli sokkal nyugodtabb ember mint én...
                            De azért köszi a jó szavakat, emlékezni fogok rá amikor sorba állok a Tomy-nál...

Hozzászólás

• Dolgozom, rajta, vicces látni, ahogy izzadnak.

P.S

[/QUOTE]

Azért izzadni még nem izzadok
                              Az a film nekem is kell...

Ki az a PP? És még ki beszédhibás?

Hozzászólás

• PP = Pintér Péter
                                Forex, I think this is the beginning of a beautiful friendship????

Hozzászólás

Working...
                                X