Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Billy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PP = Pintér Péter
    A raccsolós pedig Fekete Gábor?
    Engem nem zavar, hogy raccsol.
    Az annál inkább röhögésre késztetett, amikor utoljára láttam egy videóját és olyan volt a kamerabeállítás, hogy ő a kép jobb oldalán kb. 1/3 helyet foglalt el, a másik 2/3-ban pedig a "berendezett háttér", kert, úszómedence, stb. volt látható.
    Ettől még lehet jó tréder, ebből a szempontból nem ismerem, de a róla alkotott kép erősen manipulált (pl. a fenti sorok miatt). Vajon ők ilyen "profik" vagy van külön marketing csapatuk? Minden esetre nagyon hatékony lehet, le a kalappal. Sikeres cég, komoly árbevétel az oktatásból, stb.

Ami a kereskedést illeti, engem kifejezetten taszít a "kirakat" és rontja a hitelességüket. Talán nem kellene ennyire látványosan művelni. Birgert is filmezték már a Porsche-jében vezetés közben, mégis sokkal szolidabbnak tűnt.

Hozzászólás

• fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A raccsolós pedig Fekete Gábor?
      Engem nem zavar, hogy raccsol.
      Az annál inkább röhögésre késztetett, amikor utoljára láttam egy videóját és olyan volt a kamerabeállítás, hogy ő a kép jobb oldalán kb. 1/3 helyet foglalt el, a másik 2/3-ban pedig a "berendezett háttér", kert, úszómedence, stb. volt látható.
      Ettől még lehet jó tréder, ebből a szempontból nem ismerem, de a róla alkotott kép erősen manipulált (pl. a fenti sorok miatt). Vajon ők ilyen "profik" vagy van külön marketing csapatuk? Minden esetre nagyon hatékony lehet, le a kalappal. Sikeres cég, komoly árbevétel az oktatásból, stb.

Ami a kereskedést illeti, engem kifejezetten taszít a "kirakat" és rontja a hitelességüket. Talán nem kellene ennyire látványosan művelni. Birgert is filmezték már a Porsche-jében vezetés közben, mégis sokkal szolidabbnak tűnt.
      A körítés sosem fog valakinek tetszeni, mert vagy túl magamutogatós vagy túl pórias. Valószínűleg legtöbb ember könnyebben elfogadja a mondanivalót, ha megmutatnak egy keveset abból az életvitelből, amit megengedhetnek maguknak. Nem vitás, hogy az oktatás is jó üzlet, de az h pl PP is 2. lett a Budacash élő számlás versenyén mond valamit. Gábor legalább olyan jó trader.

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A körítés sosem fog valakinek tetszeni, mert vagy túl magamutogatós vagy túl pórias. Valószínűleg legtöbb ember könnyebben elfogadja a mondanivalót, ha megmutatnak egy keveset abból az életvitelből, amit megengedhetnek maguknak. Nem vitás, hogy az oktatás is jó üzlet, de az h pl PP is 2. lett a Budacash élő számlás versenyén mond valamit. Gábor legalább olyan jó trader.
        Jelzem, elsőként süvegeltem meg PP teljesítményét a Budacash versenyen.
        Fekete Gábor raccsolása természetesen semmit sem von le kerekedői képességeiből, de én már csak ilyen vagyok, elviccelődök vele.

Gondoljatok bele, ha oda fejlődik a technika, hogy a platformodra hangazonosítós jelszóval léphetsz majd be. Milyen komoly lesz akkor Gábor a "Répa,retek, mogyoró..." jelszavával.
        De az lesz a feltörhetetlen hangazonosítós jelszó!

Amúgy a múltkor a Bloombergen volt egy órás riport egy amerikai gazdasági szakértővel, aki amúgy nagy koponya volt, de úgy dadogott, hogy az csak na.

Dö,dö, dö, dö......dö,dö fiszkál kliff iz szti,szti, szti......sztiiiiiii

Mondd már ki b+!

Hozzászólás

Volt egy riport PP-vel, miután megtörtént az eredményhirdetés.
          Saját elmondása szerint (maximálisan egyetértek vele) versenyt nyerni nem a "hagyományos jól bevált" kockázatkezeléssel lehet, tehát egy versenystratégia teljesen más, mint a hosszú távon életképes kockázatkezelési stratégia.
          Ezek után számomra a verseny eredményéből nem következik valakinek a sikeressége, csupán az, hogy a versenyszámla elbukásának kockázata számára megengedhető - cserébe egy esetleges nagyobb hozamért, ami nem más, mint a fődíj és a hírnév. Ha egy ismert tradernek csak a sokadik hely jut, az nem feltétlen jelenti az ő leszereplését, lehet attól még nagyon sikeres. Ebben az esetben viszont általában ki sem derül, hogy indult a versenyen.
          Esetleg PP-ről lehetett tudni a verseny lezárása előtt. hogy ő is részt vesz? Én csak utána hallottam róla, miután megvolt a végeredmény .

Hozzászólás

Saját elmondása szerint (maximálisan egyetértek vele) versenyt nyerni nem a "hagyományos jól bevált" kockázatkezeléssel lehet, tehát egy versenystratégia teljesen más, mint a hosszú távon életképes kockázatkezelési stratégia.
            Ezek után számomra a verseny eredményéből nem következik valakinek a sikeressége, csupán az, hogy a versenyszámla elbukásának kockázata számára megengedhető - cserébe egy esetleges nagyobb hozamért, ami nem más, mint a fődíj és a hírnév. Ha egy ismert tradernek csak a sokadik hely jut, az nem feltétlen jelenti az ő leszereplését, lehet attól még nagyon sikeres. Ebben az esetben viszont általában ki sem derül, hogy indult a versenyen.
            Esetleg PP-ről lehetett tudni a verseny lezárása előtt. hogy ő is részt vesz? Én csak utána hallottam róla, miután megvolt a végeredmény .

Lehet hogy topik-ot tévesztettél?
            Uff, vagy inkább OFF.
            Majd jön Harzol és kipakol innen mindenkit aki raccsol, meg PP-zik!

Majd ha a VB-t nyeri meg PP, akkor szóljatok!

Hozzászólás

• akkor soha

Hozzászólás

Csak a tisztázás végett:
                1) PP ugyanazokat a beszállási / kiszállási stratégiákat használta, amit oktatnak.
                2) ugyanazokat a kockázatokat vállalta, mint hétköznap (ezért nyitott számlát 4000 Euroval és nem csak 100k HUF-al.)
                3) hogy a számlára vetítve ez más %-os kockázatot jelentett az nem annyira fontos. Azt mondta, hogy legnagyobb vesztő sorozata nem szokott több lenni 4000 Euronál, szóval SEMMILYEN szempontból nem vállalt nagyobb kockázatot, mint amúgy.

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Jelzem, elsőként süvegeltem meg PP teljesítményét a Budacash versenyen.
                  Te voltál az, akit az anyja nevezett be???

Hozzászólás

Csak a tisztázás végett:
                    1) PP ugyanazokat a beszállási / kiszállási stratégiákat használta, amit oktatnak.
                    2) ugyanazokat a kockázatokat vállalta, mint hétköznap (ezért nyitott számlát 4000 Euroval és nem csak 100k HUF-al.)
                    3) hogy a számlára vetítve ez más %-os kockázatot jelentett az nem annyira fontos. Azt mondta, hogy legnagyobb vesztő sorozata nem szokott több lenni 4000 Euronál, szóval SEMMILYEN szempontból nem vállalt nagyobb kockázatot, mint amúgy.

3) 4,000.- usd-t mondott, nem eurót és nem leghosszabb, hanem átlagos vesztő szériának mondta...

..logikusan hangzott amit csinált, látszik hogy volt benne némi stratégia és nem csak a szimpla hazárdírozás.
                    Persze 10 év után szerintem kevés ember az aki ne tudna megtanulni kereskedni.
                    A probléma az hogy kevés ember éli túl az első (néhány), kemény éveket.

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      3) 4,000.- usd-t mondott, nem eurót és nem leghosszabb, hanem átlagos vesztő szériának mondta...

..logikusan hangzott amit csinált, látszik hogy volt benne némi stratégia és nem csak a szimpla hazárdírozás.
                      Szerintem a legtöbben az első heteket-hónapokat nem éli túl!
                      Forex, I think this is the beginning of a beautiful friendship????

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Köszi a pontosítást.

Egyetértek, pont ezért kell kis összeggel kezdni, meg csak akkor belemenni ha komolyan veszi az ember + rászán pár évet megtanulni

Hozzászólás

Te voltál az, akit az anyja nevezett be???
                          16 éves koromban halt meg anyám, 2 évig ápoltam többszörös rákos áttéte volt.
                          Az utolsó 6 hónapot végig üvöltötte fájdalmában.
                          Mivel apám 2 éves koromban lelépett, a gimit is úgy fejeztem be, hogy üzleteltem a megélhetésért.Kitűnővel érettségiztem, és vettek fel maximális pontszámmal az egyik legjobb egyetemre úgy, hogy közben a balatonra vonatoztam esténként márkát venni a németektől, amit másnap eladtam.
                          Akkoriban sokan csempésztek zárjegy nélküli cigarettát Ukrajnából.
                          A másik megélhetési forrásom az volt, hogy pár haverrel felderítettük ezeket a raktárakat, jól megvertük a csempész sünt, és eladtuk az árut.
                          Rendészkedtem diszkókban, szedtem pénzt dílerektől, néha segítettem tartozás visszaszerzésben, szóval kalandos fiatal korom volt.

Ennek 25 éve.
                          25 éve magamat tartom el, és soha nem volt főnököm.

Anyámat meg hagyd ki a témából.

Hozzászólás

• Kezdenek az indulatok elszabadulni.
                            Kérek mindenki hogy az indulatait vezesse le ott ahol ennek helye van (kocsma, konditerem stb).

Az IronFX témánál maradva, még 4 napig ki tudjátok hasznalni a 100% bónuszt.
                            Februárban is lesz valamilyen bónusz ajánlatunk de még nincs konkrét érték megszabva.

A Forint alapú számla már él, be tudtok fizetni a Raiffeisen bankba.

Hozzászólás

• Az FXCM UK-nál van számlám, de másik brókernél is szeretnék nyitni.
                              A rollover (swap) mennyi jelenleg az IronFX-nél?

3 pár érdekelne, melyek FXCM-nél jelenleg következők:
                              EUR/USD 0.03(sell) -0.14(buy)
                              EUR/HUF 0.85(sell) -2.87(buy)
                              USD/HUF 0.66(sell) -2.12(buy)

A másik kérdésem: 0.01 lot-ot akarok trédelni (pl. USD/HUF-ot 1000$ értékben), de a weboldalukon láttam, hogy ez csak $2500-nál kisebb egyenlegnél lehetséges. Igaz ez?

Hozzászólás

• A swapok változása miatt azt tudom ajánlani, hogy egy demo számla letöltés után nézd meg az aktuális swap pontokat:

Szimbolumok -> ExoticFX -> és kiválasztod a devizapárt

Szerintem jelenleg azért sokkal érdekesebb az, hogy nagyon begyengülhet a forint vagyis rettentő nagy a kockázat benne ha longolni szeretnéd kis hazánk pénznemét...

Hozzászólás

Working...
                                X