Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Bár ha jobban belegondolsz, és valaki értelmes kockázati szintet használ, akkor az 500-szoros tőkeáttételetekkel túl kellene élnie egy HUF fel , vagy le rántást is.

1:500 áttétnél nagyon nehéz SL-ot tenni ilyen párnál szerintem...én nem is ajánlanám..inkább csak 100 max 200...

DE egy dolgot vegyünk figyelembe el kérlek...szerintem itt mindenki legalább 100-al dolgozik...így ha ilyen egzotikus párról beszélünk akkor azért veszélyes mert több pénzt is eltudsz bukni cégeknél mint amit be tettél...láttam már erre példát....este volt, nem voltak bent árjegyzők és a forint a chf ellenében 7-8 forintot ment és kereste a szintet, hogy hol zárja ki ügyfelet...pedig a SL valahol már a közepén kellett volna aktiválódjon...

Csak szerettem volna leírni, hogy mi alapján mondtam azt amit...én sem nézlek kezdőnek Tomy és az alapvető tiszteletet mint mindenkinek megadtam..kérlek te is tedd így, sokkal könnyebb lesz az életünk.

Marketing dolgokat ezek után is fogunk linkelni, ez a célja ennek a topiknak. Ha valami személyes sérelmed van esetleg, kérlek beszéljünk privátba, vagy gyere be hozzánk és egy kávé mellett bármikor megbeszélhetjük ha éppen nincsenek nálam...

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Bár ha jobban belegondolsz, és valaki értelmes kockázati szintet használ, akkor az 500-szoros tőkeáttételetekkel túl kellene élnie egy HUF fel , vagy le rántást is.

1:500 áttétnél nagyon nehéz SL-ot tenni ilyen párnál szerintem...én nem is ajánlanám..inkább csak 100 max 200...

DE egy dolgot vegyünk figyelembe el kérlek...szerintem itt mindenki legalább 100-al dolgozik...így ha ilyen egzotikus párról beszélünk akkor azért veszélyes mert több pénzt is eltudsz bukni cégeknél mint amit be tettél...láttam már erre példát....este volt, nem voltak bent árjegyzők és a forint a chf ellenében 7-8 forintot ment és kereste a szintet, hogy hol zárja ki ügyfelet...pedig a SL valahol már a közepén kellett volna aktiválódjon...

Csak szerettem volna leírni, hogy mi alapján mondtam azt amit...én sem nézlek kezdőnek Tomy és az alapvető tiszteletet mint mindenkinek megadtam..kérlek te is tedd így, sokkal könnyebb lesz az életünk.

Marketing dolgokat ezek után is fogunk linkelni, ez a célja ennek a topiknak. Ha valami személyes sérelmed van esetleg, kérlek beszéljünk privátba, vagy gyere be hozzánk és egy kávé mellett bármikor megbeszélhetjük ha éppen nincsenek nálam...
      Értem amit írsz.
      De!

Kifejtenéd hogy az ügyfél kockázati oldaláról mi a különbség szerinted ha 100-as, vagy ha 500-as tőkeáttétel van számlája?
      Vegyük azt az esetet hogy megnyit bármilyen pozíciót és a saját tőkéjére 100.- usd kockázattal helyezi el a stoppját.
      És van mondjuk a számláján 5,000.- usd, hogy tradícionális legyek.

Köszi, szép lett az irodátok, de mint már írtam is az ügyfeletek vagyok, úgyhogy képben vagyok.
      Nincs sérelem, miért is lenne?

Hozzászólás

• Nem az ilyen pénzkezelésre értettem...hanem mondjuk 5,000 dolláros számlán felvesz többször is nagyobb lotokat...ez történt sajna anno...

Én amiket és írok az nem nektek szól akik tudjátok és értitek a pénzkezelést és kockázatvállalás szabályait...vannak kezdők is...kérlek engedjétek, hogy ő hozzájuk írjunk úgy, hogy nem ugrottok rá...nem is nektek szól és a fórumot nem csak azoknak írjuk akik kérdeznek vagy kommentelnek hanem mindenkinek aki olvassa...ezért lehet úgy fogalmazzunk ami számodra tök egyértelmű vagy nem fontos de másnak igen is az....ezzel mi nem akarunk és nem szándékozzunk titeket degradálni, elítélni vagy bosszantani...

És remélem hamarosan megtudjátok mutatni azt élőben is, hogy mennyire jól tudtok kereskedni egy barátibb légkör keretén belül

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nem az ilyen pénzkezelésre értettem...hanem mondjuk 5,000 dolláros számlán felvesz többször is nagyobb lotokat...ez történt sajna anno...

Én amiket és írok az nem nektek szól akik tudjátok és értitek a pénzkezelést és kockázatvállalás szabályait...vannak kezdők is...kérlek engedjétek, hogy ő hozzájuk írjunk úgy, hogy nem ugrottok rá...nem is nektek szól és a fórumot nem csak azoknak írjuk akik kérdeznek vagy kommentelnek hanem mindenkinek aki olvassa...ezért lehet úgy fogalmazzunk ami számodra tök egyértelmű vagy nem fontos de másnak igen is az....ezzel mi nem akarunk és nem szándékozzunk titeket degradálni, elítélni vagy bosszantani...

És remélem hamarosan megtudjátok mutatni azt élőben is, hogy mennyire jól tudtok kereskedni egy barátibb légkör keretén belül

Ezért kértem hogy fejtsd ki a kérdésemre a válaszodat, hogy a "kezdők" tanulhassanak belőle....
          A legtöbb ember aki számlát nyit azt sem tudja hogy mire való a tőkeáttét.
          De ha nem, hát nem.

Dehogy akarjuk mutogatni hogy mennyire jól tudunk kereskedni!
          Az is relatív hogy mi számít jónak.
          Magunknak csináljuk mindannyian, nem másnak.

Hozzászólás

• csak ha már valaki pluszos és nem szégyenlős akkor sokan szeretnék azt látni és feltenni kérdéseket neki

Tudom, hogy nehéz lesz, de össze fogom hozni akkor is..sok embernek segítség lenne...még sok ember számára csak egy utópia az, hogy ebből meg lehet élni...pedig nem..csak nehéz eljutni oda

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Igen Zoli, amit itt írsz, az rád is vonatkozik!
              Tony és soha nem mondtam hogy profi tréder vagyok.
              nem is szeretném bizonyítani senkinek a tudásom.

Kereskedek, osszességében profitos vagyok de nem ebbol élek.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Tony és soha nem mondtam hogy profi tréder vagyok.
                nem is szeretném bizonyítani senkinek a tudásom.

Kereskedek, osszességében profitos vagyok de nem ebbol élek.

Tudom hogy nem a kereskedésből élsz.
                Nem erre értettem amit írtam.
                Mindegy, nem érdekes.

Hozzászólás

• Jó hír azoknak akik nem hitték el, hogy egy Ferrarit adunk a nyertesnek...Választhatott a nyertes, hogy a Ferrarit viszi el vagy 100,000 dollár pénzt amit bármikor kivehet és nincsen semmi megkötés. A nő a pénzt választotta...
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Sajnos hiába villogtatod ezeket a csúcsszuper képeket, ettől még nem lesz a Ironfx versenyképes a többi bróker között.

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sajnos hiába villogtatod ezeket a csúcsszuper képeket, ettől még nem lesz a Ironfx versenyképes a többi bróker között.
                      Igen..nem fejlődünk visszafelé...legjobb szolgáltatás amit kaphatnak ügyfelek 24/7...ügyfelektől soha nem jött panasz

Hozzászólás

Sajnos hiába villogtatod ezeket a csúcsszuper képeket, ettől még nem lesz a Ironfx versenyképes a többi bróker között.
                        Judit eskuszom nyitok neked én egy éles szamlát hogy végre lássad milyen is egy IronFX éles számla belulrol! (írd meg priviben az e-mailcímedet és kuldom a jelszót és a számla számot nem kell befizetned vagy doksit feltolteni sem)

Utána megbeszéljuk a kérdéseidet.

Hozzászólás

• Csak előtte elárulom nekem az Fxopennél van számlám, gondolod ahhoz képest jobbat látnék?

Hozzászólás

Csak előtte elárulom nekem az Fxopennél van számlám, gondolod ahhoz képest jobbat látnék?
                            Csak azt írd le hogy IronFx-et ajánlod, vagy nem ajánlod???
                            Ez az egy dolog amiért itt vagyunk....
                            Már alig várjuk az e heti véleményedet!

u.i. FxOpen a világ legjobb cége, ezt már tudjuk.

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Csak azt írd le hogy IronFx-et ajánlod, vagy nem ajánlod???
                              Ez az egy dolog amiért itt vagyunk....
                              Már alig várjuk az e heti véleményedet!

u.i. FxOpen a világ legjobb cége, ezt már tudjuk.
                              Remélem legalább kap jutit érte, mert jól nyomja

Hozzászólás

Csak előtte elárulom nekem az Fxopennél van számlám, gondolod ahhoz képest jobbat látnék?
                                Persze ehhez kétség sem fér.
                                Melyik szamlatípusod van az FXOpen-nél?

Irok neked egy részletes osszehasonlítást.

Hozzászólás

Working...
                                X