Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó hír azoknak akik nem hitték el, hogy egy Ferrarit adunk a nyertesnek...Választhatott a nyertes, hogy a Ferrarit viszi el vagy 100,000 dollár pénzt amit bármikor kivehet és nincsen semmi megkötés. A nő a pénzt választotta...
    És teljesen véletlenül egy Kínai nő nyerte meg a Ferrarit, éppen kínai, amely piacra most minden bróker cég gyúr rá ezerrel, hiszen messze a legdinamikusabban fejleszthető FX piac Indiával egyetemben, és természetesen nő, hiszen a nemek közül a nők vonhatók még be nagy számban a piacra ügyfélnek.
    Mekkora marketinges mázlija van ennek az Ironfx-nek...........

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Judit eskuszom nyitok neked én egy éles szamlát hogy végre lássad milyen is egy IronFX éles számla belulrol! (írd meg priviben az e-mailcímedet és kuldom a jelszót és a számla számot nem kell befizetned vagy doksit feltolteni sem)

Utána megbeszéljuk a kérdéseidet.

Te is szertenéd, ha "lemosná a kocsidat", mint PP-éknek????

Hozzászólás

• Inkább gyúrjatok egy kicsit, érdemes:

http://www.facebook.com/photo.php?fb...&type=1&ref=nf

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          És teljesen véletlenül egy Kínai nő nyerte meg a Ferrarit, éppen kínai, amely piacra most minden bróker cég gyúr rá ezerrel, hiszen messze a legdinamikusabban fejleszthető FX piac Indiával egyetemben, és természetesen nő, hiszen a nemek közül a nők vonhatók még be nagy számban a piacra ügyfélnek.
          Mekkora marketinges mázlija van ennek az Ironfx-nek...........

luck favoures the prepared mind (tudom Chance és nem luck..csak te már szerencsét mondtál...)

bocsi

Hozzászólás

• FYI:

Ma este, 18:20-kor a vezető elemzőnk fog beszélni a Bloombergen akit érdekel. A Lunch Money Show-ban, az egyik legelőkelőbb gazdasági műsorok egyike New Yorkban.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Persze ehhez kétség sem fér.
              Melyik szamlatípusod van az FXOpen-nél?

Irok neked egy részletes osszehasonlítást.
              ECN számlám van az FXOpen-nél. Szerintem kár is erölködnöd. Tényleg jó, hogy segítőkész vagy és karrierista csak azt sajnálom, hogy nem egy versenyképes cég az Ironfx és ilyen csili vili képekkel próbáljátok meg elkábítani az embereket.

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                16 éves koromban halt meg anyám, 2 évig ápoltam többszörös rákos áttéte volt.
                Az utolsó 6 hónapot végig üvöltötte fájdalmában.
                Mivel apám 2 éves koromban lelépett, a gimit is úgy fejeztem be, hogy üzleteltem a megélhetésért.Kitűnővel érettségiztem, és vettek fel maximális pontszámmal az egyik legjobb egyetemre úgy, hogy közben a balatonra vonatoztam esténként márkát venni a németektől, amit másnap eladtam.
                Akkoriban sokan csempésztek zárjegy nélküli cigarettát Ukrajnából.
                A másik megélhetési forrásom az volt, hogy pár haverrel felderítettük ezeket a raktárakat, jól megvertük a csempész sünt, és eladtuk az árut.
                Rendészkedtem diszkókban, szedtem pénzt dílerektől, néha segítettem tartozás visszaszerzésben, szóval kalandos fiatal korom volt.

Ennek 25 éve.
                25 éve magamat tartom el, és soha nem volt főnököm.

Anyámat meg hagyd ki a témából.
                Le a kalappal előtted öregem. Én tudom mit jelent egy beteg embert évekig ápolni, én is csináltam. Sajnos van részem ****kalap főnökök ****ságait eltűrni nap mint nap, ezért irigyellek az önállóságodért. A személyeskedőkkel ne törődj, sokból csak az irigység beszél. De ez mind csak k.rva sok off, off. Ezért térjünk vissza az Ironfx-hez, hiszen ez mégiscsak az ő topikjuk. Elnézést az irásomért, de ez kikivánkozott. Uff.
                willow

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  ECN számlám van az FXOpen-nél. Szerintem kár is erölködnöd. Tényleg jó, hogy segítőkész vagy és karrierista csak azt sajnálom, hogy nem egy versenyképes cég az Ironfx és ilyen csili vili képekkel próbáljátok meg elkábítani az embereket.
                  Judit!Az világos hogy van számlád.
                  Aztán kereskedni tudsz-é?
                  Túl sok energiát ölsz bele a broker kérdésbe.
                  Még a végén zenélni sem lesz erőd!
                  Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

• Egyenlőre mondjuk, hogyha a spreadeken múlt volna eddig a számlám akkor lefele hajlana. Hosszú távú eredményekről majd 1 év múlva. Örülök, hogy nem az Ironfx magas jutalékai mellett döntöttem. Köszönöm kérdésed. És neked hogy megy? Nyomod még a 10 lotos pozikat?

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Egyenlőre mondjuk, hogyha a spreadeken múlt volna eddig a számlám akkor lefele hajlana. Hosszú távú eredményekről majd 1 év múlva. Örülök, hogy nem az Ironfx magas jutalékai mellett döntöttem. Köszönöm kérdésed. És neked hogy megy? Nyomod még a 10 lotos pozikat?
                      Általában nyomják helyettem Judit..Ha a spreadek miatt lefele hajlana,akkor még nem vagy készen!
                      Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

• AUD NZD, NZD CAD, CAD JPY... egyéb hasonló távoli devizapároknál valóban lefele hajlana ha az Ironnál lennék és nem az Fxopennél ahol 1-3 pip közé esik a kötésdíj mindennel együtt. Fxopen és a Pepperhez képest egy rablóbanda.

Hozzászólás

• hát akkor fizesd az adót.

Hozzászólás

• 16 %ot ígyis úgyis kifizetek. Annál többet meg nem kell úgy tudom túl lett tárgyalva másik fórumon.

Hozzászólás

• Ha mindenkinek fizetni kellene a 16%-ot akkor az nagyon jó lenne

Hozzászólás

• Leht nalatok adomentes a FX, azert irtad?

Hozzászólás

Working...
                                X