Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Leht nalatok adomentes a FX, azert irtad?
    Szerintem azért, mert nyereség, amiből adózni lehetne.

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      16 %ot ígyis úgyis kifizetek. Annál többet meg nem kell úgy tudom túl lett tárgyalva másik fórumon.
      Judit,nem jól lett túltárgyalva,ott fogsz térdepelni az Apeh iroda küszöbén.
      Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        16 éves koromban halt meg anyám, 2 évig ápoltam többszörös rákos áttéte volt.
        Az utolsó 6 hónapot végig üvöltötte fájdalmában.
        Mivel apám 2 éves koromban lelépett, a gimit is úgy fejeztem be, hogy üzleteltem a megélhetésért.Kitűnővel érettségiztem, és vettek fel maximális pontszámmal az egyik legjobb egyetemre úgy, hogy közben a balatonra vonatoztam esténként márkát venni a németektől, amit másnap eladtam.
        Akkoriban sokan csempésztek zárjegy nélküli cigarettát Ukrajnából.
        A másik megélhetési forrásom az volt, hogy pár haverrel felderítettük ezeket a raktárakat, jól megvertük a csempész sünt, és eladtuk az árut.
        Rendészkedtem diszkókban, szedtem pénzt dílerektől, néha segítettem tartozás visszaszerzésben, szóval kalandos fiatal korom volt.
        Így már passzol a profilkép.

Hozzászólás

• fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A raccsolós pedig Fekete Gábor?
          Engem nem zavar, hogy raccsol.
          nem raccsol, hanem pörgeti az r betűt

Hozzászólás

• ALTERMAN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Judit,nem jól lett túltárgyalva,ott fogsz térdepelni az Apeh iroda küszöbén.

Az APEH revizoroknak is van koszos autójuk.

Judit hatalmas előnyben van velünk férfiakkal szemben.

Meg lesz az az X6-os ekkora lelkesedéssel.

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szerintem azért, mert nyereség, amiből adózni lehetne.
              igen

Hozzászólás

• Kár,hogy már NAV-van mind1 végülis mi nők szeretünk térdelni De inkább ott teljesüljön a térdelés, mint az Pepperhez képest szabadrabló Ironfx küszöbénél...
                Azért értem a célzást. Bár inkább így, mint az Angyalbárban térdelni gaypartyin igaz Alterman?

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  igen
                  ( A *nincs* kimaradt )

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kár,hogy már NAV-van mind1 végülis mi nők szeretünk térdelni De inkább ott teljesüljön a térdelés, mint az Pepperhez képest szabadrabló Ironfx küszöbénél...
                    Azért értem a célzást. Bár inkább így, mint az Angyalbárban térdelni gaypartyin igaz Alterman?
                    Judit, gondolom tudja, hogy az okos nők a bájukkal hódítanak (nem a térdeléssel)

Hozzászólás

Judit, gondolom tudja, hogy az okos nők a bájukkal hódítanak (nem a térdeléssel)
                      Judit sietős típus, kihagyja az elejét, és a vége mínusz 5 perccel kezdi.

Nem baj az, a mai sietős üzleti világban ez akár egy jó tulajdonság is lehet.

Adottság függő. A meglévő adottságokat meg egy egész alakos fénykép, vagy egy video alapján lehet eldönteni.

Akkor mindjárt eldönthető lenne, hogy reális cél e az az X6-os, vagy kicsit túlzó.

Feszült, felpörgetett üzleti munkában lényeges 3-4 óránként az 5 perc cigiszünet a nemdohányzóknak is.

Hozzászólás

Tudod, hogy van ez..a buta nő megveszi magának a dolgokat, az okos megvetteti a barátjával...

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Judit sietős típus, kihagyja az elejét, és a vége mínusz 5 perccel kezdi.

Nem baj az, a mai sietős üzleti világban ez akár egy jó tulajdonság is lehet.

Adottság függő. A meglévő adottságokat meg egy egész alakos fénykép, vagy egy video alapján lehet eldönteni.

Akkor mindjárt eldönthető lenne, hogy reális cél e az az X6-os, vagy kicsit túlzó.

Feszült, felpörgetett üzleti munkában lényeges 3-4 óránként az 5 perc cigiszünet a nemdohányzóknak is.

Erre kéne egy fogadást szervezni...begyűjteni a tippeket, hogy milyen kategóriás és felszereltségű autó lenne a reális cél...ezután kérni a fényképet v/és a videót...majd közösen kiértékelve a nyertesnek mindenki fizet egy vacsit Judittal...

Hozzászólás

Erre kéne egy fogadást szervezni...begyűjteni a tippeket, hogy milyen kategóriás és felszereltségű autó lenne a reális cél...ezután kérni a fényképet v/és a videót...majd közösen kiértékelve a nyertesnek mindenki fizet egy vacsit Judittal...
                            Ez minden vágyam

Hozzászólás

Mivan, az otthoni nő már ennyire unalmas, hogy egy női-keresztnév-nickkel foglalkoztok ennyit...

Hozzászólás

• nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Mivan, az otthoni nő már ennyire unalmas, hogy egy női-keresztnév-nickkel foglalkoztok ennyit...
                                A topik ennyire érdekes...tuti, hogy a cégünk miatt

Hozzászólás

Working...
                                X