Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Magas kötési és jutaléki rendszerből könnyű ezeket kipengetni. Látszik, hogy a versenyképes brókereknél miért is nincs ilyen.

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Magas kötési és jutaléki rendszerből könnyű ezeket kipengetni. Látszik, hogy a versenyképes brókereknél miért is nincs ilyen.
      1. Akikről te beszélsz este felé vállalhatatlan spreadekkel lehet csak kereskedni
      2. Még az egyszerű ciprusi szabályokat sem képesek betartani
      3. Egyáltalán nem magasak a kötési és jutaléki rendszerek

Legalább vállaljuk be ősszintén, hogy másik cégnek dolgozunk és ne álnéven írogassunk Kedves Judit!

Hozzászólás

Magas kötési és jutaléki rendszerből könnyű ezeket kipengetni. Látszik, hogy a versenyképes brókereknél miért is nincs ilyen.
        Nem szeretnék továbbra neveket sem mondani, de nem az első ügyféllel beszéltem akik azért jönnek át hozzánk, mert a nyitott kötéseiket 13-as e/u spreaddel ütötték ki, vagy éppen folyamatosan hátráltatták a kereskedésüket ha magasabb mint 1 lot-al mentek be...

Érdekes itt nincs ilyen problémájuk...

Hozzászólás

• A gazdaság TV-ben adott első interjúnk.

http://gazdasagtv.hu/tozsde/parkett/...tott-az-ironfx

Várunk mindenkit az irodánkba sok szeretettel!

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nem szeretnék továbbra neveket sem mondani, de nem az első ügyféllel beszéltem akik azért jönnek át hozzánk, mert a nyitott kötéseiket 13-as e/u spreaddel ütötték ki, vagy éppen folyamatosan hátráltatták a kereskedésüket ha magasabb mint 1 lot-al mentek be...

Érdekes itt nincs ilyen problémájuk...
            Zalán. Nemrég megkerestél privátban és ajánlottad a cégeteket, de a válaszlevelemre még nem feleltél.. azóta is várom. Lehet nem ment el a levél. Tömören annyi volt benne, hogy a nagy spread azért nem jó, mert bekattintja az ordert idő előtt... hiába kell 54%-ot leadózni(ha igaz) egy ausztráliai nyereségből, de ott legalább eljutsz a nyereségig a kis spread miatt.. nem tudom, érted e miről beszélek. Az meg, hogy betartanak e szabályokat vagy nem engem abszolut nem érdekel addig, amig kifizetnek, max. a tőke töredékét kell kinn tartani. Számomra nem a fullregulázás a fő szempont, hanem az, hogy olyan környezetet teremtsenek(spread stb.) amivel lehetőségem van profitálni. Nem reklámozok senkit. Ennyi.

Hozzászólás

• Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Zalán. Nemrég megkerestél privátban és ajánlottad a cégeteket, de a válaszlevelemre még nem feleltél.. azóta is várom. Lehet nem ment el a levél. Tömören annyi volt benne, hogy a nagy spread azért nem jó, mert bekattintja az ordert idő előtt... hiába kell 54%-ot leadózni(ha igaz) egy ausztráliai nyereségből, de ott legalább eljutsz a nyereségig a kis spread miatt.. nem tudom, érted e miről beszélek. Az meg, hogy betartanak e szabályokat vagy nem engem abszolut nem érdekel addig, amig kifizetnek, max. a tőke töredékét kell kinn tartani. Számomra nem a fullregulázás a fő szempont, hanem az, hogy olyan környezetet teremtsenek(spread stb.) amivel lehetőségem van profitálni. Nem reklámozok senkit. Ennyi.
              Nem olvastam, ne haragudj...de mindjárt privátba válaszolok neked arra...

A spreadekkel kapcsolatban meg annyi, hogy minden lehetséges nálunk. Ha megmutatod miket kapsz, milyen spreadekkel kereskedsz akkor még az is lehet, hogy jobbat is tudok neked ajánlani.

Ha meg megbüntetnek egy céget mert nem tartja be a szabályokat, akkor egy idő után inkább lehúzzák a rolót. Neked ez nem sokat jelent, mert csak profitod van kint, de a legtöbb embernél sajnos nem ez a helyzet...és ilyenkor jön az, hogy de hát nem volt jele, mi történt, stb....

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A spreadekkel kapcsolatban meg annyi, hogy minden lehetséges nálunk. Ha megmutatod miket kapsz, milyen spreadekkel kereskedsz akkor még az is lehet, hogy jobbat is tudok neked ajánlani.
                Nem titok, átlag 2-5 pont(nem pip!) spread eurusd-n, és ilyet europait még nem találtam. Nem hinném, hogy adnátok ilyen spreadeket nekem, mert amennyi pénzt ahoz ki kellene küldenem, annyit soha nem fogok kinn tartani egy brókernél sem, de még bankban sem.

Hozzászólás

Nem titok, átlag 2-5 pont(nem pip!) spread eurusd-n, és ilyet europait még nem találtam. Nem hinném, hogy adnátok ilyen spreadeket nekem, mert amennyi pénzt ahoz ki kellene küldenem, annyit soha nem fogok kinn tartani egy brókernél sem, de még bankban sem.
                  öreg róka...

azért egy próbát megér szerintem...max én fogok a semmiért dolgozni

Hozzászólás

• Úgy szeretem olvasni Judit a hozzászólásaidat, mindig eszembe juttatod hogy vannak még olyan emberek akiket a tények sem tudnak meggyozni.

Arról nem is beszelve hogy nincsen számlád az IronFX-nél.

Hozzászólás

Bocs hogy beleszólok de van nálunk 0-0.3 pip spread EUR/USD számlán.
                      Nézd meg a weboladlunkon az STP/ECN számlák alatt.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        .
                        Zoltán megnéztelek a gazdasági tévén.
                        Nincs esetleg egy szabad állás nálatok, aki ezeket a megjelenéseket felügyelné?

(ha be van töltve, akkor rúgjátok ki!)

Hozzászólás

• Kedves Zoltán,
                          Korábban ígérted ha megadom az emailem mutatsz egy éles számlát.
                          Azóta is várok csak várok pedig én megadtam....
                          Ennyit rólatok.
                          Megírtam máshol hogy ne írjon senki nekem számlaügybe mert az ausztrál cégek honlapjain maguktól tudnak nyitni és ne hivatkozzanak senkire, mert csak lehúz róluk a spreadből.
                          Szerintem ez azért így elég világos, hogy egyikhez sincs érdekem.
                          Az összes ausztrál céghez képest egy trágyadombnak tartom az ironfxet.
                          Lehet jók vagytok csak az nem minegy mihez viszonyítva.
                          Puszi

Hozzászólás

Kedves Zoltán,
                            Korábban ígérted ha megadom az emailem mutatsz egy éles számlát.
                            Azóta is várok csak várok pedig én megadtam....
                            Ennyit rólatok.
                            Megírtam máshol hogy ne írjon senki nekem számlaügybe mert az ausztrál cégek honlapjain maguktól tudnak nyitni és ne hivatkozzanak senkire, mert csak lehúz róluk a spreadből.
                            Szerintem ez azért így elég világos, hogy egyikhez sincs érdekem.
                            Az összes ausztrál céghez képest egy trágyadombnak tartom az ironfxet.
                            Lehet jók vagytok csak az nem minegy mihez viszonyítva.
                            Puszi

Elég gáz, hogy ha rád hivatkoznak az emberek, akkor az általad piedesztálra emelt cégek lehúzzák őket extra spreaddel...nálunk ilyen nincs csak ha külön kéri ezt a partner...

A visszaigazolás az ügyfelektől pedig éppen elég számunkra és többet jelent...

Hozzászólás

• Azt hiszem megyek megint inkább borozni!
                              Nem a spread számit,hanem hogy milyen áron tudjuk bekötni a portékát!
                              Hiába alacsonyabb a spread 1 pippel,ha az adott bróker a pillanatnyi árat mondjuk 1 pippel fentebb jegyzi,és mutatja.
                              Ugyanúgy ki lesz véve a stop,mint a másik brókernél.Vagy lehet hogy még rosszabb a helyzet.
                              Ezt csak éles számlán lehet összehasonlítani!
                              Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

• aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Zoltán megnéztelek a gazdasági tévén.
                                Nincs esetleg egy szabad állás nálatok, aki ezeket a megjelenéseket felügyelné?

(ha be van töltve, akkor rúgjátok ki!)
                                Kuldj onéletrajzot referenciákkal és meglátom mit tehetek.

Hozzászólás

Working...
                                X