Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ALTERMAN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem megyek megint inkább borozni!
    Nem a spread számit,hanem hogy milyen áron tudjuk bekötni a portékát!
    Hiába alacsonyabb a spread 1 pippel,ha az adott bróker a pillanatnyi árat mondjuk 1 pippel fentebb jegyzi,és mutatja.
    Ugyanúgy ki lesz véve a stop,mint a másik brókernél.Vagy lehet hogy még rosszabb a helyzet.
    Ezt csak éles számlán lehet összehasonlítani!
    Ritkán szólsz hozzá de mindig jót mondasz Alterman!

Hozzászólás

• KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Kedves Zoltán,
      Korábban ígérted ha megadom az emailem mutatsz egy éles számlát.
      Azóta is várok csak várok pedig én megadtam....
      Ennyit rólatok.
      Megírtam máshol hogy ne írjon senki nekem számlaügybe mert az ausztrál cégek honlapjain maguktól tudnak nyitni és ne hivatkozzanak senkire, mert csak lehúz róluk a spreadből.
      Szerintem ez azért így elég világos, hogy egyikhez sincs érdekem.
      Az összes ausztrál céghez képest egy trágyadombnak tartom az ironfxet.
      Lehet jók vagytok csak az nem minegy mihez viszonyítva.
      Puszi
      Kedves Judit,

E-mailt váltottunk és infókat kértél!
      Ezeket megadtam neked de megsem érdekelt a számla.
      Ezek után nem éreztem szukségesnek hogy nyissak neked egy éles szamlát, de megteszem ha gondolod!

Mindjárt kapsz e-mailt a belépési adatokkal.

Lehet hogy tok normális vagy egyébként csak nem tudod hogyan kell kultúráltan hozzászólni a témához. Nem akarom hogy egyet érts velem, vagy hogy ne mondd el a véleményedet. Csak legyen tényekre alapozott megállapítás és kultúrált. Amíg nem így irogatsz senki nem vesz komolyan.

Puszi neked is!

Hozzászólás

• Kedves Zoltan,
        Segitsegedet kernem a demotokhoz! Megnyitottam egy szamlat, ne kerdezd valami angol neve volt, MT4, atlagspread 1,1 igen , de napközben 1,3 ala nem megy most is 1,8-2 , este 3,5-5 között mozog, kicsit lassu az meg ok, de hogyan jön ki 1,,,1 atlag ezt nem ertem?

Hozzászólás

• EURUSD a par amiröl irtam

Hozzászólás

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            EURUSD a par amiröl irtam
            Érdekes én is ugyanazt a demót nézem és most nekem 1.4-1.6az EUR/USD

tegyél fel egy spread recordert

Hozzászólás

• ez nekem kinai,hogyan es honnan?

Hozzászólás

• Hozzászólás

• Judit megkaptad a számla adatokat?
                  En elkuldtem a címedre. Véleményt nem mondasz?

Gondolom nem tetszik a 0-0.3pip spread mert nem tudsz bele kotni

Hozzászólás

• A 100% bónusz Február 28-án véget ér!

Használjátok ki amíg lehet.

Hozzászólás

• Épp gondoltam ránézek, de megnézvén Balacy úr videóját igazat adok neki, hogy felesleges foglalkozni Ciprushoz kötődő brókerral. Elég tanulságos video volt. Belinkelem hátha áttérsz kevésbé labilis céhez dolgozni: http://www.youtube.com/watch?v=dRBTK...ature=youtu.be

Hozzászólás

Épp gondoltam ránézek, de megnézvén Balacy úr videóját igazat adok neki, hogy felesleges foglalkozni Ciprushoz kötődő brókerral. Elég tanulságos video volt. Belinkelem hátha áttérsz kevésbé labilis céhez dolgozni: http://www.youtube.com/watch?v=dRBTK...ature=youtu.be

fel is mondtam és megyek fxcm-hez akit már agyon büntettek és ebben a videóban is őket preferálja...vagy az általad partnerként ajánlott cégekhez!

Hozzászólás

• Valami mást nézhettél. Balacy Úr Alpari UK-t "preferálja". Nézd meg kérlek újra és inkább az Alparinál kéne keresni munkát.... megbízhatóbb, mint a Ciprushoz kötődő Ironfx.

Hozzászólás

Valami mást nézhettél. Balacy Úr Alpari UK-t "preferálja". Nézd meg kérlek újra és inkább az Alparinál kéne keresni munkát.... megbízhatóbb, mint a Ciprushoz kötődő Ironfx.
                            Én amikor ráklikkelek akkor az első oldalon fxcm számlanyitást reklámozza

De ha neked nem, akkor soha többé nem fogok veled vitatkozni

Hozzászólás

• Nem vágom én ezt Juditot sem.Alpari.Mert azok olyan jók?Hát azzal az esettel mi van,amikor megbüntették őket mert valamit svindliztek az árral?Valami ilyet lehetett hallani róluk.És igen, ha jól emlékszem 2 millió dollárra meg is büntették őket.FXCM-nél is volt bibi.
                              Mindenki oda megy dolgozni ahova tud egyébként.:_)
                              Bár abban van valami igazság ,hogy a ciprusi székhelyű dolgok nem előnyösek.A másik pedig,hogy a videóban elhangzik valami olyan ,hogy egy Attila nevű ember ír az előadónak ,hogy valamelyik brókernél pár hónap alatt halálra kereste magát.Majd a bróker felhívta ,hogy vagy visszahívja a pénzét nyereség nélkül ,vagy búcsút mondhat a pénzének.Tehát ha nyersz baj van!!!!!!!Ez egy offshore cég volt.Nem semmi,igaz?17 perc 15 másodpercnél kezdődik ez a videóban.Ilyenek komolyan léteznek?Amúgy pedig Juditnak!
                              Nézd meg a Mr.Deltritous féle videót.Ő mesél az alpariról is.
                              Itt!!!!!!!14:20-nál van ez.Előtte a Tadawul-ról mesél.
                              http://www.youtube.com/watch?v=BWZG-OpRAJ4
                              Üdv!!!!!!!

Hozzászólás

• A mai nap van csak hátra a 100% bónuszból. Akik Moneybookersel vagy kártyán tudnak befizetni azoknak van már csak esélyük erre.
                                A holnap majd új lehetőségeket fog adni nekünk. Zolival jövünk ahogy hivatalos lesz az amivel készültünk nektek!

Hozzászólás

Working...
                                X